BALANCE TEST | TEST MASTNÝCH KYSELIN

To, co máš uvnitř sebe, vypovídá víc, než si myslíš.

Pro klienty, kteří využívají mé služby je cena BalanceTestu zvýhodněná.
Pro klienty, kteří využívají mé služby je cena BalanceTestu zvýhodněná.

Věda nám koluje v žilách.

Tato jednoduchá testovací sada (laboratorní test) měří hladinu zánětu na základě poměru Omega-6 a Omega-3 mastných kyselin v krvi a další zajímavé ukazatele, které vypovídající o fungování buněk.

Během osobní konzultace Ti vysvětlím vše důležité, pak si v pohodlí svého domova uděláš jednoduchý test ze suché kapky krve, který prozradí, jak je Tvůj organismus vyživen a schopen vstřebávat důležité živiny z potravy, jak vypadá pod mikroskopem Tvůj jídelníček a zda se dokážeš dobře bránit skrytému zánětu. 

Budeš se zatajeným dechem sledovat, co vše se dá vyčíst z jedné kapky krve  

BalanceTest je test dělaný metodou rozboru suché kapky krve a poskytuje jedinečné informace o rovnováze mezi Omega-6 a Omega-3 esenciálními mastnými kyselinami v krvi.

Pro koho je test vhodný? Pro každého, protože přetrvávající zánět může vést k řadě dalších znepokojivých problémů, pokud zůstane neodhalen. Když pochopíš důležitost správného poměru mastných kyselin Omega-6 a Omega-3, porozumíš, jak vyrovnání zdravé hladiny zánětu může ochránit před mnoha chronickými stavy.

Důležité: Testy nenahrazují lékařskou péči, jsou jen jejím doplňkem. Zdravotní stav konzultuj vždy se svým lékařem.

Chceš čekat dlouhé měsíce na vyšetření a svou diagnózu a nebo chceš začít své problémy řešit hned? Vezmi zdraví do vlastních rukou. Začni pomalu měnit způsob svého myšlení, aby bylo více podporující, začni využívat další obohacující prostředky (různé typy masáží, esenciální oleje, koupele, byliny, doplňky a další). 

Co, když buňky nejsou nemocné, ale hladové? Co, když tělo nepotřebuje primárně léky na civilizační nemoci? Co, když jen prahne po správném palivu? A jsme schopni potřebu těla ujíst? Je v dnešní stravě vše potřebné?

PROTOKOL ZDRAVÍ

Za 10-14 dnů budeš mít k dispozici výsledky svého krevního BalanceTestu,  který s Tebou projdu a všechny ukazatele Ti vysvětlím, navrhnu řešení na míru Tvým individuálním potřebám.

  • Testy provádí nezávislá a spolehlivá analytická laboratoř Vitas s certifikací GMP. Sada testu prováděného metodou suché krevní kapky s certifikací CE IVD. 
  • Poradenstvím Tě provádí certifikovaná výživová poradkyně Zdeňka Prušáková Řepová, DiS. Mé konzultace nenahrazují v žádném případě lékařskou péči, diagnostiku a nejedná se o zdravotní výkon. 

Věř, že domácí testování nebylo nikdy snazší. Začni tím, že se se mnou spojíš a já ti poskytnu test za prémiovou cenu (pořizovací cenu) společně s řešením na míru. 

KONTROLNÍ TEST

Za 4-6 měsíců se opět potkáme. Můžeš si udělat druhý kontrolní test z kapky krve, abys viděl/a, kam jsi se svými hodnotami pokročil/a. 

Pokud dodržuješ doporučení, výsledky se vždy dostaví! Nemůžu se dočkat, až uvidíš, že to skutečně funguje!


OBJEV SE MNOU SKANDINÁVSKOU VÝŽIVU ZALOŽENOU NA TESTOVÁNÍ