Kategorie

JE MI LÍTO, ŽE S VÁMI NEMOHU SDÍLET VEŠKERÉ PODSTATNÉ INFORMACE O VÝROBCÍCH DR. NONA. Právní předpisy EU velmi omezují rámec, nakolik je možné informovat o zdravotních výhodách, které produkty nabízejí. Věrní zákazníci know-how společnosti již důvěrně znají, a proto se stále vracejí zpět. Prosím, abyste si také provedli vlastní výzkum, kdy zjistíte mnohem více o možných přínosech těchto darů přírody pro Váš prospěch.

JEDINEČNÝ PRODUKT 

Produkce Dr. Nona nemá ve světě konkurenci. Kvalita, účinnost, patenty a obrovské know-how Halo-komplexu™.

JEDINEČNÁ TECHNOLOGIE


Vlastní mezinárodní certifikaci GMP a ISO.

JEDINEČNÝ MARKETING 

S námi máte neomezené možnosti k naplnění svých snů. Dosažení vysokých příjmů a nezávislosti. Nastavenou slevu ani síť klientů neztrácíte a není nutné se každý měsíc kvalifikovat.

JEDINEČNÝ MENTOR 

Vaším sponzorem, tým lídrem a mentorem se stane Zdeňka Prušáková, Dr. Nona ID: 484410, zkušená, certifikovaná výživová poradkyně, odborná konzultantka zdravého životního stylu a ředitel v síti Dr. Nona.

ZÁKAZNICKÝ SERVIS ZDARMA

Vaše dotazy a poradenství. Volejte na telefon: +420 773 670 306

JEDINEČNÉ PATENTY PRO ŽIVOT

Dr. Nona vlastní nové klinické patenty.

MISE PROTI RAKOVINĚ


Cílem je vyvíjet LÉKY pro léčbu onkologických onemocnění, vyvíjet DERMOkosmetiku a potravinové doplňky pro prevenci a uzdravení po závažných onemocněních, provádět předklinické a klinické testování, vyrábět léky a to za rozumnou cenu pro každého, změnit patenty kliniky na LÉKY pro prevenci a léčbu řady rakovinových onemocnění.

POTŘEBUJETE PORADIT, JAKÝ PRODUKT JE TU PRO VÁS? CHCETE DOŽIVOTNÍ SLEVU NA NÁKUPY 20% - 35%?

DR. NONA = MRTVÉ MOŘE NA DOSAH RUKY

Produkty Dr. Nona mají vysokou vstřebatelnost a stravitelnost. Umístění zdraví prospěšných látek do mikrokapsle umožnilo najít pohodlný způsob dodání potřebných látek do organismu člověka.

Kapsle jsou vyrobeny z přírodních ingrediencí nebo jejich odvozenin. Produkty Dr. Nona nejsou v žádném případě toxické, obsahují vitamíny a antioxidanty a působí nejen na poškozené orgány, ale také na organismus jako celek.

Biologicky aktivní kosmetika je vyrobena na bázi přírodních látek. Produkty je možno i jíst.

Dermokosmetické přípravky a vůně umocňují efekt doplňků stravy.

Produkty společnosti Dr. Nona nejsou náhradou za lékařem předepsané preparáty (!). Jde o alternativní cestu, doplňující rady lékaře a preventivní doporučení, zvláště pro dětský organismus, který je citlivější vůči chemickým medikamentům a negativním účinkům antibiotik. Konkrétní dávkování se ve většině případů stanovuje s přihlédnutím na individuální zvláštnosti organismu.

I když postupy tohoto webu mohou být užitečné, dávají se k dispozici s tím, že autor neposkytuje žádné konkrétní lékařské, psychologické, emocionální, duchovní poradenství. V textu není nic zamýšleno jako diagnóza, lékařský předpis, doporučení nebo lék na jakýkoliv zdravotní, psychický, emocionální, duchovní problém. Nestavte, prosím, účinky doplňků stravy před účinky léků.

Produkty Dr. Nona dovolují provádět kúru balneoterapie v domácích podmínkách. Je to levnější varianta a tělo není vystaveno extrémnímu klimatu, jaké v oblasti Mrtvého moře panuje.

Ve složení usazenin Mrtvého moře jsou přítomné lipidy, lecitin, metalo-proteiny, leptidy, fermenty, aminokyseliny a jiné látky. Jedná se o látky a přírodní bohatství, které je efektivní pomocí pro každého.

Nehovoříme o všeléku a dokonce ani o léčení. Jednoduše je to něco, co je naprosto nezbytené pro nastartování přirozených obranných schopností organismu. Vitamíny, minerály a antioxidanty, které poméhají chránit naše zdraví. Produkce Dr. Nona je to nejlepší, co se dnes na celosvětovém trhu nabízí!

Zdraví a krása musí vycházet zevnitř.

Na každém produktu je uveden vzorec.

První označení znamená "přínos produktu":
A = anti-aging (proti stárnutí)
N = vyživuje
H= uzdravuje
R = omlazuje
F = vůně
C = čistí
S = doplňky stravy

Další označení:

H = Halokomplex
x = přírodní

Všechny výrobky Dr. Nona jsou testovány a certifikovány v Izraeli, tak při dovozu do EU.

Všechny výrobní závody firmy (pro kosmetiku i doplňky stravy) mají certifikát GMP (GOOD MANUFAKTURING PROCES). Standardy GMP garantují vysokou kvalitu a čistotu použitých surovin ve výsledném produktu. Potvrzují rovněž vysokou míru kontroly nad kvalitou celého procesu výroby. Výrobky mají také certifikát ISO, příslušný pro danou oblast. 


CHCI DOŽIVOTNÍ SLEVU 20% - 35%

BEZ ZÁVAZKŮ A VÝHODY ČLENSTVÍ

vyplňte všechny potřebné údaje a já se Vám ozvu co nejdříve zpět