HEALY | Lifestylové zařízení | Kvantové a frekvenční programy

HEALY | KVANTOVÁNÍ A FREKVENCE

Helay je tu! Lifestylové nositelné zařízení s frekvencemi pro zdravý životní styl. Budete ohromeni všestranností zařízení Healy! 

Toto není prodejní stránka, protože Healy je k dispozici v několika provedeních: Healy Gold, Healy Holistic, Healy Resonance, Healy Professional.  

Upozornění: V Evropské unii je Healy zdravotnický prostředek pro léčbu bolesti při chronické bolesti, fibromyalgii, kostní bolesti a migréně, stejně jako pro podpůrnou léčbu duševních chorob, jako je deprese, úzkost a související poruchy spánku. Ostatní programy Individualized Microcurrent Frequency (IMF) přístroje Healy nejsou lékařské aplikace. Nejsou určeny k léčbě, léčbě, zmírňování, diagnostikování nebo prevenci onemocnění, nebyly přezkoumány oznámeným subjektem a nejsou součástí postupu posuzování shody podle MDD/MDR.

HEALY JE SKLADEM | u výrobce | Nemohu prodávat výrobky Healy na svém e-shopu. Pokud máte zájem o přístroj Healy, kontaktujte mě, zprostředkuji Vám prodej. Originál přístroj Healy nakoupíte pouze u výrobce

Cena od 504,57 €
0,01 Kč

Programy Healy pro pohodu a rovnováhu

Holistický zdravý život s Healy | Healy ™ a TimeWaver® jsou ochranné známky společností Healy International AG a Marcus Schmieke, Německo

I-Ching, čakry, duševní rovnováha, ochranné programy, kůže, krása, spánek, zaměstnání, učení, meridiány, stimulace, zvířata, prostor, Fitness, Gold Cycle, Hloubkový cyklus. Healy má v sobě nahrané frekvence homeopatik, tkáňových solí (Schüsslerovy soli), Bachových esencí, Australských květových esencí, Aljašských elixírů z drahokamů, vitamínů, aminokyselin, minerálů, nerostů a další.. (tj. nejvyšší verze Healy).

Krása

Cílem zařízení Healy je bioenergetická podpora vaši vnitřní a vnější krásy 

Fitness

Zařízení Healy vám má pomoci s dosažením vašich sportovních cílů

Kůže

Zařízení Healy je navrženo tak, aby bioenergeticky podporovalo vaši kůži skrze speciální aplikace.

Ochranné programy

Použití Healy aplikací umí harmonizovat negativní vlivy v bioenergetické oblasti.

Spánek

Se zařízením Healy dosáhnete při relaxaci vydatnějšího odpočinku a zdravějšího spánku.

Duševní rovnováha

Healy je navržen tak, aby harmonizoval bioenergetické pole vaší mysli a emocí.

Bioenergetická rovnováha

Zařízení Healy podporuje bioenergetickou rovnováhu orgánů a vyvažuje poruchy energetického pole.

Práce

Aplikace zařízení Healy posilují relaxaci a odolnost proti stresu.

Učení

Healy vám pomůže soustředit se, když to opravdu potřebujete.

Zlatý cyklus

Sedm všestranných programů pro bioenergetickou harmonizaci.

Meridiány

Healy by měl pomoci zlepšit tok vaší životní energie.

Čakry

Healy je navržen tak, aby vám pomohl aktivovat a harmonizovat vaše energetická centra.

Upozornění:
Programy Individualized Microcurrent Frequency (IMF) přístroje Healy nejsou lékařské aplikace. Nejsou určeny k léčbě, diagnostikování nebo prevenci onemocnění, nebyly přezkoumány oznámeným subjektem a nejsou součástí postupu posuzování shody podle MDD/MDR. Informace na těchto stránkách byly navrženy tak, aby ti jednoduchým způsobem pomohly k lepšímu životnímu stylu. Bohužel ti nemohu zaručit, že tato doporučení jsou vhodná právě pro tebe, případně že je budeš umět použít správně.

Proto se vymezuji z jakékoliv právní odpovědnosti ohledně toho, jak s textem naložíš a co a jakým způsobem z něho v praxi použiješ. Všechny úspěchy či neúspěchy jsou proto výhradně ve tvých rukách a autorka za ně nenese žádnou odpovědnost. Informace slouží jako (své)pomoc, v žádném případě nenahrazují lékařskou diagnózu/péči. 

"Kam jde naše pozornost, tam jdou i naše energie."

Rozvíjející se věda podporuje použití analýzy a optimalizace informačního pole jako cíle nebo potvrzení. Analýza a optimalizace informačního pole nejsou zamýšleny jako lékařská pomoc a nenahrazují vyšetření ani léčbu lékařem nebo jiným zdravotnickým pracovníkem!

Independent Healy World Member

Zdeňka Prušáková Řepová, DiS.

Celostní výživová specialistka
TEL.: +420 773 670 306

Pro blahobyt, pro rovnováhu, ať už je tvůj cíl jakýkoli: HEALY JE TU PRO TEBE!