REGISTRACE UŽIVATELE

Zaregistruj se a získej přístup k uzamknutému obsahu 

Už opravdu není nutné kvůli informacím pokaždé volat, můžeš mít aktuální přehled on-line a 24 hodin denně, kdy se ti to hodí a odkudkoliv. 

S registrací však souhlasíš, že úlohou webu není poskytování zdravotnické, lékařské nebo terapeutické služby, diagnostikování, léčení jakéhokoliv onemocnění nebo jiného fyzického či duševního onemocnění lidského těla. 

Svou registrací osvobozuješ Zdeňku Prušákovou Řepovou, DiS. od jakékoli odpovědnosti. Sám/sama za sebe přebíráš rizika vyzkoušení nových praktik a technik spojených se změnami životního stylu.

Díky legislativnímu nařízení EU č. 1169/2011, které omezuje uvádění některých informací u produktů doplňků stravy alternativní medicíny, pokud chceš vstoupit do této kategorie výrobků, musíš souhlasit s níže uváděným tvrzením:

  • Produkty na těchto webových stránkách beru výslovně a pouze jako kosmetiku a doplňky stravy, které nejsou dle platné právní úpravy ČR lékem a nelze je za léky zaměňovat ani vydávat.
  • Uvedené informace žádným způsobem neovlivní můj úsudek a na základě uvedených informací nebudu doplňkům stravy, kosmetickým výrobkům ani náznakem přisuzovat léčebné či zdravotní účinky.
  • Uvedené texty nejsou zdravotním tvrzením.
  • Informace jsou poskytovány pouze pro informační účely a nejsou určeny jako náhrada lékařské péče!

CHCEŠ MĚ KONTAKTOVAT?