DND DR. NONA, CLINIC LENOM | doplněk stravy | unikátní potravinový doplněk | tabletka ve žvýkačce | vysoká vstřebatelnost

DR. NONA & CLINIC LENOM uvedli na trh unikátní výživový doplněk v podobě tobolek ve žvýkačce "Tab in Gum". Pro prevenci a regeneraci těla po vážných onemocněních. 98% aktivních složek se absorbuje v dutině ústní za 45 vteřin.

Hlavní složky: Beta Karoten, Glukosamin, Zázvor, Kurkuma, Konjugovaná kyselina linolová, Aloe Vera, vitamín B3, Archebakterie a Dunaliella.

Balení: 60 tablet ve formě žvýkačky. 

SLEVA 35% - 1 855 Kč (pro distributory a držitele členské karty Loyalty)

SKLADEM

2 850,00 Kč

DND je produkt určený pro rychlou, účinnou regeneraci a posílení vyčerpaného organismu. Má vysoce stimulující účinky pro nemocné, preventivně působí na zdravého jedince.

 • unikátní výsledek výzkumu kliniky "Lenom" = TABLETKA VE ŽVÝKAČCE |potravinový doplněk
 • pro prevenci a regeneraci těla po vážných onemocněních
 • 98% aktivních složek se absorbuje v dutině ústní za 45 vteřin
 • při a po nemoci, před a po operaci
 • pro prevenci a regeneraci těla po vážných onemocněních (např. onkologie)
 • při psychickým vyčerpání, před a po sportovním výkonu
 • celodenní aktivita

Výrobek DND z kliniky Lenom, který byl uveden na náš trh (ČR, SR) 07/2019 se zkoušel poslední 2 roky a můžeme s radostí konstatovat, že výsledky, které máme, jsou OPĚT NEUVĚŘITELNÉ. Tyto informace paní doktorka Nonna Kuchina zveřejnila na 7. Medicínské konferenci v Polsku. Uváděná fakta, výzkumy a čísla hovoří o revolučním aspektu řešení problémů. DND MÁ BUDOUCNOST!

Doporučení Dr. Nona:

 • Doporučení k užívání DND: 2 - 4 ks denně, po dobu alespoň dvou minut, poté se žvýkačka vyplivne, nepolykat.
 • Pravidelnost procedur je základ úspěchu.
 • JE MI LÍTO, ŽE S VÁMI NEMOHU SDÍLET PODSTATNÉ INFORMACE O PRODUKTECH DR. NONA. Právní předpisy EU velmi omezují rámec, nakolik je možné informovat o výhodách, které produkty nabízejí. U produktů dle Nařízení 432/2012 (EU) nelze s účinností od 14.12.2012 uvádět jakékoli účinky s vyj. Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. Věrní zákazníci know-how společnosti Dr. Nona naštěstí již důvěrně znají a proto se stále vracejí zpět. Prosím, abyste si také provedli vlastní výzkum, kdy zjistíte mnohem více o možných přínosech těchto darů pro Váš prospěch.
 • Veškeré návody jsou pouze doporučujícího charakteru. Před samotnou aplikací je nutno přihlédnout k individuálnímu stavu každého člověka a k doporučení lékaře.
 • Svědectvím o narůstající popularitě produktů Dr. Nona je stále vyšší počet lékařů a vděčných klientů, kteří efektivně využívají jejich blahodárné působení. Nesprávné používání produktů Dr. Nona brání jejich pozitivnímu působení. Je tedy důležité znát správné způsoby používání a kombinování jednotlivých produktů. Nejlepších výsledků se dosahuje při komplexním a déle trvajícím používání přípravků. Informace o produktech |získané od paní doktorky Nonny Kuchiny, spolupracujících lékařů, vědců, klientů| naleznete na stránkách v uzavřené zóně, která je určena pouze pro členy klubu Dr. Nona.

Výrobce: Dr. Nona International Ltd., Zone Canot, Izrael

Dovozce: D. N. I. - EU, s. r. o., U Zvonařky 16, Praha 2, 120 00, ČR

V produkci Dr. Nona je zakomponován objev již zapomenutých receptur našich předků i zcela nové unikátní technologie, vytvořené na bázi vzácných přírodních komponentů - Bioorganominerálního komplexu Mrtvého moře, bylinek, aromatických esencí a olejů. Na technologii je však naprosto jedinečná hlavně kultivace Archebakterie a použití její biohmoty ve všech produktech Dr. Nona. Archebakterie je jeden z nejstarších organismů na Zemi. Má schopnost přežít i v extrémně slaných vodách Mrtvého moře a její působení je podobné kmenovým buňkám.

Halo Complex™ = patentovaná technologie, která obsahuje mikroprvky a cenné aromaterapeutické složky, organické sloučeniny z bylin, minerály z Mrtvého moře obsahující anorganické soli a aktivní látky jílového bahna, vysoce kvalitní éterické a esenciální oleje a silice z Francie, ekologicky čisté rostlinné extrakty bohaté na bioaktivní látky a především to nejpodstatnější deriváty archebaktérií/halobaktérií/.

PROHLÁŠENÍ: Informace sdílené na tomto webu mají pouze informativní charakter, neneseme zodpovědnost za jakákoli případná rizika spjatá s interpretací a aplikací, které by vedly ke zhoršování zdravotního stavu, nebo nebyly v souladu s léčbou doporučenou lékařem. Zodpovědnost za praktikování doporučovaných postupů si nese každý sám. Produkty Dr. Nona nemají na území ČR status léku. Sdílíme zde informace a zkušenosti, které ale neslouží jako náhrada lékařské péče. Autoři neposkytují čtenáři žádné odborné rady, služby ani garance. Myšlenky, postupy a doporučení zde uvedená nenahrazují návštěvu lékaře nebo lékařský dozor. Nejsme odpovědní za jakékoli škody či ztráty považované za vzniklé na základě informací nebo doporučení na tomto webu. 

PORADENSTVÍ K PRODUKCI DR. NONA ZDARMA