Zdeňka Prušáková Řepová, Dis.

 • Jsem certifikovaná výživová poradkyně, maminka 2 synů (Dominik 14, Darek 4) a ředitel ve společnosti Dr. Nona International LTD.
 • Jsem aktivní členkou Aliance výživových poradců v ČR. Řídím se Kodexem výživového poradce®, tedy zásadami správného, kvalifikovaného a etického poradenství.
 • Žiji to, co učím, každé "teď" je dokonalé. 

Cílím na:

 • SAMOUZDRAVOVACÍ SCHOPNOSTI ORGANISMU
 • POSÍLENÍ IMUNITNÍHO SYSTÉMU
 • ČISTOTU A PŮVODNÍ NEZPRACOVANÉ POTRAVINY
 • VĚDOMÉ STRAVOVÁNÍ A INDIVIDUÁLNÍ VÝŽIVU
 • VĚDOMÝ POHYB A DECH
 • PSYCHOSOMATIKU
 • JEDNODUCHOST
 • SUPLEMENTACI
 • KRÁSU A ANTI-AGEING

Má práce je srdeční záležitostí a pomoc druhým lidem mým životním posláním!

BEZ ZBYTEČNÉ CHEMIE

BEZ KOMERCE

S POKOROU 

S KVALITNÍMI A MODERNÍMI TECHNOLOGIEMI 

S DETAILNÍM A INDIVIDUÁLNÍM DOPORUČENÍM

S OHLEDEM NA RŮZNÁ OMEZENÍ, REŽIM, OBLÍBENÉ A NEOBLÍBENÉ SUROVINY 

LÁSKA A PÉČE JDOU RUKU V RUCE
LÁSKA A PÉČE JDOU RUKU V RUCE

MILUJI SVOU RODINU A S NEKONEČNOU LÁSKOU O NI PEČUJI TAK JAKO O SVÉ KLIENTY

Naše těla jsou jako "DŮM", o který se musíme starat, aby se nám v něm dobře žilo. 

To, jak myslíme, jednáme, komunikujeme, pracujeme, milujeme - ovlivňuje naše bytí. 

Každá pavučina v "DOMĚ" se musí uklidit, každý dluh a účet zaplatit, rozbité se musí opravit. Jen tak bude vše fungovat, jak má. 

Můj příběh: Kdysi dávno jsem získala od lékaře nálepku "HIT" histaminová intolerance. Stejně označkován byl i můj syn Darek. Specialisté a lékaři nad našimi problémy zlomili hůl, ale já jsem to nevzdala. Věděla jsem, že každá nemoc je pouhou informací a nikdy nepřichází náhodou.

Ohromnou roli v mém životě vždy sehrála psychosomatika a já tak s její pomocí mohla krásně odkrývat příčiny problémů.

Konečně jsem také zjistila důvod, proč se celý život probírám různými vědeckými studiemi z lékařského prostředí. Studuji výživu, vnímám, jak a které potraviny ovlivňují zdraví a kvalitu života. Proč miluji alternativní postupy, přírodu, aromaterapii, západní medicínu a vůbec žasnu nad dokonalostí lidského těla.

Jednoho dne se mi do cesty připletla vědkyně, lékařka a žena s ohromným srdcem. Žena, která vyhrála boj s rakovinou a před více než 25 lety přivedla na trh naprosto dokonalé produkty s blahodárnou Archebakterií z Mrtvého moře "Dr. Nona". Zkrátka nešlo nevyzkoušet produkt, který nemá ve světě konkurenci a to co jsem zažila, nakonec rozhodlo, že se nevrátím zpět do své původní práce a budu šířit krásné poselství vědomého stravování a sílu patentovaných produktů a technologií Dr. Nona dál.

Výsledkem bylo, že dnes pomáhám stovkám svých klientů, kteří chtějí kvalitně žít a slepovat nálepky svých HIT diagnóz přirozenou, přírodní a nenásilnou cestou. S pomocí vědomého stravování a dalších účinných cílených kroků za spokojeností. 

Život je nádherná hra

Pracuji s nejlepšími technologiemi. Na profesionálním přístroji monitoruji vitální hodnoty včetně procenta tělesného tuku, hydratace, svalové hmoty, BMR, viscerálního tuku, krevního tlaku a mnoha dalších.
Pracuji s nejlepšími technologiemi. Na profesionálním přístroji monitoruji vitální hodnoty včetně procenta tělesného tuku, hydratace, svalové hmoty, BMR, viscerálního tuku, krevního tlaku a mnoha dalších.

Pracuji s těmi nejlepšími technologiemi a za pár sekund Vám mohu poskytnout okamžité posouzení stavu zdraví a kondice. Na profesionálním přístroji monitoruji vitální hodnoty včetně procenta tělesného tuku, hydratace, svalové hmoty, BMR, viscerálního tuku, krevního tlaku a mnoha dalších. Získáte tak vysoce personalizovaný plán, základ k vytvoření programu výživy a fitness na míru, který Vám pomůže vést zdravý život.

Poskytuji celostní výživové poradenství. Chtějte víc než jen odhady, zaměřte se na celostní přístup a využití těch nejlepších technologií v praxi. Získáte přesný obraz svého těla. Ověříte si, jak na tom ve skutečnosti jste.

Jsem šťastná a nesmírně vděčná, že se mi do cesty dostala možnost šířit pozitivní energii, výživu, krásu a bezkonkurenční know-how jako nový životní styl a podporu kvalitního, plnohodnotného života.

Svým pozitivním přístupem měním životy těm, kteří ke mě přicházejí a chtějí na sobě makat..

Vyplňte všechny potřebné údaje a já se Vám ozvu co nejdříve zpět: