Zdeňka Prušáková Řepová, Dis.

Má práce je srdeční záležitostí a pomoc druhým je mým životním posláním!
Má práce je srdeční záležitostí a pomoc druhým je mým životním posláním!
 • Jsem certifikovaná výživová poradkyně, milovnice přírody, skutečného jídla, manželka a máma 2 synů (Dominik 17 a Darek 7).
 • Jsem aktivní členkou Aliance výživových poradců v ČR. Řídím se Kodexem výživového poradce®, tedy zásadami správného, kvalifikovaného a etického poradenství.
 • Opírám se o životní moudrost, přirozenost, zdravý selský rozum, přírodní bohatství, psychosomatiku a není tajemstvím, že disponuji určitou "pozitivní energií", ale nikoho neléčím. Vyléčit se musí každý sám! 
 • Navracím do stravy, co v potravinách a v jídelníčku chybí! V praxi používám ty nejlepší technologie, krevní a genetické testy. 
 • Dodám tvému životu nový náboj, energii a pozitivismus, který tě přehoupne do rovnováhy. 

Přidej se do mé uzavřené skupiny na Facebooku a rovnou se také přihlas k odběru novinek ze světa "HIT ZDRAVÍ" proklikem zde

Cílím na:

 • SAMOUZDRAVOVACÍ SCHOPNOSTI ORGANISMU
 • PŘIROZENÉ POSÍLENÍ IMUNITNÍHO SYSTÉMU
 • ČISTOTU A PŮVODNÍ NEZPRACOVANÉ POTRAVINY
 • VĚDOMÉ STRAVOVÁNÍ A INDIVIDUÁLNÍ BUNĚČNOU VÝŽIVU
 • VĚDOMÝ POHYB A DECH
 • PSYCHOSOMATIKU
 • AROMATERAPII
 • PRAVIDELNÉ VĚDOMÉ PŮSTY, OTUŽOVÁNÍ
 • JEDNODUCHOST
 • ŘÍZENOU SUPLEMENTACI DLE KREVNÍCH TESTŮ
 • KVANTOVÁNÍ A FREKVENČNÍ VYLADĚNÍ S HEALY
 • NEZÁVISLÉ LABORATORNÍ TESTY 
 • KRÁSU A DLOUHOVĚKOST
 • NETOXICKOU PÉČI O TĚLO A DOMÁCNOST

Tělesné a psychické prožitky spolu úzce souvisí. S mou praxí celostní výživové specialistky nesouvisí jen znalosti nutrice, ale i psychosomatika, okruhy celostní medicíny, kvantování, frekvenční ladění, půstování a všechny potřebné vědomosti, které jsou výsledkem mnohaletého studia a i cenných osobních zkušeností s klienty. 

Nedoporučuji super-potraviny, náhrady skutečných potravin, nefunkční sety doplňků stravy. Navracím do stravy to, co v potravinách a v jídelníčku skutečně chybí (podloženo krevními testy a vědou).

Netrvám na bezhlavém vyloučení potravin (maso, lepek, mléko, sója atd..), aniž bys měl/a prokázanou alergii, intoleranci, HIT či jiné klinické příznaky. 

Razím cestu přijetí, vědomého žití, pozitivního myšlení, zdravého selského rozumu a vyváženého stravování, EKO domácnosti, kvantových a frekvenčních energií a všeho krásného, co nám život tady a teď nabízí. 

BEZ KONKURENCE

S POKOROU A OPTIMISMEM

S KVALITNÍMI A MODERNÍMI TECHNOLOGIEMI 

S DETAILNÍM DOPORUČENÍM NA MÍRU

S OHLEDEM NA RŮZNÁ OMEZENÍ, REŽIM, OBLÍBENÉ A NEOBLÍBENÉ  

MŮJ PŘÍBĚH: Našla jsem sama sebe v hlubinách vlastního já. V tom tkví má síla. 

KDO JSEM? Jsem certifikovaná výživová poradkyně, specialistka na cílenou suplementaci, co ráda využívá metody a postupy, které začínají tam, kde klasická medicína končí, zabývající se stavem člověka z celostního pohledu a praktických psychosomatických souvislostí.

Ohromnou roli v mém životě vždy sehrála psychosomatika a já tak s její pomocí mohla krásně odkrývat příčiny problémů.
Ohromnou roli v mém životě vždy sehrála psychosomatika a já tak s její pomocí mohla krásně odkrývat příčiny problémů.

JAK TO VŠECHNO ZAČALO: Kdysi dávno jsem získala od lékaře nálepku "HIT" histaminová intolerance. Stejně označkován byl i můj mladší syn Darek. Specialisté a lékaři nad našimi problémy zlomili hůl, ale já jsem to nevzdala. Věděla jsem, že každá nemoc je pouhou informací a nikdy nepřichází náhodou.

Ohromnou roli v mém životě vždy sehrála psychosomatika a já tak s její pomocí mohla krásně odkrývat příčiny problémů.

Konečně jsem také zjistila důvod, proč se celý život probírám různými vědeckými studiemi a knihami z lékařského prostředí. Studuji výživu, cílenou suplementaci a vnímám, jak a které potraviny, byliny ovlivňují zdraví a kvalitu života. Proč miluji alternativní postupy, přírodu, vědomé půsty, práci s dechem, otužování, aromaterapii, západní medicínu, kvantování a vůbec žasnu nad dokonalostí lidského těla.

Kdybych před lety nezačala užívat funkční doplňky stravy a nesrovnala si tak deficitní látky v těle včetně poměru Omega 6:3 mastných kyselin. Nikdy bych nemohla být v takové kondici jako dnes. Ale jak přesvědčit své okolí o tom, že suplementace deficitních živin v jídelníčku je tak moc důležitá? Rozšířila jsem proto své služby o jedinečnou nabídku BalanceTestu a zcela přírodních doplňků stravy "Zinzino"

BÝT SPOKOJENÁ VE SVÉM TĚLE: Healy jsem si pořídila v roce 2021 pro sebe a svou rodinu. Od té doby zažívám neuvěřitelné věci. Tyto poznatky mě vedou k trvalým změnám, umožňují mi, dostat se zcela přirozeně z různých obtíží a učí mě objevovat více štěstí a naplnění v životě.

HAPPY END: Výsledkem mého bytí je, že dnes pomáhám stovkám klientů, nádherných žen, terapeutů, lékařů klasické i alternativní medicíny, kteří chtějí kvalitně žít, protože život je nádherná hra.