Co ti mohu nabídnout? Naslouchám srdcem..

CELOSTNÍ A VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ - ZDEŇKA PRUŠÁKOVÁ ŘEPOVÁ, Dis.
CELOSTNÍ A VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ - ZDEŇKA PRUŠÁKOVÁ ŘEPOVÁ, Dis.

Nejsem výživovou poradkyní, která tě bude učit počítat kalorie, stanu se tvou průvodkyní na cestě za spokojeností.


Nakolik si ceníš sebe?

Analýza jídelníčku a životního stylu

měření a analýza složení těla, individuální konzultace, obvyklá délka 60 min.

800Kč

Navazující individuální péče

dotazy, osvojení nových návyků, konzultace aktuálního stavu, přeměření a analýza složení těla, dotazy obvyklá délka 30 - 45 min.

500Kč

Suplementační program

Víš, že bys doplňky stravy měla užívat, ale nevíš jaké? Program obsahuje detailní sestavení individuálního doporučení (bez komerce a značek) včetně posouzení jídelníčku, měření a analýzy složení těla. Suplementační program není náhradou za lékařskou péči (!).

800Kč

Podpora při individuálně zvoleném výživovém směru, dietě

měření a analýza složení těla, osobní konzultace, výrazná podpora a měsíční vedení

2500 Kč

Individuální jídelníček na 1 týden

zhodnocení aktuálního jídelníčku, měření, interpretace výsledků, rozbor stravovacích návyků, určení problémových potravin, jak nakupovat, vypracování individuálního jídelníčku, návrh suplementace, sestavení programu (výrazná podpora organismu, detoxikačních procesů, řešení problémů, maximalizace sportovního výkonu, hubnutí atd.)

2500Kč

HIT - histaminová intolerance

výrazná podpora a vedení, odpovědi na mnohé otazníky okolo HIT, konzultace (45 minut), konzultace není náhradou za lékařskou péči (!)

500Kč

Psychosomatický koučink

komplexní změny na hlubší úrovni, celostní přístup při řešení vztahů, změn v životě, konfliktů, pracovních nezdarů atd..

1.000,- Kč/90 min. (doporučený čas, doba i cena je vždy upravena předem dle domluvy a individuálních potřeb klienta)

SET 4 PŘEDPLACENÝCH KONZULTACÍ 3.000,- Kč

1000Kč

Odborné poradenství Zinzino 

Nezávislý Independent Partner Zinzino | České Budějovice | ČR | SR

vlastní přehled o rovnováze Omega-6:3 s pomocí BalanceTestu | BalanceOil 

zdarma

Odborné poradenství Dr. Nona

Nezávislý Independent Partner | Ředitel v síti Dr. Nona pro ČR | SR 

živá síla Mrtvého moře | výběr a sestavení individuálního programu na míru | ZDARMA pro klienty registrované v síti pod ID: 484410

zdarma

Odborné poradenství EKO domácnost 

Ecobrands MYGREENWAY | nano technologie | výběr a sestavení individuálního programu na míru 

zdarma

Razím cestu "vědomého žití a stravování". Co si pod tímto pojmem představuji?

Že konkrétní člověk převezme zodpovědnost za své vlastní hmotné tělo a svůj život a přestane spoléhat na vnější faktory. Že půjde svou vlastní cestou přijetí, žitého optimismu a opustí pozici oběti "já chudinka".

Mé konzultace nenahrazují lékařskou péči. DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ (!) neléčím nemoci, jsem celostní poradkyní a průvodkyní, která tě nasměruje na cestu, ale vykročit na ni musíš sama. Nenesu žádnou odpovědnost za tvé jednání, myšlení a životní styl.  

Pracuji s nejlepšími technologiemi. Na profesionálním přístroji monitoruji vitální hodnoty včetně procenta tělesného tuku, hydratace, svalové hmoty, BMR, viscerálního tuku, krevního tlaku a mnoha dalších.
Pracuji s nejlepšími technologiemi. Na profesionálním přístroji monitoruji vitální hodnoty včetně procenta tělesného tuku, hydratace, svalové hmoty, BMR, viscerálního tuku, krevního tlaku a mnoha dalších.

Pracuji s těmi nejlepšími technologiemi a za pár sekund ti mohu poskytnout okamžité posouzení stavu těla a kondice. Na profesionálním přístroji monitoruji vitální hodnoty včetně procenta tělesného tuku, hydratace, svalové hmoty, BMR, viscerálního tuku, krevního tlaku a mnoha dalších. Získáš tak vysoce personalizovaný plán, základ k vytvoření programu výživy a fitness na míru, který ti pomůže vést zdravý život.

Poskytuji celostní výživové poradenství. Chtěj víc než jen odhady, zaměř se na celostní přístup a využití těch nejlepších technologií v praxi. Získáš přesný obraz svého těla. Ověříš si, jak na tom ve skutečnosti jsi.

Je to báječný pocit, když stojí někdo při vás a to úplně přirozeně a jemně. Nehodnotí, nekritizuje a nabízí naprosto úžasná řešení. Přála bych takovou péči každému.

Veronika S.

Osobní setkání s paní Prušákovou ve mě nastartovalo nový způsob myšlení. Velmi mi pomohla a nadále pomáhá ve všech směrech mého života. Její optimismus, milý, přátelský a velmi profesionální přístup léčí.

Karol J.

Od narození bojoval můj syn s úporným atopickým ekzémem. Sháněla jsem informace, kde se dalo. Na základě skvělých zkušeností mé kamarádky jsem kontaktovala paní Zdeňku. Už během první konzultace jsem dost pochopila. Začala jsem se řídit doporučením (úprava stravy při kojení, vyřazení zbytečné chemie, přemýšlení nad příčinami, životem a nefunkčním vztahem). Do půl roku se můj syn uzdravil a já jsem se velmi posunula.

Vendula K.

JAK SPOLUPRÁCE PROBÍHÁ? 

Termín konzultací jen ve všední dny od 14:00 do 18 hodin

Jsi rozhodnutá změnit svůj život? Nikdy není pozdě na změnu a změna je život. Udělej první krok. Využij nezávaznou 10ti minutovou ÚVODNÍ KONZULTACI ZDARMA! Jdeš do toho se mnou?

CELOSTNÍ VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ

  • součástí vzájemné spolupráce je vyplnění detailního dotazníku, který nám ušetří mnoho času při následné komunikaci

  • měření a analýza složení těla na profesionálním přístroji
  • následně ode mě dostaneš písemné doporučení 
  • poté proběhne osobní (popř. on-line) konzultace v přesně dohodnutém termínu a délce 60ti minut

platba předem na účet

OMLUVA

  • neomluvená absence či omluva kratší než 6 hodin před domluveným termínem schůzky = storno poplatek 1.000,- Kč

NAVAZUJÍCÍ INDIVIDUÁLNÍ PÉČE

  • on-line konzultace (skype, video-hovor přes messenger, whatsup), osobní schůzka v přesně dohodnutém termínu a v obvyklé délce 30 - 45 minut
  • měření a analýza složení těla na profesionálním přístroji 
  • opět dostaneš doporučení 

platba předem na účet


OMLUVA

  • neomluvená absence či omluva kratší než 6 hodin před domluveným termínem schůzky - storno poplatek 1.000,- Kč

Chceš i ty zářit, být spokojená a plně ve své jedinečnosti?

Všechny mé klientky jsou nádherné, silné a sebevědomé ženy, které se jen teď v životě někde "zasekly" a potřebují někoho, kdo by momentálně stál po jejich boku a podporoval je. Vyžadují vysoce individuální přístup, jsou si vědomy své hodnoty a jsou ochotny do spolupráce se investovat čas, energii a také peníze. 

CHCI INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP A PÉČI