ZDRAVOTNÍ PROTOKOL 

10.07.2021
Zdravý život začíná lepší rovnováhou - konkrétně v našich buňkách, střevech a imunitním systému. Počínaje jedinečným testem ti Zdravotní protokol pomůže ve třech krocích šetrně vyrovnat, obnovit a posílit tělo, čímž zvyšuje tví šance na zdravější a šťastnější život.
Zdravý život začíná lepší rovnováhou - konkrétně v našich buňkách, střevech a imunitním systému. Počínaje jedinečným testem ti Zdravotní protokol pomůže ve třech krocích šetrně vyrovnat, obnovit a posílit tělo, čímž zvyšuje tví šance na zdravější a šťastnější život.

Cesta ke zdravějšímu způsobu života začíná uvnitř nás a budoucnost v oblasti zdraví spočívá v prevenci.

Veškeré nabité znalosti (celostní výživové poradkyně) posouvají mé myšlenky o zdraví kupředu, a každý den si uvědomuji, jak moc je důležité, abychom se všichni zaměřili na péči o sebe a sebelásku. Abychom opustili staré pro nové. 

Vidím, vidíš, vidíme, co obsahuje moderní strava, a je na čase to změnit!

 • obsahuje mnoho cukru, 
 • málo vlákniny,
 • chybí jí živiny, které mohou ohrozit fungování buněk v těle, takže je obtížné živiny vstřebávat a zbavovat se odpadních látek. 

Proto je správné k vyváženému jídelníčku užívat kvalitní a zcela přírodní potravinové doplňky, abychom zajistili opravdovou změnu uvnitř v buňkách, střevech a imunitním systému. 

Nezáleží na ročním období, nové zdravé návyky si může každý osvojit okamžitě. Pevně věřím, že každý je připraven mít své zdraví jako tu nejvyšší prioritu.

Navrať se do své přirozenosti a původní rovnováhy

Pomůže ti nová věda - nutriční farmakologie. Cvičení nebo správná strava už pro zásadní změnu nestačí. Buněčné funkce jsou ohroženy, což komplikuje vstřebávání živin a vylučování odpadních látek. 

Skutečná změna začíná hluboko uvnitř. V našich buňkách, střevech a imunitním systému.

Vědecky ověřené produkty (se kterými pracuji a sama je užívám) jsou založené na testování byly navrženy tak, aby pomohly k rovnováze, obnově a podpoře těla zevnitř. 

BalanceOil poupraví tvůj poměr Omega mastných kyselin v těle, ZinoBiotic+ je výborná směs s vlákninou pro zlepšení funkcí trávícího ústrojí a multi-doplněk na imunitu Xtend+ chrání primární obrannou vrstvu celého těla, no-toxic kosmetika pečuje a chrání zvenčí. 

 Ve všech moderních kulturách po celé planetě se stává hlavní prioritou dobrá nálada a zdraví. Svůj blahobyt bereme do vlastních rukou. Upravujeme své jídelníčky, rovnáme poměr Omega6:3.
Ve všech moderních kulturách po celé planetě se stává hlavní prioritou dobrá nálada a zdraví. Svůj blahobyt bereme do vlastních rukou. Upravujeme své jídelníčky, rovnáme poměr Omega6:3.
 • Udělej si BalanceTest! Krevní, osobní test vytvořený na základě vědeckých poznatků, který pomůže zjistit stav rovnováhy Omega-6:3 ve tvém těle. Vzorek suché krevní kapky anonymně analyzuje nezávislý laboratorní partner. Test podstoupíš před začátkem používání produktů BalanceOil+ a pak znovu po 120 dnech, abys mohl/a zaznamenat zlepšení. Podrobné údaje z tvého profilu mastných kyselin poslouží jako základní naměřené hodnoty pro cíleně personalizovaný výživový plán, který zohledňuje tvé jedinečné potřeby i poměr Omega-6:3 v těle. 
• Test metodou suché kapky krve • Měří množství 11 mastných kyselin ve Vaší krvi • Poskytne výsledek o Vaší rovnováze Omega-6:3

 • Vytvoř si zdravou rovnováhu Omega-6:3 a pomoz ochránit buňky tvého těla před oxidací! BalanceOil+ to dokáže díky obsaženému rybímu tuku z nejkvalitnějších a volně žijících, divokých ryb a extra panenského olivového oleje z rané sklizně. Má vysoký obsah Omega-3 (EPA + DHA), olivové polyfenoly a vitamin D3. BalanceOil+ je k dispozici ve 4 různých přírodních příchutích, jako kapsle (Essent), jako ve vodě rozpustná směs (AquaX) a také s veganským složením

• Polyfenolová ochrana • Přispívá k přirozené funkci srdce, mozku a imunitního systému • Přispívá k rovnovážnému poměru Omega-6:3

Vše konečně získává holistický význam. Nikdy nezapomínej na své fyzické tělo, cvičení, výživu, spánek, myšlenky, emoce a sebelásku. 

 • Péče o "přátelské" bakterie v těle! ZinoBiotic+ je komplexní směs osmi druhů přírodní potravinové vlákniny vytvořené tak, aby pravidelně podporovala funkci metabolismu v tlustém střevě. Tak přispívá k růstu přátelských bakterií. 

• Dietní směs s vlákninou • Napomáhá lepšímu zdraví střev • Omezuje extrémní kolísání hladiny cukru po jídle

 • Podpora Xtend+ je moderní doplněk stravy pro podporu imunity, který perfektně doplňuje BalanceOil+ a ZinoBiotic+. Obsahuje 23 esenciálních vitaminů a minerálů, mikro a fytonutrienty a purifikované 1-3, 1-6 betaglukany získané z pekařských kvasinek. 

• Užívej si více energie • Zlepšuj si fungování kostí a kloubů • Přispěj k normální funkci imunitního systému

Veškeré návody jsou pouze doporučujícího charakteru. Před samotnou aplikací je nutno přihlédnout k individuálnímu stavu každého člověka a k doporučení lékaře. 

Veškeré výrobky jsou skladem u výrobce ZINZINO. Chci každému nabídnout možnost "prémiové ceny"! Pokud máš zájem o svůj vlastní zdravotní protokol - kontaktuj mě a nebo klikni zde a zvol si své vlastní předplatné.

Vybírám si vždy jen to nejlepší!  

Vybírám si vždy jen to nejlepší (vědecky podložené, funkční a přelomové výrobky, které řeší mé problémy přírodní cestou)
Vybírám si vždy jen to nejlepší (vědecky podložené, funkční a přelomové výrobky, které řeší mé problémy přírodní cestou)

Chceš-li zlepšit své šance na dlouhý a zdravý život, měl/a bys také udělat pár jednoduchých změn. Na každém rohu se setkáš s doporučením: 

 • jez více ovoce a zeleniny, olejnatých ryb,
 • sniž množství nezdravých tuků, smažených a grilovaných pokrmů, srovnej si poměry Omega6:3 v těle, doplň si hladiny vitamínu D v krvi,
 • méně sol a obloukem se vyhýbej rafinovanému cukru, lepku,
 • nekuř, nepij alkohol, začni se hýbat, medituj, lépe spi atd..

Ale toto všechno znamená jen první krok k úspěchu. Chceš-li dosáhnout lepších výsledků po delší dobu, měl/a bys také užívat "zdravotní protokol Zinzino" 

 1. OMEGA-3 nenasycené mastné kyseliny (zejména EPA, DHA) + D3 + K2 vit. - tučné ryby, nebo speciální výtažky z řas (tj. BalanceOil)
 2. POLYFENOLY - cenné živiny vyskytující se v olivovém oleji, ovoci, ořechách, zelenině, koření atd. (BalanceOil)
 3. 1-3, 1-6 BETA GLUKANY - kvasinky a houby (Xtend+)
 4. VLÁKNINA - ZinoBiotic+ vyladěná směs 8 přírodních zdrojů vlákniny
 5. VITAMÍN D3

Jakmile se protizánětlivé Omega-3 mastné kyseliny, polyfenoly, 1-3, 1-6 betaglukany a vláknina vrátí zpět do tvé stravy a prozánětlivé potraviny budou eliminovány, míra tvých problémů poklesne. To chceš! 

Problémy na úrovni těla jsou významně ovlivněny životním stylem, stravovacími návyky a negativními emocemi (odpory). Téměř vše má však jedno společné "chronický zánět v těle". Proto miluji a sama užívám "Zdravotní protokol Zinzino" a k tomu netoxickou péči (o tělo, domácnost). 

Já sama, ale i má klientela je velmi náročná a máme vysoké požadavky na kvalitu, čistotu a účinnost! 

Lepší zdraví je dynamický proces

Vitamín D v potravinových doplňcích nikdy nepůsobí stejně jako přirozený vitamín D a je třeba provést více výzkumů ke zjištění nejen potřebné a účinné hladiny vitamínu D v těle, ale také k rozpoznání účinnosti potravinových doplňků s vitamínem D. 

To je obor, kterému se při osobních konzultacích opravdu detailně věnuji.

Nezapomeň sledovat svůj stav pomocí přetestování každé čtyři měsíce, abys si podle toho mohl/a upravit svůj výživový plán. 

PORADENSTVÍ K PRODUKCI | ZDARMA