HALO GONSEEN DR. NONA|přírodní bylinná kúra|regenerační čaj|doplněk stravy|buněčná výživa

Účinné složky: Cesmína paraguayská, olivovník evropský, dobromysl, měsíček lékařský, meduňka lékařská, chryzantéma zahradní, chrpa polní, Halo-komplex.

• má antioxidační a revitalizační účinky
• zklidňuje při stresu a nervovém vypětí
• odstraňuje toxiny a škodlivé látky z těla
• stimuluje imunitní systém
• posiluje organizmus při virových onemocněních a infekcích

Dávkování: individuální (regenerační a na akutní problémy). Pro vyluhování zbytek čaje sušíme a dále používáme jako koření, nebo v kosmetice na masky a zábaly, pro zvířecí mazlíčky, výživu pro květiny atd..

DOPORUČENÁ CENA Kč 902,-- e-shop
SLEVA 20 % (spotřebitel) - Kč 720,--
SLEVA 35% (distributor) - Kč 585,--

Sleva 20 - 35% pouze při registraci: https://www.hitzdravi.cz/registrace-dr-nona/

K uplatnění slev mě kontaktujte, použijte ID: 484410 a jméno sponzora Zdeňka Prušáková Řepová.

SKLADEM 

902,00 Kč

JE MI LÍTO, ŽE S VÁMI NEMOHU SDÍLET VEŠKERÉ PODSTATNÉ INFORMACE O VÝROBCÍCH. Právní předpisy EU velmi omezují rámec, nakolik je možné informovat o výhodách, které produkty nabízejí. Věrní zákazníci know-how společnosti již důvěrně znají, a proto se stále vracejí zpět. Prosím, abyste si také provedli vlastní výzkum, kdy zjistíte mnohem více o možných přínosech těchto darů přírody pro Váš prospěch.

Klinika Lenom vyvinula tento nový druh bylinného čaje, který můžeme s jistotou nazvat "čajem znovuzrození". Jeho složení zaručuje efektivní účinky na organizmus, které tomuto nápoji dávají právo být základem každého regeneračního programu.

ČAJ HALO GONSEEN slouží k očistě organizmu zatěžovaného nevhodnou stravou, stresem a znečištěným ovzduším. Tento bylinkový čaj má silný pozitivní vliv na trávicí, dýchací, imunitní i nervový systém. Má blahodárné účinky při oslabení organizmu, podporuje proces regenerace a zvyšuje odolnost. Čaj má silný pozitivní vliv na člověka, ale můžeme ho využít také pro domácí mazlíčky.

Výrobce: Dr. Nona International Ltd., Zone Canot, Izrael

Dovozce: D. N. I. - EU, s. r. o., U Zvonařky 16, Praha 2, 120 00, ČR

Parametry bylinného čaje Dr. Nona

1 sáčak (1,5 g)

 • Cesmína paraguayská 634,5 mg
 • Olivovník evropský 562,5 mg
 • Dobromysl obecná 180 mg
 • Měsíček lékařský 60 mg
 • Meduňka lékařská 40,5 mg
 • Chrpa polní 19,5 mg
 • Semena mrkve
 • Máta a další..
 • Mořská sůl (Halo komplex s Archeou) 3 mg

Návod na přípravu čaje Halo Gonseen

 • první den - jeden nálevový sáček zalejeme ½ až ¾ litrem horké vody (okolo 80-90°C - uzavřeme nádobu a necháme stát 5 - 10 min.). Louhujeme 2 - 3 minuty. Poté sáček vyndáme, jemně vyždímáme a odložíme do ledničky na následující den.
 • druhý den - louhujeme nálevový sáček z lednice (z 1. dne) v ½ až ¾ litru horké vody (okolo 80-90°C - uzavřeme nádobu a necháme stát 5 - 10 min.). Sáček vyndáme a odložíme do ledničky na další den.
 • třetí den - bereme nový nálevový sáček a postupujeme jako první den.
 • čtvrtý den - postupujeme jako den druhý, jen použijeme nálev z třetího dne.
 • pátý den - oba použité sáčky louhujeme v ½ až ¾ litru horké vody (okolo 80-90°C - uzavřeme a necháme stát 5 - 10 min.). Současně po dobu 20 - 30 minut. Poté sáček vyndáme, jemně vyždímáme a směs bylin s Archeou usušíme. Používáme jako koření k přípravě jídel (saláty, pomazánky, polévky, aj.), tvoříme obklady (např. na oči). přidáme jako hnojivo k rostlinám, přidáváme domácím mazlíčkům do krmení.

Čaj se pije denně, startujeme s ním každé nové ráno (na lačno), následně popíjíme v průběhu celého dne. Je vhodné užívat dlouhodobě.

Vylouhované sáčky se NIKDY NEVYHAZUJÍ! Mohou se použít jako obklad při problémech s klouby, nebo na unavené a bolavé oči atd. Usušená směs se dá použít k přípravě jídel (do salátů, polévek aj.), jako hnojivo pro pokojové květiny, pro domácí mazlíčky. 

POZOR - HORKÝ při vysokém krevním tlaku, STUDENÝ při nízkém krevním tlaku, středně teplý při normálním krevním tlaku. Užívání Gonseenu se nedoporučuje při ledvinových, žlučových nebo jaterních kamenech.

Nový přístup k očistě, stravě, samoregulaci, uspořádání bílkovin a buněk organismu.

Gonseen = speciálně vybrané rostliny bohaté bílkovinou nejvyšší kvality. Je to autotrofický systém (ATS). Práce ATS spočívá v tom, že mrtvé buňky epidermu se podrobují fermentativní aktivaci pomocí bioorganominerálního komplexu Mrtvého moře a stávají se zdrojem obnovy vlastních aminokyselinových a bílkovinových komponentů v nově vzniklých buněčných elementech. Gonseen zabezpečuje stav duševního klidu a současně vysokou koncentraci vědomí a fyzickou vytrvalost při těžkých zátěžích a stresových stavech, čistí střeva, játra a močo-pohlavní systém, svazuje a vyvádí z organismu volné radikály, které jsou škodlivé pro zdraví, stimuluje a modeluje imunitní systém, zesiluje funkci T-buněk, normalizuje tlak krve, vyvádí toxiny, odpadní látky a tuky z organismu, způsobuje snížení váhy.

Přepis brožúry Lenom 8 - Lekárna ve sklenici

"Gonseen blahodárně působí na trávicí systém člověka, že je schopen adsorbovat látky škodlivé pro organismus, tzn. plní svéráznou "chemickou čistírnu" celého obsahu našeho žaludku, ledvin, jater. Je vynikajícím preventivním prostředkem při oslabení tonusu trávicího systému. Napomáhá a usnadňuje proces trávení. Ne méně blahodárný vliv má na ledviny a močové cesty. Proto je považován za přírodní močopudný prostředek.

Existují údaje, že čaj Gonseen je efektivní jako preventivní prostředek proti vzniku kamenů v játrech, ledvinách a močovém měchýři. Očišťující vlastnost Gonseenu se kladně odráží na lymfatickém systému. Je zpozorováno, že při použití Gonseenu se zvětšuje jak objem vzduchu při vdechu, tak i obsah uhlo-kyseliny při výdechu. Při pití čaje probíhá dýchací výměna o hodně intenzivněji.

Gonseen má stimulující působení na pokožku. Napomáhá pocení, čistí póry, zvyšuje elastičnost kožních povrchů, přidává pokožce krásný vzhled. Čaj Gonseen blahodárně působí na celkový metabolismus a zabraňuje nemocím spojeným s jeho poruchou. Gonseen má vynikající vliv na tvorbu krve, zlepšuje složení krve, zvyšuje počet červených krvinek. Co se týká cévního systému, Gonseen má uklidňující vliv, likviduje cévní křeče, usnadňuje cirkulaci krve, normalizuje krevní tlak. Také zpevňuje stěny cév. Gonseen má vynikající tonizující efekt. Zmírňuje bolesti hlavy a dodává duševní elán. Pomáhá probudit tvůrčí síly, vyvolává hloubavé a soustředěné myšlení, zesiluje vzlet fantazie."

POZOR! veškeré postupy mají pouze informativní charakter, jsou souhrnem osobních zkušeností, zkušeností klientů, spolupracujících lékařů a vědců. NEMOHOU BÝT NIKDY NÁHRADOU ZA LÉKAŘSKOU PÉČI. Produkce Dr. Nona je pouze podpůrná a doplňková. Zdravotní stav "vždy" konzultujte s lékařem!  

Bolí Vás hlava?

Vypijte pohár horkého, čerstvého čaje Gonseen a na několik minut se oddejte relaxačnímu cvičení. Osobně doporučím Gonseen s dalšími produkty Dr. Nona před chemickými přípravky proti bolesti.

Máte špatné výsledky krve?

Gonseen stimuluje krevní tvorbu v morku kostí a čistí krev od škodlivých látek. Současně aktivuje činnost jater a sleziny a tím obohacuje krev o důležité vitamíny.

Máte nestabilní tlak, vysokou hladinu cholesterolu v krvi?

Aby jste se vyvarovali mozkové mrtvice, je nutné pravidelně pít čaj Gonseen, který snižuje cévní tlak a zlepšuje cirkulaci krve v mozku.

Máte hemeroidy nebo zánět tlustého střeva?

Mikroklystýry v tomto případě jsou vhodnou procedurou. Připravte Gonseen (jeden sáček na sklenici vody), ochlaďte, dělejte s tímto roztokem mikroklystýr (50 ml) v průběhu 2 týdnů. Při stabilních hemeroidech a proktitě je lepší přidávat do Gonseenu jednu lžičku krému Solaris.

Bolí Vás žaludek, trpíte pálením žáhy?

Začněte pít před jídlem čerstvě připravený čaj Gonseen. Máte kocovinu? Tento den Vám doporučujeme gonseenovou dietu s přidáním čerstvého vymačkaného citronu až do pocitu hladu.

Padají Vám vlasy, hrozí Vám nebezpečí z plešatění?

Co doporučujeme - pít čaj Gonseen každé ráno. Zmírněním stresu brzdíme proces plešatění. Kromě toho dodáváme všechny vitamíny a minerály potřebné pro růst vlasů. Dále doporučujeme oplachovat vlasy Gonseenem následujícím způsobem: tři použité sáčky zalít půl litrem horké vody a nechat louhovat 20 minut. Tuto proceduru více než 2 krát týdně. Tato procedura velmi zpevňuje vlasy.

Procházíte nějakou léčebnou kúrou?

Farmakologie se dnes nezakládá na léčivých bylinkách, ale na složitých chemických sloučeninách, které mají mnoho vedlejších účinků. Tyto preparáty mají schopnost se hromadit v našem organismu, poškozovat mikroflóru žaludečního, střevního biomu atd. Denním pitím čaje Gonseen změkčujeme údery, které přináší našemu organismu léčivé preparáty.

PORADENSTVÍ K PRODUKCI DR. NONA ZDARMA