blog

Je obecnou pravdou, že mnohem lépe se s klíštětem popere zdravý jedinec než ten slabý. Proto je důležité pěstovat a neustále podporovat imunitní systém, protože i v případě přisátí klíštěte se automaticky imunita člověka oslabuje a nákaza může snadněji propuknout.

Každá maminka je pro své dítě vším, je absolutním středem Vesmíru a chce pro své potomky jen to nejlepší, nejčistší a zároveň i nejúčinnější. Zodpovědnost za děti máme ve svých rukou.

Produkty společnosti Dr. Nona mohou opravdu efektivně pomoci jako preventivní prostředky, a také jako prostředky pro zmírnění symptomů oxidačního stresu (prudkého okysličování organismu) v důsledku agresivní terapie při onkologických problémech:

Stejně jako jsou propojeny buňky v našem těle, tak mezi námi, Bohem a zbytkem světa existují BRÁNY, které nás spojují. Ty brány nazýváme čakrami. V pozemském životě máme čaker sedm. Každá z čaker oživuje určitou část těla a je také propojená s žlázou s vnitřní sekrecí.

Eliminační dieta je výborným prostředkem pro přesnou identifikaci původce ekzému, intolerancí, nesnášenlivostí, alergií, trávicích, dýchacích problémů prostřednictvím stravy. Mnoho lidí používá už po desetiletí eliminační dietu k vyloučení potravin, které nejsou dobře tolerovány za účelem zkvalitnění života a zdraví. Prvními alergeny, s kterými se...

Manželský či partnerský konflikt, kde hlavní roli hraje násilník a vystrašená oběť.

I když postupy tohoto webu mohou být užitečné, dávají se k dispozici s tím, že autor neposkytuje žádné konkrétní lékařské, psychologické, emocionální, duchovní poradenství. V textu není nic zamýšleno jako diagnóza, lékařský předpis, doporučení nebo lék na jakýkoliv zdravotní, psychický, emocionální, duchovní problém. Nestavte, prosím, účinky doplňků stravy před účinky léků. POZOR! veškeré uvedené postupy mají pouze informativní charakter, jsou souhrnem zkušeností lékařů, vědců, klientů. NEMOHOU BÝT NIKDY NÁHRADOU ZA KLASICKOU LÉKAŘSKOU PÉČI. Zdravotní stav "vždy" konzultujte s lékařem! 

OSOBNÍ ZKUŠENOST JE NEJDŮLEŽITĚJŠÍ CESTOU K POZNÁNÍ SKUTEČNÉ REALITY