živá síla Mrtvého moře v pohodlí domova

Kategorie

JEDINEČNÝ PRODUKT 

Produkce Dr. Nona nemá ve světě konkurenci. Kvalita, účinnost, patenty a obrovské know-how Halo-komplexu™.

JEDINEČNÁ TECHNOLOGIE


Vlastní mezinárodní certifikaci GMP a ISO.

JEDINEČNÝ MARKETING 

S námi máte neomezené možnosti k naplnění svých snů. Dosažení vysokých příjmů a nezávislosti. Nastavenou slevu ani síť klientů neztrácíte a není nutné se každý měsíc kvalifikovat.

JEDINEČNÝ MENTOR 

Vaším sponzorem, tým lídrem a mentorem se stane Zdeňka Prušáková, Dr. Nona ID: 484410, zkušená, certifikovaná výživová poradkyně, odborná konzultantka zdravého životního stylu a ředitel v síti Dr. Nona.

JEDINEČNÉ PATENTY PRO ŽIVOT

Dr. Nona vlastní nové klinické patenty.

MISE PROTI RAKOVINĚ


Cílem je vyvíjet LÉKY pro léčbu onkologických onemocnění, vyvíjet DERMOkosmetiku a potravinové doplňky pro prevenci a uzdravení po závažných onemocněních, provádět předklinické a klinické testování, vyrábět léky a to za rozumnou cenu pro každého, změnit patenty kliniky na LÉKY pro prevenci a léčbu řady rakovinových onemocnění.

ZÁKAZNICKÝ SERVIS  ZDARMA 

Vaše dotazy a poradenství. Volejte na telefon: +420 773 670 306

POTŘEBUJETE PORADIT, JAKÝ PRODUKT JE TU PRO VÁS? CHCETE DOŽIVOTNÍ SLEVU NA NÁKUPY 20% - 35%?

DR. NONA - MRTVÉ MOŘE NA DOSAH RUKY

Produkty Dr. Nona mají vysokou vstřebatelnost a stravitelnost. Umístění zdraví prospěšných látek do mikrokapsle umožnilo najít pohodlný způsob dodání potřebných látek do organismu člověka.

Kapsle jsou vyrobeny z přírodních ingrediencí nebo jejich odvozenin. Produkty Dr. Nona nejsou v žádném případě toxické, obsahují vitamíny a antioxidanty a působí nejen na poškozené orgány, ale také na organismus jako celek.

Biologicky aktivní kosmetika je vyrobena na bázi přírodních látek. Produkty je možno i jíst.

Dermokosmetické přípravky a vůně umocňují efekt doplňků stravy.

Produkty společnosti Dr. Nona nejsou náhradou za lékařem předepsané preparáty (!). Jde o alternativní cestu, doplňující rady lékaře a preventivní doporučení, zvláště pro dětský organismus, který je citlivější vůči chemickým medikamentům a negativním účinkům antibiotik. Konkrétní dávkování se ve většině případů stanovuje s přihlédnutím na individuální zvláštnosti organismu.

Nestavím účinky doplňků stravy před účinky léků (je to nelegální!). Proto stránky nezávislého distributora produkce Dr. Nona neposkytují lékařské, léčebné ani žádné jiné odborné poradenství a nesmí být tak ani chápany. 

Produkty Dr. Nona dovolují provádět kúru balneoterapie v domácích podmínkách. Je to levnější varianta a tělo není vystaveno extrémnímu klimatu, jaké v oblasti Mrtvého moře panuje.

Ve složení usazenin Mrtvého moře jsou přítomné lipidy, lecitin, metalo-proteiny, leptidy, fermenty, aminokyseliny a jiné látky. Jedná se o látky a přírodní bohatství, které je efektivní pomocí pro každého.

Nehovoříme o všeléku a dokonce ani o léčení. Jednoduše je to něco, co je naprosto nezbytené pro nastartování přirozených obranných schopností organismu. Vitamíny, minerály a antioxidanty, které poméhají chránit naše zdraví. Produkce Dr. Nona je to nejlepší, co se dnes na celosvětovém trhu nabízí!

Zdraví a krása musí vycházet zevnitř.

Na každém produktu je uveden vzorec.

První označení znamená "přínos produktu":
A = anti-aging (proti stárnutí)
N = vyživuje
H= uzdravuje
R = omlazuje
F = vůně
C = čistí
S = doplňky stravy

Další označení:

H = Halokomplex
x = přírodní

Všechny výrobky Dr. Nona jsou testovány a certifikovány v Izraeli, tak při dovozu do EU.

Všechny výrobní závody firmy (pro kosmetiku i doplňky stravy) mají certifikát GMP (GOOD MANUFAKTURING PROCES). Standardy GMP garantují vysokou kvalitu a čistotu použitých surovin ve výsledném produktu. Potvrzují rovněž vysokou míru kontroly nad kvalitou celého procesu výroby. Výrobky mají také certifikát ISO, příslušný pro danou oblast. 


CHCI DOŽIVOTNÍ SLEVU 20% - 35%

BEZ ZÁVAZKŮ A VÝHODY ČLENSTVÍ

vyplňte všechny potřebné údaje a já se Vám ozvu co nejdříve zpět