DR. NONA INFORMACE O POUŽITÍ 

zkušenosti a návody s použitím produktů Dr. Nona při různých patologických stavech 

Regenerační schopnosti Mrtvého moře nemají obdoby. I ta nejvyšší ocenění pozitivního působení Mrtvého moře jsou velmi vzdálena skutečnému významu tohoto zázraku přírody. Blahodárné vlastnosti Mrtvého moře jsou nevyčerpatelné a vědci stále ještě zkoumají všechny možnosti jejich využití. Kombinací soli mořské vody, éterických olejů, fytoproduktů a minerálů byly vytvořeny produkty "NOVÉ GENERACE", které působí na celý organismus člověka a vysoce zvyšují jeho odolnost. 

Svědectví o narůstající popularitě produktů Dr. Nona je stále vyšší počet lékařů a vděčných klientů, kteří efektivně využívají jejich blahodárné působení. Nesprávné používání těchto produktů brání jejich pozitivnímu působení a v některých případech může mít dokonce i opačný efekt. Je tedy důležité znát správné způsoby používání a kombinování jednotlivých produktů. Společnost Dr. Nona, která se řídí základním principem medicíny "neuškodit", vytrvale doporučuje úzký kontakt mezi pacientem a lékařem. Nejlepších výsledků se dosahuje při komplexním a déle trvajícím používání přípravků Dr. Nona.

Upozorňujeme, že veškeré odkazy mají informační charakter a jsou převzaty z vědecké a lékařské praxe. Stránky neposkytují lékařské, léčebné ani žádné jiné odborné poradenství a nesmí být tak ani chápány. Zákazník si je vědom, že doplněk a produkce Dr. Nona nemá na našem území status léku. Před samotnou aplikací produktů Dr. Nona je vždy nutno přihlédnout k individuálnímu stavu každého člověka a k doporučení lékaře.  Produkty Dr. Nona nejsou léky a zdravotní stav vždy konzultujte se svým lékařem!

LÉKAŘKAklasická medicína (všeobecné lékařství, onkologie, dermatologie)alternativní směry (čínská medicína, ajurvéda, aromaterapie)

"Z"

06.12.2019

Zácpa, Zánět očí, Zhoubné novotvary (rakovina), Zubní problémy a bolesti

"V"

06.12.2019

Vazy - přetažení, Vitiligo, Vředy trofické, Vředy žaludku a dvanácterníku, Vulvitida, Vulvovaginitida, Vymknutí

"U"

06.12.2019

Jde o těžké onemocnění, spojené s ledvinovou nedostatečností. Vyžaduje dohled lékaře.

"T"

06.12.2019

Teplota, Tiky (nervové podráždění), Tonzilitida chronická, Tromboflebitis (zánět cév), Tuberkulóza

"S"

07.10.2019

Sepse (celková intoxikace organismu), Sinusitida ( highmoritis, zánět čelní dutiny), Spála, Spáleniny, Stenokardie, Stomatitis (zánět ústní sliznice), Struma, Skleróza multiplex, aj.

"R"

06.10.2019

Radikulitis (zánět nervových kořínků hřbetní míchy), Rachitis, RAKOVINA (zhoubné novotvary), Rány, Retinopatie diabetická, Revmatismus, Růže, Rýma

"P"

30.09.2019

Panaricium (hnisavý zánět nehtového lůžka), Pankreatitida (zánět slinivky břišní), Paréza, Paralýza, Paradentóza, Plísňová onemocnění pokožky a sliznic, Pneumonie (zánět plic), Pohmožděniny, Pooperační období (rekonvalescence po chirurgickém zákroku), Poranění, Praskliny bradavek, Prasklina konečníku, Proleženiny, Prostatitis (chronický zánět...

"O"

30.09.2019

Omrzliny, Otitida (zánět středního ucha), Otomykóza (plísňové onemocnění zevního zvukovodu), Otřes mozku, Otužování, Opruzeniny

"N"

27.09.2019

Nadváha, Nafouknuté bříško (meteorismus), Nemoc Pagetova, Nemoc Raunaudova, Nespavost, Neurodermatitida (atopický ekzém)

ŽIVÁ SÍLA MRTVÉHO MOŘE V POHODLÍ DOMOVA

PORADENSTVÍ K PRODUKCI DR. NONA ZDARMA