To nejlepší, co svému tělu můžeš a chceš dopřát!

Jistě také potřebuješ, posílit tělo, duši, imunitní systém a nastolit tak rovnováhu ve svém životě. 

Pestrá strava, to je tvá dobrá volba. Podle mých poznatků, není nic lepšího než vyvážená, domácí strava z vybraných potravin.

Věnuj proto svou pozornost správnému sestavení jídelníčku, který bude bohatý na některé látky a živiny.

Jak být v rovnováze..

Zjisti, jak dostat své tělo i duši do rovnováhy a díky tomu být zdravější, spokojenější a ve výborné kondici.

Věda a technologie se vyvíjejí závratným tempem. O důležitosti Omega-3 nenasycených mastných kyselin dnes naštěstí nikdo nepochybuje, všichni máme k dispozici nespočet vědeckých studí, které prokazují jejich pozitivní působení na organismus.

Jak se vyznat v nepřeberném množství rybích olejů a výrobků s Omega-3? Velmi ti to hledání zjednoduším a ukážu ti nekvalitnější značku, které vzdávám "hold" za pomoc v boji proti nerovnováze. 

Z mého pohledu "poučené výživové poradkyně" si myslím, že profil mastných kyselin:

  • By měl být proplácený zdravotní pojišťovnou.
  • By měl být součástí každé preventivní prohlídky,
  • ale i dalšího specializovaného vyšetření.

HODNĚ BYCHOM SI TÍM VŠICHNI POMOHLI!

Jedním z velmi důležitých kroků k mému vyváženému jídelníčku bylo přidat navíc důležitou a cílenou suplementaci Omega-3 mastných kyselin (EPA a DHA) ve formě kvalitního rybího tuku.

Snaž se lépe pochopit svět výživy a souvislosti o jídle, aby pro Tebe bylo co nejvíc prospěšné. Čti, vzdělávej se dál o tom, co kupovat, vařit, jíst, doplňovat a čemu se naopak vyhnout. 

Oblíbila jsem si obor nutriční farmakologie, kde vědci zkoumají, jak využívat výživové látky z potravin tak, aby "bojovaly" proti nerovnováze v lidském těle, způsobené moderním životním stylem.

Objev Zinzino Balance concept, který řeší otázku rovnováhy esenciálních mastných kyselin Omega-6 a Omega-3. Pochop konečně, že přijímat esenciální mastné kyseliny ze stravy je nevyhnutelnou součástí péče o tvé tělo.

Předplať si naše sady Premier a využívej exkluzivní slevy napříč produktovou nabídkou zde a nebo si rovnou kup si náš bestseller zde.

Nezávislý Independent Partner Zinzino

České Budějovice

Zdeňka Prušáková Řepová, Dis.
TEL.: +420 773 670 306
MAIL: nona@hitzdravi.cz