VÝŽIVA DR. NONA | VÝŽIVOVÉ DOPLŇKY

Náš život a zdraví je přímo spojeno s kvalitou a pestrostí pravidelné stravy. 

Je Vaše strava pestrá a a vyvážená? Životní prostředí, charakteristické zvýšenou radiací, chemickým znečištěním vody a vzduchu, velkým obsahem výfukových plynů a průmyslových odpadů, je jedním z hlavních příčin současných zdravotních problémů. Kromě toho se na nás stále projevují škodlivé důsledky kouření, stresu, nadměrného užívání antibiotik, hormonů, chemoterapeutických preparátů, vyčerpání půdy a zhoršení kvality potravinových produktů, které kupujeme nebo pěstujeme. Mnohé z těchto rizikových faktorů je velmi obtížné kontrolovat, ale můžeme se snažit chránit svůj organismus tím, že mu pravidelně dodáváme potřebné látky, které posilují jeho činnost.

"Šťastný člověk je zdravý člověk" a "nemoci je jednodušší předejít, než ji léčit" - to jsou hlavní zásady čínské medicíny. Proto užívání různých doplňků stravy umožňuje mladým lidem plnohodnotně se rozvíjet, lidem středního věku zbrzdit proces stárnutí a lidem ve zralém věku cítit se dobře a energicky. (Doplňky stravy nejsou náhradou za pestrý jídelníček.)

V produkci Dr. Nona je zakomponován objev již zapomenutých receptur našich předků i zcela nové unikátní technologie, vytvořené na bázi vzácných přírodních komponentů - Halo-komplexu Mrtvého moře, bylinek, aromatických esencí a olejů. Na technologii je však naprosto jedinečná hlavně kultivace Archaebakterie a použití její biohmoty ve všech produktech Dr. Nona. 

PORADENSTVÍ K PRODUKCI DR. NONA ZDARMA