Obchod plný zdraví a čisté krásy

Na testování založená personalizovaná výživa a čistá krása, která kopíruje přírodu včetně mé celostní péče (pro zákazníky i obchodní partnery). Pokud máš zájem o levnější výrobek a nebo spolupráci kontaktuj mě

Můj obchod obsahuje pouze ověřené špičkové produkty, kterým věřím a sama je úspěšně mnoho let používám. Jejich účinnost a vstřebatelnost pravidelně ověřuji nezávislými krevními testy. 

Kategorie

Ráda využívám obchodní model síťového marketingu, který kombinuje to nejlepší ze všech prodejních nástrojů, kdy každý může bez zábran využívat mnoho výhod. Proto doporučuji vlastní registraci v systému (bez závazků, povinných nákupů a skrytých poplatků). Klikni a kontaktuj mě zde.

"ZINZINO" | život v rovnováze | přírodní doplňky stravy ověřené nezávislými krevními testy

Identifikační číslo Nezávislé Independent partnerky Zinzino je: ID: 2008819419Klikni zde a využij při nákupu prémiové ceny u spol. Zinzino se zastoupením po celém světě. V programu Zinzino můžeš mít BalanceOil (veškeré produkty) pro sebe úplně ZDARMAUčiň první krok směrem k lepšímu zdraví ještě dnes! Kontaktuj mě. Spolupracuji s řadou lékařů, sester, terapeutů, kosmetiček..

"Dr. Nona" | Společnost Dr. Nona International LTD | Mrtvé moře | kosmetika | doplňky stravy | výživa

Identifikační číslo tvého sponzora Dr. Nona je: 484410. Toto ID použij vždy při registraci v ČR zde a k uplatnění doživotních slev u společnosti Dr. Nona Int. a pro Slovensko zde. Zastoupení však máme po celém světě - napiš si o více informací. 

Vlastní registrace v systému Dr. Nona je bez závazků, povinných nákupů a skrytých poplatků. 

Holistický a zdravý život s Healy

Zajímá tě podpora těla (hmotného i nehmotného) a obnovení energií díky revoluční technologii frekvencí, mikroproudů a kvantování s přístrojem Healy?

Zažíváš náročné situace a potřebuješ se energeticky rychle vyladit, očistit a získat nadhled?

Přístroj Healy je špičkou v oblasti analýzy a následného sladění. Cílem je obnovit rovnováhu těla a přirozené napětí buněčné membrány.

Healy je nositelné zařízení (dostupné pro každého), které je tu pro Tebe připraveno v různých edicích.

vyplň všechny potřebné údaje a já se Ti ozvu co nejdříve zpět