živá síla Mrtvého moře v pohodlí domova

Společností, které nabízejí výrobky z Mrtvého moře, je nespočet. Jen jedna z nich však přináší ve svých patentovaných produktech jedinečné tajemství. Navrhuji proto, abys odhodila jakékoli automatické odsudky a nedůvěru a místo toho využila své zvědavosti a otevřenosti. Zkus si zažít produkci Dr. Nona na vlastní kůži a dojdi k vlastním objevům. 

Tajemství celé produkce Dr. Nona je ukryto: 

 • V PATENTOVANÉ TECHNOLOGII FORMULE HALO COMPLEX™
 • Jádrem formule jsou ARCHAEA bakterie, nejstarší forma života na světě a jediný organismus, který může přežít v extrémních podmínkách.

Nachází v každém výrobku Dr. Nona!

HALO KOMPLEX | ARCHAEA | DR. NONA
HALO KOMPLEX | ARCHAEA | DR. NONA

Halo Complex™ (patentovaná technologie), obsahuje mikroprvky a cenné aromaterapeutické složky, organické sloučeniny z bylin, minerály z Mrtvého moře, obsahující anorganické soli, aktivní látky jílového bahna, vysoce kvalitní éterické, esenciální oleje a silice z Francie, ekologicky čisté rostlinné extrakty, bohaté na bioaktivní látky a nejdůležitější deriváty Archaeabakterií (zdroje informací: Izrael Dr. Nona International LTD). 

MRTVÉ MOŘE JE SKUTEČNÝ ZÁZRAK PŘÍRODY a je právem řazeno mezi nejstarší a největší přírodní lázně na celém světě.

FORMULE HALO COMPLEX™ 

je vyvinuta dle přísných pravidel:

XHN
X = ÚČINNOST PRODUKTU 
H = HALO COMPLEX™

N = PŘÍRODNÍ

ARCHAEA

je rozsáhlá skupina prokaryotických jednobuněčných organismů, jejíž nezávislost na ostatních doménách života (bakterie a eukaryota) byla zjištěna teprve roku 1977. Na Zemi se Archaea objevila již před 3,5 miliardami let. Genetické ústrojí Archaeabakterií disponuje mohutnou životní energií. Jsou nevyčerpatelným zdrojem biologicky aktivních substancí, nositelé energie a informací.

V roce 1994 založila Dr. Kuchina Nona v Izraeli kliniku Lenon, která se zaměřuje především na zdravotní problémy (dermatologické, onkologické, jiné) u pacientů s rakovinou s využitím produktů z Mrtvého moře a Archaea. Produkty Dr. Nona mají obdivuhodné výsledky. Úspěch halofilních archeí spolu s minerálními látkami z Mrtvého moře byl opakovaně zaznamenán u pacientů s dermatologickými, revmatologickými, gastroenterologickými, gynekologickými nebo plicními problémy. Rozsah uzdravení není limitován a stále se objevují nové případy vyléčení a rozšíření škály působnosti těchto mikroorganismů (Nona, 2008). 

DR. NONA KUCHINA 

a její naplněný život plný úspěchů a inspirace a velké motivace

 • lékařka

 • vědkyně

 • žena roku

 • nominovaná na Nobelovu cenu

 • vlastní 2 kliniky a desítky patentů

 • autorka mnoha vědeckých prací

 • akademička Ruské akademie přírodních věd

 • akademička newyorské akademie technologických a společenských věd

 • vyvíjí léky na rakovinu "MISE ANTICANCER"

 • byla onkologickým pacientem (akutní lymfosarkom)

 • vlastní výrobou unikátních patentovaných produktů Dr. Nona

 • ctí čistotu, kvalitu a má své principy

 • její produkce "Dr. Nona" není testována na zvířatech a zároveň je velmi přátelská k životnímu prostředí

DR. NONA JE EXKLUZIVNÍ, JEDINEČNÁ ZNAČKA S NEJVYŠŠÍ MÍROU KVALITY A OCENĚNÍ. Každý produkt je označen certifikací ISO a GMP "Good Manufacturing Practice". To přináší skutečnou jistotu a záruku, že výrobky mají velmi vysokou kvalitu, čistotu a úroveň.

JEDINEČNÝ PRODUKT

Produkce Dr. Nona nemá ve světě konkurenci. Kvalita, účinnost, patenty a obrovské know-how Halo-komplexu™.

JEDINEČNÉ PATENTY PRO ŽIVOT

Dr. Nona vlastní nové klinické patenty.

JEDINEČNÁ TECHNOLOGIE

Vlastní mezinárodní certifikaci GMP a ISO. 

JEDINEČNÝ MENTOR

Tvým sponzorem, tým lídrem a mentorem se stane Zdeňka Prušáková Řepová, Dis.. Zkušená, certifikovaná výživová poradkyně, odborná konzultantka zdravého životního stylu a ředitel v síti Dr. Nona.

ZÁKAZNICKÝ SERVIS ZDARMA

Dotazy a poradenství. Volej na telefon: +420773670306, e-mail: nona@hitzdravi.cz

UŠETŘÍŠ

Neomezené možnosti k naplnění tvých snů. Dosažení celoživotních vysokých slev a to absolutně bez závazků pro běžného spotřebitele, ale i příjmů a nezávislosti pro distributora.

JEDINEČNÝ MARKETING

Nastavenou slevu ani síť klientů neztrácíš a není nutné se každý měsíc kvalifikovat.

POSLÁNÍ A PŘÍRODNÍ ZDROJE

Vybíráme jen to nejlepší z přírody, abys získala ty nejlepší výsledky. To je naše poslání. 

Kombinujeme účinné složky s inovativní vědou a technologií. A výsledek? Prvotřídní produkty, které přinášejí skutečné výsledky. 

Přinášíme komplexní produkt, služby a anti-agingové řešení. 

LUXUSNÍ PÉČE DO TVÉHO DOMOVA, LÉKÁRNY, ORDINACE, SALÓNU, KLUBU, CENTRA A STUDIA

Chceš nabízet jen to nejlepší?

Chceš uspořádat nezapomenutelnou akci pro své VIP klienty, pacienty, přátele, rodinu? Kontaktuj mě

Jak o sebe pečuješ nyní, se ukáže dříve či později na tvé kondici, vzhledu a spokojenosti. To je zákon akce a reakce. Ženy, muži, kteří užívají výrobky Dr. Nona v každodenní péči, získají viditelné, dlouhodobé výsledky a zlepšení kvality života obecně. 

Ve chvílích, kdy přináším radost ostatním lidem, jsem doopravdy spokojená. Když někomu představím Dr. Nonu a on/ona se rozhodne produkci na vlastní kůži vyzkoušet. Předávám poselství, naději a jiskru člověku, aby mohl dělat ve svém životě cokoliv, co ho bude dělat spokojeným a šťastným. 

I ty si můžeš budovat úspěšný business za miliony a nebo jen odpočívat a užívat si neskutečný patentovaný produkt, který zatím nemá konkurenci. Život je hra. 

Při své registraci uveď v kolonce SPONZOR: Zdeňka Prušáková, 

ID: 484410

SLEVY, BONUSY, PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOST, POSLÁNÍ s prestižní společností Dr. Nona International, LTD.

Firma "Dr. Nona International, Ltd." byla založena v Izraeli v roce 1994 při klinice "Lenom". Za jejím založením stojí MUDr. Nonna Kuchina a její manžel Michail Shneerson. Produkce Dr. Nona stojí na základě revolučního objevu Halo Complexu™, je zdokumentována ve vědeckých studiích a potvrzena specialisty z různých oborů medicíny a kosmetologie. Firma realizovala již několik vědecko-praktických konferencí na téma "Použití produktů Dr. Nona v širší lékařské praxi". Produkty Dr. Nona získaly aprobaci čtrnácti předních vědeckých center. Firma má svá Oficiální zastoupení již ve více, než 20ti zemích světa. V roce 2013 Firma otevřela novou továrnu v Tel Avivu v Izraeli.

PORADENSTVÍ K PRODUKCI DR. NONA