Živá síla Mrtvého moře v pohodlí tvého domova

Společností, které nabízejí výrobky z Mrtvého moře, je nespočet. Jen jedna z nich však přináší ve svých patentovaných produktech jedinečné tajemství. Navrhuji proto, abys odhodila jakékoli automatické odsudky a nedůvěru a místo toho využila své zvědavosti a otevřenosti. Zkus si zažít produkci Dr. Nona na vlastní kůži a dojdi k vlastním objevům. 

Tajemství celé produkce Dr. Nona je ukryto: 

 • V PATENTOVANÉ TECHNOLOGII FORMULE HALO COMPLEX™
 • jádrem formule jsou archeabakterie nejstarší forma života a jediný organismus, který může přežít v extrémních podmínkách.

Nachází v každém výrobku Dr. Nona!

HALO KOMPLEX | ARCHAEA | DR. NONA
HALO KOMPLEX | ARCHAEA | DR. NONA

Halo Complex™ (patentovaná technologie), obsahuje mikroprvky a cenné aromaterapeutické složky, organické sloučeniny z bylin, minerály z Mrtvého moře, obsahující anorganické soli, aktivní látky jílového bahna, vysoce kvalitní éterické, esenciální oleje a silice z Francie, ekologicky čisté rostlinné extrakty, bohaté na bioaktivní látky a nejdůležitější deriváty Archaeabakterií (zdroje informací: Izrael Dr. Nona International LTD). 

MRTVÉ MOŘE JE SKUTEČNÝ ZÁZRAK PŘÍRODY a je právem řazeno mezi nejstarší a největší přírodní lázně na celém světě.

FORMULE HALO COMPLEX™ 

je vyvinuta dle přísných pravidel:

XHN
X = ÚČINNOST PRODUKTU 
H = HALO COMPLEX™

N = PŘÍRODNÍ

ARCHAEA

je rozsáhlá skupina prokaryotických jednobuněčných organismů, jejíž nezávislost na ostatních doménách života (bakterie a eukaryota) byla zjištěna teprve roku 1977. Na Zemi se Archaea objevila již před 3,5 miliardami let. Genetické ústrojí Archaeabakterií disponuje mohutnou životní energií. Jsou nevyčerpatelným zdrojem biologicky aktivních substancí, nositelé energie a informací.

V roce 1994 založila Dr. Kuchina Nona v Izraeli kliniku Lenon, která se zaměřuje především na zdravotní problémy (dermatologické, onkologické, jiné) u pacientů s rakovinou s využitím produktů z Mrtvého moře a Archaea. Produkty Dr. Nona mají obdivuhodné výsledky. Úspěch halofilních archeí spolu s minerálními látkami z Mrtvého moře byl opakovaně zaznamenán u pacientů s dermatologickými, revmatologickými, gastroenterologickými, gynekologickými nebo plicními problémy. Rozsah uzdravení není limitován a stále se objevují nové případy vyléčení a rozšíření škály působnosti těchto mikroorganismů (Nona, 2008). 

DR. NONA KUCHINA 

její naplněný život plný úspěchů, inspirace a velké motivace

 • lékařka

 • vědkyně

 • nominovaná na Nobelovu cenu

 • vlastní 2 kliniky a desítky patentů

 • autorka mnoha vědeckých prací

 • akademička Ruské akademie přírodních věd

 • akademička newyorské akademie technologických a společenských věd

 • byla onkologickým pacientem (akutní lymfosarkom)

 • vlastní výrobou unikátních patentovaných produktů Dr. Nona

 • ctí čistotu, kvalitu a má své principy

 • její produkce "Dr. Nona" není testována na zvířatech a zároveň je velmi přátelská k životnímu prostředí

DR. NONA JE EXKLUZIVNÍ, JEDINEČNÁ ZNAČKA S NEJVYŠŠÍ MÍROU KVALITY A OCENĚNÍ. Každý produkt je označen certifikací ISO a GMP "Good Manufacturing Practice". To přináší skutečnou jistotu a záruku, že výrobky mají velmi vysokou kvalitu, čistotu a úroveň.

JEDINEČNÝ PRODUKT

Produkce Dr. Nona nemá konkurenci. Kvalita, účinnost, patenty a obrovské know-how Halo-komplexu™.

JEDINEČNÉ PATENTY PRO ŽIVOT

Dr. Nona vlastní nové klinické patenty.

JEDINEČNÁ TECHNOLOGIE

Vlastní mezinárodní certifikaci GMP a ISO. 

JEDINEČNÝ MENTOR

Sponzor, tým lídr Zdeňka Prušáková Řepová, DiS - zkušená a certifikovaná výživová poradkyně, ředitel v síti Dr. Nona.

ZÁKAZNICKÝ SERVIS ZDARMA

Dotazy a poradenství. Volej na telefon: +420773670306, e-mail: nona@hitzdravi.cz

UŠETŘÍŠ

Dosažení celoživotních slev a to absolutně bez závazků - pro běžného spotřebitele, ale i příjmů a nezávislosti - pro distributory.

JEDINEČNÝ MARKETING

Nastavenou slevu ani síť klientů neztrácíš a není nutné se každý měsíc kvalifikovat.

POSLÁNÍ A PŘÍRODNÍ ZDROJE

Vybíráme jen to nejlepší z přírody, abys získal/a ty nejlepší výsledky. To je naše poslání. 

Kombinujeme účinné složky s inovativní vědou a technologií. A výsledek? Prvotřídní produkty, které přinášejí skutečné výsledky. 

Přinášíme komplexní produkt, služby a anti-agingové řešení. 

NEJEDNÁ SE O NÁHRADU LÉKAŘSKÉ PÉČE | DOPLŇKY STRAVY, KOSMETIKA ANI VÝŽIVOVÉ DOPLŇKY DR.NONA NEJSOU LÉKY

Pozor (!) Úlohou webu a produkce Dr. Nona není poskytování zdravotnické, lékařské nebo terapeutické služby, diagnostikování, léčení jakéhokoliv onemocnění nebo jiného fyzického či duševního onemocnění lidského těla. Každý sám za sebe přebírá rizika vyzkoušení nových praktik a technik spojených se změnami životního stylu.  

LUXUSNÍ PÉČE DO TVÉHO DOMOVA, LÉKÁRNY, ORDINACE, SALÓNU, KLUBU, CENTRA A STUDIA

Chceš nabízet jen to nejlepší?

Chceš uspořádat nezapomenutelnou akci pro své VIP klienty, přátele, rodinu? Kontaktuj mě

Jak o sebe pečuješ nyní, se ukáže dříve či později na tvé kondici, vzhledu a spokojenosti. To je zákon akce a reakce. Ženy, muži, kteří užívají výrobky Dr. Nona v každodenní péči, získají viditelné, dlouhodobé výsledky a zlepšení kvality života obecně. 

Ve chvílích, kdy přináším radost ostatním lidem, jsem doopravdy spokojená. Když někomu představím Dr. Nonu a on/ona se rozhodne produkci na vlastní kůži vyzkoušet. Předávám poselství, naději a jiskru člověku, aby mohl dělat ve svém životě cokoliv, co ho bude dělat spokojeným a šťastným. 

I ty si můžeš budovat úspěšný business za miliony a nebo jen odpočívat a užívat si neskutečný patentovaný produkt, který zatím nemá konkurenci. Život je hra. 

Při své registraci uveď v kolonce SPONZOR: Zdeňka Prušáková, 

ID: 484410

SLEVY, BONUSY, PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOST, POSLÁNÍ s prestižní společností Dr. Nona International, LTD.

Firma "Dr. Nona International, Ltd." byla založena v Izraeli v roce 1994 při klinice "Lenom". Za jejím založením stojí MUDr. Nonna Kuchina a její manžel Michail Shneerson. Produkce Dr. Nona stojí na základě revolučního objevu Halo Complexu™, je zdokumentována ve vědeckých studiích a potvrzena specialisty z různých oborů medicíny a kosmetologie. Firma realizovala již několik vědecko-praktických konferencí na téma "Použití produktů Dr. Nona v širší lékařské praxi". Produkty Dr. Nona získaly aprobaci čtrnácti předních vědeckých center. Firma má svá Oficiální zastoupení již ve více, než 20ti zemích světa. V roce 2013 Firma otevřela novou továrnu v Tel Avivu v Izraeli.

PORADENSTVÍ K PRODUKCI DR. NONA