VIVA+ ZINZINO | ÚLEVA OD STRESU

PATENTOVANÁ SMĚS 

Viva+ je zcela přírodní výživový doplněk, který byl vyvinut pro úlevu od stresu, zlepšení nálady a posílení pocitu životní pohody. Podporuje zdravou funkci nervového systému a mozku, přispívá ke snížení únavy a vyčerpání.

Viva+ je kombinací extraktu affron®, standardizovaného a patentovaného výtažku z pestíků čistého šafránu (Crocus sativus L) prvotřídní kvality ze Španělska, komplexu vitamínů B z pohanky, hořčíku z mořské vody, jódu a vitamínu C z aceroly.

Obsah: 60 tablet, čistá hmotnost 18 g

Doplněk stravy

SKLADEM | u výrobce ZINZINO | Nerada prodávám výrobky Zinzino na svém e-shopu, protože chci každému nabídnout možnost "prémiové ceny"! Pokud máš zájem o ZinoShine+ 11 EUR: Napiš mi, nebo klikni zde a zvol si své vlastní předplatné.

800,00 Kč
Chemie mozku je velmi složitá, její optimální fungování závisí na mnoha živinách a je citlivá na metabolickou nerovnováhu. Pokud k takové nerovnováze dojde, může se objevit mnoho příznaků. Proto jsme vyvinuli Viva+!
Chemie mozku je velmi složitá, její optimální fungování závisí na mnoha živinách a je citlivá na metabolickou nerovnováhu. Pokud k takové nerovnováze dojde, může se objevit mnoho příznaků. Proto jsme vyvinuli Viva+!

ZCELA PŘÍRODNÍ SLOŽENÍ A + za názvem znamená, že všechny složky produktu jsou získány z přírodních zdrojů. Nikdy nepřestaneme hledat zcela přírodní alternativy a v našem oboru budeme i nadále průkopníky. Viva+ odráží naše odhodlání používat pečlivě vybrané, zcela přírodní ingredience, kdykoli je to možné. Navíc může být užíván i vegany, jelikož veganské alternativy jsou také nedílnou součástí naší řady. Přirozeně. 

Návod k použití: Děti starší 4 let: 1-4 tablet denně. Dospělí a děti starší 12 let: 1-8 tablet denně. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Potravinové doplňky by neměly sloužit jako náhrada pestré a vyvážené stravy. 

Skladování: V suchu při pokojové teplotě. Uchovávejte mimo dosah dětí. 

Upozornění: Poraďte se s lékařem před zahájením užívání produktu, pokud jste těhotná, kojíte, váš zdravotní stav není dobrý nebo před podáním dítěti. 

ZINZINO NOOTROPIC BLEND: Šafrán, hořčík, komplex vitamínů B, vitamín C a jód. 

Složení: Plnidla (předželírovaný kukuřičný škrob, beta-cyklodextrin z manioku), hořčík získávaný z moře, vitamín C z výtažku aceroly (Malpighia glabra), výtažek z blizen šafránu (Crocus sativus), protispékavé látky (kyselina stearová, výtažek z rýžových slupek a rýžový koncentrát), komplex vitamínů B z mletých pohankových klíčků (Fagopyrum escelentum), jodid draselný.

Přispívá také ke snižování únavy a vyčerpání. Několik nedávných klinických testů prokázalo jeho účinnost, která se pohybuje na škále od malé po obrovskou. 

Viva+ je zcela přírodní výživový doplněk, který byl vyvinut pro úlevu od stresu, zlepšení nálady a posílení pocitu životní pohody.
Viva+ je zcela přírodní výživový doplněk, který byl vyvinut pro úlevu od stresu, zlepšení nálady a posílení pocitu životní pohody.

Mozek a nálada

Chemie mozku je velmi složitá, její optimální fungování závisí na mnoha živinách a je citlivá na metabolickou nerovnováhu. Pokud k takové nerovnováze dojde, může se objevit mnoho příznaků. 

Neurony vzájemně komunikují pomocí celé řady chemických "poslů" zvaných neurotransmitery; a tuto komunikaci - stejně jako růst a přetrvání samotného neuronu - modulují lokálně působící proteiny, jako je mozkový neurotrofický faktor (BDNF). 

Byly pozorovány změny hladin a absorpce neurotransmiterů v podmínkách stresu a změn nálady, což vedlo k vývoji léků manipulujících hladiny neurotransmiterů. Skutečnost, že tyto léky pomalu zabírají a jsou relativně neúčinné, vedla k výzkumu v dalších směrech, a nedávno bylo zjištěno, že změny v BDNF a souvisejících faktorech mohou být velmi důležité. Ukázalo se, že bioaktivní látky v šafránu posilují neurotransmitery i BDNF. Zlepšování zdraví je dynamický proces. Hladina mikroživin v našem těle se může lišit mezi jednotlivými ročními obdobími, během stárnutí i při změnách v našich životech. 

Viva+ | Zinzino | AFFRON®, ŠAFRÁNOVÝ EXTRAKT NOVÉ GENERACE affron® je extrahován z pestíků španělského šafránu za využití technicky vyspělého výrobního postupu, který zajišťuje širší profil bioaktivních složek.  affron® je certifikován pro 100% DNA Crocus sativus L.
Viva+ | Zinzino | AFFRON®, ŠAFRÁNOVÝ EXTRAKT NOVÉ GENERACE affron® je extrahován z pestíků španělského šafránu za využití technicky vyspělého výrobního postupu, který zajišťuje širší profil bioaktivních složek. affron® je certifikován pro 100% DNA Crocus sativus L.

ŠAFRÁN

Šafrán je jedním z nejdražších koření na světě. Šafrán se pěstuje v mnoha částech světa a protože sklizeň a zpracování se provádí ručně, ve většině případů musí být před dalším zpracováním ošetřen teplem či zářením z důvodu přítomnosti různých mikroorganismů včetně patogenů, jako je E. coli.  Tyto postupy sice omezují mikrobiální kontaminaci, ale také snižují množství bioaktivních složek, a tím i kvalitu produktu. 

Španělský šafrán je jiný! 

Španělský šafrán se také sbírá ručně, ale díky zvláštní metodě pěstování a sklízení netrpí na problémy způsobené mikroorganismy, a nevyžaduje proto ošetření zářením. To znamená, že v šafránu zůstanou přítomny veškeré bioaktivní látky, a extrahovaná množství jsou vyšší. AFFRON®, ŠAFRÁNOVÝ EXTRAKT NOVÉ GENERACE affron® je extrahován z pestíků španělského šafránu za využití technicky vyspělého výrobního postupu, který zajišťuje širší profil bioaktivních složek.  affron® je certifikován pro 100% DNA Crocus sativus L. 

Normální kognitivní a nervová funkce  

Náš nervový systém se skládá ze dvou hlavních částí: z centrální a periferní nervové soustavy. Oba tyto systémy se zapojují do přenosu signálů mezi mozkem a zbytkem těla, čímž nám umožňují normálně dýchat, vidět, myslet a pohybovat se. 

Doplněk Viva+ obsahuje vitamín C, jód a hořčík, které přispívají k normální funkci nervové soustavy. Vitamín C rovněž podporuje normální kognitivní funkce. 

Zlepšení psychické pohotovosti

Strava, ve které dlouhodobě chybí důležité výživné látky, může narušit jak duševní, tak fyziologické funkce našeho těla. Může ovlivnit náš spánek, naši paměť i schopnost soustředění. Přípravek Viva+ obsahuje vitamín C a hořčík, které pomáhají omezovat pocity únavy a vyčerpání a přispívají k normální psychické činnosti, takže můžete žít naplno a cítit se co nejlépe 

Nezávislý Independent Partner Zinzino
České Budějovice
Zdeňka Prušáková Řepová, Dis.
Celostní výživová specialistka
TEL.: +420 773 670 306

VYUŽIJ PORADENSTVÍ K PRODUKCI VČETNĚ NASTAVENÍ PRÉMOVÝCH CEN