DOMÁCÍ TEST OMEGA-3 MASTNÝCH KYSELIN | PRŮVODCE BALANCE TESTEM |

06.05.2021

Potřebuješ znáš údaje o fungování svého těla, Omega-3 index, hodnotu ochrany, propustnost buněčné membrány, duševní odolnost a další ukazatele? 

Nedopusť, aby pro tebe bylo tvé vlastní tělo a zdraví záhadou. To, co máš uvnitř sám/sama sebe, vypovídá víc, než si myslíš. A já ti ukážu, jak to pohodlně zjistíš: 

Pořiď si Zinzino BalanceTest, který je test dělaný metodou rozboru suché kapky krve a poskytuje ti jedinečné informace o rovnováze mezi Omega-6 a Omega-3 esenciálními mastnými kyselinami v krvi. 

Z výsledné zprávy od nezávislé analytické laboratoře, kde bude tvůj test vyhodnocen spolehlivě zjistíš svůj Omega-3 index, ale také hodnotu ochrany, propustnost buněčné membrány, duševní odolnost a další moc důležité ukazatele. 

 • Testy provádí nezávislá a spolehlivá analytická laboratoř Vitas s certifikací GMP. Sada testu prováděného metodou suché krevní kapky s certifikací CE IVD. 

Test je snadný na provedení a netrvá ani minutu. Věř, že domácí testování nebylo nikdy snazší. Začni tím, že se se mnou spojíš a já ti poskytnu test za prémiovou cenu (pořizovací cenu). 

Co je výsledkem analýzy?

 • Výsledky odráží tvou stravu za posledních 120 dní.
 • Analyzuje se 11 mastných kyselin, které představují 98 % všech mastných kyselin v krvi.
 • Tvé výsledky jsou porovnány se skupinami v rovnováze.

Zinzino BalanceTest zkoumá hladinu mastných kyselin v kapilární krvi, která byla odebrána z bříška prstu metodou suché krevní kapky (DBS). V době odběru odrážejí hodnoty stravy za posledních 120 dnů, což je životnost krevních buněk. 

Test zkoumá 11 mastných kyselin, které tvoří zhruba 98 % veškerých mastných kyselin v krvi včetně nasycených, mononenasycených (omega-9) a polynenasycených (omega-6 a omega-3) mastných kyselin.

Hodnoty jednotlivých mastných kyselin jsou vyjádřeny v procentech z celkového množství zkoumaných mastných kyselin. Pro srovnání, průměrné rozmezí pro každou mastnou kyselinu (na základě údajů získaných od velké skupiny osob, které jsou v rovnováze) je uvedeno jako cílová hodnota (Target Value).

 • Kyselina palmitová, C16:0, nasycená mastná kyselina
 • Kyselina stearová, C18:0, nasycená mastná kyselina
 • Kyselina olejová, C18:1, Omega-9
 • Kyselina linolová, C18:2, Omega-6
 • Kyselina alfa-linolenová, C18:3, Omega-3
 • Kyselina gama-linolenová, C18:3, Omega-6
 • Kyselina dihomo-gama-linolenová, C20:3, Omega-6
 • Kyselina arachidonová (AA), C20:4, Omega-6
 • Kyselina eikosapentaénová (EPA), C20:5, Omega-3
 • Kyselina dokosapentaénová (DPA), C22:5, Omega-3
 • Kyselina dokosahexaenová (DHA), C22:6, Omega-3

BalanceTest praktická ukázka domácího testování

Není se čeho bát. Návod jak si udělat test. 

 1. Umyj si ruce mýdlem a teplou vodou. Očisti si špičku prostředníku tamponem s obsahem alkoholu.
 2. Dej lancetu ke spodní části špičky prstu. Pevně stlač, dokud neuslyší cvaknutí. 
 3. Aniž bys se dotkl/a papíru, nakapej alespoň tři kapky krve do každého kruhu na odběrové kartě. Krev by měla zcela vyplňovat vnitřní část kruhů. 
 4. Nech svůj vzorek schnout při pokojové teplotě po dobu 10 minut.

 5. Dej odběrovou kartu zpět do papírové obálky a vlož ji do kovového sáčku. Neodstraňuj sáček s vysoušecím prostředkem. 

 6. Uzavřený kovový sáček vlož do velké obálky s adresou laboratoře. Nezapomeň na poštovní známky.

A máš hotovo! Nezapomeň svůj vzorek odeslat do 1-2 dnů, aby byla zajištěna jeho čerstvost. Registruj si ID svého testu na ZinzinoTest a buď informován/a, až budou výsledky hotové; obvykle to trvá 10-20 dnů.

CELOSTNÍ A VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ - ZDEŇKA PRUŠÁKOVÁ ŘEPOVÁ, Dis.
CELOSTNÍ A VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ - ZDEŇKA PRUŠÁKOVÁ ŘEPOVÁ, Dis.

Už víš, jak na tom jsi a také víš, co chceš, gratuluji ti! Protože je konzumace EPA a DHA přímo z ryb a mořských plodů, doplňků stravy jediným praktickým způsobem, jak si zvýšit hladinu těchto esenciálních mastných kyselin v těle. Jediné co potřebuješ - je zajistit si teď prémiové ceny BalanceOleje a možná i nastavit Z4FREE a mít výrobky od Zinzino jen za cenu poštovného.

Nebaví tě číst? Nechceš nic řešit? Kontaktuj mě, vše za tebe obratem vyřídím! 

Víš, že se mnou můžeš nastartovat svůj organismus, ale i kariéru snů?

Otestované a vysoce kvalitní produkty Zinzino pozitivně zasahují do oblasti veřejného zdraví a zdravého životního stylu. 

Od roku 2005 patří Zinzino mezi nejrychleji rostoucí prodejní společnosti v Evropě - jsi připraven/a se k nám přidat a nechat se inspirovat ke změnám ve svém životě? Učiň první krok směrem k lepšímu zdraví a bohatství ještě dnes! 

Spolupracuji s řadou lékařů, sester, terapeutů a dnes a denně se přesvědčujeme o tom, jak deficit určitých vitamínů a minerálních látek, nevyvážený poměr Omega-6:3 NMK u člověka s konkrétními problémy patří mezi nejvíce podceňovanou oblast vlivu na zdraví. 


ODHAL TAJEMSTVÍ ŽIVOTA V ROVNOVÁZE