Objednej si mé služby a začni si plnit své sny, potkáme se osobně a nebo raději on-line?

Chceš? Přidej se do mé uzavřené skupiny na Facebooku.

On-line konzultace: vzdálenost není žádný problém, setkáme se v pohodlí tvého domova, přírodě či v kanceláři? (v ideálním případě přes videohovor: Facebook Messenger, Skype, běžný telefonát)

Místo osobních konzultací: ideálně České Budějovicekdekoliv, kde se právě nacházím, cestování je mou vášní (jeden na jednoho mezi čtyřma očima, projdeme vše, co tě trápí..)

Telefon: +420 773 670 306, chceš mi udělat radost, pošli SMSku, zavolám zpět a budu se na hovor těšit víc, když vím, že nejsi telemarketing

E-mail: nona@hitzdravi.cznapiš mi e-mail a já se ti ozvu co nejdříve zpět

Děkuji vám, Zdeňko, že svou energii využíváte k pomoci lidem, kteří vás potřebují.

Jsem vám vděčná za odvahu, empatii a šlechetnou službu lidem. Zinzino využívám jako doplňkovou péči ve své lékařské praxi a těším se velmi z pozitivních výsledků.

MUDr. Jana K.

Chtěla bych tímto moc, moc poděkovat Zdeničce. Za její ochotu pracovat s člověkem který je zoufalý, nemůže si některé věci dovolit apod..

Je velice milá, ochotná poradit, naslouchat, pomoci s jídelníčkem. Je to člověk se srdcem na pravém místě

Barbora W.

Děkuji za osobní konzultaci a setkání, moc mi to pomohlo, jsem odhodlaná změnit životní styl, hlavně jídelníček a vše kolem toho a jít cestou za zdravím. 4 hodiny cesty do Českých Budějovic stály za to. Děkuji Zdeni, hlavně za tvou pozitivní energii, tím jsi mi ji úplně dodala taky.

Kristýna S.