SLOŽENÍ TĚLA A KOMPLEXNÍ ANALÝZA

Okamžité posouzení stavu těla a kondice 

Chtěj víc než jen odhady, zaměř se na celostní přístup a využití těch nejlepších technologií v praxi. Získáš přesný obraz svého těla. Ověříš si, jak na tom ve skutečnosti jsi.

PROCENTO TĚLESNÉHO TUKU A HMOTNOST TĚLESNÉHO TUKU

Procento tělesného tuku je podíl tuku na celkové tělesné hmotnosti. Hmotnost tělesného tuku je skutečná hmotnost tuku ve vašem těle. 

VISCERÁLNÍ TUK

Viscerální tuk se nachází hluboko v břišní oblasti, obklopuje a chrání životně důležité orgány. Zajištění zdravé hladiny viscerálního tuku přímo snižuje riziko některých onemocnění. 

SVALOVÁ HMOTA

Svaly fungují jako motor při spotřebě energie. Svalová hmota zahrnuje kosterní svaly, hladké svaly, jako jsou srdeční a trávicí svaly, a vodu obsaženou v těchto svalech. 

HMOTNOST BEZ TUKU

Celková tělesná hmotnost bez tělesného tuku, Mass Free Mass - zahrnuje vše od kůže, kostí, vazů a šlach, po orgány a obsah vody. Vysoká úroveň beztukové hmoty obecně znamená štíhlé a zdravé tělo.

CELKOVÁ TĚLESNÁ VODA

Voda je nezbytnou součástí zdraví. Reguluje tělesnou teplotu a pomáhá eliminovat odpad. Tělo si musí udržet odpovídající úroveň hydratace. Monitoruji celkové množství tekutiny v těle vyjádřené jako procento z celkové hmotnosti.

BAZÁLNÍ METABOLISMUS

BMR - minimální denní úroveň energie nebo kalorií, které vaše tělo potřebuje v klidu (včetně spánku), aby fungovalo efektivně. 

METABOLICKÝ VĚK

Pokud je metabolický věk klienta vyšší než jeho skutečný věk, je to jasný indikátor potřeby zlepšit jeho rychlost metabolismu. Zvýšené cvičení buduje zdravou svalovou tkáň, což zase zlepší metabolický věk. 

INDEX TĚLESNÉ HMOTNOSTI

Standardizovaný poměr hmotnosti a výšky používaný jako obecný ukazatel zdraví.

HODNOCENÍ POSTAVY

Posuzuje hladinu svalového a tělesného tuku a hodnotí výsledek jako jeden z devíti typů těla. Společně s klientem mohu jako cíl nastavit typ těla s hodnocením postavy a pracovat na dosažení tohoto cíle. 

Přesná diagnostika tě navede k cíli. Pravidelné konzultace jsou velmi inspirující a motivující, protože vidíš změny, které se skutečně odehrávají.  

Za pár sekund získáš vysoce personalizovaný a profesionální plán na míru, který ti pomůže vést zdravý a kvalitní život.
Za pár sekund získáš vysoce personalizovaný a profesionální plán na míru, který ti pomůže vést zdravý a kvalitní život.

Pracuji s těmi nejlepšími technologiemi a za pár sekund ti mohu poskytnout okamžité posouzení stavu těla a kondice. Na profesionálním přístroji monitoruji vitální hodnoty včetně procenta tělesného tuku, hydratace, svalové hmoty, BMR, viscerálního tuku, krevního tlaku a mnoha dalších. Získáš tak vysoce personalizovaný plán, základ k vytvoření programu výživy a fitness na míru, který ti pomůže vést zdravý život. Ověř si, jak na tom ve skutečnosti jsi.  Zda redukuješ tuky (a ne aktivní svalovou hmotu), zadržuješ vodu či nikoli nebo jak se mění v průběhu času poměr svalové a tukové hmoty nebo svalové dysbalance. Získej jedinečný a relevantní obraz svého těla pro sestavení individuálního výživového plánu a doporučení pohybové aktivity na míru.

Co dodržet před analýzou těla?

Měření je rychlé, přesné a bezbolestné. Je nutností být naboso, nejlépe ve spodním prádle. Po zadání základních informací do přístroje (tělesná výška, věk, pohlaví) se postavíš na přístroj. Poté se nesmíš hýbat, hovořit, dokud zvukový signál neohlásí konec vyšetření. 

Zhodnocení tělesného složení dostaneš na papíře a po konzultaci jej také zasílám elektronicky. 

 • Ideální je provádět měření před jídlem (min. 2 hodiny po jídle)
 • Před samotným měřením si dojdi na toaletu. 
 • Není vhodné před měřením pít velké množství tekutin (max. 500 ml v posledních dvou hodinách).
 • Při opakovaném měření dodržuj vždy stejné podmínky (stejná doba, stejný režim) 
 • Před měřením není vhodné mít velkou fyzickou aktivitu a zátěž.
 • Před měřením se nedoporučuje saunování.
 • U žen je vhodné podstoupit měření po menstruaci a nebo alespoň v jejím závěru.
 • Výpočet tělesného  tuku není signifikantní pro těhotné ženy, profesionální kulturisty. 
 • Lidé s lékařským implantátem (např. s podpůrným srdečním přístrojem, kardiostimulátorem, defibrilátorem) by měly využívat jen funkci prostého vážení. 
 • Měření není vhodné pro osoby bez končetin, imobilní.

Podrobná anamnéza

Tělesné a psychické prožitky spolu úzce souvisí. S mou praxí celostní výživové specialistky nesouvisí jen znalosti nutrice, ale i psychosomatika a všechny potřebné vědomosti, které jsou výsledkem mnohaletého studia a i klinickou osobní zkušenosti s klienty. 

Tělesné a psychické prožitky spolu úzce souvisí
Tělesné a psychické prožitky spolu úzce souvisí

Připrav si odpovědi, protože mě zajímáš: 

 • Chci znát tvou hubnoucí minulost, jaké diety, jakými výživovými směry jsi prošla, jak jsi byla úspěšná. Hmotnostní skoky, emoční jedení, psychická stránka. Míra stresového zatížení. 
 • Tvůj současný jídelníček a stravovací návyky. Pitný režim. Chuťové preference, životní a pracovní režim. Co nenávidíš a co miluješ. 
 • Spánková hygiena. Pohybová anamnéza. Zajímáš se o alternativní směry? Jaký je tvůj zdravotní stav. Jaké užíváš léky, doplňky stravy. Zda nemáš potravinovou alergii či intoleranci nebo či se neléčíš se štítnou žlázou.
 • Jaký je tvůj reálný cíl a finanční možnosti. A to není zdaleka vše!

Test omega-6:3

Spolupracuji s přední společností na světě testující mastné kyseliny. Analyzovali jsme 728 326  testů mastných kyselin. Výsledek: 95 % jich nebylo v rovnováze. 

BALANCE TEST

Hlavní přínosy:

 • Snadno proveditelný domácí test pomocí suché kapky krve.
 • Měří množství 11 mastných kyselin v krvi.
 • Poskytuje údaje o tvé rovnováze omega-6:3.

Dále se dozvíš:

 • Ochrannou hodnota 
 • Index omega-3
 • Fluidita buněčné membrány 
 • Duševní síla 
 • Index kyseliny arachidonové (aa) 

Kdybych měla velice stručně vysvětlit své zkušenosti se Zinzinem?

ZLEPŠENÍ A ROVNOVÁHA!

Test je analyzován nezávislou a GMP certifikovanou laboratoří. GMP certifikace služby Vitas znamená, že jsou v jejím rámci dodržovány osvědčené výrobní postupy. Jedná se o smluvní laboratoř, která se zaměřuje na chemickou analýzu, má 25 let zkušeností a poskytuje vysoce kvalitní chromatografické analýzy založené na špičkových znalostech a technologii. K zakoupenému krevnímu testu BalanceTest je přiloženo identifikační číslo, které uvidíš pouze ty. Chceš test za zvýhodněnou cenu? Kontaktuj mne zde.

Zdravý život začíná lepší rovnováhou
Zdravý život začíná lepší rovnováhou

Vydej se na cestu ke zdraví již dnes

Zdravý život začíná lepší rovnováhou - konkrétně v našich buňkách, střevech a imunitním systému. Vtvoř zdravou rovnováhu omega-6:3 a pomoz chránit buňky svého těla před poškozením. 

Snaž se lépe pochopit svět výživy a souvislosti o jídle, aby pro tebe bylo co nejvíc prospěšné. Čti, vzdělávej se dál o tom, co kupovat, vařit, jíst, doplňovat a čemu se naopak vyhnout. Pochop konečně, že přijímat esenciální mastné kyseliny ze stravy je nevyhnutelnou součástí péče o tvé tělo. Správný poměr Omega-6 : Omega-3 MK by měl být 3:1.

Bez cíleného plánování stravy vč. suplementace, budeš mít pravděpodobně velmi nízkou hladinu Omega-3 (EPA a DHA). V některých případech bude dokonce nulová.

Mám pro Tebe řešení! Jen 2 kroky tě dělí od dosažení potřebné rovnováhy:

 • KROK 1: Otestuj se pomocí certifikovaného testu (např. BalanceTest) a zjisti, jak jsi na tom s rovnováhou mastných kyselin.
 • KROK 2: V případě nerovnováhy mastných kyselin zařaď do svého jídelníčku kvalitní Omega-3 (EPA a DHA).

Lepší zdraví je dynamický proces

Vitamín D v potravinových doplňcích nikdy nepůsobí stejně jako přirozený vitamín D a je třeba provést více výzkumů ke zjištění nejen potřebné a účinné hladiny vitamínu D v těle, ale také k rozpoznání účinnosti potravinových doplňků s vitamínem D. 

To je obor, kterému se při osobních konzultacích opravdu detailně věnuji.

Nezapomeň sledovat svůj stav pomocí přetestování každé čtyři měsíce, abys si podle toho mohl/a upravit svůj výživový plán. 

Testy, které ti zprostředkuji:

Test potravinových intolerancí na základě odběru krve v certifikované laboratoři
Test potravinových intolerancí na základě odběru krve v certifikované laboratoři

TEST INTOLERANCE POTRAVIN

Test na základě odběru krve v certifikované laboratoři. 

Díky testu lze odhalit důležité ukazatele | zda tělo dobře tráví, nebo naopak netoleruje některé potraviny, což může pomoci při úpravě jídelníčku |.

Není to moc, ale ani málo. 

Stále platí Hippokratovo tvrzení, které je 2 400 let staré: "Nechť strava je Tvým lékem"

Způsobem, jak zmírnit nebo odstranit projevy potravinové intolerance je eliminační dieta. Je zapotřebí vyřadit problematické potraviny a po několika týdnech by se měl dostavit první pocit úlevy. 

Eliminační dieta cílená na problematické potraviny je zatím jedinou možností léčby potravinové intolerance. Výsledkem zvládnutí doporučené eliminační diety (na základě zprostředkovaných testů) je nejen řešení problémů spojených zejména s trávením, ale také přirozené posílení imunitního systému, zlepšení psychiky a v konečném důsledku ztráta nadbytečných kilogramů (*zdroj: Studie genetické laboratoře GENLABS s. r. o.)

HbA1c Test | Měření dlouhodobé hladiny cukru v krvi

HbA1c Test | dlouhodobý test hladiny krevního cukru a hodnocení životního stylu  Měření dlouhodobé hladiny cukru v krvi. Vyhodnocení životního stylu. Zahrnuje posouzení rizika diabetu typu 2. Osobní doporučení, jak zlepšit zdravotní stav. Sledování pokroku. Anonymní a klinicky přesné výsledky testů z nezávislé a certifikované laboratoře. Snadno proveditelný domácí test pomocí suché kapky krve. SKLADEM u výrobce , kontaktujte mne pro získání prémiové ceny !  Nerada prodávám výrobky Zinzino na svém e-shopu, protože chci každému nabídnout možnost "prémiové ceny"!   Pokud máš zájem o HbA1c Test za nižší cenu, napiš mi.

1 725,00 Kč

BalanceTest | nezávislý | anonymní | krevní test

Snadno proveditelný domácí test pomocí suché kapky krve. Měří množství 11 mastných kyselin v krvi. Poskytuje údaje o rovnováze omega-6:3. SKLADEM u výrobce , kontaktujte mne pro získání prémiové ceny !  Nerada prodávám výrobky Zinzino na svém e-shopu, protože chci každému nabídnout možnost "prémiových cen"! Nabídka pro klienty, kteří využívají mé služby výživového poradenství je cena za test od 1.100 Kč (domácí testovací sada včetně interpretace testu).

1 700,00 Kč

VITAMIN D TEST | SEBE-TEST

Posviťte si na své zdraví! Vitamín D Test je neuvěřitelně rychlý, přesný, jednoduchý a výsledek je pro vás shrnut v přehledné grafice. Po absolvování testu získáte přehled o vaší hladině vitamínu D a obdržíte doporučení, jak hladinu spravovat nebo zlepšovat na míru právě vám.  VitaminD Test je důvěrný, laboratorní test ze suché krevní kapky, který odhaluje aktuální množství vitaminu D v krvi a pomáhá přizpůsobit nutriční potřeby vitaminu D.  Domácí testovací sada | Anonymní výsledky testů z nezávislé laboratoře SKLADEM | u výrobce ZINZINO | Nerada prodávám výrobky Zinzino na svém e-shopu, protože chci každému nabídnout možnost "prémiové ceny"! Pokud máš zájem o VitaminD Test za nižší cenu, napiš mi, nebo  klikni zde a zvol si své vlastní předplatné.

1 725,00 Kč

HIT, HISTAMINOVÁ INTOLERANCE | GENETICKÉ TESTY

Histaminová intolerance - 6 genetických variant/mutací. Genetický test pomáhá potvrdit nebo vyloučit předpoklady k histaminové intoleranci | HIT. Jsem pouze zprostředkovatelem testů, které nenahrazují lékařskou péči , jsou jen jejím doplňkem. Zdravotní stav vždy konzultujte se svým lékařem! SKLADEM

2 997,00 Kč

LAKTÓZA | GENETICKÝ TEST

Test laktózové nesnášenlivosti.  Věděli jste, že 80 % české populace je intolerantní na laktózu? Nejste i Vy? Jsem zprostředkovatelem testů, které nenahrazují lékařskou péči , jsou jen jejím doplňkem. Zdravotní stav konzultujte s lékařem! SKLADEM

897,00 Kč

TESTY POTRAVINOVÉ INTOLERANCE | SOUBOR 4 BALENÍ

Potravinová intolerance | Nesnášenlivost | Přecitlivělost na konkrétní složku potravin - dokáže pořádně potrápit. Jedná se o poruchu metabolismu, u které se na rozdíl od alergické reakce příznaky mohou objevit až za několik hodin, dnů nebo dokonce týdnů. Proto málokoho souvislost s potravinami vůbec napadne. Jsem zprostředkovatelem testů, které nenahrazují lékařskou péči , jsou jen jejím doplňkem. Zdravotní stav konzultujte s lékařem! SKLADEM

5 997,00 Kč

GENETICKÝ TEST | CELIAKIE

Laboratorní test - HLA typizace u celiakie.  Genetický test spolehlivě potvrdí nebo vyloučí dispozice k dědičné celiakii.  Jsem zprostředkovatelem testů, které nenahrazují lékařskou péči , jsou jen jejím doplňkem. Zdravotní stav konzultujte s lékařem! SKLADEM

1 800,00 Kč

HEALY | Lifestylové zařízení | Resonance, kvantové a frekvenční programy

Helay je tu! Lifestylové nositelné zařízení s frekvencemi pro zdravý životní styl. Budete ohromeni všestranností zařízení Healy!  Toto není prodejní stránka!  Healy je k dispozici v několika provedeních: Healy Gold, Healy Holistic, Healy Resonance, Healy Resonance Plus, Healy Professional.    HEALY JE SKLADEM | u výrobce | Pokud máte zájem o přístroj Healy, kontaktujte mě , zprostředkuji Vám prodej včetně poradenství. Přístroj Healy nakoupíte pouze u výrobce .  Cena od  504,57 €

0,01 Kč

KONZULTACE ZDARMA | HEALY

Zprostředkování prodeje přístroje Healy včetně odborného poradenství.  SLUŽBY ZDARMA  jsou pouze pro klienty , kteří mají | budou mít | přístroj pod referrer ID:  2010-0434-8398 .  Pokud přicházíte z jiné sítě - nebudete obslouženi. Popř. Vám bude za odbornou konzultaci účtován poplatek ve výši 1.500Kč/hod.  "Kam jde naše pozornost, tam jdou i naše energie." Konzultace včetně analýzy a optimalizace informačního pole nejsou zamýšleny jako lékařská pomoc a nenahrazují vyšetření ani léčbu lékařem nebo jiným zdravotnickým pracovníkem! Uvažujete o koupi přístroje Healy? Čeká na Vás v několika provedeních: Healy Gold, Healy Holistic, Healy Resonance, Healy Professional.  

0,01 Kč

  CHCI INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP A PÉČI