Co ti mohu nabídnout? Naslouchám srdcem.

Nejsem výživovou poradkyní, která tě bude učit počítat kalorie, stanu se tvou průvodkyní na cestě za spokojeností. A než začneš řešit peníze, zeptám se tě: Nakolik si ceníš sebe?

Poradenství a osobní konzultace

vyhodnocení dotazníku, měření a analýza složení těla, anamnéza životního stylu, hubnutí, pohybového režimu, dechového vzorce, stresového zatížení, psychosomatiky, suplementační program, rozbor aury, další.. 

při konzultaci návrh řešení a praktická doporučení, jak nová opatření zahrnout do denního režimu, vč. tipů na přípravu jídel, kde zakoupit potraviny, doporučené doplňky na podporu (řízená suplementace dle krevních testů), zaslání doplňujících informací/tipů/manuálů e-mailem po konzultaci

délka 60-90 min.

1.500 Kč

Navazující individuální péče

dotazy, osvojení nových návyků, konzultace aktuálního stavu, přeměření a analýza složení těla, rozbor aury, dotazy 

navazující konzultace je vhodná v brzkém termínu po konzultaci úvodní, protože se vždy jedná o problematiku s mnoha souvislostmi, takže není obvykle v mých ani klientových silách obsáhnout vše v jedné úvodní konzultaci

délka 60 min.

1.000 Kč

HIT - histaminová intolerance

Výrazná podpora a vedení, odpovědi na mnohé otazníky okolo HIT, osobní konzultace (60 - 90 minut), 

konzultace není náhradou za lékařskou péči (!).

Součástí vzájemné spolupráce je celková anamnéza a vyplnění detailního dotazníku, který nám ušetří mnoho času při následné komunikaci. V ceně je zahrnut také HIT MANUÁL. Jedná se holistický přístup k HIT. 

Zaměříme se na zhodnocení aktuálního stavu, vhodný stravovací režim a dlouhodobý vyvážený jídelníček, návrh suplementace, vyčištění organismu od přebytečného histaminu atd. 

1.000 Kč

BalanceTest 

Přehled o rovnováze Omega-6:3 s pomocí BalanceTestu. Snadno proveditelný domácí test pomocí suché kapky krve. Měří množství 11 mastných kyselin v krvi, propustnost buněčné membrány |jak buňky vstřebávají živiny|, vyváženost jídelníčku a další ukazatele. Cena za test včetně odborného poradenství a interpretace výsledků.

1 700 Kč

Suplementační program

Víš, že bys doplňky stravy měla užívat, ale nevíš jaké? Program obsahuje detailní sestavení individuálního doporučení včetně podrobného dotazníku, doporučení krevních testů, posouzení jídelníčku, měření a analýzy složení těla, anamnéza hubnutí, pohybový režim, stresové zatížení a životní styl. 

Suplementační program není náhradou za lékařskou péči (!)

1.000 Kč

Diagnostika na profesionálních přístrojích

procento tělesného tuku a množství tělesného tuku, viscerální tuk, svalová hmota, hmotnost bez tuku, celková tělesná voda, index tělesné hmotnosti, bazální metabolismus, metabolický věk, hodnocení postavy množství celkového tuku, množství útrobního tuku

Přesná diagnostika snadno navede k cíli. Pravidelné konzultace jsou velmi inspirující a motivující, protože vidíme změny, které se skutečně odehrávají.   

500 Kč

Analýza aury

Pošleš mi fotku, díky které přístroj Healy zaznamená tvé bioenergetické pole. Na e-mail zašlu výsledky rozboru. Po provedení rozboru mohu spustit program na dohodnutý čas. V tomto procesu se harmonizují energetická centra. Cena jedné analýzy a působení je 500,- Kč.

500 Kč 

Healy | kvantové a frekvenční programy

co tělo žádá | přesná analýza a výběr nejvhodnějších programů | sezení, kde si vybereš z nabídky mnoha programů Healy.

I-Ching, čakry, duševní rovnováha, ochranné programy, kůže, krása, spánek, zaměstnání, učení, meridiány, stimulace, zvířata, prostor, Fitness, Gold Cycle, Hloubkový cyklus. Healy má v sobě nahrané frekvence homeopatik, tkáňových solí (Schüsslerovy soli), Bachových esencí, Australských květových esencí, Aljašských elixírů z drahokamů, vitamínů, aminokyselin, minerálů, nerostů. Dle výsledků analýzy vybere, co nejvíce rezonuje s daným tělem a následně deficitní látky pomocí vibrací a frekvencí doplní.

1 hodina působení na dálku 

500 Kč


Balíček 3 působení na dálku 

1 000 Kč

Genetika | Testy

HISTAMINOVÁ INTOLERANCE - Genetický test prokazující syndrom histaminové intolerance (primární, geneticky podmíněná HIT)

CELIAKIE | Genetický test na celiakii 

LAKTÓZOVÁ INTOLERANCE | Genetické vyšetření na laktózovou intoleranci 

IBS | Genová predispozice v genu TNF SF15 (rs4263893) pro onemocnění dráždivý tračník (IBS)

POTRAVINOVÉ INTOLERANCE | Testování intolerance základních potravin (v balíčku až 63 různých potravin) 

Jsem zprostředkovatelem testů, které nenahrazují lékařskou péči, ale jsou jen jejím doplňkem. 

ceny testů nalezneš v obchodu

 

s mým osobním doporučením získáš výrazné slevy

Odborné poradenství Zinzino

Nezávislý Independent Partner Zinzino 

odborné poradenství | zcela přírodní doplňky stravy | přírodní kosmetika | podrobná interpretace výsledků Zinzino testů | přehled a vysvětlení pojmů o rovnováze Omega-6:3 | problematika vitamínu D | HbA1c Test-měření dlouhodobé hladiny cukru v krvi 

Jsem zprostředkovatelem zcela přírodních doplňků a laboratorních testů, které nenahrazují lékařskou péči, ale jsou jen jejím doplňkem. 

zdarma

Odborné poradenství | Healy

Holistický zdravý život s Healy | Healy ™ a TimeWaver® 

SLUŽBY ZDARMA jsou pouze pro klienty, kteří mají | budou mít | registraci pod ID: 2010-0434-8398Pokud přicházíš z jiné sítě - nebudeš obsloužen/a. Popř. Ti bude za odbornou konzultaci naúčtován poplatek ve výši 1.500Kč/hod.

zdarma

Odborné poradenství | Dr. Nona 

živá síla Mrtvého moře | výběr a sestavení individuálního programu | ZDARMA pro klienty registrované v síti pod ID: 484410

zdarma

Je to báječný pocit, když stojí někdo při vás a to úplně přirozeně a jemně. 

Nehodnotí, nekritizuje a nabízí naprosto úžasná řešení. Přála bych takovou péči každému.

Veronika S.

Osobní setkání s paní Prušákovou ve mě nastartovalo nový způsob myšlení. Velmi mi pomohla a nadále pomáhá ve všech směrech mého života. Její optimismus, milý, přátelský a velmi profesionální přístup léčí.

Karol J.

Od narození bojoval můj syn s úporným atopickým ekzémem. Sháněla jsem informace, kde se dalo. Na základě skvělých zkušeností mé kamarádky jsem kontaktovala paní Zdeňku. Už během první konzultace jsem dost pochopila. Začala jsem se řídit doporučením (úprava stravy při kojení, vyřazení zbytečné chemie, přemýšlení nad příčinami, životem a nefunkčním vztahem). Do půl roku se můj syn uzdravil a já jsem se velmi posunula.

Vendula K.

CELOSTNÍ PORADENSTVÍ

součástí vzájemné spolupráce je vyplnění detailního dotazníku, který nám ušetří mnoho času při následné komunikaci | budu se ptát na jídelníček, stravovací návyky, pohybovou aktivitu, životní a pracovní režim, zdravotní stav, psychickou pohodu atd.

možnost měření a analýza složení těla 

délka úvodní konzultace je 60-90 minut

při objednání obdržíš krátký dotazník, který vyplněný odešleš zpět nejpozději 3 dny před termínem konzultace

po konzultaci dostaneš písemné doporučení 

poradenství a úvodní konzultace - osobní či online (přes Zoom, Skype, Messenger, telefon, Whatsup)

platba předem na účet

OMLUVA

neomluvená absence či omluva kratší než 6 hodin před domluveným termínem schůzky je účtován storno poplatek 700,- Kč

CHCI INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP A PÉČI