HEALY | Lifestylové zařízení | Resonance, kvantové a frekvenční programy

HEALY | KVANTOVÁNÍ A FREKVENCE

Helay je tu! Lifestylové nositelné zařízení s frekvencemi pro zdravý životní styl. Budete ohromeni všestranností zařízení Healy! 

Toto není prodejní stránka! Healy je k dispozici v několika provedeních: Healy Gold, Healy Holistic, Healy Resonance, Healy Resonance Plus, Healy Professional.  

HEALY JE SKLADEM | u výrobce | Pokud máte zájem o přístroj Healy, kontaktujte mě, zprostředkuji Vám prodej včetně poradenství. Přístroj Healy nakoupíte pouze u výrobce

Cena od 504,57 €
0,01 Kč

Jste rozhodnutí změnit svůj život? Udělejte první krok. Využijte nezávaznou konzultaci zdarma.  

Programy Healy pro pohodu a rovnováhu

Holistický zdravý život s Healy | Healy ™ a TimeWaver® jsou ochranné známky společností Healy International AG a Marcus Schmieke, Německo

I-Ching, čakry, duševní rovnováha, ochranné programy, kůže, krása, spánek, zaměstnání, učení, meridiány, stimulace, zvířata, prostor, Fitness, Gold Cycle, Hloubkový cyklus. 

Healy má v sobě nahrané frekvence homeopatik, tkáňových solí (Schüsslerovy soli), Bachových esencí, Australských květových esencí, Aljašských elixírů z drahokamů, vitamínů, aminokyselin, minerálů, nerostů a další.. (tj. Healy Professional obsahuje více než 200 programů).. 

Upozornění: V Evropské unii je Healy zdravotnický prostředek pro léčbu bolesti při chronické bolesti, fibromyalgii, kostní bolesti a migréně, stejně jako pro podpůrnou léčbu duševních chorob, jako je deprese, úzkost a související poruchy spánku. Ostatní programy Individualized Microcurrent Frequency (IMF) přístroje Healy nejsou lékařské aplikace. Nejsou určeny k léčbě, léčbě, zmírňování, diagnostikování nebo prevenci onemocnění, nebyly přezkoumány oznámeným subjektem a nejsou součástí postupu posuzování shody podle MDD/MDR. 

Informace na těchto stránkách byly navrženy tak, aby ti jednoduchým způsobem pomohly k lepšímu životnímu stylu. Bohužel ti nemohu zaručit, že tato doporučení jsou vhodná právě pro tebe, případně že je budeš umět použít správně.

Proto se vymezuji z jakékoliv právní odpovědnosti ohledně toho, jak s textem naložíš a co a jakým způsobem z něho v praxi použiješ. Všechny úspěchy či neúspěchy jsou proto výhradně ve tvých rukách a autorka za ně nenese žádnou odpovědnost. Informace slouží jako (své)pomoc, v žádném případě nenahrazují lékařskou diagnózu/péči. 

Independent Healy World Member

Zdeňka Prušáková Řepová, DiS.

SLUŽBY ZDARMA jsou pouze pro klienty, kteří mají | budou mít | registraci pod ID: 2010-0434-8398.

P. S. Pokud přicházíš z jiné sítě - nebudeš obsloužen/a! Popř. Ti bude za odbornou konzultaci naúčtován poplatek ve výši 1.500Kč/hod.

Pro blahobyt, pro rovnováhu, ať už je tvůj cíl jakýkoli: HEALY JE TU PRO TEBE!