Co ti mohu nabídnout? Naslouchám srdcem..

Nejsem výživovou poradkyní, která tě bude učit počítat kalorie, stanu se tvou průvodkyní na cestě za spokojeností. A než začneš řešit peníze, zeptám se tě: Nakolik si ceníš sebe?

Poradenství a úvodní konzultace

vyhodnocení dotazníku, měření a analýza složení těla, anamnéza životního stylu, hubnutí, pohybového režimu, stresového zatížení a psychosomatiky, podrobný rozbor aury a následné ladění (pouze na vyžádání)

při konzultaci návrh řešení a praktická doporučení, jak nová opatření zahrnout do denního režimu, vč. tipů na přípravu jídel, kde zakoupit potraviny případně doporučené doplňky na podporu (řízená suplementace dle krevních testů), zaslání doplňujících informací/tipů/manuálů e-mailem po konzultaci

délka 60-90 min.

1.500Kč

Navazující individuální péče

dotazy, osvojení nových návyků, konzultace aktuálního stavu, přeměření a analýza složení těla, podrobný rozbor aury a následné ladění (pouze na vyžádání)

navazující konzultace je vhodná v brzkém termínu po konzultaci úvodní, protože se vždy jedná o problematiku s mnoha souvislostmi, takže není obvykle v mých ani klientových silách obsáhnout vše v jedné úvodní konzultaci

délka 60 min.

700Kč

Test mastných kyselin | OmegaTest

Tento laboratorní test měří hladinu zánětu na základě poměru Omega-6 ku Omega-3 s pomocí suché kapky krve (jedná se o velmi jednoduchý, domácí testovací sadu). Měří množství 11 mastných kyselin v krvi, propustnost buněčných membrán |jak buňky vstřebávají živiny|, vyváženost jídelníčku a další ukazatele. Cena za test včetně odborného poradenství a interpretace výsledků. Testy nenahrazují lékařskou péči, jsou jen jejím doplňkem. Zdravotní stav konzultuj vždy se svým lékařem!

1 600Kč

Suplementační program včetně BalanceTestu

Víš, že bys doplňky stravy měla užívat, ale nevíš jaké? Suplementační program obsahuje detailní sestavení individuálního doporučení včetně podrobného dotazníku, BalanceTestu, posouzení jídelníčku, měření a analýzy složení těla, anamnéza hubnutí, pohybový režim, stresové zatížení a životní styl. 

Suplementační program není náhradou za lékařskou péči (!)

2.000Kč

HIT - histaminová intolerance

Výrazná podpora a vedení, odpovědi na mnohé otazníky okolo HIT, osobní konzultace (60 - 90 minut), 

konzultace není náhradou za lékařskou péči (!)

Součástí vzájemné spolupráce je celková anamnéza a vyplnění detailního dotazníku, který nám ušetří mnoho času při následné komunikaci. V ceně je zahrnut také HIT MANUÁL. Jedná se holistický přístup k HIT. 

Zaměříme se na zhodnocení aktuálního stavu, vhodný stravovací režim a dlouhodobý vyvážený jídelníček, návrh suplementace, vyčištění organismu od přebytečného histaminu atd. 

700Kč

Diagnostika na profesionálních přístrojích

procento tělesného tuku a množství tělesného tuku, viscerální tuk, svalová hmota, hmotnost bez tuku, celková tělesná voda, index tělesné hmotnosti, bazální metabolismus, metabolický věk, hodnocení postavy množství celkového tuku, množství útrobního tuku

Přesná diagnostika snadno navede k cíli. Pravidelné konzultace jsou velmi inspirující a motivující, protože vidíme změny, které se skutečně odehrávají.   

250 Kč

Analýza aury

Pošleš mi fotku, díky které přístroj Healy zaznamená tvé bioenergetické pole. Na e-mail zašlu výsledky rozboru. Po provedení rozboru mohu spustit vibraci na dohodnutý čas. V tomto procesu se harmonizují energetická centra. Cena jedné analýzy a vibračního působení je 500,- Kč.

500 Kč 

Healy | kvantové a frekvenční programy

co tělo žádá | přesná analýza a výběr nejvhodnějších vibrací | sezení, kde si vybereš z nabídky mnoha programů Healy.

I-Ching, čakry, duševní rovnováha, ochranné programy, kůže, krása, spánek, zaměstnání, učení, meridiány, stimulace, zvířata, prostor, Fitness, Gold Cycle, Hloubkový cyklus. Healy má v sobě nahrané frekvence homeopatik, tkáňových solí (Schüsslerovy soli), Bachových esencí, Australských květových esencí, Aljašských elixírů z drahokamů, vitamínů, aminokyselin, minerálů, nerostů. Dle výsledků analýzy vybere, co nejvíce rezonuje s daným tělem a následně deficitní látky pomocí vibrací a frekvencí doplní.

1 hodina vibrací na dálku 

500 Kč


Balíček 3 vibrací na dálku 

1 000 Kč

Podpora při individuálně zvoleném výživovém směru

měření a analýza složení těla, osobní konzultace, programy Healy, výrazná podpora a měsíční vedení

4 500 Kč

Individuální jídelníček na 1 týden

zhodnocení aktuálního jídelníčku, měření, interpretace výsledků, rozbor stravovacích návyků, určení problémových potravin, jak nakupovat, vypracování individuálního jídelníčku, návrh suplementace, sestavení programu (výrazná podpora organismu, detoxikačních procesů, řešení problémů, maximalizace sportovního výkonu atd.)

2 500Kč

Psychosomatika

komplexní změny na hlubší úrovni, celostní přístup při řešení problémů

1.000,- Kč/60 min. (doporučený čas, doba i cena je vždy upravena předem dle domluvy a individuálních potřeb klienta)

SET 4 PŘEDPLACENÝCH KONZULTACÍ 3.000,- Kč

1 000Kč

Genetika | Testy

HISTAMINOVÁ INTOLERANCE - Genetický test poukazující na syndrom histaminové intolerance (primární, geneticky podmíněná HIT)

CELIAKIE | Genetický test na celiakii 

LAKTÓZOVÁ INTOLERANCE | Genetické vyšetření na laktózovou intoleranci 

IBS | Genová predispozice v genu TNF SF15 (rs4263893) pro onemocnění dráždivý tračník (IBS)

POTRAVINOVÉ INTOLERANCE | Testování intolerance základních potravin (v balíčku až 63 různých potravin) 

Jsem zprostředkovatelem testů, které nenahrazují lékařskou péči, ale jsou jen jejím doplňkem. 

ceny testů nalezneš v obchodu

 

s mým osobním doporučením získáš výrazné slevy

Odborné poradenství Zinzino

Nezávislý Independent Partner Zinzino 

odborné poradenství | zcela přírodní doplňky stravy a no-toxic kosmetika | podrobná interpretace výsledků všech Zinzino testů | přehled a vysvětlení pojmů o rovnováze Omega-6:3, Omega-3 indexu, propustnosti buněčných membrán, hladině zánětu | problematika vitamínu D | HbA1c Test-měření dlouhodobé hladiny cukru v krvi atd..

Jsem zprostředkovatelem zcela přírodních doplňků a laboratorních testů, které nenahrazují lékařskou péči, ale jsou jen jejím doplňkem. 

zdarma

Odborné poradenství | Healy

Holistický zdravý život s Healy | Healy ™ a TimeWaver® 

SLUŽBY ZDARMA jsou pouze pro klienty, kteří mají | budou mít | registraci pod ID: 2010-0434-8398Pokud přicházíš z jiné sítě - nebudeš obsloužen/a. Popř. Ti bude za odbornou konzultaci naúčtován poplatek ve výši 1.500Kč/hod.

zdarma

Odborné poradenství | Dr. Nona 

živá síla Mrtvého moře | výběr a sestavení individuálního programu | ZDARMA pro klienty registrované v síti pod ID: 484410

zdarma

Je to báječný pocit, když stojí někdo při vás a to úplně přirozeně a jemně. 

Nehodnotí, nekritizuje a nabízí naprosto úžasná řešení. Přála bych takovou péči každému.

Veronika S.

Osobní setkání s paní Prušákovou ve mě nastartovalo nový způsob myšlení. Velmi mi pomohla a nadále pomáhá ve všech směrech mého života. Její optimismus, milý, přátelský a velmi profesionální přístup léčí.

Karol J.

Od narození bojoval můj syn s úporným atopickým ekzémem. Sháněla jsem informace, kde se dalo. Na základě skvělých zkušeností mé kamarádky jsem kontaktovala paní Zdeňku. Už během první konzultace jsem dost pochopila. Začala jsem se řídit doporučením (úprava stravy při kojení, vyřazení zbytečné chemie, přemýšlení nad příčinami, životem a nefunkčním vztahem). Do půl roku se můj syn uzdravil a já jsem se velmi posunula.

Vendula K.

Jsi rozhodnutá změnit svůj životní styl? Nikdy není pozdě na změnu a změna je život. Udělej první krok. Využij nezávaznou 10ti minutovou ÚVODNÍ KONZULTACI ZDARMA! Jdeš do toho se mnou? 

JAK SPOLUPRÁCE PROBÍHÁ? 

Termín konzultací jen ve všední dny od 13:00 do 18:00 hodin

CELOSTNÍ VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ

  • součástí vzájemné spolupráce je vyplnění detailního dotazníku, který nám ušetří mnoho času při následné komunikaci | budu se ptát na anamnézu hubnutí, jídelníček, stravovací návyky, pohybovou aktivitu, životní a pracovní režim, zdravotní stav, psychickou pohodu atd.
  • možnost měření a analýza složení těla na profesionálních přístrojích Healy, analýza těla, testy ze suché kapky krve a další
  • délka úvodní konzultace je 90 min.
  • při objednání obdržíš na e-mail krátký dotazník, který vyplněný odešleš zpět nejpozději 3 dny před termínem konzultace
  • po konzultaci ode mě dostaneš písemné doporučení 
  • poradenství a úvodní konzultace osobní či online (Skype, Messenger, telefon, Whatsup) 1 500 Kč/90 min

platba předem na účet

OMLUVA

  • neomluvená absence či omluva kratší než 6 hodin před domluveným termínem schůzky = storno poplatek 1.000,- Kč

NAVAZUJÍCÍ INDIVIDUÁLNÍ PÉČE

platba předem na účet


OMLUVA

  • neomluvená absence či omluva kratší než 6 hodin před domluveným termínem schůzky - storno poplatek 500,- Kč

CHCI INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP A PÉČI