DR. NONA - DŮLEŽITÉ INFORMACE

zkušenosti a návody s použitím produktů Dr. Nona

Schopnosti a účinky Mrtvého moře nemají obdoby. I ta nejvyšší ocenění pozitivního působení Mrtvého moře jsou velmi vzdálena skutečnému významu tohoto zázraku přírody. Blahodárné vlastnosti Mrtvého moře jsou nevyčerpatelné a vědci stále ještě zkoumají všechny možnosti jejich využití. Kombinací soli mořské vody, éterických olejů, fytoproduktů a minerálů byly vytvořeny produkty "NOVÉ GENERACE". 

Svědectví o narůstající popularitě produktů Dr. Nona je stále vyšší počet lékařů a vděčných klientů, kteří efektivně využívají jejich blahodárné působení. Nesprávné používání těchto produktů brání jejich pozitivnímu působení a v některých případech může mít dokonce i opačný efekt. 

Je tedy důležité znát správné způsoby používání a kombinování jednotlivých produktů. Společnost Dr. Nona, která se řídí základním principem medicíny "neuškodit", vytrvale doporučuje úzký kontakt mezi pacientem a lékařem. Upozorňuje, že veškeré odkazy mají informační charakter a jsou převzaty z vědecké a lékařské praxe. Webové stránky neposkytují lékařské, léčebné ani žádné jiné odborné poradenství a nesmí být tak ani chápány. 

Zákazník si je vědom, že žádný výrobek a produkce Dr. Nona nemá na našem území status léku. Před samotnou aplikací produktů Dr. Nona je vždy nutno přihlédnout k individuálnímu stavu každého člověka a k doporučení lékaře. Produkty Dr. Nona nejsou léky a zdravotní stav vždy konzultujte se svým lékařem!

PORADENSTVÍ K PRODUKCI DR. NONA ZDARMA