Pro klienty, kteří využívají mé služby je cena BalanceTestu zvýhodněná.
Pro klienty, kteří využívají mé služby je cena BalanceTestu zvýhodněná.

BALANCE TEST

To, co máš uvnitř sebe, vypovídá víc, než si myslíš.

Během osobní konzultace Ti vysvětlím pečlivě vše důležité a uděláme společně jednoduchý test z kapky krve, který Ti prozradí, jak je Tvůj organismus vyživen a schopen vstřebávat důležité živiny z potravy. 

Jak vypadá pod mikroskopem tvůj jídelníček a zda se dokážeš dobře bránit skrytému zánětu. 

Budeš se zatajeným dechem sledovat, co vše se dá vyčíst z jedné kapky krve  

BalanceTest je test dělaný metodou rozboru suché kapky krve a poskytuje jedinečné informace o rovnováze mezi Omega-6 a Omega-3 esenciálními mastnými kyselinami v krvi.

PROTOKOL ZDRAVÍ

Za 10-14 dnů budeš mít k dispozici výsledky svého krevního BalanceTestu,  který s Tebou detailně projdu a všechny ukazatele Ti vysvětlím, navrhnu řešení na míru Tvým individuálním potřebám.

  • Testy provádí nezávislá a spolehlivá analytická laboratoř Vitas s certifikací GMP. Sada testu prováděného metodou suché krevní kapky s certifikací CE IVD. 
  • Analýzu testu provádí Certifikovaná výživová poradkyně Zdeňka Prušáková Řepová, DiSKonzultace nenahrazují v žádném případě lékařskou péči, diagnostiku a nejedná se o zdravotní výkon. 

Věř, že domácí testování nebylo nikdy snazší. Začni tím, že se se mnou spojíš a já ti poskytnu test za prémiovou cenu (pořizovací cenu).  

KONTROLNÍ TEST

Za 4-6 měsíců se opět potkáme. Můžeš si udělat druhý kontrolní test z kapky krve, abys viděl/a, kam jsi se svými hodnotami pokročil/a. 

Pokud dodržuješ doporučení, výsledky se vždy dostaví! Nemůžu se dočkat, až uvidíš, že to skutečně funguje!


OBJEV SE MNOU SKANDINÁVSKOU VÝŽIVU ZALOŽENOU NA TESTOVÁNÍ