PŘÍLEŽITOST A OSOBNÍ RŮST

22.06.2020

Nepochybuji o tom, že jsi ve svém oboru úspěšný/á. Nemáš nouzi o spokojené klienty, možná jsi zaměstnanec anebo vlastníš ordinaci, studio, salón a třeba tak jako já frčíš ve světě on-lajnu. A opravdu jsi ani jednou neuvažovala, že by bylo rozumné mít příjem z více zdrojů?

Znám v dnešním světě tolik obyčejných lidí, ale i vele-úspěšných podnikatelů, kterým jejich snově rozjetá kariéra utrpěla a to doslova ze dne na den velkou ztrátu.

Sama jsem velice plynule přešla do sektoru celostního výživového poradenství, kde se pohybuji coby maminka 2 dětí. Není žádným tajemstvím, že jako výživový poradce potřebuji ke své profesi:

 • Vysoce kvalitní a HLAVNĚ FUNKČNÍ, ČISTÉ A PŘÍRODNÍ DOPLŇKY STRAVY. Je moc smutné, jak jídelníčky lidí vypadají, denně pláču nad nevyváženými poměry a deficity důležitých prvků. A přitom by stačilo tak málo.

(Nejen) v oblasti suplementace: Mám opravdu velmi vysoké nároky. Ostatně vše, co doporučuji svým klientům, sama a dlouhodobě užívám (dávám to i svým dětem), a tak si musím být při výběru doplňků stravy opravdu na 100% jistá (a to ve všech ohledech).

Dnes jsou na trhu tisíce, desítky tisíc společností, které si myslí a o nichž si lidé myslí, že prodávají produkt, který je přesně takový jako například ten MŮJ NEJOBLÍBENĚJŠÍ.

 1. Ale my (lidé z oboru) již víme, že po otestování každý jednotlivec zjistí, že žádný produkt nefunguje tak jako ZINZINO.
 2. A pak také víme, že když lidé užívají produkt 120 dnů a pak další rok, dva roky a cítí, jak jsou v rovnováze, pochopí: "Páni, to je úplně jiné! 
 3. BalanceOil je 10x lepší (ve srovnání s konkurencí). A to je zcela unikátní!
 4. 97% stávajících zákazníků omega produktu tímto testem vůbec neprojdou a stanou se mými zákazníky s mnohem lepšími výsledky!
 5. Jádrem všeho je vyváženost Omega 6:3.

Když v každé buňce vyvážíš poměr Omega6:3, buňka pak začne fungovat normálně! Všechny ostatní tuky a živiny zapadnou na svá místa v těle a celé je to pak prostě mnohem efektivnější. Najednou máš všechno, co potřebuješ, optimální zdraví, optimální krásu, duševní i fyzický výkon.

Víš proč, jsem se naprosto zamilovala do síťového marketingu Nooooo popravdě nejprve jsem musela překonat své předsudky a totální odpor k MLM, ale pak jsem pochopila, že kvalita v lékárně a u komerčních dodavatelů, se kterými máme my výživoví poradci, terapeuti možnost spolupráce stojí za ho....o. A proč zrovna MLM? Co by to znamenalo pro tebe, kdybys nyní měla:

 • Další příjem, než je ten tvůj stávající?
 • Veškeré trendy doplňky stravy zcela ZDARMA (pro sebe, své děti, rodinu)?

Pokud si to dokážeš představit, dokážeš to i uskutečnit. A pokud zatím nevíš, ale láká tě to, tak se ozvi. Hledám do týmu právě TEBE!

Jsem celostní výživový poradce a provedu Vás jednotlivými kroky, které míří k Vaší spokojenosti.
Jsem celostní výživový poradce a provedu Vás jednotlivými kroky, které míří k Vaší spokojenosti.

Dnes jsem se dozvěděla, že mě obklopuje asi jen 35% lidí, kteří si sebe cení natolik, že pro sebe něco dělají. 

To číslo je naprosto alarmující a doufám, že právě ty si vážíš sama sebe, že dbáš o správnou životosprávu a máš se ráda natolik, že se nepodřizuješ svým věčně nespokojeným šéfům, manželovi, dětem, jiným autoritám..

 • Je dost možné, že si aktuálně nemůžeš na svůj život stěžovat. 
 • Možná máš dobrou práci a nebo fungující podnikání.
 • Možná máš dobrý osobní život, vztahy a nemusíš bojovat o přežití. 

Jen občas večer, když uspíš své ukřičené děti, uklidíš rozházené hračky, vyžehlíš haldu prádla, uvaříš pro všechny na druhý den, ozve se hlas: "Vážně jsem to takhle chtěla?"

Uleháš do postele, zavřeš oči a zasníš se: Kdybych měla víc peněz, víc času sama pro sebe, víc energie. 

Tvůj sen je tak blízko, že stačí natáhnout ruku. Crrrrrrr.

 • Přestaň už konečně snít a dělej kroky, které tě k tvému snu přenesou. 
 • Přestaň okamžitě hrát role, které ti přidělili druzí. 

Co když tvůj největší problém je v přesvědčení, že si vlastně ani nezasloužíš být šťastná, bohatá nebo úspěšná. Dost zvláštní úhel pohledu, nemyslíš? Když se nad tím skutečně zamyslíš, jsi schopná udělat víc pro své děti, manžela, domácnost, šéfa než sami pro sebe. No a není to škoda?

Pojď, navedu tě na cestu, kde zjistíš:

 • proč
 • kdo jsi
 • v čem jsi jedinečná

Možná u tebe konečně vymizí potřeba srovnávat se s nějakou imaginární blogerkou, nebo úspěšnou kamarádkou. Každý je jedinečný ve své nedokonalé | dokonalosti. Staň se také královnou svého života. 

Mám úžasné životní poslání a tím je, inspirovat ostatní ke vzájemnému propojení a spolupráci |ne soutěžení|. Ukazuji na svém vlastním příkladu, že je možné stát se bohatou, úspěšnou a že nejlepší způsob, jak můžeš proměnit svět okolo sebe: 

Je, být dobrým, pokorným a spokojeným člověkem. Pokud se přijmeš ve své jedinečnosti, budeš vedena a podporována na každém kroku. 

Člověk, když hodí svůj osud na kus papíru a dívá se na něj s odstupem - třeba jen jako na pouhý objekt, který z dálky pozoruje, zjistí, že mu vůbec nic nehrozí a že spoustu věcí se vyřeší úplně samo. 

Jak se liší mé služby od konkurence?

Budeš se se mnou cítit v bezpečí a vždy získáš mou maximální podporu a komplexní péči. Záleží mi na tvé spokojenosti, duševní pohodě, zdraví a kráse jako takové. Při dlouhodobé spolupráci se mnou nalezneš vnitřní klid a rovnováhu na všech úrovních. 

Vybírám pro tebe vždy to nejčistější a nejúčinnější, abys získala ty nejlepší výsledky. Poskytuji individuální přístup, jednoduché postupy, účinné složky s inovativní vědou a technologií. Vše souvisí se vším a rozhodně nemusíš být perfektní. Stačí správné a malé změny, které budou mít velký vliv na tvé celkové zdraví a spokojenost.

Víš, jak zlepšit výsledky své práce, kvalitu vlastního života a životy druhých? To je hlavní otázka v práci odborníka, který pomáhá lidem. Ve chvílích, kdy přináším radost ostatním lidem, jsem doopravdy spokojená. 

Život je nádherná a neopakovatelná hra. 

CHCEŠ NAHLÉDNOUT POD POKLIČKU?