blog

Je histaminová intolerance nevyléčitelná nemoc? Jaká je příčina mých obtíží? Mohu jíst jablko? Mohu jíst vejce? Mohu jíst brokolici? A co luštěniny, pečivo a nebo jogurty? Je tolik otázek, které si pacient s histaminovou intolerancí klade.

Dnes jsem se dozvěděla, že mě obklopuje asi jen 35% lidí, kteří si sebe cení natolik, že pro sebe něco dělají. To číslo je naprosto alarmující a doufám, že právě Vy si vážíte sami sebe, že dbáte o správnou životosprávu, prevenci a máte se rádi natolik, že se nepodřizujete svým věčně nespokojeným šéfů, manželům, jiným autoritám..

Je obecnou pravdou, že mnohem lépe se s klíštětem popere zdravý jedinec než ten slabý. Proto je důležité pěstovat a neustále podporovat imunitní systém, protože i v případě přisátí klíštěte se automaticky imunita člověka oslabuje a nákaza může snadněji propuknout.

Každá maminka je pro své dítě vším, je absolutním středem Vesmíru a chce pro své potomky jen to nejlepší, nejčistší a zároveň i nejúčinnější. Zodpovědnost za děti máme ve svých rukou.

Produkty společnosti Dr. Nona mohou opravdu efektivně pomoci jako preventivní prostředky, a také jako prostředky pro zmírnění symptomů oxidačního stresu (prudkého okysličování organismu) v důsledku agresivní terapie při onkologických problémech:

I když postupy tohoto webu mohou být užitečné, dávají se k dispozici s tím, že autor neposkytuje žádné konkrétní lékařské, psychologické, emocionální, duchovní poradenství. V textu není nic zamýšleno jako diagnóza, lékařský předpis, doporučení nebo lék na jakýkoliv zdravotní, psychický, emocionální, duchovní problém. Nestavte, prosím, účinky doplňků stravy před účinky léků. POZOR! veškeré uvedené postupy mají pouze informativní charakter, jsou souhrnem zkušeností lékařů, vědců, klientů. NEMOHOU BÝT NIKDY NÁHRADOU ZA KLASICKOU LÉKAŘSKOU PÉČI. Zdravotní stav "vždy" konzultujte s lékařem! 

OSOBNÍ ZKUŠENOST JE NEJDŮLEŽITĚJŠÍ CESTOU K POZNÁNÍ SKUTEČNÉ REALITY