SYMBOLEM PRODUKCE DR. NONA 

JE HAD A HMOŽDÍŘ

SYMBOLEM PRODUKCE DR. NONA JE HAD A HMOŽDÍŘ
SYMBOLEM PRODUKCE DR. NONA JE HAD A HMOŽDÍŘ

"HAD" byl uctíván již ve středověkém Řecku jako symbol zdraví a životní síly, často je zobrazován, jak obtáčí posvátnou hůl antického boha léčitelství, Asklépia.

"HMOŽDÍŘ" byl zase odnepaměti využíván na přípravu lektvarů a léčivých směsí.

Tyto dva symboly nám připomínají, že tradiční léčitelství se snažilo spíše podpořit a AKTIVOVAT VLASTNÍ SCHOPNOST ORGANISMU BOJOVAT S RŮZNÝMI NEMOCEMI. Léčitelé tedy více spoléhali na AUTOREGENERAČNÍ VLASTNOSTI LIDSKÉHO TĚLA, což je často daleko přirozenější metoda, než aplikace antibiotik, chemických léků a hormonů.

Díky vědeckotechnickému pokroku jsou na jedné straně léčitelé i kdysi smrtelné nemoci, ale na druhé straně zapomínáme přirozeně využívat schopnosti organismu aktivovat síly v boji za své zdraví, a to bez negativních vedlejších účinků, které často mají chemické farmaceutické přípravky (Dr. Nona Kuchina).

Nestavte nikdy účinky doplňků stravy před účinky léků. Proto tyto stránky neposkytují lékařské, léčebné ani žádné jiné odborné poradenství a nesmí být tak nikdy chápány. Veškeré postupy a zdravotní stav je nutno konzultovat vždy s lékařem!

-SEEN = PILULKA NESMRTELNOSTI

Názvy doplňků stravy Dr. Nona vždy končí na koncovku "-seen", což v hebrejštině znamená Čína a ve starém čínském nářečí také "pilulka nesmrtelnosti".

Čínská tradiční medicína je bohatá na efektivní aromaterapeutické postupy a využívá právě přirozenou obranyschopnost organismu. Čínská medicínská škola vznikla téměř před 50-ti staletími. Byla založena na pozorování vztahu člověka, přírody a přírodních zákonů obecně.

Vše je vzájemně propojeno, takže když onemocní jeden systém člověka, bezpodmínečně to ovlivní i všechny ostatní systémy. Čínská medicína klade velký důraz na harmonii všech systémů organismu a věří, že šťastný může být pouze zdravý člověk. Tyto myšlenky byly inspirací při vzniku a výrobě DOPLŇKŮ STRAVY DR. NONA.

Podle učení čínské medicíny je lepší nemoci předejít, než ji následně léčit. Vyrovnaný, zdravý organismus má daleko větší pravděpodobnost, že zůstane odolný vůči různým druhům virů a bakterií z vnějšího okolí. Vždy hraje velkou roli také psychický stav člověka a čínští léčitelé věřili, že mysl a tělo jsou vzájemně propojené, na což moderní medicína často zapomíná. Je důležité, aby lékaři nezapomínali na to, že před nimi stojí člověk, který u nich hledá soucit a pomoc. Čínská medicína na sebe stále více upoutává pozornost vědců a lékařů. Také společnost Dr. Nona má za cíl inspirovat se její filozofií.

Halo Complex™ = patentovaná technologie, která obsahuje mikroprvky a cenné aromaterapeutické složky, organické sloučeniny z bylin, minerály z Mrtvého moře obsahující anorganické soli a aktivní látky jílového bahna, vysoce kvalitní éterické a esenciální oleje a silice z Francie, ekologicky čisté rostlinné extrakty bohaté na bioaktivní látky a především to nejpodstatnější deriváty archebaktérií/halobaktérií/. HALO KOMPLEX™ = know-how, vypracované vědci kliniky LENOM:

  1. HALO - jsou to biologicky aktivní látky, tvořené v živých organismech - biohmota Mrtvého moře- Archea
  2. ORGANO - organické sloučeniny, které vyskytují v rostlinách - aromaterapeutické sloučeniny, fyto-preparáty.
  3. MINERÁLNÍ - neorganické látky - minerály a bio-metály Mrtvého moře.

PORADENSTVÍ K PRODUKCI DR. NONA