HISTAMINOVÁ INTOLERANCE | HIT MANUÁL

PODROBNÝ NÁVOD, POKUD JSTE DOSTALI NÁLEPKU "HISTAMINOVÁ INTOLERANCE" 

Hledáte účinné kroky vedoucí ke snížení histaminu? Zde je Váš nový HIT MANUÁL, jak histaminovou intoleranci překonat, případně její příznaky výrazně eliminovat.

HIT MANUÁL pořídíte za symbolickou cenu. Péče o sebe vyžaduje čas. A ten je dnes vaše nejvzácnější komodita. Zde máte v kostce několika hodinovou konzultaci a pomoc. 

Jedná se o e-návod ve formátu PDF, který nevyžaduje čtečku. Umožňuje číst i na počítači, tabletu či chytrém telefonu. 

HIT-návod obdržíte v elektronickém formátu PDF na svůj e-mail po zaplacení objednávky.

210,00 Kč

Jste posíláni od specialisty ke specialistovi, bohužel bez výsledku a nebo jen s krátkodobým zlepšením? Táhnete si HIT břemeno dlouhá léta s sebou. Věřím, že osobní zkušenost má mnohem větší smysl, pokud se o ni můžeme podělit s ostatními. 

Holistický přístup k syndromu HIT | histaminové intoleranci a Váš komplexní průvodce budováním zdravého životního stylu s nízkým obsahem histaminu a jedinečným HIT návodem pro začátečníky i pokročilé. 

Nabízím Vám příležitost podívat se na to, co Vás trápí, jinýma očima a spojením se s mocnou silou přírody a vnitřní moudrostí si užívat více pohody, zdraví a spokojenosti.

I když je ve výzkumu a na poli klasické medicíny okolo HIT neustále mnoho otazníků, věřím, že ji s pomocí jednoduchých kroků dokážete překonat (tak jako já), případně její příznaky výrazně eliminovat. 

Ukážu Vám, jak se přiblížit k tomuto vytouženému cíli 

Pokud byly i ty Vaše potíže (symptomy) označeny nálepkou HIT, která ve vás probouzí zoufalství, jste na správném místě. Nejsem lékař, nezajímá mě jakou má problém nálepku, jak se ta která diagnóza jmenuje a škatulkování na (ne)léčitelné. Zajímá mě celkový stav organismu, děje, které tam probíhají, prostředí ve kterém se teď tělo, duch a duše nachází, vztahy, emoce, bloky, psychika atd.. 

Veškeré uvedené postupy mají pouze informativní charakter. Jsou souhrnem praktických rad založených na vědeckých poznatcích. Čerpala jsem z cenných a praktických zkušeností lékařů, vědců a také z mých vlastních HIT emocí, pocitů, reakcí organismu, ale i výpovědí klientů a kolegů výživových poradců. MANUÁL NEMŮŽE BÝT NIKDY NÁHRADOU ZA KLASICKOU LÉKAŘSKOU PÉČI! 

|Voltaire| "Rozhodl jsem se být šťastný, protože je to dobré pro mé zdraví."

Tělesné a psychické prožitky spolu úzce souvisí. S mou praxí celostní výživové specialistky nesouvisí jen znalosti nutrice, ale i psychosomatika a všechny potřebné vědomosti, které jsou výsledkem mnohaletého studia a i osobní zkušeností a prací s klienty. Vím, že reakce těla se důsledně dělí na mechanismy imunologické |pravé alergie| a reakce neimunologické, kam patří nejrůznější intolerance. Vedle ještě stojí intolerance lepku |celiakie|. Vždy je nutno rozlišovat mezi alergií, nesnášenlivostí, intolerancí, přecitlivělostí na různé složky a dalšími projevy organismu. Není toho málo a není to jednoduché, a proto zdravotní stav může posuzovat pouze lékař! 

HIT PORADENSTVÍ