REGISTRACE UŽIVATELE

Zaregistruj se a získej přístup k zamknutému obsahu pro odborníky 

Už opravdu není nutné kvůli informacím pokaždé volat, můžeš mít aktuální přehled on-line a 24 hodin denně, kdy se ti to hodí a odkudkoliv. 

Registrací stvrzuješ svůj souhlas, že jsi se seznámil/a s riziky s jimiž se jiná osoba než odborník vystavuje, vstoupí-li na stránky určené pouze pro odborníky. Potvrzuješ, že jsi se seznámil/a s definicí odborník ve smyslu Zákona č. 40/1995 Sb.. A máš vytvořen členský účet, kdy tvým sponzorem je Zdeňka Prušáková Řepová.

Je potřeba léčit se celostně


Registrací a následným přihlášením do uzavřené zóny souhlasíš a bereš na vědomí, že veškeré uvedené postupy mají pouze informativní charakter, jsou souhrnem zkušeností lékařů, vědců, klientů. NEMOHOU BÝT NIKDY NÁHRADOU ZA KLASICKOU LÉKAŘSKOU PÉČI. 

Člen chápe, že úlohou webu není poskytování zdravotnické, lékařské nebo terapeutické služby, diagnostikování, léčení jakéhokoliv onemocnění nebo jiného fyzického či duševního onemocnění lidského těla. Každý sám za sebe přebírá rizika vyzkoušení nových praktik a technik spojených se změnami životního stylu. Člen osvobozuje Zdeňku Prušákovou Řepovou od jakékoli odpovědnosti. 

Díky legislativnímu nařízení EU č. 1169/2011, které omezuje uvádění některých informací u produktů doplňků stravy/alternativní medicíny, pokud chceš vstoupit do této kategorie výrobků, musíš souhlasit s níže uváděným tvrzením:

  • Produkty na těchto webových stránkách beru výslovně a pouze jako kosmetiku a doplňky stravy, které nejsou dle platné právní úpravy ČR lékem a nelze je za léky zaměňovat ani vydávat.
  • Uvedené informace žádným způsobem neovlivní můj úsudek a na základě uvedených informací nebudu doplňkům stravy, kosmetickým výrobkům ani náznakem přisuzovat léčebné či zdravotní účinky.
  • Uvedené texty nejsou zdravotním tvrzením.
  • Informace jsou poskytovány pouze pro informační účely a nejsou určeny jako náhrada lékařské péče!

Děkuji, že jsi zde se mnou! Jdeme do toho?

CHCEŠ MĚ KONTAKTOVAT?