DND DR. NONA, CLINIC LENOM

Vyprodáno
DND potravinový doplněk "Tab in Gum"
  • Unikátní výsledek výzkumu kliniky "Lenom" = TABLETKA VE ŽVÝKAČCE!
  • Pro prevenci a regeneraci těla po vážných onemocněních!
  • 98% aktivních složek se absorbuje v dutině ústní za 45 vteřin!

Hlavní složky: Beta Karoten, Glukosamin, Zázvor, Kurkuma, Konjugovaná kyselina linolová, Aloe Vera, vitamín B3, Archebakterie a Dunaliella.

Balení: 60 tablet DND ve formě žvýkačky.

Doporučení k užívání DND: 2 - 4 ks denně, po dobu alespoň dvou minut, poté se žvýkačka vyplivne, nepolykat.

Nedávejte dětem do 5 let, není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy.

DOPORUČENÁ CENA PRODUKTU Kč 2 850,-- (e-shop)

SLEVA 35% Kč 1 855,-- (pro distributory a držitele členské karty Loyalty)

2 850,00 Kč

DND DR. NONA, CLINIC LENOM

produkt je určený pro rychlou, účinnou regeneraci a posílení vyčerpaného organismu:

  • při a po nemoci,
  • před a po operaci,
  • pro prevenci a regeneraci těla po vážných onemocněních (např. onkologie)
  • při psychickým vyčerpání,
  • před a po sportovním výkonu,
  • celodenní aktivita atd.

Má vysoce stimulující účinky pro nemocné, preventivně působí na zdravého jedince. 

Archebakterie a Dunaliella

obsahují betakaroten, silný antioxidační provitamín - nepostradatelný pro prevenci nejzávažnějších onemocnění.

Schopnost zpomalit proces stárnutí proměnil Archebakterii a Dunaliellu v obzvláště cenný zdroj nenahraditelného přírodního materiálu!

Archea se chová jako kmenová buňka, řeší problémy na úrovni příčin a DNA.

Dunaliella salina

je jednobuněčná zelená řasa, která žije ve vysoce slaných vodách - je "halofilní". Patří k několika málo organismům, které jsou schopny přežít v extrémně slaných podmínkách Mrtvého moře. Je jedním z nejlepších přírodních zdrojů beta karotenu a má daleko vyšší obsah minerálních látek než např. řasa spirulina. Patří k vysoce koncentrovaným zdrojům důležitých vitamínů, aminokyselin, minerálů a živin a působí jako silný antioxidant. Chrání před škodlivým vlivem volných radikálů a zvyšuje obranyschopnost organismu.

CLA (konjugovaná kyselina linolová)

CLA podporuje v těle tvorbu zdraví příznivých látek (eikosanoidů, prostaglandinů) - dochází tak k ovlivnění některých funkcí organismu: prevence vzniku rakoviny (střev, žaludku, prostaty, kůže, prsu), CLA ovlivňuje hormonální aktivitu, prevence aterosklerózy, snižuje riziko vzniku infarktu, podporuje imunitu, snížení vzniku alergií, pozitivně ovlivňuje diabetes, zvyšuje vnímavost inzulínových receptorů a ovlivňuje glukózovou toleranci, podporuje tvorbu kostí, zvyšuje mineralizaci v kostní tkáni. Zrychluje svalový metabolismus - SNIŽUJE množství podkožního tuku!!! Princip působení je následující: CLA ovlivňuje produkci růstového hormonu a růstového faktoru (IGF) - tímto dojde k podpoře růstu svaloviny a snižování podkožního tuku.

Beta karoten

je zástupce skupiny karotenoidů. Jeho absorpce probíhá v tenkém střevě a v těle z něj pak vniká vitamin A. Výhodou suplementace beta-karotenem je to, že si z něj tělo vyrobí právě tolik vitaminu A, kolik potřebuje. Zbytek se uchová v různých tkáních v nezměněné formě. Beta-karoten, stejně jako většina karotenoidů, je kromě prekurzoru vitamínu A také velmi SILNÝ ANTIOXIDANT, a tím nás chrání před mnohými onemocněními včetně rakoviny nebo chorob srdce. Má tedy významné antioxidační účinky. Přispívá k udržení zdravého stavu pokožky a zabraňuje stárnutí organismu jako následku působení volných radikálů. Silně podporuje obranyschopnost organismu.

Glukosamin

je pro náš organismus životně důležitou složkou. Akumuluje se v pojivové tkáni pohybového aparátu a pak se vynakládá na tvorbu buněk chrupavky, kloubních vazů, nehtových destiček, srdečních chlopní atd. Glukosamin je tělu vlastní látka, která vzniká z glukózy. Podstata působení spočívá především v tom, že je schopen příznivě ovlivnit rovnováhu metabolických dějů probíhajících v tkáních. 

Kurkuma

Moderní lékařský výzkum potvrdil antibakteriální a protizánětlivé vlastnosti daného koření a jeho antiseptický účinek. Je známa jako antioxidant, zlepšuje činnost gastrointestinálního traktu, snižuje hladinu cholesterolu, zlepšuje paměť a funkci srdce. Velmi pozitivní a ověřené protinádorové a protizánětlivé účinky.

Zázvor

je považován za úžasnou rostlinu disponující vlastnostmi PROTILÁTEK! Zmírňuje nevolnost během chemoterapie. Velké SEDATIVUM. Napomáhá správnému fungování trávícího traktu, působí proti nadýmání, pomáhá také při diabetu a potížích s krevním tlakem. Vyplavuje toxické látky z organismu a funguje jako přírodní analgetikum (při bolestech). Má protizánětlivé a antibakteriální vlastnosti, podporuje obranyschopnost organismu při virových onemocněních a chřipce, zmírňuje bolest v krku. Působí také proti stárnutí buněk.

Aloe vera

rostlina je označována "domácí lékárničkou a rostlinou první pomoci". Díky vysoké koncentrací vitamínů, minerálů a aminokyselin detoxikuje organismus, pomáhá při trávicích problémech, při nechutenství a pálení žáhy, dále má pozitivní účinky na stav jater. Je ideální na pročištění organismu od toxických látek. Významně zvyšuje absorpci vitamínu C.

Vitamín B3 (vitamín PP nebo niacin)

se podílí na oxidačně-redukčních procesech, rozšiřuje cévy, účastní se tkáňového dýchání, metabolismu sacharidů a bílkovin. B3 je jako "neviditelná stráž" chránící stabilitu nervové činnosti: při nedostatku této látky v organismu je nervový systém nechráněn a stává se zranitelným. Je tedy nezbytný pro zdravé fungování nervové soustavy, srdce a trávicího systému. Pomáhá udržet normální hladinu cukru v krvi a má významný podíl na udržení zdravé a pružné pokožky. Přispívá ke kvalitě koncentrace při duševní činnosti a pomáhá proti úzkostem, depresi a nervozitě.

K nákupu CLINIC LENOM produkce (DND, SHP) je nutné vlastnictví věrnostní karty "Dr. Nona Loyalty & Rewards Club ":

DOPORUČENÁ CENA DND PRODUKTU Kč 2 850,-- (e-shop)

SLEVA 35% Kč 1 855,-- (pro distributory a držitele členské karty Loyalty)

DND DR. NONA, CLINIC LENOM

Je mi ctí spolupracovat s takovou kapacitou a ženou (Dr. Nonna Kuchina), která neustále participuje na výzkumu a BOJI PROTI RAKOVINĚ !!!

My, kteří VÍME a ZNÁME PRINCIP,

jsme nesmírně pyšní a hrdí na to,

že jsme součástí týmu a mise ANTICANCER /mise proti rakovině/.

Výrobek DND z kliniky Lenom, který byl uveden na náš trh (ČR, SR) 07/2019 se zkoušel poslední 2 roky a můžeme s radostí konstatovat, že výsledky, které s ním lidé mají, jsou OPĚT NEUVĚŘITELNÉ.

Informace paní doktorka Nonna Kuchina zveřejnila na 7. Medicínské konferenci v Polsku.

Účinky jsou skoro okamžité!

Těším se sama na osobní zkušenost s DND a pokud by někdo měl zájem o více informací..
.. KONTAKTOVAT MĚ MŮŽE KDYKOLIV - není čas ztrácet čas.

Uváděná fakta, výzkumy a čísla hovoří o revolučním aspektu řešení problémů. Co se stane poté, co nemocný ukončí léčbu? Kde najít někoho, kdo člověku pomůže plně se vrátit do rytmu běžného života, překonat obtíže s obdobím rehabilitace? Společnost Dr. Nona je na trhu více než 25 let (40 zemí světa), vlastnící patentovanou technologii ("Antitumorigenic action of Archaebacteria's and Dunaliella's synergy" "Anti-inflammatory action of Archaebacteria's and Dunaliella's synergy"). Když paní doktorka Nonna vyprávěla o novém preparátu DND - piluce v žvýkačce, reakce okolí/lékařů byla velmi skeptická.

Jaké nastává PŘEKVAPENÍ, když se poté lékař podělí o tento preparát se svými pacienty?

Uslyší slova díků za to, že se jejich rehabilitace urychlila, unadnila a zlepšila.

DND MÁ BUDOUCNOST

DND potravinový doplněk "Tab in Gum"

Unikátní výsledek výzkumu kliniky "Lenom" = TABLETKA VE ŽVÝKAČCE!

Pro prevenci a regeneraci těla po vážných onemocněních!

Produkce Dr. Nona je pouze podpůrná a doplňková - v žádném případě to NEJSOU LÉKY (!).

98% aktivních složek se absorbuje v dutině ústní za 45 vteřin!

Připravuji nové články, videa - sledujte, sdílejte, registrujte se, staňte se informovaným.

Veškeré postupy mají pouze informativní charakter. Jsou souhrnem osobních zkušeností, zkušeností klientů, spolupracujících lékařů a vědců - NEMOHOU BÝT NÁHRADOU ZA LÉKAŘSKOU PÉČI.

Produkce Dr. Nona je pouze podpůrná a doplňková - v žádném případě to NEJSOU LÉKY (!).

Vždy svůj zdravotní stav konzultujte s lékařem.

PŘEČTĚTE SI JAKO PRVNÍ, CO JE NOVÉHO