PROTOKOL ZDRAVÍ

Health Protocol Zinzino

Věřím, že každý je připraven mít své zdraví jako tu nejvyšší prioritu!

Já sama, ale i má klientela je velmi náročná a máme vysoké požadavky na kvalitu, čistotu, zcela přírodní složky a účinnost! Proto preferujeme celý protokol zdraví od společnosti Zinzino!

Krok 1: Otestuj se a nastol rovnováhu na všech úrovních

Otestuj se a vytvoř zdravou rovnováhu Omega-6:3, vitamínu D i hladinu cukru v krvi - tím pomáháš chránit buňky svého těla. Potřebuješ k tomu naše domácí testovací sady (krevní testy ze suché kapky krve). A co pak? 

BalanceOil+, je prémiová směs oleje z malých divokých nekontaminovaných mořských rybiček se speciálně vybraným extra panenským olivovým olejem. S vysokým obsahem Omega-3 (EPA + DHA), olivovými polyfenoly a vitamínem D3.

Krok 2: Obnova

Péče o "přátelské" bakterie v těle může mít hluboký dopad na tvůj život a celostní zdraví. 

ZinoBiotic+ vyladěná směs 8 přírodních zdrojů vlákniny. 

Tato vláknina je metabolizována v tlustém střevě, kde podporuje růst zdravých bakterií. ZinoBiotic+ pomáhá regulovat tvorbu cukru v krvi po jídle a udržovat zdravou hladinu cholesterolu. Vláknina podporuje mnoho zdravých funkcí střeva.

Krok 3: Podpora

Xtend+ je pokročilý multi-imunitní a výživový doplněk, který dokonale doplňuje BalanceOil+ a ZinoBiotic+. Je zdrojem 23 esenciálních vitamínů, minerálů, fytonutrientů a vyčištěného 1-3, 1-6 beta glukanu získaného z pekařských kvasinek. Abys získal/a stejné množství všech těchto živin z potravin, musel/a bys denně sníst více než 3000 kalorií z těch nejvýživnějších potravin. Všechny složky spojené v doplňku Xtend+ poskytují více než sto přínosů pro zdraví, jak potvrdil EFSA (Evropský úřad pro bezpečnost potravin). Ty působí na každou buňku, orgán a tkáň v těle. 


Dej sebe na první místo

a aktivuj první linii ochrany svého těla s plně přírodními doplňky stravy!

Věřím, že každý je připraven mít své zdraví jako tu nejvyšší prioritu! | Zinzino Zdravotní Protokol | Health Protocol
Věřím, že každý je připraven mít své zdraví jako tu nejvyšší prioritu! | Zinzino Zdravotní Protokol | Health Protocol

PROTOKOL ZDRAVÍ

Každý potřebuje jednou za čas udělat revizi jídelníčku, životního stylu, ale také například detailní krevní rozbor. Kdybych sama před lety nezačala cíleně užívat vitamín D3 s dalšími multi-imunitními suplementy, silné antioxidanty včetně Omega-3 (EPA, DHA) a nesrovnala si tak nerovnováhu ve svém těle - nikdy bych nemohla být v takové kondici jako dnes.

Než začnu něco dlouhodobě brát a dávat to svým dětem, doporučovat lidem, které miluji, musím si být vždy na 100% jistá. Vsadila jsem na novou vědu nutriční farmakologii a zcela přírodní doplňky Zinzino

Vybírám si vždy jen to nejlepší!

Chceš-li zlepšit své šance na dlouhý a zdravý život, měl/a bys také udělat pár jednoduchých změn. Jakých? Na každém rohu se setkáš s doporučením:

  • jez více ovoce a zeleniny, olejnatých ryb,
  • sniž množství nezdravých tuků, smažených a grilovaných pokrmů, srovnej si poměry Omega6:3 v těle, doplň si hladiny vitamínu D v krvi,
  • méně sol a obloukem se vyhýbej rafinovanému cukru, lepku,
  • nekuř, nepij alkohol, začni se hýbat, medituj, lépe spi atd..

Ale toto všechno znamená jen první krok k úspěchu. Chceš-li dosáhnout lepších výsledků po delší dobu, měl/a bys také přemýšlet nad "Health Protokolem Zinzino". Co říkáš? 

  • BALANCE OIL+ tj. Omega-3, EPA, DHA + D3 +polyfenoly (cenné živiny vyskytující se v olivovém oleji, ovoci, ořechách, zelenině, koření atd.), a nebo speciální výtažky z řas (tj. náš BalanceOil+ Vegan).
  • 1-3, 1-6 BETA GLUKANY - kvasinky a houby (Xtend+, Protect+).
  • VLÁKNINA - ZinoBiotic+ vyladěná směs 8 přírodních zdrojů vlákniny.
  • VITAMÍN D3 + HOŘČÍK - ZinoShine+.

Jakmile se protizánětlivá strava včetně Omega-3 mastných kyselin (EPA, DHA), polyfenoly, 1-3, 1-6 betaglukany a vláknina vrátí zpět do tvé stravy a prozánětlivé potraviny budou eliminovány, míra nemocnosti poklesne. To chceš! (Zdroj: CLAYTON, Paul. Ať je vaše jídlo vaším lékem: Nová cesta ke zdraví, uzdravení a štěstí. 2. vydání v angličtině. Velká Británie: Paul Clayton Education, Oxford, 2018. ISBN 978-1-9993553-5-7).

Jen velmi málo z nás zemře stářím. Nemoci jsou významně ovlivněny životním stylem, stravovacími návyky a negativními emocemi (odpory). Většina problémů má však jedno společné "chronický zánět v těle". Proto miluji a sama užívám celý "Health Protocol Zinzino".

Zapomeň na starý způsob myšlení. Člověk je trojrozměrná bytost a měl/a bys ladit nejen své hmotné tělo do rovnováhy. S tím ti pomůže nástroj nové generace Healy

Cesta ke zdravějšímu způsobu života začíná uvnitř Tebe. Navrať se do své přirozenosti a původní rovnováhy. Pomůže Ti nová věda - nutriční farmakologie.

Zdravý život začíná lepší rovnováhou - konkrétně v našich buňkách, střevech a imunitním systému.

Zdravotní protokol pomůže ve třech krocích šetrně vyrovnat, obnovit a posílit tělo, čímž zvyšuje šance na zdravější a šťastnější život. 

Doplňky stravy musejí být vždy uzpůsobeny naší vlastní stravě a zvykům na základě individuálního stylu života, potřeb a preferencí. 

Hodnoty z nezávislých testů, slouží jako srovnávací měřítko pro podrobný a na míru připravený výživový plán, který eliminuje dohady o zdravějším způsobu života. 

Zdraví konečně získává holistický význam. Nikdy nezapomínej na cvičení, výživu, spánek, myšlenky, emoce a sebelásku.  

Celostní výživové poradenství 

Zdeňka Prušáková Řepová, Dis. 

Tel.: +420 773 670 306

Nezávislý Independent Partner Zinzino