Obchod plný zdraví, testů funkční medicíny a čisté krásy

Pokud chceš "SLEVU", ozvi se mi. A nebo při objednávce uveď slevový kód "hitzdravi" a u výrobku ti bude automaticky odečtena sleva ve výši 20%. 

Pokud máš zájem o spolupráci kontaktuj mě

Obchod obsahuje pouze ověřené a špičkové produkty, kterým věřím a sama je úspěšně mnoho let používám. Jejich účinnost a vstřebatelnost pravidelně ověřuji nezávislými krevními testy a těmi nejlepšími technologiemi.

Kategorie

Ráda využívám obchodní model síťového marketingu, který kombinuje to nejlepší ze všech prodejních nástrojů, kdy každý může bez zábran využívat mnoho výhod. Proto doporučuji vlastní registraci v systému (bez závazků, povinných nákupů a skrytých poplatků). Klikni a kontaktuj mě zde.

"ZINZINO" | život v rovnováze | přírodní doplňky stravy ověřené nezávislými krevními testy

Identifikační číslo Nezávislé Independent partnerky Zinzino je: ID: 2008819419Klikni zde a využij při nákupu prémiové ceny u spol. Zinzino se zastoupením po celém světě. V programu Zinzino můžeš mít BalanceOil (veškeré produkty) pro sebe úplně ZDARMAUčiň první krok směrem k lepšímu zdraví ještě dnes! Kontaktuj mě. Spolupracuji s řadou lékařů, sester, terapeutů, kosmetiček..

"Dr. Nona" | Společnost Dr. Nona International LTD | Mrtvé moře | kosmetika | doplňky stravy | výživa

Identifikační číslo tvého sponzora Dr. Nona je: 484410. Toto ID použij vždy při registraci v ČR zde a k uplatnění doživotních slev u společnosti Dr. Nona Int. a pro Slovensko zde. Zastoupení však máme po celém světě - napiš si o více informací. 

Vlastní registrace v systému Dr. Nona je bez závazků, povinných nákupů a skrytých poplatků. 

Holistický a zdravý život s Healy

Zajímá tě podpora těla (hmotného i nehmotného) a obnovení energií díky revoluční technologii frekvencí, mikroproudů a kvantování s přístrojem Healy?

Zažíváš náročné situace a potřebuješ se energeticky rychle vyladit, očistit a získat nadhled?

Přístroj Healy je špičkou v oblasti analýzy a následného sladění. Cílem je obnovit rovnováhu těla a přirozené napětí buněčné membrány.

Healy je nositelné zařízení (dostupné pro každého), které je tu pro Tebe připraveno v různých edicích.

Super Patch

vyplň všechny potřebné údaje a já se Ti ozvu co nejdříve zpět