Zdeňka Prušáková Řepová, Dis.

 • Jsem celostní certifikovaná výživová poradkyně, maminka 2 synů (Dominik 15 a Darek 5).
 • Jsem aktivní členkou Aliance výživových poradců v ČR. Řídím se Kodexem výživového poradce®, tedy zásadami správného, kvalifikovaného a etického poradenství.
 • Opírám se o životní moudrost, přirozenost, zdravý selský rozum, přírodní bohatství, psychosomatiku a není tajemstvím, že disponuji určitou "pozitivní energií", ale nikoho neléčím. Vyléčit se musí každý sám! Neodsuzuji klasickou medicínu, ale raději než po chemii sáhnu po alternativním řešení. 

Má práce je srdeční záležitostí a pomoc druhým je mým životním posláním!

Přidej se do mé uzavřené skupiny na Facebooku a rovnou se také přihlas k odběru novinek ze světa "HIT ZDRAVÍ" proklikem zde.

Cílím na:

 • SAMOUZDRAVOVACÍ SCHOPNOSTI ORGANISMU
 • PŘIROZENÉ POSÍLENÍ IMUNITNÍHO SYSTÉMU
 • ČISTOTU A PŮVODNÍ NEZPRACOVANÉ POTRAVINY
 • VĚDOMÉ STRAVOVÁNÍ A INDIVIDUÁLNÍ BUNĚČNOU VÝŽIVU
 • VĚDOMÝ POHYB A DECH
 • PSYCHOSOMATIKU
 • AROMATERAPII - BEWIT
 • PRAVIDELNÉ VĚDOMÉ PŮSTY, OTUŽOVÁNÍ
 • JEDNODUCHOST
 • ŘÍZENOU SUPLEMENTACI DLE KREVNÍCH TESTŮ
 • KVANTOVÁNÍ A FREKVENČNÍ VYLADĚNÍ S HEALY
 • NEZÁVISLÉ BALANCETESTY A CÍLENÉ VYROVNÁNÍ ROVNOVÁHY V TĚLE S POMOCÍ PŘÍRODNÍCH OMEGA-3 NMK
 • KRÁSU A ANTI-AGEING
 • NETOXICKOU PÉČI O TĚLO A DOMÁCNOST

Tělesné a psychické prožitky spolu úzce souvisí. S mou praxí celostní výživové specialistky nesouvisí jen znalosti nutrice, ale i psychosomatika, aromaterapie, kvantování, frekvenční ladění a všechny potřebné vědomosti, které jsou výsledkem mnohaletého studia a i cenných osobních zkušeností s klienty. 

Nedoporučuji super-potraviny, náhrady skutečných potravin, sety doplňků stravy. 

Netrvám na bezhlavém vyloučení potravin (maso, lepek, mléko, sója atd..), aniž bys měl/a prokázanou alergii, intoleranci, HIT či jiné klinické příznaky.  

Razím cestu přijetí, vědomého žití, pozitivního myšlení, zdravého selského rozumu a vyváženého stravování, EKO domácnosti, kvantových a frekvenčních energií a všeho krásného, co nám život tady a teď nabízí. 

BEZ KOMERCE

S POKOROU A OPTIMISMEM

S KVALITNÍMI A MODERNÍMI TECHNOLOGIEMI 

S DETAILNÍM DOPORUČENÍM NA MÍRU

S OHLEDEM NA RŮZNÁ OMEZENÍ, REŽIM, OBLÍBENÉ A NEOBLÍBENÉ  

MŮJ PŘÍBĚH: Našla jsem sama sebe v hlubinách vlastního já. V tom tkví má síla. 

KDO JSEM? Jsem certifikovaná výživová poradkyně, co ráda využívá metody a postupy, které začínají tam, kde klasická medicína končí, zabývající se stavem člověka z celostního pohledu a praktických psychosomatických souvislostí.

JAK TO VŠECHNO ZAČALO: Kdysi dávno jsem získala od lékaře nálepku "HIT" histaminová intolerance. Stejně označkován byl i můj malý syn Darek. Specialisté a lékaři nad našimi problémy zlomili hůl, ale já jsem to nevzdala. Věděla jsem, že každá nemoc je pouhou informací a nikdy nepřichází náhodou.

Ohromnou roli v mém životě vždy sehrála psychosomatika a já tak s její pomocí mohla krásně odkrývat příčiny problémů.

Konečně jsem také zjistila důvod, proč se celý život probírám různými vědeckými studiemi z lékařského prostředí. Studuji výživu a vnímám, jak a které potraviny ovlivňují zdraví a kvalitu života. Proč miluji alternativní postupy, přírodu, aromaterapii, západní medicínu, kvantování a vůbec žasnu nad dokonalostí lidského těla.

Jednoho dne se mi do cesty připletla vědkyně, lékařka a žena s ohromným srdcem. Žena, která vyhrála boj s rakovinou a před více než 27 lety přivedla na trh krásné produkty s blahodárnou Archaebakterií z Mrtvého moře "Dr. Nona". Nešlo nevyzkoušet produkt, který nemá ve světě konkurenci a to co jsem zažila, nakonec rozhodlo, že se nevrátím zpět do své původní práce a budu šířit nekonečné poselství vědomého stravování a báječnou sílu buněčné výživy. 

Kdybych před lety sama nezačala cíleně a pravidelně užívat doplňky stravy s vitamíny, esenciálními látkami EPA, DHA mastnými kyselinami a nesrovnala si tak poměr Omega-6:3. Nikdy bych nemohla být v takové kondici jako dnes. Ale jak přesvědčit své okolí o tom, že suplementace Omega-3 je ničím nezastupitelná? Rozšířila jsem proto své služby o jedinečnou nabídku BalanceTestů a zcela přírodních doplňků stravy "Zinzino"

STÁLE TVRDÍM, ŽE: Profil mastných kyselin by měl být hrazen zdravotní pojišťovnou a měl by být součástí každé prohlídky, ale i dalšího specializovaného vyšetření. HODNĚ BYCHOM SI TÍM VŠICHNI POMOHLI! 

BÝT SPOKOJENÁ VE SVÉM TĚLE: Healy jsem si pořídila v roce 2021 pro sebe a svou rodinu. Od té doby zažívám neuvěřitelné věci, které si už nechci nechávat pro sebe! Tyto poznatky mě vedou k trvalým změnám, umožňují mi, dostat se zcela přirozeně z různých potíží a učí mě objevovat více štěstí a naplnění v životě.

ČISTOTA A AROMATERAPIE JE ZÁKLAD BYTÍ: Nezapřu proto ani báječnou českou společnost BEWIT a jejich dokonalé esence pro život. 

HAPPY END: Výsledkem bylo, že dnes pomáhám stovkám klientů, nádherných žen, terapeutů, lékařů klasické i alternativní medicíny, kteří chtějí kvalitně žít, protože život je nádherná hra. 

Svým pozitivním přístupem měním životy těm, kteří ke mě přicházejí a chtějí na sobě makat

Vyplň všechny potřebné údaje a já se ti ozvu co nejdříve zpět: