SKIN SÉRUM ZINZINO | PLEŤOVÉ SÉRUM

24hodinové pleťové sérum na obličej a krk redukuje jemné linie a vrásky. Omlazuje se přestavbou extracelulární matrice a dodává pokožce pevnost a pružnost.

SKLADEM | u výrobce ZINZINO | Nerada prodávám výrobky Zinzino na svém e-shopu, protože chci každému nabídnout možnost "prémiové ceny"! Pokud máš zájem o Skin Serum, 50 ml za 50 EUR: Klikni zde a zvol si své vlastní předplatné.

 Obsah: 50 ml (k dispozici i menší balení a vzorečky na vyzkoušení)

2 400,00 Kč

Nezávislý Independent Partner Zinzino
České Budějovice
Zdeňka Prušáková Řepová, Dis.
Celostní výživová specialistka
TEL.: +420 773 670 306

Pleťové sérum Zinzino není jen tou nejlepší strategií péče o pleť (vašeho zvnějšku) nebo řešením proti stárnutí. Vy můžete být první, kdo systematicky přistupuje ke stárnutí, a máte teď v ruce naprosto evoluční krok nad všemi starými značkovými výrobky! 

Klíčové benefity SkinSéra | Zinzino:

 • Hydratuje a vyhlazuje pokožku.
 • Zlepšuje pružnost a sílu pokožky.
 • Snižuje tvorbu jemných i hlubších vrásek.
 • Zmenšuje velikost pórů.
 • Schváleno organizací THE VEGAN SOCIETY.
 • Neutrální aroma.

Omezte výskyt jemných linek a vrásek běžně spojených se stárnutím a získejte mladistvější vzhled. Vychutnejte si po celý život zářivou a krásnou pokožku s využitím síly vědy. Používejte sérum jako lokální výživu.


Pro dosažení nejlepšího výsledku naneste rovnoměrně na obličej a krk, ráno a na noc. 

Spotřebujte do 12 měsíců od otevření a uchovávejte mimo dosah dětí. Vyhněte se zasažení očí. Tento produkt nenahrazuje denní používání ochrany před sluncem.

EXTRACELULÁRNÍ MATRIX SE ZÁSADNĚ PODÍLÍ NA STÁRNUTÍ A OBNOVĚ PLETI 

Nechráněná kůže (na rukou a na obličeji) stárne rychleji než kůže chráněná, protože mnoho příznaků stáří je dáno externími faktory. Patří sem kůže vystavená slunečnímu záření, cigaretovému kouři, environmentálnímu znečištění, které vedou ke tvorbě volných radikálů škodlivých pro pleť. Jsou zde také interní faktory. Pokud je metabolismus pleti optimální, poškození se obnoví a extracelulární matrix se zachová. Špatná výživa však urychluje poškození extracelulární matrix a zpomaluje regeneraci. To vede ke zvýšenému poškození matrix a urychluje vznik jemných linek a vrásek. 

Péče o pleť by měla cílit na příčiny stárnutí stejně jako na viditelné příznaky. Pleťové sérum Zinzino chrání, opravuje a obnovuje extracelulární matrix přesně tímto způsobem. Je to vysoce účinný samostatný produkt. Pokud je vaše výživa méně než dokonalá, pak účinky séra budou vyšší, pokud jej užíváte v kombinaci s přípravkem BalanceOil a Xtend, které vyživují kůži zevnitř.  

OCHRANA: ZMÍRŇUJE ROZPAD EXTRACELULÁRNÍ MATRIX 

Sluneční světlo způsobuje stárnutí pleti, protože ničí ECM. Pleťové sérum Zinzino obsahuje 4 aktivní látky, které blokují tuto klíčovou součást procesu stárnutí ve 4 různých stádiích. 

 • skvalen 
 • 1-3, 1-6 beta-glukany
 • tokoferoly and tokotrienoly
 • olivové polyfenoly 

OPRAVA: ZVÝŠENÁ TVORBA MATRIX Kožní buňky fibroblasty opravují ECM tak, že tvoří nový kolagen, elastin a další mikrovlákna. Pleťové sérum Zinzino obsahuje dvě aktivní látky, které podporují činnost fibroblastů dvěma způsoby, které se vzájemně doplňují. 

 • heptapeptid mědi 
 • 1-3, 1-6 beta-glukany 

Omezením rozpadu ECM a podporou obnovy extracelulární matrix se kvalita ECM postupně zlepšuje. Tím pleť získává mladistvý vzhled.

OBNOVA: ZLEPŠENÁ KVALITA EXTRACELULÁRNÍ MATRIX 

Obnovená ECM hydratuje a vyhlazuje pleť, zvyšuje pružnost a sílu pokožky. Tím zmírňuje jemné linky a vznik vrásek. Na obnovu je potřeba čas, takže pro rychlejší výsledky k séru přidejte dvě rychle působící složky pro okamžitý účinek. 

 • měsíček (protizánětlivá látka)
 • kyselina hyaluronová (hydratující látka) 

MEZIBUNĚČNÁ HMOTA 

Lidská pleť je složena ze tří hlavních vrstev tkáně: epidermis (pokožka), dermis (škára) a hypodermis (podkoží). Extracelulární matrix (ECM), jemné pletivo mikrovláken je tvořeno sloučeninami jako je kolagen, elastin a kyselina hyaluronová. ECM je přítomná v epidermis i dermis a poskytuje pružnost a sílu kůže. Složení pleťového séra Zinzino je zaměřeno, jak je uvedeno v textu, na ECM v obou těchto vrstvách kůže.

ZLATÝ LESK 

Pleťové sérum Zinzino obsahuje stopy betakarotenu, přírodního barviva obsaženého v mnoha druzích ovoce a zeleniny. Opakované použití séra vytvoří zlatý lesk - stejně zdravá a atraktivní svěžest, která je spojena se zdravou stravou. 

DALŠÍ SLOŽKY 

Do pleťového séra jsme přidali další důležité složky: Bambucké máslo (máslo na bázi ořechů) a slunečnice roční (olej ze slunečnic), obě tyto složky mají hydratační účinky. Také jsme použili puchratku kadeřavou, druh mořské řasy, který má hydratační účinky a chrání před UV zářením. Sepiolit, minerální jíl, se přidává pro antiseptické účinky a schopnost regenerovat pleť, zatímco Avena Sativa, ovesný extrakt, pomáhá ulevit od podrážděné pleti. Nakonec se přidává betaine, který podporuje rovnováhu vody v buňkách a také má protizánětlivé vlastnosti. 

BEZ VŮNĚ A BEZ PARABENŮ 

Pleťové sérum Zinzino neobsahuje žádné přidané vůně. Jeho nepatrná neutrální vůně pochází z přírodních aktivních složek (jako například beta-glukany). To nijak nenarušuje použití dalších vůní a parfémů. Pleťové sérum je navíc bez parabenů.

VYUŽIJ PORADENSTVÍ K PRODUKCI ZINZINO | ZDRARMA| VČETNĚ NASTAVENÍ PRÉMOVÝCH CEN