Zdeňka Prušáková Řepová, Dis.

 • Jsem certifikovaná výživová poradkyně, maminka 2 synů (Dominik 14, Darek 4).
 • Jsem aktivní členkou Aliance výživových poradců v ČR. Řídím se Kodexem výživového poradce®, tedy zásadami správného, kvalifikovaného a etického poradenství.

Cílím na:

 • SAMOUZDRAVOVACÍ SCHOPNOSTI ORGANISMU
 • PŘIROZENÉ POSÍLENÍ IMUNITNÍHO SYSTÉMU
 • ČISTOTU A PŮVODNÍ NEZPRACOVANÉ POTRAVINY
 • VĚDOMÉ STRAVOVÁNÍ A INDIVIDUÁLNÍ VÝŽIVU
 • VĚDOMÝ POHYB A DECH
 • PSYCHOSOMATIKU
 • JEDNODUCHOST
 • SUPLEMENTACI
 • KRÁSU A ANTI-AGEING
 • EKOLOGICKOU DOMÁCNOST A ÚKLID BEZ CHEMIE!

Žádná z mých konzultací nenahrazuje lékařskou péči

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ (!) neléčím nemoci, jsem celostní poradkyní a průvodkyní, která tě nasměruje na cestu, ale vykročit na ni musíš sama. Nenesu žádnou odpovědnost za tvé jednání, myšlení a životní styl.

Razím cestu "vědomého žití, stravování, zdraví a EKO domácnosti". Co si pod tímto pojmem představuji? 

Že konkrétní člověk převezme zodpovědnost za své vlastní hmotné tělo a svůj život a přestane se spoléhat na vnější faktory. 

Že půjde svou vlastní cestou přijetí, žitého optimismu a opustí pozici oběti ("já chudinka", která je pro každého škodlivá).  

Má práce je srdeční záležitostí a pomoc druhým je mým životním posláním!

BEZ KOMERCE

S POKOROU A OPTIMISMEM

S KVALITNÍMI A MODERNÍMI TECHNOLOGIEMI 

S DETAILNÍM DOPORUČENÍM NA MÍRU

S OHLEDEM NA RŮZNÁ OMEZENÍ, REŽIM, OBLÍBENÉ A NEOBLÍBENÉ  

LÁSKA A PÉČE JDOU RUKU V RUCE
LÁSKA A PÉČE JDOU RUKU V RUCE

MILUJI SVOU RODINU A S NEKONEČNOU LÁSKOU O NI PEČUJI TAK JAKO O SVÉ KLIENTY

Naše těla jsou jako "DŮM", o který se musíme starat, aby se nám v něm dobře žilo. 

To, jak myslíme, jednáme, komunikujeme, pracujeme, milujeme - ovlivňuje naše bytí. 

Každá pavučina v "DOMĚ" se musí uklidit, každý dluh a účet zaplatit, rozbité se musí opravit. Jen tak bude vše fungovat, jak má. 

MŮJ PŘÍBĚH: Jsem certifikovaná výživová poradkyně, co ráda využívá metody a postupy, které začínají tam, kde klasická medicína končí, zabývající se stavem člověka z celostního pohledu a praktických psychosomatických souvislostí.

JAK TO VŠECHNO ZAČALO: Kdysi dávno jsem získala od lékaře nálepku "HIT" histaminová intolerance. Stejně označkován byl i můj syn Darek. Specialisté a lékaři nad našimi problémy zlomili hůl, ale já jsem to nevzdala. Věděla jsem, že každá nemoc je pouhou informací a nikdy nepřichází náhodou.

Ohromnou roli v mém životě vždy sehrála psychosomatika a já tak s její pomocí mohla krásně odkrývat příčiny problémů.

Konečně jsem také zjistila důvod, proč se celý život probírám různými vědeckými studiemi z lékařského prostředí. Studuji výživu, vnímám, jak a které potraviny ovlivňují zdraví a kvalitu života. Proč miluji alternativní postupy, přírodu, aromaterapii, západní medicínu a vůbec žasnu nad dokonalostí lidského těla.

Jednoho dne se mi do cesty připletla vědkyně, lékařka a žena s ohromným srdcem. Žena, která vyhrála boj s rakovinou a před více než 26 lety přivedla na trh krásné produkty s blahodárnou Archebakterií z Mrtvého moře "Dr. Nona". Zkrátka nešlo nevyzkoušet produkt, který nemá ve světě konkurenci a to co jsem zažila, nakonec rozhodlo, že se nevrátím zpět do své původní práce a budu šířit nekonečné poselství vědomého stravování a sílu patentovaných produktů dál. 

Portfolio společnosti je velmi bohaté a štědré, luxusní kosmetika, doplňky stravy, výživa, ale stále mi něco chybělo. 

Kdybych před lety sama nezačala cíleně a pravidelně užívat doplňky stravy s rybím olejem a nesrovnala si tak poměr Omega-6:3. Nikdy bych nemohla být v takové kondici jako dnes. Ale jak přesvědčit své okolí o tom, že suplementace Omega-3 je ničím nezastupitelná? 

Rozšířila jsem proto své služby o jedinečnou nabídku Balance olejů a testů od "Zinzino"

STÁLE TVRDÍM, ŽE: Profil mastných kyselin by měl být proplácený zdravotní pojišťovnou a měl by být součástí každé preventivní prohlídky, ale i dalšího specializovaného vyšetření. HODNĚ BYCHOM SI TÍM VŠICHNI POMOHLI! 

ČISTOTA JE ZÁKLAD: Nezapřu ti proto ani nový EKO-projekt, ve kterém může každý bez rozdílu výrazně očistit prostor a ozdravit svůj domov od zbytečné toxicity a chemie. 

HAPPY END: Výsledkem bylo, že dnes pomáhám stovkám klientů, nádherných žen, terapeutů, lékařů klasické i alternativní medicíny, kteří chtějí kvalitně žít. Život je nádherná hra. Můj HIT JE BÝT ZDRAVÁ a jaký je ten tvůj? Život je nádherná hra. 

Pracuji s nejlepšími technologiemi. Na profesionálním přístroji monitoruji vitální hodnoty včetně procenta tělesného tuku, hydratace, svalové hmoty, BMR, viscerálního tuku, krevního tlaku a mnoha dalších.
Pracuji s nejlepšími technologiemi. Na profesionálním přístroji monitoruji vitální hodnoty včetně procenta tělesného tuku, hydratace, svalové hmoty, BMR, viscerálního tuku, krevního tlaku a mnoha dalších.

Pracuji s těmi nejlepšími technologiemi a za pár sekund ti mohu poskytnout okamžité posouzení těla a kondice. Na profesionálním přístroji monitoruji vitální hodnoty včetně procenta tělesného tuku, hydratace, svalové hmoty, BMR, viscerálního tuku, krevního tlaku a mnoha dalších. Získáš tak vysoce personalizovaný plán, základ k vytvoření programu výživy a fitness na míru, který ti pomůže vést zdravý a spokojený život.

Poskytuji celostní výživové poradenství. Chtěj víc než jen odhady, zaměř se na celostní přístup a využití těch nejlepších technologií v praxi. Získáš přesný obraz svého těla. Ověříš si, jak na tom ve skutečnosti jsi.

Jsem šťastná a nesmírně vděčná, že se mi do cesty dostala možnost šířit pozitivní energii, výživu, krásu a bezkonkurenční know-how jako nový životní styl a podporu kvalitního, plnohodnotného života.

Svým pozitivním přístupem měním životy těm, kteří ke mě přicházejí a chtějí na sobě makat..

Vyplň všechny potřebné údaje a já se ti ozvu co nejdříve zpět: