FUJ TO NEDÁM! Vždyť rybí tuk je tak nechutný..

14.08.2021

Opravdu se už nemusíš doplňků stravy s Omega-3 mastnými kyselinami bát! Kvalitní rybí tuk opravdu nesmrdí rybinou. 

Proč je rybí tuk strašákem a je možné suplementovat Omega-3 mastné kyseliny s chutí?
Proč je rybí tuk strašákem a je možné suplementovat Omega-3 mastné kyseliny s chutí?

Proč je rybí tuk strašákem a je vůbec možné suplementovat Omega-3 mastné kyseliny s chutí?

V posledních několika desetiletích bylo provedeno mnoho vědeckých studií o nesčetných zdravotních výhodách Omega-3 (PUFA) a ty máš nyní jedinečnou možnost zvolit si (pro sebe, své dítě) tu nejpřijatelnější formu k užívání. 

Preferuj dostatečný příjem Omega-3 mastných kyselin bez E-ček typu stabilizátory a konzervanty!

Omega-3 (zejména EPA, DHA) do každého jídelníčku patří, ale ne vždy je snadné, doplňky stravy každý den užívat. Možná ti pomůže náš příběh: U nás byl ten největší kámen úrazu "malý syn". Než jsem mu začala dávat Zinzino AquaX, vymačkávala jsem mu obsah malých tobolek s rybím tukem na lžičku.

Bylo to neekonomické, bylo to všude, ale hlavně jsem svému dítěti tímto aktem vytvořila totální odpor k rybám. Nejen že nechtěl rybí olej, ale začal odmítat i ryby v jídelníčku. Musela jsem proto najít alternativu. 

Můj syn Darek a dlouhodobý výpadek zboží Dr. Nona mě v loňském roce přivedl k dalším nekonečným možnostem. Navíc AquaX kromě svých chuťových a dalších kvalitativních požadavků splňuje i ty nejdůležitější kritéria mého výběru a to je kvalita i vysoký obsah DHA a EPA v jedné dávce. 

Kdo si udržuje zdravý životní standard, měl by Omega-3 NMK čerpat především z ryb (vegan z výtažků řas). V obchodech můžeš koupit několik druhů Omega-3, ale na KVALITĚ ZÁLEŽÍ!

Kvalitní rybí tuk jakým je Zinzino BalanceOil nebude nikdy cítit rybinou! A proč spoustu doplňků ano? 

Kvalitní rybí tuk nebude nikdy cítit rybinou! A proč spoustu doplňků ano?
Kvalitní rybí tuk nebude nikdy cítit rybinou! A proč spoustu doplňků ano?

Omega-3 je nestabilní chemická sloučenina, která rychle oxiduje. Pokud užíváš doplněk stravy, který smrdí rybinou, není kvalitní, není dobře stabilizovaný (antioxidanty) a tělo ho dokáže jen málo využít.

Uvnitř těla ho také napadají volné radikály. Výsledky ve formě mnohých benefitů se nedostaví a lidé často rezignují (nedivím se).

Navíc jsem v poslední době viděla výsledky krevních testů několika lidí, kteří užívali Omega-3 v kapslích. Všichni měli špatné výsledky, dva ze tří měli zdravotní problémy. Zatrnulo mi, když jsem si uvědomila, že možná ty problémy mají i díky užívání těch nekvalitních Omega 3. Užívali je několik let a to znamená pro tělo zátěž oxidačními produkty Omega-3. Tyto oxidační produkty jsou totiž toxické.

Řekni to svým známým, pokud něco berou, ať pečlivě vybírají. To platí i pro další doplňky stravy, výběr potravin.

Pokud jsi nováčkem v oblasti užívání Omega-3, můžeš být trochu zmaten/a rozmanitostí dostupných produktů a zároveň by tě mohlo zajímat, jakou formu užívání si pro sebe zvolit.
Pokud jsi nováčkem v oblasti užívání Omega-3, můžeš být trochu zmaten/a rozmanitostí dostupných produktů a zároveň by tě mohlo zajímat, jakou formu užívání si pro sebe zvolit.

Nemohu polknout rybí tuk

Někdy je problematické polykání samotného rybího tuku, jindy je zase problém spolknout tobolku. Vyber si, co je ti příjemné. Je libo: TEKUTÁ FORMA, KAPSLE, VE VODĚ ROZPUSTNÁ FORMULE, VEGANSKÁ VERZE?

OLEJ NABO KAPSLE?

Pokud jsi nováčkem v oblasti užívání Omega-3, můžeš být trochu zmaten/a rozmanitostí dostupných produktů a zároveň by tě mohlo zajímat, jakou formu užívání si pro sebe zvolit. 

I když se účinky Balance olejů zásadně neliší, způsob užívání doplňků může být na základě určitých preferencí zaměnitelný. 

Stejně jako olej i kapsli užíváš perorálně, rozdíl je však v reakci těla. Nicméně výhodou je, že kapsli, kterou spolkneš, nemá žádnou příchuť, což může být vhodnou volbou pro ty, jimž nevyhovuje specifická chuť rybího tuku. 

S tobolkou se dá velmi snadno cestovat, nemusíš se obávat rozlití, navíc je celkově velmi diskrétní. Kapsle jsou také velmi specifické a praktické svým dávkováním.

Každému vyhovuje něco jiného a neexistuje vhodný vzorec, který by seděl pro každého. Musíš hold sám/sama zkoušet. Výběr je skutečně štědrý: 

Essent - ve formě softgelových kapslí v jednotlivých blistrových obalech pro optimální čerstvost. 

BUDOUCNOST OLEJŮ S PŘÍCHUTÍ, A NEBO RADĚJI BEZ PŘÍCHUTĚ?

BalanceOil+ v příchutích: Balance Oil+ Orange Lemon Mint | Balance Oil Lemon | Balance Oil Orange Lemon Mint | Balance Oil+ Grapefruit Lemon Mine | Balance Oil+ Vanilla

Balance Oil+ Premium - je evolučním pokračováním čistě přírodního potravinového doplňku pro rovnováhu polyfenolů a omega kyselin. Mimořádná a inovativní směs využívající R.E.V.O.O. olej poskytuje intenzivní dávku polyfenolů a několika fytonutrientů. Z tohoto důvodu BalanceOil+ Premium umožňuje účinnější a efektivnější vstřebávání a ochranu krevních lipidů než dříve; bezpečně zvyšuje hladiny omega-3, upravuje poměr omega-6:3.

Balance Oil+ AquaX - AquaX se vyrábí pouze z přírodních zdrojů. AquaX je průlom v oblasti zpracování tuků Omega-3. AquaX je forma BalanceOil s obsahem unikátního přírodního emulgátoru Aquacelle, který umožňuje rozpuštění oleje ve vodě. To výrazně zlepšuje chuť, vzhled a v mnoha případech absorpci tuků Omega-3. Stačí rozmíchat denní dávku BalanceOil AquaX ve vodě nebo jiném oblíbeném nápoji, ve kterém se příchuť a vzhled oleje prakticky ztratí.

Balance Oil+ Vegan je k dispozici bez příchutě a s příchutí Lemon. Synergická směs oleje z mikroskopických mořských řas s vysokým obsahem kyselin EPA, DHA a DPA, extra panenského předsklizňového olivového oleje bohatého na kyselinu olejovou (OA) a polyfenoly, oleje z hadincových semínek s velkým podílem kyselin SDA, ALA a GLA a veganského vitaminu D3.

Nezávislý Independent Partner Zinzino
České Budějovice | ČR | SR

Celostní výživové poradenství

Zdeňka Prušáková Řepová, Dis.
Celostní výživová specialistka
TEL.: +420 773 670 306 

ODHAL TAJEMSTVÍ ŽIVOTA V ROVNOVÁZE