blog

Příroda nesnáší extrémy! Jistě mi dáte za pravdu, že základem bytí je rovnováha. Proto nejsem zastáncem žádných extrémních způsobů výživy. S ohledem na současné prostředí má lidské tělo daleko větší požadavky na nejrůznější prvky a jejich množství. Často je potřebuje pro tvorbu ochranných látek. Potrava většiny lidí je jednotvárná, chudá...

Vím, co je to touha po dítěti. A znám i několikanásobnou bolest, když dítě, které žena nosí pod svým srdcem - ze dne na den a bez dalšího vysvětlení navždy ztratí a to dokonce několikrát. Proto každá zpráva a fotka z ultrazvuku, kterou dostávám od spokojených budoucích maminek, mě hřeje víc než cokoliv jiného. S pokorou a z celého...

Co mohu jíst, když mám diagnózu "histaminová intolerance"? Jak mám vařit a jak se při HIT správně stravovat?Mohu si ohřívat jídlo? A jak je to se zamrazením potravin?Jak staré jídlo mohu jíst? Jak skladovat nakoupené potraviny? Proč já? Proč mám tu nejhorší nemoc a omezení, které vůbec může existovat?

Je histaminová intolerance nevyléčitelná nemoc? Jaká je příčina mých obtíží? Mohu jíst jablko? Mohu jíst vejce? A co luštěniny, pečivo a nebo jogurty? Je tolik otázek, které si pacient s histaminovou intolerancí klade.

I když postupy tohoto webu mohou být užitečné, dávají se k dispozici s tím, že autor neposkytuje žádné konkrétní lékařské, psychologické, emocionální, duchovní poradenství. V textu není nic zamýšleno jako diagnóza, lékařský předpis, doporučení nebo lék na jakýkoliv zdravotní, psychický, emocionální, duchovní problém. Nestavte, prosím, účinky doplňků stravy před účinky léků. POZOR! veškeré uvedené postupy mají pouze informativní charakter, jsou souhrnem zkušeností lékařů, vědců, klientů. NEMOHOU BÝT NIKDY NÁHRADOU ZA KLASICKOU LÉKAŘSKOU PÉČI. Zdravotní stav "vždy" konzultujte s lékařem! 

OSOBNÍ ZKUŠENOST JE NEJDŮLEŽITĚJŠÍ CESTOU K POZNÁNÍ SKUTEČNÉ REALITY