REGISTRACE UŽIVATELE

Zaregistrujte se a získejte přístup k zamknutému obsahu

Už opravdu není nutné kvůli informacím pokaždé volat, můžete mít aktuální přehled on-line a 24 hodin denně, kdy se Vám to hodí a odkudkoliv. 

Je potřeba léčit se celostně


Registrací a následným přihlášením do uzavřené zóny souhlasíte a berete na vědomí, že tyto stránky neposkytují žádné lékařské doporučení. Veškeré uvedené postupy mají pouze informativní charakter, jsou souhrnem zkušeností lékařů, vědců, klientů. NEMOHOU BÝT NIKDY NÁHRADOU ZA KLASICKOU LÉKAŘSKOU PÉČI. Produkce Dr. Nona je pouze podpůrná a doplňková. 

Zdravotní stav vždy konzultujte s lékařem!

Člen chápe, že úlohou Zdeňky Prušákové Řepové není poskytování zdravotnické, lékařské nebo terapeutické služby, diagnostikování, léčení jakéhokoliv onemocnění nebo jiného fyzického či duševního onemocnění lidského těla. Každý sám za sebe přebírá rizika vyzkoušení nových praktik a technik spojených se změnami životního stylu. Člen osvobozuje Zdeňku Prušákovou Řepovou od jakékoli odpovědnosti. Zdeňka Prušáková Řepová je celostní výživová poradkyně a průvodkyně, která ukazuje klientům, jak mohou dosáhnout svých vlastních cílů v oblasti zdraví a byznysu tím, že jim pomáhá s realizací pozitivní a udržitelné změny životního stylu.

Děkuji, že jste zde se mnou! Jdeme do toho?