ZINOGENE+ ZINZINO

ZinoGene+ je špičková novinka v oblasti doplňků stravy. 

Vědecký průlom založený na komplexním složení fukoidanů - přírodní polysacharidy získávané z mořských řas, polyfenoly, vitamín C a zinek. Nahromadění dysfunkčních buněk a zhoršování regenerace jsou nedílnou součástí procesu stárnutí. Rychlost, kterou k tomu dochází, je ovlivňována obsahem živin v našich potravinách (proto jsme vytvořili ZinoGene+).

Obsah: 30 tablet

SKLADEM u výrobce ZINZINO | Nerada prodávám výrobky Zinzino na svém e-shopu, protože chci každému nabídnout možnost "prémiové ceny"! Pokud máš zájem o novinku ZinoGene+ za prémiovou cenu: Klikni zde a zvol si své vlastní předplatné.

1 666,00 Kč

ZINZINO | ZINOGENE+

ZCELA PŘÍRODNÍ SLOŽENÍ PRO ÚČINNOU BIODOSTUPNOST: Kurkumin z kurkumy Kvercetin z jerlínu a cibule Fukoidany z mořských řas Fisetin z jahod Piperin z černého pepře.  

Doporučené Užívání: Užívejte 1 tabletu denně. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplňky stravy by neměly sloužit jako náhrada pestré a vyvážené stravy.
Upozornění: Pokud jste těhotná, poraďte se před užíváním tohoto doplňku stravy se svým lékařem.
Skladování: V suchu při pokojové teplotě. Uchovávejte mimo dosah dětí. 

Kurkuminový extrakt

Kurkumin je se svou jasně žlutou barvou základním kamenem složení ZinoGene+. Kurkumin je produkován rostlinami druhu Curcuma longa, zástupcem čeledi zázvorníkovité. Kurkumin se v Indii používá již tisíce let, a to jak jako koření, tak i jako součást ájurvédských tradic. Dnes se běžně používá po celém světě v potravinových doplňcích, kosmetice, potravinových ochucovadlech a barvivech. Na trhu je mnoho různých kurkuminových extraktů, ale ty mohou být značně rozdílné co do biodostupnosti, a proto se výrazně liší v množství složky, které bude mít skutečně aktivní účinek. Kurkuminový extrakt, který používáme v našich produktech, je velmi pečlivě vybrán a obsahuje celé spektrum kurkuminoidů. Zvolili jsme celosvětově oceňovanou složku HydroCurc®, která má nejvyšší biodostupnost. To znamená vyšší vstřebávání a díky tomu i lepší účinnost a funkčnost.

Kvercetin

Kvercetin je přírodní pigment přítomný v mnoha druzích ovoce, zeleniny a zrn. Má antioxidační účinky a patří do podskupiny polyfenolů zvané flavonoidy. Odhaduje se, že člověk ho zkonzumuje průměrně 10-100 mg denně z potravin jako cibule, jablka, kapary, lesní plody, brokolice, citrusové plody, třešně, káva, hrozny, zelený čaj a červené víno.

Je důležité si uvědomit, že množství kvercetinu v potravinách může záviset na podmínkách, ve kterých byly pěstovány. Proto jsme za účelem optimalizace biodostupnosti a funkčnosti vytvořili svou vlastní patentovanou směs kvercetinu, ve které jsme použili tři různé přísady ze dvou různých rostlinných zdrojů: jerlínu a cibule. Kvalita našich přísad je vždy stejně důležitá jako jejich kvantita, a tato priorita platí i o zdrojích kvercetinu, které jsme pro tuto směs vybrali.

Fukoidany

Hnědá mořská řasa obsahuje látku zvanou fukoidan. Fukoidany z mořských řas jsou nepřilnavé sloučeniny (představte si je jako biologickou obdobu teflonu). Jsou obsaženy v různých druzích hnědých řas a nacházejí se v buněčných stěnách rostliny, kde ji chrání před vnějším stresem. Výživové vlastnosti fukoidanů nejsou ničím novým. Mořské řasy s obsahem fukoidanů se ve starobylých tradicích používají tisíce let. Nejstarší záznamy o jejich využívání jsou datovány až do roku 12 000 př. n. l., podle archeologických výkopových prací v Monte Verde v Chile, které odkryly důkazy o jejím užití. Dnes jsou fukoidany používány ve výživových produktech jako vysoce hodnotné složky. Víme, že kvalita a cena se mezi různými dodavateli značně liší a pro náš ZinoGene+ jsme se rozhodli použít exkluzivní fukoidanovou složku.

Piperin 

Černý pepř je jedním z nejpoužívanějších koření po celém světě a vyrábí se namletím usušených plodů pepřovníku černého. Ale černý pepř není pouze nezbytností při vaření; je považován za "krále mezi kořením" a byl používán ve starobylých ájurvédských tradicích tisíce let kvůli vysoké koncentraci silně účinných antioxidačních sloučenin zvaných piperin. Piperin se z rostliny extrahuje během období zrání, kdy se barva bobulí mění ze zelené na červenou. Načasování sklizně hraje zásadní roli, pokud chceme zajistit co nejvyšší antioxidační účinky piperinu. Pro ZinoGene+ jsme použili patentovaný výtažek BioPerine® s obsahem minimálně 95 % piperinu, který se používá jako zesilovač biodostupnosti už více než 20 let. 

Složení: Plnidlo (sorbitol), kurkuminový extrakt (Curcuma longa)*, směs kvercetinu (z jerlínu (Sophora japonica)*, z výtažku z cibule (Allium cepa)* a fosfolipidový komplex Quercefit™ (Sophora japonica)), fukoidanový výtažek z řasy wakame (Undaria Pinnatifida)*, vitamín C z výtažku z aceroly (Malpighia glabra)*, směs fisetinu (z výtažku z ruje (Cotinus coggygria)* a výtažku z jahod (Fragaria ananassa Duchesne))*, protispékavé látky (kyselina stearová, rýžový koncentrát, předželatinovaný kukuřičný škrob), zinek (chelát bisglycinátu zinečnatého)*, výtažek z černého pepře jako Bioperine® (Piper nigrum)*. *Země původu mimo EU.

Nezávislý Independent Partner Zinzino
České Budějovice
Zdeňka Prušáková Řepová, Dis.
Celostní výživová specialistka
TEL.: +420 773 670 306

OBJEV VÝŽIVU ZALOŽENOU NA TESTOVÁNÍ