JAK SPRÁVNĚ DÁVKOVAT OMEGA3

10.08.2021

Proč je tak důležité správně užívat rybí tuk (veganskou verzi Omega-3)? To vše a mnohem víc v dnešním článku.

Doporučuji ti hlídat si denní příjem všech účinných látek.
Doporučuji ti hlídat si denní příjem všech účinných látek.

SPRÁVNÉ DÁVKOVÁNÍ JE ZÁKLAD ÚSPĚCHU

Aby vše mohlo fungovat tak, jak má, je klíčové určit si správné dávkování a užívat doplňky stravy s Omega-3 mastnými kyselinami (zejména EPA, DHA), tak aby bylo jejich působení co nejefektivnější:

  • PRAVIDELNOST - užívat BalanceOil (BO) pravidelně, pokud možno v ten samý čas. Pokud budeš BO užívat jen jednou, dvakrát za týden, rozhodně nebudeš mít dobré výsledky. Vše si můžeš ověřit nezávislým BalanceTestem.
  • DLOUHODOBOST - zde opět platí, že pokud nasadíš BalanceOil (AquaX, Premium, Essent, Vegan), nemůžeš očekávat působení okamžitě. Jedná se o přírodní doplněk stravy, který potřebuje svůj čas. BalanceOil je nutné užívat dlouhodobě! 
  • URČENÍ SPRÁVNÉ DÁVKY je naprosto klíčové. Doporučené užívání je 0,15 ml na kilogram tělesné hmotnosti. 
  • URČENÍ SPRÁVNÉ VARIANTY (TEKUTÁ, KAPSLE, VE VODĚ ROZPUSTNÁ FORMULE) Každému vyhovuje něco jiného a neexistuje vhodný vzorec, který by seděl pro každého. Musíš hold sám/sama zkoušet. Výběr je skutečně štědrý: 

BalanceOil+ v příchutích: Balance Oil+ Orange Lemon Mint | Balance Oil Lemon | Balance Oil Orange Lemon Mint | Balance Oil+ Grapefruit Lemon Mine | Balance Oil+ Vanilla

Balance Oil+ Premium - je evolučním pokračováním čistě přírodního potravinového doplňku pro rovnováhu polyfenolů a omega kyselin. Mimořádná a inovativní směs využívající R.E.V.O.O. olej poskytuje intenzivní dávku polyfenolů a několika fytonutrientů. Z tohoto důvodu BalanceOil+ Premium umožňuje účinnější a efektivnější vstřebávání a ochranu krevních lipidů než dříve; bezpečně zvyšuje hladiny omega-3, upravuje poměr omega-6:3.

Balance Oil+ AquaXAquaX se vyrábí pouze z přírodních zdrojů. AquaX je průlom v oblasti zpracování tuků Omega-3. AquaX je forma BalanceOil s obsahem unikátního přírodního emulgátoru Aquacelle, který umožňuje rozpuštění oleje ve vodě. To výrazně zlepšuje chuť, vzhled a v mnoha případech absorpci tuků Omega-3. Stačí rozmíchat denní dávku BalanceOil AquaX ve vodě nebo jiném oblíbeném nápoji, ve kterém se příchuť a vzhled oleje prakticky ztratí. 

Balance Oil+ Vegan je k dispozici bez příchutě a s příchutí Lemon. Synergická směs oleje z mikroskopických mořských řas s vysokým obsahem kyselin EPA, DHA a DPA, extra panenského předsklizňového olivového oleje bohatého na kyselinu olejovou (OA) a polyfenoly, oleje z hadincových semínek s velkým podílem kyselin SDA, ALA a GLA a veganského vitaminu D3.

Essent - ve formě softgelových kapslí v jednotlivých blistrových obalech pro optimální čerstvost.

Omega-3 nenasycené mastné kyseliny (zejména EPA a DHA) jsou důležité po celý život, musí být získávány potravinami především z ryb a mořských plodů a nebo doplňků z rybího tuku (veganská verze z výtažků řas)
Omega-3 nenasycené mastné kyseliny (zejména EPA a DHA) jsou důležité po celý život, musí být získávány potravinami především z ryb a mořských plodů a nebo doplňků z rybího tuku (veganská verze z výtažků řas)
  • SPRÁVNÉ UŽÍVÁNÍ - velmi důležitý bod. Jak správně užívat rybí tuk?

Začni s nízkým dávkováním a postupně dávky navyšuj. Mezi 3 klíčové vlastnosti u dávkování Omega-3 olejů patří:

  • Pravidelnost
  • Dávkuj během jídla | po jídle
  • Užívej ráno | v dopoledních hodinách 

Nezapomeň kombinovat produkty pro maximální efekt

Víš, že kombinací dalších produktů dochází k zmaximalizování možného účinku? Vyzkoušej k BalanceOil užívat i Xtend+ a zajisté budeš příjemně překvapen/a. Určitě se vyplatí vyzkoušet celý "zdravotní protokol"!

PORADENSTVÍ K PRODUKCI | ZDARMA