osobní zkušenost je nejdůležitější cestou k poznání reality

Odmítnutí odpovědnosti: Nejedná se v žádném případě o léčení, ale jedná se pouze o individuální zkušenosti, které nejsou reprezentativní a aplikovatelné u každého uživatele

Děkuji vám, Zdeňko, že svou energii využíváte k pomoci lidem, kteří vás potřebují. 

Jsem vám vděčná za odvahu, empatii a šlechetnou službu lidem. Zinzino využívám jako doplňkovou péči ve své lékařské praxi a těším se velmi z pozitivních výsledků.

MUDr. Jana K. 

Opouštění komfortní zóny je jízdou na horské dráze. Jistoty mizí a otevírají se nové obzory. Jsem hluboce vděčná za setkání se Zdeňkou. Její milá a pečující energie je moc příjemná. Po první schůzce se cítím klidně, vyrovnaně, jsem královnou svých emocí a můj vnitřní blok je najednou pryč. Vnímám, že díky Zdence se změny pevně ukotvují v mém životě.

Tereza A. 

Děkuji paní Prušákové za profesionální rady a přístup. 

Každému doporučuji její osobní konzultace, které naší rodině změnily od základu život a navrátily víru. Podstoupila jsem s manželem téměř šestiletou léčbu neplodnosti. Lékaři náš případ uzavřeli a zůstala nám už jen možnost adopce. S pomocí paní Prušákové jsem během dvou měsíců začala opět ovulovat a následně jsem přirozeně otěhotněla (jako důkaz posílám fotografii z ultrazvuku - bude to kluk). Život je nádherný!

Žaneta B. 

Chtěla bych tímto moc, moc poděkovat Zdeničce. Za její ochotu pracovat s člověkem který je zoufalý, nemůže si některé věci dovolit apod..

Je velice milá, ochotná poradit, naslouchat, pomoci s jídelníčkem, doplňky. Je to člověk se srdcem na pravém místě

Barbora W.

Lékařka (gynekologie): "Produkci Dr. Nona znám 10 let, užívám ji sama kvůli Archebakterii a doporučuji ve své lékařské praxi (pacientkám, které hledají vedle klasické léčby další alternativní řešení). Za posledních pár let jsem měla možnost vidět naprosto neuvěřitelné výsledky. Archea je naše budoucnost, účinná pomoc na té nejvyšší úrovni."  

MUDr. Aneta S. 

Chtěla bych tu všem napsat recenzi na Zdeňky práci, protože si podle mě zaslouží pochvalu. Před cca 14 dny jsme si dohodly konzultaci a já na sobě a svém zdraví začala (opět) pracovat. Tentokrát ale úplně jinak než se všemi ostatními kouči a poradci. Našli jsme pro mě individuální a nejvhodnější cestu, kterou dokážu udržet tak, že o tom ani nevím. Poprvé v životě mi jdou kila dolů a já na to vůbec nemusím myslet! Je to také poprvé, co jsem vůbec něco shodila (přes všechny předchozí snahy). Prostě žiju svůj stálý vlastní život, jen jsem začala více chodit a odepřu si pár věcí, které mi stejně nedělaly radost, a jediné, že si vše co sním a vypiju píšu, aby se v případě problému vědělo, co mi třeba nedělá dobře. Zdeňka mě motivuje a podporuje a vysvětlí vše, co mě zajímá, nebo čemu nerozumím. Učí mě se mít opravdu ráda. Líbí se mi, že pracujeme i na tom, abych byla celkově zdravá a měla dostatek všech látek, řešíme mé největší zdravotní problémy (především anémie, navíc nejsem moc masožrout, takže si to musím hlídat).Jsem ráda, že jsem konečně našla někoho, kdo ke mě přistupuje tak, že nemusím měnit svůj život a zůstat sama sebou, místo úplné změny chování, návyků a osobnosti oproti všem před Zdeňkou. Těším se na další týdny :) Bára Vl.

Od narození bojoval můj syn s úporným atopickým ekzémem a jeho stav byl téměř beznadějný. Pohled na malé tělíčko poseté puchýřky a s rozškrábanými rankami byl beznadějný. Trpěla jsem za něj a chtěla mu ulevit. Lékaři a ani jiné řešení nikdy nepomáhalo, ale my jsme boj s ekzémem nevzdali. Sháněla jsem informace, kde se dalo. Na základě skvělých zkušeností mé kamarádky jsem ihned kontaktovala paní Zdeňku Prušákovou. Už během první konzultace jsem dost pochopila. Začala jsem se řídit doporučením (úprava stravy při kojení, vyřazení zbytečné chemie, přemýšlení nad svým životem a nefunkčním vztahem). Objednala jsem si Kvartet solí do koupele od Dr. Nona, krémy Solaris, Dynamik a tobolkovou řadu Dr. Nona. Kritický stav se začal zlepšovat a dnes mám doma zdravé miminko. Nedokážu slovy vyjádřit svůj vděk. Dodnes používáme pouze patentovanou produkci Dr. Nona a kúru dle doporučení si nasadila i má maminka. Velmi ráda budu své zkušenosti šířit dál. 

Janka Š.

Když jsem loni pochopila význam omega 3 pro zdraví a především pro prevenci všech civilizačních nemocí, neváhala jsem s užíváním BalanceOil, přestože jsem se cítila zdravotně velmi dobře.

V prvním testu jsem měla poměr 5,2:1, což byl skvělý výsledek, ale podrobná čísla z testu ukazovala, že mi chybí 63% EPA a 25% DHA. Po 5 měsících užívání mě velmi překvapilo, že se mi vstřebala cysta v prsu, o které jsem věděla už přes 3 roky. BalanceOil je pro mě nezbytnost a užíváme ho celá rodina.

Zuzana Dvořáková

S testy od Zinzino mám vlastní zkušenost. Myslela jsem si, jak se zdravě stravuju, jak jím ryby apod. Výsledek testu mne překvapil. Mela jsem hodnotu 32,6 : 1 - tedy cca 10x vyšší hodnotu Omega-6 MK než je doporučený průměr 3:1. Začala jsem proto okamžitě s kvalitní suplementací Omega-3 a po 4 měsících jsem byla na poměru 4:1 !!! Po fyzické stránce musím ríci, ze jsem cítila z počátku jakoby příval energie do žil, odpadla únava. Celkově se zlepšilo vypadávání vlasů, lámání nehtů, suchost pokožky (byla jsem v té době po porodu) a hlavně jsem nebyla už přes 2 roky vůbec nemocná! Netvrdím, ze je to lék na všechno, ale jestli nějake vitaminy a doplňky užívat, tak Omega-3 je fakt základ. 

Kristýna Kaskounová

„Klikněte a můžete začít psát. Voluptas nulla pariatur at vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis.“

Jméno Příjmení

Manažer

Milá Zdeňko, jste úžasná bytost, sleduji vás a máte můj obrovský respekt a obdiv.


Děkuji Vám mnohokrát za vyčerpávající informace. Brožurku Sůl nad zlato mám doma a asi už 20 x čtenou. Chtěla jsem si tak trochu potvrdit nejlepší vhodnost produktu a taky dávkování a vůbec - Vaši zkušenost osobní či získanou od někoho.

Vím, jak produkty fungují, a to mě neskutečně zaujalo a nadchlo. Neřešit pořád následky, ale přinutit tělo k samofungování a samouzdravování je něco, co nám tu chybělo. Mám cca měsíční zkušenost se solemi a krémem na ruce a nehty.  A byla jsem doslova šokovaná, co to se mnou udělalo v době vleklého zánětu vaginy, močového měchýře a dásně po vytržení zubu moudrosti. Byla jsem "rozhašená"od hlavy k patě a po 3 ATB psychicky na dně. Stačily 2DNY!!! a doslova se stal zázrak. Sama mám medicínské vzdělání, i když veterinární, ale dávno jsem pochopila, že tímto způsobem cesta nevede, nezatracuji medicínu, třeba pochopí, že je třeba uhnout ze slepé uličky, ale farmaceutická loby v dnešní době je šílenost. Proto je člověk nesmírně vděčný za to, že může vzít zdraví své a svých blízkých do svých rukou, a pokud je zde taková síla, jako Archeabakterie a báze kmenových buněk, a ještě bez chemie, je to nádhera. Své kolegyni předám veškeré informace (nakonec tyto krásné informace o tom, jak zlepšit zdraví, šířím od té doby, co vím a používám soli Dr. Nony- a to je cca měsíc!) a jdu objednat pro svou malou vnučku pomoc. Rozhodně jsem přesvědčená o tom, že Vás budu ještě kontaktovat. A to i s poradenstvím jídelníčku. Syn i snacha jsou alergici. A určitě i ohledně použití produktů Dr. Nona.

Děkuji vám z celého srdce za ochotu a laskavost, a přeji krásné dny a zdraví Vám i všem Vašim blízkým. S láskou Ivana

Ivana V.

Neberte to ako reklamu na produkty. Ja používam niektoré z tejto značky a je to zatiaľ jediná kozmetika, ktorú moja pleť znesie a pomáha. Takže som rada, že niečo také existuje. 

Jaroslava H.


Ráda bych se s Vámi podělila o svoje postřehy, za posledních pár týdnů, co jsem poznala Zdeňku, tak se mi život obrátil naruby. 

Moje zdravotní problémy začaly už v 10 letech, kdy jsem začala mít silné akné (mamka říkala, že v té době jsem měla první ATB a kvasinky, to už si nepamatuji). Problémy se začaly prohlubovat až kolem 19 roku, kdy jsem podstoupila 2letou kůru Roaccutanem (který mi zničil nadledvinky), ale akné ustoupilo jen trochu. Postupně s problémy s muži přicházely kvasinkové záněty čím dál častěji, chronický zánět močáku (už ho mám 8 let, kdo zná, ví, jak je to bolestivé), žaludeční vředy, loupala se mi kůže na obličeji (myslela jsem, že k akné se přidal atopický ekzém, přípravky působily protichůdně) a na hlavě, pálila a svěděla mě kůže na těle, v uších a v nosu, bolesti v krku, parodontóza, šílený atopický ekzém na rukou s hlubokými prasklinami, borelióza mi uštědřila šílené bolesti kloubů, únavu. "Dopracovala" jsem to až na nádor v prsu... Zjistili mi HIT, alergii na lepek a mléko (leaky guts). Upravila jsem stravu a o 60 % se můj stav zlepšil, ale teď pět udeřily kvasinky ve velkém a já už nemohla ani chodit. Díky Bohu jsem se seznámila se Zdeňkou, která mi velmi pomáhá. Začala jsem pít soli Dr. Nona, beru Okseen a mažu se "dole" i obličej Solarisem, dcerce ekzémy Dynamikem. Ačkoli jsem byla velmi velmi skeptická a složení mě na první pohled příliš neuchvátilo (vybírala jsem si vše jen organické, kosmetiku bio), přesvědčila jsem se na vlastní kůži o účincích. Už po 5 dnech se cítím o 100% psychicky lépe, bolesti zmizely, praskliny na sliznicích se zacelily, svědění ustupuje, Solaris mi vyzmizíkoval akné (akné to nebylo, zase ta candida) během 2 dní! Staré boláky se oloupaly bez vzniku jizvy. Mám poprvé po x-letech krásnou pleť! Jsem nadšená, po tom, co jsem vyzkoušela snad všechny produkty na světě (LR, Energy, Diochi, Klas, Coral, Stemcell, Superionherbs, Tiande, Tiens, Starlife a mohla bych pokračovat dál a dál) a utratila za to všechny peníze, tak konečně vidím výsledky! Moooooc děkuji! Zkusím i další věci, zapracuji na vztazích a doladím stravu a bude to super :-)

Ilona Č.


Musim sa s vami opat podelit o krasnu vlastnu skusenost, kedy mi dieta opat ochorelo a behom 3 dni je zcela zdrave. Je to fantasticke a niekedy az priam neuveritelne. To si clovek proste musi zazit na vlastnej kozi... nasadila som vo velkom Dr. Nona soli (na pitie, roztok na striekanie do ust, do nosa, kupele).. plus milujeme bylinky, u mna vyhrava prirodne antibiotikum lichorerisnica (mame na zahrade) z toho caj plus sipkovy caj na litre a dieta je ako predtym - dakujem prirode, Dr. None a hlavne Zdenke, ktora je pri nas. Tesim sa moc na vysnivany balicek objednany z Nony!!!! Je to absolútne fantastické! Kto nevyskúša, ťažko pochopí... Ja som každým dňom stále viac presvedčená, že som si vybrala tú správnu cestu: Zdeni, si skvelá, díky moc!

Klaudia P.


Děkuji za osobní konzultaci a setkání, moc mi to pomohlo, jsem odhodlaná změnit životní styl, hlavně jídelníček a vše kolem toho a jít cestou za zdravím. 4 hodiny cesty do Českých Budějovic stály za to. Budu zkoušet produkty Dr. Nony (už mám něco objednané) a těším se na postupné zlepšení celkového zdravotního stavu. Děkuji Zdeni, hlavně za tvou pozitivní
energii, tím jsi mi ji úplně dodala taky.

Kristýna S. 


Zná to každý, kdo má doma MALÉ DÍTĚ: rýma, kašel, horečky, oslabená imunita, bolesti a pláč. Dětský pláč, ale i pláč nešťastného a unaveného rodiče. Nic neobvyklého. U dětí je nemoc velmi častý jev. Vývoj imunitního systému není dokončen a není ještě zcela funkční. Tento proces probíhá celý život, ale nejintenzivnější vývoj imunity probíhá v dětství. Na dětské hřiště chodíme každý den. Každý den potkám minimálně 2 usoptěné děti s nudlí. Dříve jsem se bála kontaktu s nemocnými. Dnes už jsem v naprostém klidu a pohodě. Mám po ruce účinnou zbraň na každý problém. Dr. Nonu dnes doporučím každé starostlivé mamince. Každodenní pomoc, za kterou stojí LÉKAŘ, vědec a člověk s nominací na Nobelovu cenu.

Livie A.

Narušený vývoj řeči, atopický ekzém, astma, potravinové alergie, kolaps imunitního systému | Dr. Nona
Narušený vývoj řeči, atopický ekzém, astma, potravinové alergie, kolaps imunitního systému | Dr. Nona

Narušený vývoj řeči, atopický ekzém, astma, potravinové alergie, kolaps imunitního systému. I takto může dopadnout miminko po očkování. O existenci nežádoucích účinků očkování se dnes již veřejně mluví, ale že se to bude týkat mého dítěte? To jsem si ani ve snu nepřipouštěla.

Nejsem zaujatá, ani fanatická matka, neodmítám očkování. Je pravda, že mám ráda přírodu a přírodní věci, raději zvolím bylinky než růžovou tabletku. Narodila jsem se v této době a i mé děti zde vyrůstají, podléháme tomuto systému. Také vím, že bez některých věcí se zkrátka neobejdeme. A mezi tyto věci jsem zahrnula i základní a povinné očkování. To jsem ovšem netušila, jak fatální dopady to bude mít.

Naštěstí jsem tehdy znala účinky Mrtvého moře a nikdy nepřestanu být vděčná Dr. Noně a jejím produktům s Archeabakterií. Do 3 dnů po nasazení přípravků synovi ustoupily akutní závažné problémy. Přestal se dusit, odešla rýma a začal se lepšit i stav atopického ekzému. Cca po 6ti měsících intenzivního užívání je syn zdráv! Nemá žádné příznaky, jeho tělíčko a pokožka je čistá, imunita je nádherně posílená a vše funguje na jedničku. V období léčby nastoupila také přirozená reverzní reakce organismu. Reakce se projevila výrazným zhoršením ekzému. Velmi důležité je nezaleknout se a vytrvat. Archeabakterie jen dělá svou práci a potřebuje k tomu určitý čas a prostor. Nyní odoláváme a nemarodíme ani v náročném období chřipkové epidemie.
Od doby co užíváme produkty z Mrtvého moře jsem nebyla v lékárně. Když tedy nepočítám vrácení Ventolinu a dalších léků, sirupů, mastí a kapek včetně kortikoidů... S Dr. Nonou pozoruji i výborné pokroky ve vývoji řeči. Bohužel negativní dopad očkování se podepsal na řečovém centru. Z celého srdce děkuji a těším se na další úspěchy. Užívám si každý okamžik po boku svých krásných a zdravých dětí. Jsem nesmírně vděčná, že jim mohu být oporou. Zdeňka Prušáková

Díky Zdeničce a produkci Dr. Nona s úpravou životního stylu jsem dokázala oddálit závažnou operaci dělohy. Jako neskutečný a snad ten nejkrásnější bonus nyní nosím pod svým srdcem maličký plod lásky. Ta zpráva je tak nečekaná a o to krásnější, protože vzhledem k mé diagnóze bylo pro mě mateřství naprosto nereálným cílem. To je další důkaz, že díky Dr. Noně se dají přepisovat i lékařské zprávy a diagnózy (z neléčitelné na zdráv a třeba i "těhotná"). Doporučuji spolupráci se Zdeňkou a každé ženě Phase9.

Alex L.

Vím, že lidé mají často obavy vyzkoušet něco nového. Já používám nejen Solaris, ale i další produkty již deset let a co se týče Solarisu, opravdu špička! Doporučuji všem a hlavně ženám. Naučte se Solaris používat. Jeho účinky jsou skvělé. Je to to nejmenší co pro sebe můžeme udělat.

Lucie B.


Zdeni, píšem s veľkou radosťou. Kamarátka a zároveň moja svedkyna po týždni užívania Phase 9 dostala menštruáciu. Ja som úplne šťastná a zároveň rada ze opät som odporúčala TOP výrobok a nesklamal ako vzdy! Pol roka skoro nič už bola zúfalá a absolútne žiadne bolesti ani príznaky PMS.   

Monika A. 

Mám se o 100% lépe, pustila jsem se do toho naplno. Nasadila jsem detox a protizánětlivou stravu, vysadila jsem problémové potraviny a mám konečně pleť jako miminko. Krém od Dr. Nona je super. Pálení úst též přestalo. Zhubla jsem 4 kilogramy, chodím běhat a snažím se myslet pozitivně. Konečně vidím výsledky. Koupání v soli mi zmírnilo exzematické projevy a kloktání mi zabralo na hrdlo. Zdeni, je to přesně jak jsi povídala, nepůjde to vše najednou a tak začínám pomalu a jistě experimentovat s doplňky stravy od Dr. Nona a jsem nadšená, můj žaludek nesnese chemii a ty nabízené doplňky z lékaren pro mě byly vždy jen vyhozené peníze a tragédií.

Lenka R.

Často nemocné děti.

Diagnóza: Laryngotracheitida, recidivující průběh. Byl hospitalizován 8 krát a dostával infuzní terapii hormony a antibiotiky. Při zkoumání dítěte byla detekována infekce Citalomegalovirem a virem Epstein-Barr. Měl zpomalený mentální a fyzický vývoj. Určen program: čaj Gonseen, Okseen, Yamseen, elixír pro péči o dutinu ústní, Kvarteto solí, Šampon, Čokoseen. V důsledku toho dítě prakticky přestalo být nemocné, začalo mluvit, přibírat na váze po dvou měsícíh užívání výrobků Dr. Nona. Dnes je dítěti 10 let. Vyvíjí se mentálně i fyzicky dle jeho věku.

dítě Maxim L. (2 roky)


Produkci společnosti Dr. Nona doporučuji zdravým i nemocným dětem. Zahrnuje vnitřní rezervy organismu, zlepšuje imunitu, napomáhá aktivnosti a růstu zdravých dětí, podporuje duševní vývoj a v těžkých případech napomáhá rychlejší regeneraci a uzdravení. Je určena k užívání během vývoje plodu, od prvního dne života až po poslední. Nemá žádné vedlejší účinky, kontraindikace, předávkování.

Dr. N. I. Shapoval

lékař

Plicní chlamydie je zákeřné onemocnění způsobené bakterií Chlamydia pneumoniae, která žije uvnitř buněk.

Hlásím, že Dr. Nona funguje, není to planá reklama. Vyzkoušeno na sobě. Pulmoseen mi pomohl s plicními chlamydiemi. Sůl 3x do 2 dnů vyléčila zánět středního ucha (zrníčko do zvukovodu, rozpustit), účinkuje téměř ihned. Kamarádka vyléčené hemeroidy po 20 letech! (vedlejší efekt když začala brát tablety na nadýmání), tablety na podporu spánku od Dr. Nony bere cela její rodina a vedlejší efekt u jejího manžela zmírnění krutých neuróz. Mohla bych pokračovat. Nechci, aby to vypadalo, jako zázračný lék, to není, ale podpořit se dá léčení snad všeho a občas to fakt vypadá neuvěřitelně.

Renáta K.

Když jsem objevila produkty Dr. Nona a jejich výjimečné složení, byla jsem nadšená. Zdeňka mi ukázala, jak je používat a pracovat s nimi, Jsem nadšená! Vůně krémů a solí jsou tak čarovné a neotřelé. Získala jsem od Zdeňky úžasné průvodce na cestě k úspěchu. Spojení přírody, umu, energie a profesionality - velký dík, Zdeňko!

Valérie Z.


Ráda bych se podělila o svou zkušenost s Dr.Nonou. Protože jsem si myslela, že kvůli štítné žláze a po bypasu již nebudu moci zhubnout, sportovat a normálně fungovat. Protože jsem vyzkoušela snad vše od různých detoxů a produktů od mnoha firem. 10x jsem kompletně překopala svůj jídelníček (dle doporučení několika nutričních poradců). Až jsem se dostala k k přípravkům Dr.Nona. Při registraci zvýhodněného zákazníka jsem si nejdříve zakoupila čaj Gonseen, který jsem začala pravidelně užívat. Změny jsem zaznamenala hned v prvních dnech - spíše bych tento čaj nazvala detoxikační kůrou, reverze na užívání byla "velká". Jsem ráda, že jsem věděla o co jde (děkuji paní Prušákové za maximální servis a podporu), jinak bych okamžitě s pitím přestala. Jen pouhým pitím tohoto nápoje jsem cítila, že hubnu, čistí se celý můj organismus a byla jsem najednou plná sil. Skutečně jsem zhubla 5 kg. Děkuji za doporučení, jsem ráda, že jsem se odhodlala a začala své tělo čistit tímto buldozerem, je to vážně síla! Už se těším na další objednávku, na Soli, krém a zubní pastu a také výživový plán a program na míru od paní Prušákové.

Alena S.

Jak zlepšit výsledky své práce, kvalitu vlastního života a životy druhých?

To je hlavní otázka v práci odborníka, který pomáhá lidem. Jak s čí pomocí učinit z návštěvy salonu technologa krásy a zdraví transformační komnatu, v níž se mění názor na svět?

Odpovědi na tyto a mnohé otázky přinášejí zkušenosti s užíváním produktů Dr. Nona. Ženy, které užívají výrobky Dr. Nona v každodenní péči, získaly viditelné a dlouhodobé výsledky společných činností kosmetologa a zákazníka, jako například:

  • Změna kvality a textury pokožky.
  • Viditelné zlepšení kvality vlasů.
  • Normalizace hmotnosti.
  • Stabilní psycho-emocionální stav.

Pozitivní výsledky dokazuje účinnost produktů a zlepšování kvality života obecně. Klienti zaznamenávají zvláštní zájem o život a zvýšené libido.

M. A. Tristen

kosmetička

Se Zdeňkou jsem absolvovala jednu z jejích báječných VIP přednáškových akcí v salónu krásy. Zdeňka dokázala pro zdravý životní styl nadchnout nejen mě, ale dokonce i moji mamku, která byla zarytým zastáncem jiného druhu stravování, gaučingu atd. Zdeňka nám vysvětlila vše potřebné a v praxi jsme si, každá svým tempem, mohly vše zažít. Díky následným konzultacím dokázala upravit dokonce maminčiny dlouholeté zdravotní potíže naprosto přirozenou formou. Děkuji 

Karla F.

Analýza zkušeností s užíváním preparátů Dr. Nona v neurologické praxi.

Závěr výzkumu:
  • Preparáty Dr. Nona poskytují jedinečnou příležitost pro široké použití v neurologické praxi, a to díky úplné absenci vedlejších výsledků, jakož i kvůli absenci návyku.
  • Léčba preparáty Dr. Nona nebyla komplementární, pacienti dosáhli plného uzdravení dle stanovených programů sestavených výhradě z produktů společnosti Dr. Nona.

Dr. N. E. Golovina

Plicní lékař, pediatr


D: EPILEPSIE, N. (pacient 20 let)

Asi 10 let byl registrován u neuropatologa, předepsán Finlepsin pro trvalé užívání. Před zahájením léčby s pomocí Dr. Nona měl epileptické příhody s frekvencí 1-2 krát za měsíc.  Program léčby (Okseen, Newseen, Dakseen, Sůl, Gonseen, Solaris, Dynamický krém, Halo-gel). Zlepšení bylo pozorováno již po 6 měsících. Při dodržení léčby dle individuálního programu byly k udržení výsledku dodatečně předepsány  Newseen, Halo gel, Gonseen, Dynamický krém.

Záchvaty nebyly pozorovány již 10 let.


Z důvodu HIT, propustného, dráždivého střeva, špatného trávení, rozsáhlých potravinových intolerancí, dietních omylů, kolapsu bariéry mezi střevem a krví, ale i velmi špatnou imunitní ochranou u mě došlo k výraznému deficitnímu stavu železa (zásoby i hladiny), masivnímu vypadávání vlasů, migrénám, únavě, zhoršení psychiky a motoriky, k hormonální nerovnováze, nekontrolovaným průjmovým stavům, krvácení z konečníku a dalším zdravotním komplikacím. Na anémii mi byl předepsán lék (doplňěk) s vysokým obsahem železa, který jsem musela po 2 dnech užívání (vzhledem k netoleranci) vysadit. Ostatní problémy lékař (jako vždy) přehlíží, HIT, masivní vypadávání vlasů, migrény, střeva se neřeší (na to jsem si už zvykla, je to běžná lékařská praxe, nic nového pod sluncem!!!). Odd. nemocnice pro mě bohužel nemělo žádnou alternativu v léčbě, žádná řešení mého kritického stavu. Podávané železo muselo být okamžitě vysazeno a jiná opatření mi nebyla nabídnuta. Resumé v lékařské zprávě bylo naprosto stupidní a k pláči - pro člověka který nekonzumuje maso, dostává od lékaře doporučení na konzumaci masa a na potravinové doplňky s obsahem železa, na které má bohužel intoleranci a po požití kolabuje??? Musela jsem jednat, okamžitě jsem nasadila intenzivní kůra s produkty z Mrtvého moře Dr. Nona. Výsledky krevního obrazu po měsíci užívání, úpravě jídelníčku a práce Archebakterie mě přesvědčily o dokonalosti a 200% účinnosti. S díkem posílám poselství o neskutečných účincích Archei a věřím, že tato zpráva nakopne a zvedne ze židle i někoho dalšího z davu stejně tak, jako mě a nejmenovaného ošetřujícího lékaře.

Hana A.

Ahojky! Chtěla bych se podělit o svou zkušenost s produkty od Dr. Nona a hlavně o skvělém poradenství se Zdeňkou. Mám chronické kopřivky a atopický ekzém, nemluvě o tom, že jsem si nedávno prošla stafylokokovou infekcí kůže. Zdeňka mne neuvěřitelně motivovala a předala vlnu pozitivního myšlení, že nic není nemožné a, že se uzdravím, pokud ovšem nebudu jen sedět a nadávat: "jak je svět nespravedlivý", ale začnu na sobě pracovat a přizpůsobím samozřejmě i jídelníček a zařadím i pár nezbytných doplňků stravy. Světe div se, zpočátku po používání produktů Dr. Nona se ohňostroj nekonal, ale překonala jsem to horší období a jak asi víte mořská sůl vše vytahuje a i u moře první dny přijde zhoršení, ovšem po pár dnech, nebo týdnech, tohle je u každého individuální přijde ten skvělý výsledek! Všichni na to máme! Věřím, že musíme jen naslouchat svému tělu! Přeji Vám mnoho sil, úspěchů a zdraví (První 3 fotky nedávno a další 3 dnes). Michaela V.

Jsem tak šťastná, že vidím konečně cestu. Možná by bylo logické, že člověk začne nejdřív makat na své psychice a pak teprve zobat pilulky na přilepšenou. Ale teď to vidím tak, že ač jsem se snažila, jak jsem chtěla, vždycky jsem neudržela veselou mysl déle jak hodinu a spadla jsem zase zpět... Nona mě posílila natolik, že ta práce na sobě, je o dost snazší a člověk má samovolně takovou lepší náladu, že má na to i energii. A ta mi předtím prostě chyběla. Mám ohromnou radost, protože se podařilo skoro nemožné.

Simona F.

Nejlepší zkušenost mám se Solemi. Když na mne jde nějaké nachlazení nebo chřipka a jakmile pocítím slabost, únavu a bolesti těla, večer si dám horký čaj Gonseen, pokud ho nemáme doma, a lehnu si do teplé vany s 3 polévkovými lžícemi Solí Dr. Nony. Do rána jsem fit. Stejné zkušenosti má i má rodina."

Hana B.

K produktům Dr. Nona jsem se dostala přibližně před pěti lety. Začala jsem se Soličkami a následně pokračovala Tělovým mlékem Solaris - tento krém jsem si zamilovala. K produktům jsem se dostala, když jsem hledala něco přírodního k léčení ekzémů, kterými občas trpím. Nechtěla jsem chodit k doktorce, dostávat kortikoidy a nic by se navíc nevyřešilo. Chtěla jsem najít něco, co by mi pomohlo se ekzémů zbavit a zároveň vyřešit i to, proč se to děje. A tak jsem neskutečně ráda, že jsem narazila na Dr. Nonu. Výrobky mě neskutečně baví, jsem z nich nadšená! Začnete něco brát a do týdne, někdy do druhého dne vidíte změnu. To je prostě super. Jeden ekzém jsem řešila pár let dozadu. Objevil se mi flek na levé noze a na pravé ruce na hřbetu dlaně. Užívala jsem 2x denně Fázy 3 a na noc dvě tobolky Yamseenu. Ekzém jsem různě promazávala Solarisem a Krémem na ruce a nehty. Když ekzém hodně svědil, tak se mi velice osvědčil na promazávání Kondicionér na vlasy. Do půl roku bylo po ekzému. Další ekzém nebo vyrážku jsem řešila kolem úst a koutků. Začala jsem nejdříve s Cleanseenem na noc a k tomu ráno Goldseen. Promazávala jsem to pomádou na rty a ráno před spaním jsem okolí úst potřela Deodorantem, nechala zaschnout a promazala Solarisem. K tomu piji Chocoseen. Ekzém začal ustupovat docela rychle."

Veronika R.


Od dětství mám atopický ekzém, nežila jsem NIKDY normální život, nemohla jsem spát, jak to bolelo, škrabala jsem se do krve, styděla jsem se chodit mezi lidi... Nic NIKDY nepomohlo. Vyhodila jsem miliardu za krémy (Weleda, zinkovky - včetně domácí, Uriage, Bioatopik, La Roche Posay, Protopan, A-derma, Bluecap, Bioderma, koupele v ovesných vločkách, hypermanganu, octové vodě, espomské soli... apod. měla jsem vyzkoušené snad všechny rady stvěta a nic..). Kožní lékařka mi napsala kortikoidy, které jsem nechtěla, ale musela začít brát. Už to nešlo dál. Kortikoidová mast pomohla, ale po vysazení nastoupilo šílené zhoršení. Mám NT domácnost, držela jsem protikvasinkovku dietu, eliminovala jsem mnohé potraviny a vše k ničemu. Byla jsem skutečně na dně a nešťastná. Mé trápení skončilo, když jsem poznala paní Prušákovou. Její přístup je naprosto úžasný, je to velmi citlivá a přátelská žena. KONEČNĚ někdo, kdo mi nabídl řešení, které mě dovedlo za čistou pokožkou. Je to doslova zázrak. Pracovaly jsme intenzivně na jídelníčku, psychosomatice, nasadila jsem Soli Dr. Nona, Solaris, Gonseen, tobolky a další doporučení. Tělo se trochu bránilo, ale již po měsíci bylo vidět obrovské zlepšení a dnes není po ekzému ani stopa. Doporučuji každému..

Michaela K.

Musím říct, že jsem totálně nadšená ze Solarisu. Nevím proč jsem byla tak zabedněná, ale já od 9 let řeším akné na obličeji, od těhotenství do toho přibyl atopický ekzém (kůže se mi olupuje), jenže přípravky na akné a na ekzém působí většinu totálně opačně, takže jsem to dopracovala tak, že jsem už nesnesla vůbec nic (stejně jako Ty). Moje pleť byla bez ochranné bariéry a já už nevěděla co, stálo mě to majland. Hoooodně mi pomohly právě ty dvě jmenované značky kosmetiky. Konečně jsem vypadala jako člověk. Ale teda Solaris, to je špička! Během 2 dnů mi to akné zmizelo! Staré boláky se loupou pryč, nezůstává jizva jako vždycky. Až teď mi docvaklo, že to není žádné akné ani ekzém, ale jednoduše ty samé kvasinky, jako všude... To samé jsem řešila se suchými lupy, které se mi furt drolili z hlavy, zadala jsem si do google obrázky candida skin a candida head a bylo jasno. Mno. Postupně mi dochází, jak jsem řešila spoustu problémů a mělo to jednoho původce, a to právě kvasinky. Třeba hrozné bolesti kloubů (aby toho nebylo málo, tak se s kvasinkama zkamarádily ještě borelie). Taky stejný původ a já furt do sebe cpala různé produkty na klouby. Ani nevíš Zdeni, jak se mi ulevilo, že jsem konečně našla tu správnou cestu. To bylo let bloudění, za všechny ty přípravky už bych měla půl baráku! Potřebovala jsem něco, co bude velmi silné a zároveň jemné, co bude působit nejen na tělo, ale také na psychiku. Takhle v pohodě jsem už nebyla léta. Jak je najednou krásno na světě. Moc ráda vyzkouším další věci a postupně budu moc ráda, když pořešíme i ty ostatní věci - se zdravím související. Příští měsíc bych se ráda podívala na ty psychické příčiny. To už Ti ale ty penízky za konzultaci pošlu, věnuješ mi tolik času.... Jsem Ti velmi vděčná. Měj krásné dny. A děkuju

Ilona V.

Trofické vředy | Dr. Nona
Trofické vředy | Dr. Nona

TROFICKÉ VŘEDY 

Stačilo jen pár dní na řešení rozsáhlých trofických vředů o velikosti 5×10 cm a 2 cm. Žena aplikovala 3 x denně Obklady z Mrvého moře a následně nanášela Solaris tělové mléko Dr. Nona.

Výsledek je po 2 měs. užívání.

ATOPICKÝ EKZÉM

Vyštudovala som farmáciu, venujem sa čínskej medicíne a denne v lekárni vidím ľudí, ktorý sú ochotní dať neskutočne peniaze za vitamíny a doplnky stravy, ktoré sa vstrebávajú v minimálnom množstve a sú plné pojív a chemických sračiek. Prosím, začnite počúvať svoje telo a uvážte kam investujete vaše peniaze.

Pripájam referenciu od mojej kolegyne z lekárne. Lenka K.

Prvně jsem vyzkoušela produkty Dr. Nona na začínající ložiska atopického ekzému, která se mi čas od času objevují už od dětství. Od kolegyně z lékárny jsem dostala vzorek solí do koupele, tak jsem si řekla, že je vyzkouším místo obvyklých krémů. Připravila jsem si z něj koncentrovaný roztok, nanesla na ložiska a nechala působit přes noc. Ráno po probuzení ekzém nikde. Nemohla jsem tomu uvěřit. Před tím jsem vyzkoušela spoustu přípravků na ekzémy, jak na recept, tak i přírodní, ale žádný z nich nezabíral tak dobře a tak rychle. Po této zkušenosti můžu produkty Dr. Nona jen vřele doporučit. 

POPÁLENINY

Popáleniny oblasti brady a hrudi čajem o teplotě 90 °C (obklady z Mrtvého moře Dr. Nona, poté aplikace Dynamického krému a krému Solaris na tělo v obkladech.

Praktické užívání preparátů Dr. Nona, Dr. Natalia Dyudyaeva

Pacientka N., 38 let.

OBSTRUKČNÍ BRONCHITIDA

Je to přesně týden, kdy mé dítě prošlo náročnou diagnózou: OBSTRUKČNÍ BRONCHITIDA S ALERGICKOU SLOŽKOU, HNISAVOU RÝMOU A DUŠNOSTÍ. Slova lékaře: "z medicínského hlediska není možné tento masivní nález odstranit - bez použití medikace. Nezvládnete to sami, jen přírodní cestou. Váš syn se dusí!"

Můj malý brouček na tom byl velmi špatně. Kašlal, sípal, pískal, dusil se, byl zahleněný, měl ošklivou rýmu, byl unavený, uplakaný a celý bolavý. Vyslechla jsem od lékaře všechny rady, typy, pokyny a vyzvedla "léky" v lékárně (které jsme naštěstí nemuseli vůbec vybalit a použít).

S obrovskou důvěrou jsem začala s aplikací produktů Dr. Nona. Obden jsem chodila se synem k lékaři na kontroly. Vždy a každou nemoc konzultuji s lékařem, abych měla absolutní jistotu a kontrolu. Zdravotní stav mého syna se rapidně zlepšoval každý den. Domácí léčení trvalo přesně jeden týden. Bez použití antibiotik, kortikoidů, antihistaminik. A to je důkaz, že to jde.

Pediatr při dnešní kontrole konstatoval: "pokračujte v tom, co děláte a na další kontrolu již chodit nemusíte".Kdo by to řekl? Něco, co není z MEDICÍNSKÉHO HLEDISKA možné odstranit, onemocnění které může vážně ohrozit život dítěte. Obstruktivní bronchitida je u dětí příčinou respiračního selhání s nutností resuscitační péče a ventilační podpory.

NIC NENÍ VĚTŠÍ ODMĚNOU PRO MÁMU NEŽ ZDRAVÉ A ŠŤASTNÉ DÍTĚ.

Toto je můj příběh a mám jich stovky. Jsem skutečnou mámou dvou skutečných dětí. Ženou, která drží v ruce reálnou zprávu od lékaře. Kdybych to neviděla na vlastní oči a nezažila na vlastní kůži, neuvěřím.

Zdeňka P.

Tvůj názor je pro mě velmi důležitý

Budu ti vděčná, když si najdeš chvilku čas. Dej, prosím, hodnocení, nahraj fotky, napiš svůj názor a zkušenosti. Každý měsíc odměním nejlepší reference hodnotným dárkem z produkce Dr. Nona. Zapoj se do velmi prospěšné a zábavné činnosti, děkuji.

OBJEDNEJ SI