Být spokojená ve svém těle

Healy jsem si pořídila pro sebe a svou rodinu. Od té doby zažívám neuvěřitelné věci, které si už nechci nechávat pro sebe! Tyto poznatky mě vedou k trvalým změnám, umožňují mi, dostat se zcela přirozeně z různých potíží a učí mě objevovat více štěstí a naplnění v životě. 

Žijeme ve velmi chaotickém světě plném věcí, které nás neustále vyrušují. To znamená, že naše pozornost je často soustředěna nesprávným směrem. Nám pak zbývá velice málo energie na to, abychom si mohli v klidu zpracovat různá témata, bloky, traumata, nemoci atd.

Zažij, jaké je to "být spokojený/á

Zdravé tělo, mysl, dostatek živin, vyladěný čakerní systém a pozitivní tok všech energií na vědomé i nevědomé úrovni znamená dobrou kvalitu života.

Jak to pracuje? 

Každá zdravá buňka má určitou výšku frekvence, pokud onemocní, síla frekvence klesá, s přístrojem Healy se harmonizuje bioenergetické pole a zlepšuje se tak regenerace, vitalita, pohoda těla, mysli a duše.

S pomocí profesionálního přístroje Healy lze zprostředkovat přesnou analýzu na míru, která může pomoci zkvalitnit život a sladit se do rovnováhy. Neslibuji zázraky na počkání (nikoho neléčím), ale mohu ti nabídnout:

Programy Healy pro pohodu a rovnováhu

Holistický zdravý život s Healy | Healy ™ a TimeWaver® jsou ochranné známky společností Healy International AG a Marcus Schmieke, Německo

Programy Healy's IMF tě mohou podporovat již po 20 minutách - ať jsi kdekoli: sportuješ, odpočíváš, v práci, doma a nebo na cestách. 

Zřeknutí se odpovědnosti: Healy je lékařské zařízení pro léčbu chronické bolesti, fibromyalgie, bolesti skeletu a migrény, jakož i pro pomocné terapie duševních chorob, jako je deprese, úzkost a související poruchy spánku. Všechny ostatní aplikace Healy nejsou konvenční medicínou uznávány kvůli nedostatku důkazů ve smyslu konvenční medicíny. Upozornění: Programy Individualized Microcurrent Frequency (IMF) Healy Editions nejsou lékařské aplikace. Nejsou určeny k léčbě, zmírňování, diagnostice nebo prevenci nemoci, nebyly přezkoumány oznámeným subjektem a nejsou součástí postupu posuzování shody podle MDD/MDR. Informace na těchto stránkách slouží pouze pro referenční a vzdělávací účely. S přístrojem Healy by se nemělo zacházet jako s náhradou za odbornou lékařskou pomoc, diagnostiku nebo léčbu.

Healy frekvenční a kvantové programy Krása
Healy frekvenční a kvantové programy Krása

Krása

Cílem zařízení Healy je bioenergetická podpora tvé vnitřní a vnější krásy 

Healy kvantové a frekvenční programy Fitness
Healy kvantové a frekvenční programy Fitness

Fitness

Zařízení Healy má pomoci s dosažením tvých sportovních cílů

Healy kvantové a frekvenční programy Kůže
Healy kvantové a frekvenční programy Kůže

Kůže

Zařízení Healy je navrženo tak, aby bioenergeticky podporovalo tvou kůži skrze speciální aplikace.

Healy kvantové a frekvenční programy Spánek
Healy kvantové a frekvenční programy Spánek

Spánek

Se zařízením Healy dosáhneš při relaxaci vydatnějšího odpočinku a zdravějšího spánku.

Healy kvantové a frekvenční programy Učení
Healy kvantové a frekvenční programy Učení

Učení

Healy ti pomůže soustředit se, když to opravdu potřebuješ.

Healy kvantové a frekvenční programy Bioenergetická rovnováha
Healy kvantové a frekvenční programy Bioenergetická rovnováha

Bioenergetická rovnováha

Zařízení Healy podporuje bioenergetickou rovnováhu orgánů a vyvažuje poruchy energetického pole.

Healy kvantové a frekvenční programy Práce
Healy kvantové a frekvenční programy Práce

Práce

Aplikace zařízení Healy posilují relaxaci a odolnost proti stresu.

Healy kvantové a frekvenční programy Aura | Čakry
Healy kvantové a frekvenční programy Aura | Čakry

Čakry

Healy je navržen tak, aby ti pomohl aktivovat a harmonizovat tvá energetická centra.

Healy kvantové a frekvenční programy Meridiány
Healy kvantové a frekvenční programy Meridiány

Meridiány

Healy by měl pomoci zlepšit tok tvé životní energie.

Healy kvantové a frekvenční programy Dušení rovnováha
Healy kvantové a frekvenční programy Dušení rovnováha

Duševní rovnováha

Healy je navržen tak, aby harmonizoval bioenergetické pole tvé mysli a emocí.

Healy kvantové a frekvenční programy Gold c.
Healy kvantové a frekvenční programy Gold c.

Zlatý cyklus

Sedm všestranných programů pro bioenergetickou harmonizaci.

Healy kvantové a frekvenční programy Ochranné programy
Healy kvantové a frekvenční programy Ochranné programy

Ochranné programy

Použití Healy aplikací umí harmonizovat negativní vlivy v bioenergetické oblasti.

Ideální čas na poznání příčiny, co říkáš? Už jsi určitě slyšel/a, že všechno co se ti v životě děje, má svoji příčinu. Jaké by to pro tebe bylo - řešit problémy s nadhledem, aniž by se tě dotýkaly a byly spojené s dalšími nepříjemnými stavy? Zkrátit si cestu k samo-uzdravení z běžných týdnů a měsíců na několik dnů?

Rozvíjející se věda podporuje použití analýzy a optimalizace informačního pole jako cíle nebo potvrzení. Analýza a optimalizace informačního pole nejsou zamýšleny jako lékařská pomoc a nenahrazují vyšetření ani léčbu lékařem nebo jiným zdravotnickým pracovníkem!

Healy mě naprosto fascinoval a okouzlil. Frekvenční a kvantové terapie se staly mou láskou a pomocnou berličkou na první dobrou. Je nekonečné a za hranou lidského chápání, jak jdou technologie stále vpřed a co dokáže tato malá krabička, kterou si rozhodně také vyzkoušej a nebo rovnou sám/sama pořiď zde (kontaktuj mě, ukážu ti vše potřebné).

Independent Healy World Member

Zdeňka Prušáková Řepová, DiS.

Celostní výživová specialistka
TEL.: +420 773 670 306

Healy Resonance v pohodlí domova nebo s sebou do kapsy

VŠECHNO JE ENERGIE, KAŽDÉ SLOVO, MYŠLENKA I ČIN
VŠECHNO JE ENERGIE, KAŽDÉ SLOVO, MYŠLENKA I ČIN

Přístroj pomocí kvantového senzoru skenuje a analyzuje každou buňku a napětí buněčných membrán v těle a vše ve tvém bioenergetickém poli. Na základě analýzy, pak doporučí harmonizující frekvence, mikroproudy nebo vibrace, kterými následně stimuluje orgány, meridiány nebo celé tělo a mysl.

Dodávka mikroproudu s určitými frekvencemi zvyšuje potenciál buňečné membrány a produkci ATP a tím harmonizuje buňky. Buňka srovná napětí na buňečné membráně a otevře brány pro vstup prospěšných látek a výstup odpadních látek z těla ven. Buňka se začne čistit a za pomocí frekvencí působících na bioeneregetické pole člověka a jeho orgánů dojde k harmonizaci orgánů, která se vyladí do původního zdravého nastavení. 

Přístroj Healy je novinkou a přináší nové technologie v oblasti frekvencí, mikroproudů a vibrací.

Přístroj má v sobě také nahrané frekvence homeopatik, tkáňových solí (Schüsslerovy soli), Bachových esencí, Australských květových esencí, vitamínů, aminokyselin a minerálů, nerostů. Dle výsledků diagnostiky přesně vybere, co nejvíce rezonuje s daným tělem a následně deficitní látky pomocí vibrací a frekvencí doplní

Dále umí přesnou diagnostiku aury, včetně kompletního rozboru zátěží a témat na jednotlivých čakrách, včetně popisu rodových a karmických lekcí.

Přístroj je velmi přínosný i pro všechna zvířata. Ta nám totiž neumí sdělit, co je bolí či trápí. Harmonizující frekvence jsou vhodné i pro ně. 

Dále je možná i diagnostika a harmonizace jakéhokoliv prostoru a domu. Vibrace a energie místa, kde žijeme a pracujeme má také zásadní vliv na kvalitu našich vztahů a našeho zdraví.

Je možné i sezení na dálku na základě jména, fotky a data narození. Přístroj zaměří morfogenní pole podle těchto vstupních údajů. Kontaktuj mě.

Jak to bude probíhat? 

Vítej v nebeském světě kvantových lázní
Vítej v nebeském světě kvantových lázní

Vítej v nebeském světě kvantových lázní. 

Chceš si Healyho vyzkoušet? Sezení je možné osobně či na dálku. Pošli mi fotku na analýzu a spojíme se on-line. Vybereš si programy, které ti mohu poslat, každý na přesně určený čas dle tvé individuální potřeby (minuty, hodina a nebo více hodin).

Analýza + 1 hodina vibrací na dálku 500 Kč 

Balíček 3x analýza  a 3x frekvence na dálku 1 300 Kč

Analýza Aury, rozbor a vibrace na dálku a dohodnutý čas 500 Kč

Healy je nový životní styl a spokojenost. Healy nabízí svět božských energií, aplikací a možností. Healy je nositelné zařízení, které k harmonizaci bioenergetického pole využívá programy MMF (Individualized Microcurrent Frequency).

Chceš mít také svůj vlastní přístroj Healy?

Pokud chcete odhalit tajemství Vesmíru, musíte přemýšlet v intencích energie, frekvence a vibrace. (Nikola Tesla)

Healy je kompaktní a spolehlivý pomocník v boji s nástrahami života. Pro pohodu, pro rovnováhu - ať je tvůj cíl jakýkoli, Healy je tu pro tebe!

Zařízení Healy se používá tak snadno

Kontaktuj mě | Kup si svůj vlastní přístroj Healy | Stáhni si mobilní aplikaci | Synchronizuj přístroj s MT | Spusť program. Použití Healy je velmi snadné a užiješ si ho. 

Stačí jen pár kroků a můžeš začít dělat něco pro své zdraví! 

Pro blahobyt, pro rovnováhu, ať už je tvůj cíl jakýkoli: HEALY JE TU PRO TEBE!