HALO OKSEEN DR. NONA | přírodní doplněk stravy | Mrtvé moře | selen, křemík, vitamín E, Halo-komplex

HALO OKSEEN je velmi účinný antioxidant. Má široké spektrum pozitivních účinků

Obsah: 60 tobolek

Účinné složky: Halo-komplex™, selen, křemík, tokoferol (vitamín E).

• celkově posiluje organizmus
• má silné antioxidační účinky
• pomáhá zpomalovat proces stárnutí organizmu
• pomáhá předcházet virovým onemocněním a nachlazení
• pomáhá při alergických onemocněních
• neutralizuje volné radikály
• působí jako prevence onemocnění cévní a srdeční soustavy

SLEVA 20 % (spotřebitel) - 1 215 Kč 
SLEVA 35% (distributor) - 990 Kč

SKLADEM

1 520,00 Kč

HALO OKSEEN je velmi účinný antioxidant. Chrání organizmus před negativním vlivem znečištěného prostředí, stresu a špatného stravování. Odbourává volné radikály, škodlivé prvky, které napadají buněčnou tkáň. Stimuluje imunitní systém, a tím napomáhá organizmu vyrovnat se s různými druhy virových onemocnění a infekcí.

Halo Okseen je zahrnut do programu Světové organizace zdraví pro otázky zmírnění psychosomatických následků radioaktivní katastrofy.

V jednoduchosti je krása. Chceme-li lidem přinášet zdraví, duševní pohodu a radost ze života, není vhodné zatížit jejich přeplněný denní program složitými regeneračními procedurami. Proto Dr. Nona Kuchina vložila výsledky své výzkumné práce do produktů běžného užívání, které neovlivní režim a jsou vhodné pro všechny věkové kategorie a vždy po ruce.

Doporučení Dr. Nona:

 • 1 tobolka denně před jídlem, zapít sklenicí vody.
 • Pravidelnost procedur je základ úspěchu.
 • JE MI LÍTO, ŽE S VÁMI NEMOHU SDÍLET PODSTATNÉ INFORMACE O PRODUKTECH DR. NONA. Právní předpisy EU velmi omezují rámec, nakolik je možné informovat o výhodách, které produkty nabízejí. U produktů dle Nařízení 432/2012 (EU) nelze s účinností od 14.12.2012 uvádět jakékoli účinky s vyj. Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. Věrní zákazníci know-how společnosti Dr. Nona naštěstí již důvěrně znají a proto se stále vracejí zpět. Prosím, abyste si také provedli vlastní výzkum, kdy zjistíte mnohem více o možných přínosech těchto darů pro Váš prospěch.
 • Veškeré návody jsou pouze doporučujícího charakteru. Před samotnou aplikací je nutno přihlédnout k individuálnímu stavu každého člověka a k doporučení lékaře.
 • Svědectvím o narůstající popularitě produktů Dr. Nona je stále vyšší počet lékařů a vděčných klientů, kteří efektivně využívají jejich blahodárné působení.
 • Nesprávné používání produktů Dr. Nona brání jejich pozitivnímu působení. Je tedy důležité znát správné způsoby používání a kombinování jednotlivých produktů. Nejlepších výsledků se dosahuje při komplexním a déle trvajícím používání přípravků. Informace o produktech |získané od paní doktorky Nonny Kuchiny, spolupracujících lékařů, vědců, klientů| naleznete na stránkách v uzavřené zóně, která je určena pouze pro členy klubu Dr. Nona.

Výrobce: Dr. Nona International Ltd., Zone Canot, Izrael

Dovozce: D. N. I. - EU, s. r. o., U Zvonařky 16, Praha 2, 120 00, ČR

V produkci Dr. Nona je zakomponován objev již zapomenutých receptur našich předků i zcela nové unikátní technologie, vytvořené na bázi vzácných přírodních komponentů - Bioorganominerálního komplexu Mrtvého moře, bylinek, aromatických esencí a olejů. Na technologii je však naprosto jedinečná hlavně kultivace Archebakterie a použití její biohmoty ve všech produktech Dr. Nona. Archebakterie je jeden z nejstarších organismů na Zemi. Má schopnost přežít i v extrémně slaných vodách Mrtvého moře a její působení je podobné kmenovým buňkám.

Halo Complex™ = patentovaná technologie, která obsahuje mikroprvky a cenné aromaterapeutické složky, organické sloučeniny z bylin, minerály z Mrtvého moře obsahující anorganické soli a aktivní látky jílového bahna, vysoce kvalitní éterické a esenciální oleje a silice z Francie, ekologicky čisté rostlinné extrakty bohaté na bioaktivní látky a především to nejpodstatnější deriváty archebaktérií/halobaktérií/.

PROHLÁŠENÍ: Informace sdílené na tomto webu mají pouze informativní charakter, neneseme zodpovědnost za jakákoli případná rizika spjatá s interpretací a aplikací, které by vedly ke zhoršování zdravotního stavu, nebo nebyly v souladu s léčbou doporučenou lékařem. Zodpovědnost za praktikování doporučovaných postupů si nese každý sám. Produkty Dr. Nona nemají na území ČR status léku. Sdílíme zde informace a zkušenosti, které ale neslouží jako náhrada lékařské péče. Autoři neposkytují čtenáři žádné odborné rady, služby ani garance. Myšlenky, postupy a doporučení zde uvedená nenahrazují návštěvu lékaře nebo lékařský dozor. Nejsme odpovědní za jakékoli škody či ztráty považované za vzniklé na základě informací nebo doporučení na tomto webu. 

Vaše zkušenosti:

 • Zánět prsu byl mým častým problémem a strašákem při kojení. Bolestivá prsa, popraskané bradavky a vracející se zánět mě donutil u prvního dítěte předčasně ukončit kojení. U druhého miminka jsem už naštěstí znala Zdeňku, která mě provedla cestou k otěhotnění a následnou péčí o miminko. Poradila mi co a jak, co se zánětem prsu... Okseen a Solaris je dnes můj nepostradatelný pomocník. Moc mě mrzí, že jsem Dr. Nonu a Zdeničku neznala už při prvním mimi.
 • Pacientka 86 let. 3 roky nazpět začala chodit od lékaře k lékaři. Trpěla neustálou dýchavičností (dušnost či dyspnoe je pocit nedostatku vzduchu) hlavně při chůzi do schodů, trachykardií, bolestmi srdce, nespavostí a při srdečních záchvatech STRACHEM ze smrti. To vše byly příznaky anginy pectoris (stenokardie). Předepsaná medikace bohužel nepomáhala a byl nejvyšší čas změnit léčbu. Tímto krokem starou ženu lékaři naprosto zmátli. Ženě bylo doporučeno užívat 2 kapsle Okseenu. V průběhu 2 týdnů se její stav stabilizoval a příznaky srdeční nedostatečnosti zmizely.
 • Mimořádné a příznivé výsledky s podáváním preparátů Dr. Nona byly zaznamenány u dětí s akutním lymfoblastom (nádorové bujení mízní tkán) ve stádiu remise. Akutní lymfoblastická leukémie je nejčastější dětskou rakovinou ve vyspělých zemích. Tyto děti se v porovnání s kontrolovanou skupinou zregenerovali podstatně rychleji a 2x menší u nich byl také výskyt dalšího onemocnění než u kontrolované skupiny.
 • Trojčlenná rodina - babička /63 let/, syn /40 let/, vnučka /2 roky/ - všichni se stejnou diagnózou diabetes. U všech třech byla zaznamenána klasická trojice symptomů - žízeň, časté močení a úbytek váhy. Babička podstoupila amputaci levé nohy, syn měl ve 40 letech první infarkt a nikdo neví.. co čeká vnučku, která touto chorobou trpí již od 2 let. Celá rodina je pod kontrolou výborných lékařů (endokrinologie). Ovšem je zde jeden zásadní problém. A to - když pacient přenechá veškerou zodpovědnost na bedrech lékařů a v ten stejný okamžik přestává žít a stává se a zůstává již navždy nemocný. Ovšem v momentech, kdy převezme diabetes pod svou kontrolu, nemoc ho přestává řídít. Základním preparátem, který Dr. Nona ordinuje na svých klinikách na cukrovku je Okseen.
 • Manželský pár, který 16 let bojoval s neplodností. Bohužel příčinou byla snížená aktivita a počet spermií. U ženy se po dlouhodobé hormonální terapii objevila snížená imunita a vysoká nemocnost. Manželskému páru byl doporučen Okseen (denně) a výsledk byl úžasný. Za 1,5 roku se do rodiny narodila zdravá holčička. 

PORADENSTVÍ K PRODUKCI DR. NONA ZDARMA