Analýza jídelníčku a životního stylu

měření a komplexní analýza složení těla, individuální konzultace, obvyklá délka 60 min.

700Kč

Navazující individuální péče

dotazy, osvojení nových návyků, konzultace aktuálního stavu, přeměření a komplexní analýza složení těla, dotazy obvyklá délka 30 - 45 min.

500Kč

Suplementační program

Víte, že byste suplementy měli užívat, ale nevíte jaké jsou pro Vás a v jakém poměru vhodné? Program obsahuje detailní sestavení individuálního doporučení (výrazná podpora organismu, detoxikačních procesů, maximalizace sportovního výkonu, hubnutí atd.) včetně měření a komplexní analýzy složení těla. Vysvětlím Vám základní a obecnou charakteristiku jednotlivých doplňků stravy, jak fungují, jak si vybrat ten správný, dávkování, kombinace a nejvhodnější způsob použití pro maximální účinnost. Nejedná se o žádnou marketingovou propagandu, ale o profesionální plán (bez značek). 

Preferuji přírodní zdroje. Pracovat a vybírat doplňky stravy (suplementy) je stejně důležité jako výběr léků, bylin, kosmetiky aj.. Nedoporučuji žádné hala-bala kombinování a experimentování (už vůbec ne v tomto odvětví)! Pozor, nikdy nepotřebujete najednou všechny vitamíny, minerály. Nevhodně zvolenými doplňky stravy či jejich "megadávkami" si křehkou rovnováhu těla můžete poškodit. Vitamíny a další látky doplňujte vždy dle aktuálního stavu a jen ty, které vám opravdu chybí, což nejčastěji zjistíme laboratorním vyšetřením. Suplementační program nemá a nemůže být náhradou za lékařskou péči (!).

700Kč

Podpora při individuálně zvoleném výživovém směru, nebo dietě

měření a komplexní analýza složení těla, osobní konzultace, výrazná podpora a měsíční vedení

1700 Kč

Individuální jídelníček na 1 týden

zhodnocení aktuálního jídelníčku, měření, interpretace výsledků, rozbor stravovacích návyků, určení problémových potravin, jak nakupovat, vypracování individuálního jídelníčku, návrh suplementace, sestavení programu (výrazná podpora organismu, detoxikačních procesů, řešení problémů, maximalizace sportovního výkonu, hubnutí atd.)

1700Kč

Nezávazná úvodní konzultace 

zdarma

odborné poradenství Dr. Nona

živá síla Mrtvého moře - výběr a sestavení individuálního programu na míru a ZDARMA pro klienty registrované v mé síti pod ID: 484410

zdarma

odborné poradenství Nu Skin

anti-ageing a krása - výběr a sestavení individuálního programu a produkce na míru a ZDARMA pro klienty registrované pod Brand Affiliate CZ00011802.

zdarma

psychosomatický koučink

komplexní změny na hlubší úrovni, celostní přístup při řešení vztahů, změn v životě, konfliktů, pracovních nezdarů atd..

1.000,- Kč/90 min. (doporučený čas, doba i cena je vždy upravena předem dle domluvy a individuálních potřeb klienta)

SET 4 PŘEDPLACENÝCH KONZULTACÍ 3.000,- Kč

1000Kč

HIT - histaminová intolerance, alergie, potravinové a jiné intolerance, ekzémy aj.

měření a komplexní analýza složení těla, podpora, konzultace, poradenství (45 minut). 

500Kč

ANALÝZA JÍDELNÍČKU A ŽIVOTNÍHO STYLU

Využívám přirozenou a léčivou sílu přírody, vědomé stravování, pomáhám organismu obnovit vlastní regenerační schopnosti a imunitní systém. Jednoduchost je nejvyšší formou sofistikovanosti.

INDIVIDUÁLNÍ PORADENSTVÍ

Nalezení a pochopení příčin problémů, prevence, regenerace, rovnováha, psychosomatika, koučink výživové poradenství, antiageing. Je potřeba léčit se celostně a dbát na každodenní prevenci. 

ORIGINALITA A VYSOKÁ KVALITA SLUŽEB

Originalita, vysoká kvalita, věda, nejnovější technologie, měření a přesná analýza těla, certifikace a vzdělávání. Zdraví je to nejcennější, co máme. Pomáhám zdravým lidem neonemocnět. 

Konzultace nenahrazují lékařskou péči. DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ (!) neléčím nemoci, jsem celostní poradkyní a průvodkyní, která Vás nasměruje na cestu, ale vykročit na ni musíte sami. Nenesu žádnou odpovědnost za Vaše jednání, myšlení a životní styl. 

Pracuji s nejlepšími technologiemi. Na profesionálním přístroji monitoruji vitální hodnoty včetně procenta tělesného tuku, hydratace, svalové hmoty, BMR, viscerálního tuku, krevního tlaku a mnoha dalších.
Pracuji s nejlepšími technologiemi. Na profesionálním přístroji monitoruji vitální hodnoty včetně procenta tělesného tuku, hydratace, svalové hmoty, BMR, viscerálního tuku, krevního tlaku a mnoha dalších.

Pracuji s těmi nejlepšími technologiemi a za pár sekund Vám mohu poskytnout okamžité posouzení stavu zdraví a kondice. Na profesionálním přístroji monitoruji vitální hodnoty včetně procenta tělesného tuku, hydratace, svalové hmoty, BMR, viscerálního tuku, krevního tlaku a mnoha dalších. Získáte tak vysoce personalizovaný plán, základ k vytvoření programu výživy a fitness na míru, který Vám pomůže vést zdravý život.

Poskytuji celostní výživové poradenství. Chtějte víc než jen odhady, zaměřte se na celostní přístup a využití těch nejlepších technologií v praxi. Získáte přesný obraz svého těla. Ověříte si, jak na tom ve skutečnosti jste.

Je to báječný pocit, když stojí někdo při vás a to úplně přirozeně a jemně. Nehodnotí, nekritizuje a nabízí naprosto úžasná řešení. Přála bych takovou péči každému.

Veronika S.

Osobní setkání s paní Prušákovou ve mě nastartovalo nový způsob myšlení. Velmi mi pomohla a nadále pomáhá ve všech směrech mého života. Její optimismus, milý, přátelský a velmi profesionální přístup léčí.

Karol J.

Od narození bojoval můj syn s úporným atopickým ekzémem. Sháněla jsem informace, kde se dalo. Na základě skvělých zkušeností mé kamarádky jsem kontaktovala paní Zdeňku. Už během první konzultace jsem dost pochopila. Začala jsem se řídit doporučením (úprava stravy při kojení, vyřazení zbytečné chemie, přemýšlení nad příčinami, životem a nefunkčním vztahem). Do půl roku se můj syn uzdravil a já jsem se velmi posunula.

Vendula K.

JAK SPOLUPRÁCE PROBÍHÁ? 

Termín konzultací jen ve všední dny od 8 do 18 hod..

Jste rozhodnuti změnit svůj život? Nikdy není pozdě na změnu a změna je život. Udělejte první krok. Jdeme do toho společně. Využijte nezávaznou 15 minutovou ÚVODNÍ KONZULTACI ZDARMA!

SEZNÁMENÍ

 • součástí vzájemné spolupráce je vyplnění detailního dotazníku, který nám ušetří mnoho času při následné komunikaci
 • měření a komplexní analýza složení těla na profesionálním přístroji
 • poté proběhne osobní (popř. on-line) konzultace v přesně dohodnutém termínu
 • následně ode mě dostanete písemné doporučení vypracované na míru

platba předem na účet

NAVAZUJÍCÍ INDIVIDUÁLNÍ PÉČE

 • konzultace (telefon, skype, video-hovor přes messenger), osobní schůzka v přesně dohodnutém termínu. V obvyklé délce 30 - 45 minut
 • měření a komplexní analýza složení těla na profesionálním přístroji 
 • opět dostanete doporučení (stručné) jak postupovat

platba předem na účet


OMLUVA

 • Neomluvená absence či omluva kratší než 24 hodin před domluveným termínem schůzky - storno poplatek 1.000,- Kč

SLUŽBY ZDARMA

 • jsou poskytovány pouze věrným a registrovaným zákazníkům

 • čelenům společnosti Dr. Nona, kteří mají registraci pod ID: 484410, Zdeňka Prušáková 

 • členům společnosti NuSkin, kteří jsou registrováni pod Brand Affiliate CZ00011802, Zdeňka Prušáková Řepová
 • registrace opravňuje uživatele vstoupit do členské zóny a získat "zdarma" přístup k uzamčeným informacím a receptům paní doktorky Nony Kuchiny

Zdarma

Je to báječný pocit, když stojí někdo při vás - úplně přirozeně a jemně. Nehodnotí, nekritizuje a nabízí naprosto úžasná řešení. Přála bych takovou péči každému.

Veronika S.

Osobní setkání s paní Prušákovou ve mě nastartovalo nový způsob myšlení. Velmi mi pomohla a nadále pomáhá ve všech směrech mého života. Její optimismus, milý, přátelský a velmi profesionální přístup léčí.

Karol J.

Každý den se dějí zázraky a já jsem jejich součástí. Za jeden z největších považuji setkání s paní Prušákovou. Pomohla mi sladit jídelníček s životním tempem. Postupně odkryla, co skvěle funguje a pomohla mi zavést jednoduché kroky do reality. Zhubla jsem, vyléčila si úporný atopický ekzém a upravila trávení (zácpa). 

Hermína M.

V PŘÍPADĚ ZÁJMU MI ZANECHTE ZPRÁVU

Vyplňte všechny potřebné údaje a já se vám ozvu co nejdříve zpět.

Do textu zprávy popište velmi stručně, co konkrétně chcete řešit. 

I když postupy pro vás mou být užitečné, dávají se k dispozici s tím, že neposkytuji žádné konkrétní lékařské, psychologické, emocionální, duchovní poradenství. Nic není zamýšleno jako diagnóza, lékařský předpis, doporučení nebo lék na jakýkoliv zdravotní, psychický, emocionální, duchovní problém. POZOR! veškeré uvedené postupy mají pouze informativní charakter, jsou souhrnem zkušeností lékařů, vědců, klientů. NEMOHOU BÝT NIKDY NÁHRADOU ZA KLASICKOU LÉKAŘSKOU PÉČI. Zdravotní stav "vždy" konzultujte s lékařem! 

CHCI INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP A PÉČI