PŘÍLEŽITOST A OSOBNÍ RŮST

Jsem celostní výživový poradce a provedu Vás jednotlivými kroky, které míří k Vaší spokojenosti.
Jsem celostní výživový poradce a provedu Vás jednotlivými kroky, které míří k Vaší spokojenosti.

Dnes jsem se dozvěděla, že mě obklopuje asi jen 35% lidí, kteří si sebe cení natolik, že pro sebe něco dělají. To číslo je naprosto alarmující a doufám, že právě Vy si vážíte sami sebe, že dbáte o správnou životosprávu, prevenci a máte se rádi natolik, že se nepodřizujete svým věčně nespokojeným šéfů, manželům, jiným autoritám..

  • Je dost možné, že si aktuálně nemůžete na svůj život stěžovat. 
  • Možná máte dobrou práci a nebo fungující podnikání.
  • Možná máte dobrý osobní život, vztahy a nemusíte bojovat o přežití. 

Jen občas večer, když uspíte ukřičené děti, uklidíte rozházené hračky, vyžehlíte hromadu prádla, uvaříte na druhý den a smetete drobky po večeři, ozve se hlas: Vážně jsem to takhle chtěla? 

Uleháte do postele, zavřete oči a zasníte se: Kdybych měla víc peněz, víc času sama pro sebe, víc energie. Váš sen je tak blízko, že stačí natáhnout ruku. Crrrrrrr. Přestaňte už konečně snít a dělejte kroky, které Vás k Vašemu snu přenesou. Přestaňte okamžitě hrát role, které Vám přidělili druzí. Věřte, že Váš největší problém je v přesvědčení, že si vlastně ani nezasloužíte být šťastní, bohatí a nebo úspěšní. Dost zvláštní úhel pohledu, nemyslíte? Když se nad tím skutečně zamyslíte, jste schopni udělat víc pro své děti, manžela, domácnost, šéfa než sami pro sebe. Není to škoda? 

Navedu Vás na cestu, kde zjistíte 

  • proč
  • kdo jste
  • v čem jste jedineční

Možná u Vás konečně vymizí potřeba srovnávat se s nějakou imaginární blogerkou, nebo Vaší úspěšnou kamarádkou. Každý je jedinečný ve své nedokonalé | dokonalosti.  Staňte se také královnou svého života. 

Mám úžasné životní poslání a tím je, inspirovat ostatní ke vzájemnému propojení a spolupráci |ne soutěžení|. Ukazuji na svém vlastním příkladu, že je možné stát se bohatou, úspěšnou a že nejlepší způsob, jak můžete proměnit svět okolo sebe: 

Je, být dobrým, pokorným a spokojeným člověkem. Pokud se přijmete ve své jedinečnosti, budete vedeni a podporováni na každém kroku. 

Člověk, když hodí svůj osud na kus papíru a dívá se na něj s odstupem - třeba jen jako na pouhý objekt, který z dálky pozoruje, zjistí, že mu vůbec nic nehrozí a že spoustu věcí se vyřeší úplně samo. 

Jak se liší mé služby od konkurence?

Budete se se mnou cítit v bezpečí a vždy získáte mou maximální podporu a komplexní péči. Záleží mi na Vaší spokojenosti, duševní pohodě, zdraví a kráse jako takové. Při dlouhodobé spolupráci se mnou naleznete vnitřní klid a rovnováhu na všech úrovních. Vybírám pro Vás vždy to nejčistější a nejúčinnější, abyste získali ty nejlepší výsledky. Poskytuji individuální přístup, jednoduché postupy, účinné složky s inovativní vědou a technologií. Vše souvisí se vším a rozhodně nemusíte být perfektní. Stačí správné a malé změny, které budou mít velký vliv na Vaše celkové zdraví a spokojenost.

Víte, jak zlepšit výsledky své práce, kvalitu vlastního života a životy druhých? To je hlavní otázka v práci odborníka, který pomáhá lidem. Ve chvílích, kdy přináším radost ostatním lidem, jsem doopravdy spokojená. 

Život je nádherná a neopakovatelná hra. 

CHCETE NAHLÉDNOUT POD POKLIČKU?