HALO DAKSEEN DR. NONA|regenerační výživová tyčinka|hubnutí, sport, trávení, regenerace, výživa při a po nemoci

Vyprodáno

Díky vysokému obsahu vitamínů a minerálních látek jsou tyčinky Halo Dakseen vynikajícím prostředkem pro zachování zdravého a odolného organizmu i v tom nejnáročnějším období. 

Vyvážená kombinace přírodních složek a Halo-komplexu vhodně doplňuje běžnou stravu a přispívá k udržení zdraví a vitality celé rodiny.

Účinné látky: vláknina citrusových plodů, fruktóza, rozinky, jablečné pyré, květ a pyl kaktusovitých, rýže, vitamíny A, B2, B3, B5, B6, B12, D3, vitamín C, vitamín E, kyselina listová, zinek, mangan, Halo-komplex. Kalorická hodnota v 1 dávce (tyčince) je 70 Kcal, tuky 0,28 g, karbohydráty 12 g, vláknina 0,6 g, proteiny (bílkoviny) 0,5 g.

NEOBSAHUJE CHOLESTEROL!

• dodává tělu energii a vitalitu, zlepšuje koncentraci
• stimuluje imunitní systém
• vhodný v rámci programu snižování cholesterolu a úpravy hladiny cukru v krvi
• napomáhá regeneraci organizmu po nemoci a dlouhodobém užívání antibiotik
• dodává tělu potřebné látky při dietách a snižuje pocit hladu
• stimuluje metabolismus a zlepšuje trávení

Obsah: 10 tyčinek (á 20g)

Doporučená dávka: Půl tyčinky denně, hodinu před jídlem, zapít 1-2 sklenicemi vody.

DOPORUČENÁ CENA Kč 949,-- e-shop
SLEVA 20 % (spotřebitel) - Kč 760,--
SLEVA 35% (distributor) - Kč 620,--

SKLADEM

949,00 Kč

JE MI LÍTO, ŽE S VÁMI NEMOHU VEŘEJNĚ SDÍLET VEŠKERÉ PODSTATNÉ INFORMACE O VÝROBCÍCH. Právní předpisy EU velmi omezují rámec, nakolik je možné informovat o výhodách, které produkty Dr. Nona nabízejí. Věrní zákazníci know-how společnosti již důvěrně znají, a proto se stále vracejí zpět. Prosím, abyste si také provedli vlastní výzkum, kdy zjistíte mnohem více o možných přínosech těchto darů přírody pro Váš prospěch.

Výrobce: Dr. Nona International Ltd., Zone Canot, Izrael

Dovozce: D. N. I. - EU, s. r. o., U Zvonařky 16, Praha 2, 120 00, ČR

Plnohodnotná denní energetická dávka: kojenci - 1/20 pastilky, děti od 1 roku - 1/10 pastilky, děti od 5 let - 1/8 pastilky; dospělí - 1/4 pastilky. Při hubnutí - 1-2 pastilky denně 30 minut před jídlem nebo místo jídla, VŽDY zapijte velkým množstvím tekutiny.

Vhodnou stravou lze mnohým problémům předejít, ale i velmi významně zmírnit průběh léčby.

Tyčinka Halo Dakseen je zdravá a výživná kombinace vitamínů a minerálů z Mrtvého moře, která zajišťuje normální fungování organismu a uchovává dlouho pocit sytosti. Obsahuje také květy a pyl z kaktusu s výbornými antioxidačními vlastnostmi. Základem tohoto produktu je skutečnost, potvrzená japonskými vědci, kteří zjistili, že po výbuchu v Hirošimě a Nagasaki pouze jeden druh rostlin neutrpěl žádné mutační a biologické změny - a to právě čeleď kaktusovitých. Při výzkumu se ukázalo, že plody a květ kaktusovitých mají mnoho léčivých vlastností a jejich základní předností je velké množství antioxidantů. 

PORADENSTVÍ K PRODUKCI DR. NONA ZDARMA