DR. NONA HALO DAKSEEN PLUS | výživa | energetická tyčinka

Díky vysokému obsahu vitamínů a minerálních látek jsou tyčinky Halo Dakseen vynikajícím prostředkem pro zachování zdravého a odolného organizmu i v tom nejnáročnějším období. Vyvážená kombinace přírodních složek a Halo-komplexu vhodně doplňuje běžnou stravu a přispívá k udržení zdraví a vitality celé rodiny.

Obsah: 10 tyčinek (300g)  

Účinné látky: Vláknina citrusových plodů, Opuntia Ficus Indica, karob, indická rýže, vitamíny C, B3, B2, B6, B12, kyselina listová, vitamíny A, E, D3, zinek, Halo-komplex

SKLADEM

1 285,00 Kč 925,00 Kč

Chybí vám energie a chuť do života? 

Tyčinka Dr. Nona Halo Dakseen Plus je zdravá a výživná kombinace vitamínů a minerálů z Mrtvého moře, která zajišťuje normální fungování organismu a uchovává dlouho pocit sytosti. Obsahuje také květy a pyl z kaktusu s výbornými vlastnostmi. Základem tohoto produktu je skutečnost, potvrzená japonskými vědci, kteří zjistili, že po výbuchu v Hirošimě a Nagasaki pouze jeden druh rostlin neutrpěl žádné mutační a biologické změny - a to právě čeleď kaktusovitých. Při výzkumu se ukázalo, že plody a květ kaktusovitých mají mnoho dobrých vlastností a jejich základní předností je velké množství antioxidantů. 

Každá buňka v těle potřebuje správné a výživné prostředí pro svou bezchybnou funkci

HALO DAKSEEN je rychlý a výborný pomocník ve chvílích únavy a oslabení. V dnešní uspěchané době je čím dál složitější udržet si energii a vitalitu po celý den. Díky jedinečné kombinaci vitamínů, minerálů a Halo-komplexu dodává tato tyčinka našemu tělu potřebné látky. 

Halo Dakseen Plus společně s vyváženou skladbou jídelníčku (který vám na požádání vypracuji) může zajistit základní přísun vitamínů, minerálů a biologicky aktivních látek. Pokud se zajímáte o zdravý životní styl - určitě vás bude také zajímat Halo Gonseen, lahodný Halo Čokoseen a skvělá polévka Halo Soupseen.

  • Doporučená dávka: Půl tyčinky denně, hodinu před jídlem, zapít 1-2 sklenicemi vody.

  • Plnohodnotná denní energetická dávka: kojenci - 1/20 pastilky, děti od 1 roku - 1/10 pastilky, děti od 5 let - 1/8 pastilky; dospělí - 1/4 pastilky. Při hubnutí - 1-2 pastilky denně 30 minut před jídlem nebo místo jídla, VŽDY zapijte velkým množstvím tekutiny.

  • Pravidelnost procedur je základ úspěchu.
  • Není určeno jako náhrada pestré stravy.

  • Uchovávejte v suchu a temnu při pokojové teplotě.

  • Spotřebujte do data uvedeného na obalu.

  • JE MI LÍTO, ŽE S VÁMI NEMOHU SDÍLET PODSTATNÉ INFORMACE O PRODUKTECH DR. NONA. Právní předpisy EU velmi omezují rámec, nakolik je možné informovat o výhodách, které produkty nabízejí. U produktů dle Nařízení 432/2012 (EU) nelze s účinností od 14.12.2012 uvádět jakékoli účinky s vyj. Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. Věrní zákazníci know-how společnosti Dr. Nona naštěstí již důvěrně znají a proto se stále vracejí zpět. Prosím, abyste si také provedli vlastní výzkum, kdy zjistíte mnohem více o možných přínosech těchto darů pro Váš prospěch.
  • Veškeré návody jsou pouze doporučujícího charakteru. Před samotnou aplikací je nutno přihlédnout k individuálnímu stavu každého člověka a k doporučení lékaře.
  • Svědectvím o narůstající popularitě produktů Dr. Nona je stále vyšší počet lékařů a vděčných klientů, kteří efektivně využívají jejich blahodárné působení.
  • Nesprávné používání produktů Dr. Nona brání jejich pozitivnímu působení. Je tedy důležité znát správné způsoby používání a kombinování jednotlivých produktů. Nejlepších výsledků se dosahuje při komplexním a déle trvajícím používání přípravků. Informace o produktech |získané od paní doktorky Nonny Kuchiny, spolupracujících lékařů, vědců, klientů| naleznete na stránkách v uzavřené zóně, která je určena pouze pro členy klubu Dr. Nona.

Výrobce: Dr. Nona International Ltd., Zone Canot, Izrael

Dovozce: D. N. I. - EU, s. r. o., U Zvonařky 16, Praha 2, 120 00, ČR

V produkci Dr. Nona je zakomponován objev již zapomenutých receptur našich předků i zcela nové unikátní technologie, vytvořené na bázi vzácných přírodních komponentů - Bioorganominerálního komplexu Mrtvého moře, bylinek, aromatických esencí a olejů. Na technologii je však naprosto jedinečná hlavně kultivace Archebakterie a použití její biohmoty ve všech produktech Dr. Nona. Archebakterie je jeden z nejstarších organismů na Zemi. Má schopnost přežít i v extrémně slaných vodách Mrtvého moře a její působení je podobné kmenovým buňkám.

Halo Complex™ = patentovaná technologie, která obsahuje mikroprvky a cenné aromaterapeutické složky, organické sloučeniny z bylin, minerály z Mrtvého moře obsahující anorganické soli a aktivní látky jílového bahna, vysoce kvalitní éterické a esenciální oleje a silice z Francie, ekologicky čisté rostlinné extrakty bohaté na bioaktivní látky a především to nejpodstatnější deriváty archebaktérií/halobaktérií/.

PORADENSTVÍ K PRODUKCI DR. NONA ZDARMA