TESTY POTRAVINOVÉ INTOLERANCE | SOUBOR 4 BALENÍ

NOVINKA

Potravinová intolerance | Nesnášenlivost | Přecitlivělost na konkrétní složku potravin - dokáže pořádně potrápit. Jedná se o poruchu metabolismu, u které se na rozdíl od alergické reakce příznaky mohou objevit až za několik hodin, dnů nebo dokonce týdnů. Proto málokoho souvislost s potravinami vůbec napadne.

Jsem zprostředkovatelem testů, které nenahrazují lékařskou péči, jsou jen jejím doplňkem. Zdravotní stav konzultujte s lékařem!

SKLADEM

5 997,00 Kč

V pohodlí, bez čekání u lékaře nebo hodin strávených hledáním pracovišť, zabývajících se danou diagnostikou.

Tento test si můžete zakoupit samostatně nebo ve výhodném balíčku s dalšími testy a odbornou konzultací. 

Během jednoho týdne a jen z jednoho odběru krve můžeme analyzovat, které potraviny vám způsobují obtíže. Je to jednoduché.

Test na potravinovou intoleranci stanovuje (podle zvoleného balíčku) několik desítek potravin IgG. Tento krevní test je vhodný jako prvotní vyšetření u lidí, kteří u sebe pozorují po konzumaci některých potravin zažívací či kožní problémy, dýchací potíže, ale i celkovou únavu, otoky, bolesti kloubů nebo nervové potíže projevující se bolestí hlavy, nesoustředěností, poruchami spánku či závratí. 

Výsledky testu jsou zpracovány do souhrnné zprávy. Pokud se prokáže zvýšená úroveň protilátek na určitou potravinu, je vhodné vynechat konkrétní potraviny podle doporučení lékaře.

Následně, ale už i během tohoto období, lze očekávat postupný ústup příznaků. Informujte o výsledku svého ošetřujícího lékaře! 

V balíčku jsou zahrnuty tyto potraviny: 

Cena za test potravinové intolerance - 1 balení = 1 997 Kč (lze objednat i jednotlivě, kontakt).
 1. pšenice, oves, rýže, kukuřice, gluten, kvasnice, jablko, maliny, hroznové víno, pomeranč, citrón, grapefruit, mango, ananas, banán, vodní meloun, žlutý meloun, datle, olivy, zelený pepř
 2. mandle, kokosový ořech, kešu, kaštan, arašíd, sója, fazole, čočka, dýně, okurka, červená paprika, rajče, brokolice, špenát, žampión, mrkev, celer, brambory, cibule, česnek
 3. vejce bílek, vejce žloutek, kravské mléko, kozí mléko, kasein, vepřové, kuřecí, krůtí, skopové, telecí, treska, losos, tuňák, bílé ryby, krab, krevety, slávka, káva, kakao, zázvor 
 4. vejce, kravské mléko, pšenice, kukuřice, rýže, sója, arašíd, sezam, kreveta, krab, treska, vepřové, rajče, brambor, mrkev, pomeranč, kiwi, jahoda, banán, jablko

Během jednoho týdne a jen z jednoho odběru krve můžeme analyzovat, které potraviny vám způsobují obtíže. Je to jednoduché.

Otestujte se v renomované genetické laboratoři, která nabízí 35 specifických genetických testů zaměřených na dědičně podmíněná onemocnění, dědičně podmíněná metabolická onemocnění, autoimunitní choroby spojené s HLA systémem, multifaktoriální civilizační choroby, poruchy krevní srážlivosti atd.

Test se provádí formou krevního odběru, který vám zajistíme přímo na odběrových místech EUC.cz. V Českých Budějovicích na poliklinice Medipont.

 • Odešlete objednávku,
 • zadejte "SLEVOVÝ KÓD"
 • zaplaťte test,
 • zašlu vám elektronickou žádanku pro odběr krve, kterou si sami vytisknete a vezmete s sebou na odběrové místo (nejblíže vašemu bydlišti).
 • Do 10ti pracovních dnů vám genetická laboratoř oznámí výsledek, který můžete následně zkonzultovat (písemně, telefonicky) s vedoucím laboratoře.
 • V případě pozitivního nálezu vám vedoucí genetické laboratoře vysvětlí výsledky a doporučí další postupy.
 • Máte dotazy, máte zájem o slevový kód, neváhejte a napište mi e-mail: nona@hitzdravi.cz.