VITAMIN D TEST | SEBE-TEST

Posviťte si na své zdraví! Vitamín D Test je neuvěřitelně rychlý, přesný, jednoduchý a výsledek je pro vás shrnut v přehledné grafice.

Po absolvování testu získáte přehled o vaší hladině vitamínu D a obdržíte doporučení, jak hladinu spravovat nebo zlepšovat na míru právě vám. VitaminD Test je důvěrný, laboratorní test ze suché krevní kapky, který odhaluje aktuální množství vitaminu D v krvi a pomáhá přizpůsobit nutriční potřeby vitaminu D. 

Domácí testovací sada | Anonymní výsledky testů z nezávislé laboratoře

SKLADEM | u výrobce ZINZINO | Nerada prodávám výrobky Zinzino na svém e-shopu, protože chci každému nabídnout možnost "prémiové ceny"! Pokud máš zájem o VitaminD Test za nižší cenu, napiš mi, nebo klikni zde a zvol si své vlastní předplatné.

1 725,00 Kč
Posviťte si na své zdraví | VitaminD Test společnosti Zinzino je jednoduchým sebetestem, který po odebrání kapilární krve z prstu umožňuje analýzu hladiny vitaminu D prováděnou s využitím techniky suché krevní kapky (DBS).
Posviťte si na své zdraví | VitaminD Test společnosti Zinzino je jednoduchým sebetestem, který po odebrání kapilární krve z prstu umožňuje analýzu hladiny vitaminu D prováděnou s využitím techniky suché krevní kapky (DBS).
  • Měří hladinu vitamínu D
  • Rychlý a snadný
  • Detailní poznatky
  • Sledování pokroku
  • Anonymní výsledky testů z nezávislé laboratoře

Posviťte si na své zdraví

VitaminD Test společnosti Zinzino je jednoduchým sebetestem, který po odebrání kapilární krve z prstu umožňuje analýzu hladiny vitaminu D prováděnou s využitím techniky suché krevní kapky (DBS). 

Je vědecky dokázáno, že technika DBS je právě tak přesná, jako odebrání vzorku žilní krve. Zapotřebí je pouze 1 až 2 kapky krve ze špičky prstu umístěné na filtrační papír Whatman®, a provedení potrvá necelou minutu. 

Analytické služby VITAS v Norsku budou analyzovat vaši současnou hladinu vitamínu D a výsledek je anonymní. Hladina se může v průběhu roku lišit v závislosti na pobytu na slunci, jídelníčku, kde žijete, a doplňcích stravy. Proto je doporučený interval mezi jednotlivými testy 120 dní. Pomocí vašeho osobního ID testu získáte podrobní osobní doporučení založená na vaší hladině vitamínu D.

Jak to funguje?

1. Udělejte si test
Jednoduše začněte tím, že se píchnete do prstu a 1-2 kapky krve zachytíte na papírový filtr.
2. Aktivujte si svůj test
Registrujte si test zadáním ID svého testu a vyplněním formuláře. Všechny údaje jsou anonymní.
3. Vydejte se na cestu
Využijte výhod jasného výchozího bodu pro vaši cestu k normálnímu fungování imunitního systému. Jemně upravujte a udržujte si optimální hladinu vitamínu D po celý rok.
4. Počkejte na analýzu Analytické služby VITAS mají více než 25letou zkušenost se špičkovými vědomostmi a technologií, což zaručuje, že analýzu vašeho vzorku provedou nezávisle a ochrání vaše osobní údaje.
5. Získejte výsledky Vaše výsledky jsou do 10-20 dnů dostupné a prezentované v našem názorném grafickém vyobrazení.
6. Znovu si otestujte svoje hladiny Příjem vitamínu D ze slunečního záření v mnoha částech světa během roku kolísá a obnova Vašeho stavu obvykle trvá 3-4 měsíce spojené s užíváním doplňků stravy s vitamínem D, v závislosti na dávkování a Vašem osobním stavu. Doporučujeme, abyste si nový test dělali každé 4 měsíce, abyste tak sledovali svůj pokrok a ujistili se, že jste dosáhli optimálního stavu vitamínu D a udržujete si jej.

Nezávislý Independent Partner Zinzino
České Budějovice
Zdeňka Prušáková Řepová, Dis.
Celostní výživová specialistka
TEL.: +420 773 670 306

Co měříme

Existují různé metody pro hodnocení stavu vitamínu D ve Vašem těle. My používáme osvědčený postup, abychom zajistili, že přesnost naší analýzy bude lepší. Test 25-hydroxivitamín D je ten nejlepší způsob, jak zjistit hladinu vitamínu D, protože měří 25(OH)D, také nazývaný kalcifediol, ve vaší krvi. Test zohledňuje všechny tři zdroje vitamínu D - potraviny, potravinové doplňky i syntézu kůže. Pak určí, jestli je Vaše hladina vitamínu D optimální, příliš vysoká, nebo příliš nízká. Normální množství vitamínu D se měří v nanogramech na mililitr (ng/ml) nebo nanomolech na litr (nmol/l). Nmol/l je nejběžnější způsob vykazování stavu vitamínu D. Nicméně v USA a některých dalších zemích jsou stejné úrovně měřeny pomocí ng/mL. Proto máte při prezentaci výsledků testu možnost vybrat, ve které měrné jednotce se má výsledek zobrazit

VitaminDTest | Sebetest pro analýzu množství vitaminu d v krvi | Nezapomeňte pravidelně sledovat svou hladinu pomocí krevního testu každé čtyři měsíce, abyste si zajistili dostatečný příjem vitamínu D po celý rok.
VitaminDTest | Sebetest pro analýzu množství vitaminu d v krvi | Nezapomeňte pravidelně sledovat svou hladinu pomocí krevního testu každé čtyři měsíce, abyste si zajistili dostatečný příjem vitamínu D po celý rok.

JEDNA VELIKOST NEPADNE VŠEM

Zlepšování zdraví je dynamický proces. Hladina mikroživin v našem těle se může lišit mezi jednotlivými ročními obdobími, během stárnutí i při změnách v našich životech. Nezapomeňte pravidelně sledovat svou hladinu vit. D pomocí jednoduchého  krevního sebetestu 

Na základě současného stavu vitamínu D ve vašem těle vám poskytneme personalizované doporučení, jak udržovat nebo zvýšit hladinu bezpečně a efektivně pomocí ZinoShine+

Přibližně 1 miliarda lidí po celém světě trpí nedostatkem vitamínu D. Proto je důležité sledovat hladinu vitamínu D a v případě potřeby ji upravovat kromě slunečního záření pomocí dalších zdrojů.
Přibližně 1 miliarda lidí po celém světě trpí nedostatkem vitamínu D. Proto je důležité sledovat hladinu vitamínu D a v případě potřeby ji upravovat kromě slunečního záření pomocí dalších zdrojů.

PATENTOVANÁ SMĚS

ZinoShine+ je potravinový doplněk s jedinečným složením obsahující vitamín D3 a široké spektrum hořčíku. 

Patentovaná směs byla vyvinuta tak, aby podporovala a pomáhala. Potřeba vitamínu D je jednoznačně individuální a závisí na mnoha faktorech. Proto byly naše tablety vytvořeny tak, aby vám umožňovaly přizpůsobit jeho příjem podle vašich individuálních potřeb v průběhu celého roku i celého vašeho života. 

ZCELA PŘÍRODNÍ SLOŽENÍ A + za názvem znamená, že všechny složky produktu jsou získány z přírodních zdrojů. Nikdy nepřestaneme hledat zcela přírodní alternativy a v našem oboru budeme i nadále průkopníky. ZinoShine+ odráží naše odhodlání používat pečlivě vybrané, zcela přírodní ingredience, kdykoli je to možné. Navíc může být užíván i vegany, jelikož veganské alternativy jsou také nedílnou součástí naší řady. Přirozeně. 

VYUŽIJ PORADENSTVÍ K PRODUKCI VČETNĚ NASTAVENÍ PRÉMOVÝCH CEN