HALO DAKSEEN DR. NONA

17.11.2019

Bars "Dakseen"

Účinné látky: vláknina citrusových plodů, fruktóza, rozinky, jablečné pyré, květ a pyl kaktusovitých, rýže, vitamíny A, B2, B3, B5, B6, B12, D3, vitamín C, vitamín E, kyselina listová, zinek, mangan, Halo-komplex. 

Kalorická hodnota v 1 dávce (tyčince) je 70 Kcal, tuky 0,28 g, karbohydráty 12 g, vláknina 0,6 g, proteiny (bílkoviny) 0,5 g.

Použití: Plnohodnotná energetická denní dávka od 5-ti let - 1/8 plátku, dospělí - ¼ plátku. Program na snížení váhy - 1 až 2 plátky denně půl hodiny před jídlem nebo místo jídla, zapít velkým množstvím tekutiny.

Dakseen je vynikající produkt s širokou škálou využití. Obsahuje ucelený komplex vitamínů, doplněný o minerály a další pomocné látky. Jeho základní funkcí je podpora imunitního systému a regenerace celého lidského těla. Vyrovnává hladinu cukru v krvi, pomáhá při metabolických poruchách a je velice silným antioxidantem. Doporučuje se jeho dlouhodobé a pravidelné užívání. 

 • dodává tělu energii a vitalitu
 • zlepšuje koncentraci
 • zvyšuje obranyschopnost imunitního systému
 • vhodný v rámci programu snižování cholesterolu a úpravy hladiny cukru v krvi
 • napomáhá regeneraci organizmu po nemoci a dlouhodobém užívání antibiotik
 • dodává tělu potřebné látky při dietách a snižuje pocit hladu
 • stimuluje metabolismus a zlepšuje trávení 

Díky vysokému obsahu vitamínů a minerálních látek jsou tyčinky Halo Dakseen vynikajícím prostředkem pro zachování zdravého a odolného organizmu i v tom nejnáročnějším období. Vyvážená kombinace přírodních složek a Halo-komplexu™ vhodně doplňuje běžnou stravu a přispívá k udržení zdraví a vitality celé rodiny. 

Výrobce: Dr. Nona International Ltd., Zone Canot, Izrael

Dovozce: D. N. I. - EU, s. r. o., U Zvonařky 16, Praha 2, 120 00, ČR

Tyto stránky neposkytuji žádné konkrétní lékařské doporučení, poradenství. POZOR! veškeré uvedené postupy mají pouze informativní charakter, jsou souhrnem zkušeností lékařů, vědců, klientů. NEMOHOU BÝT NIKDY NÁHRADOU ZA KLASICKOU LÉKAŘSKOU PÉČI. Produkce Dr. Nona je pouze podpůrná a doplňková. Zdravotní stav "vždy" konzultujte s lékařem!   

Plnohodnotná denní energetická dávka: kojenci - 1/20 pastilky, děti od 1 roku - 1/10 pastilky, děti od 5 let - 1/8 pastilky; dospělí - 1/4 pastilky. Při hubnutí - 1-2 pastilky denně 30 minut před jídlem nebo místo jídla, VŽDY zapijte velkým množstvím tekutiny.

 • ke snižování hladiny cukru v krvi
 • k vylučování toxických látek a těžkých kovů z těla
 • k regulaci peristaltiky střev, k normalizaci střevní flóry
 • ke snížení hladiny cholesterolu
 • během a po skončení užívání antibiotik a hormonálních přípravků
 • ke snižování celkové únavy organismu, při jevech celkové intoxikace
 • ke zlepšení srdeční a cévní činnosti
 • ke zvýšení odolnosti organismu, k aktivaci imunitního systému
 • k zesílení antioxidačních účinků (prevence při onkologických onemocněních, ke zpomalení růstu škodlivých buněk)
 • ke snížení tělesné hmotnosti - tlumí pocit hladu
 • při zánětlivých onemocněních orgánů trávicího ústrojí
 • při onemocnění ledvin a orgánů vylučovacího ústrojí 
 • při onemocněních z nachlazení, infekci orgánů dýchacího ústrojí
 • ke snížení teploty - 1 pastilku jednorázově
 • ke zvýšení koncentrace a vnímání
 • dětem, u nichž je zpomalen růst a rozvoj
 • při vzniku trofických jizev, k hojení hnisavých ran
 • při kolitidách, Kronově nemoci
 • při cirhóze jater, hepatitidách
 • při dyskinézii žlučovodů
 • při cévních onemocněních
 • při impotenci, pohlavní ochablosti
 • při endometrióze ( zánět sliznice dělohy), při mastopatiích (zánět prsní žlázy)
 • v pediatrii při nejrůznějších patologických příznacích
 • ke zvýšení laktace
 • při nervovém zatížení
 • při chronických zácpách - společně s Cleanseenem
 • při avitaminózách a hypovitaminózách u dospělých a dětí

VITAMÍNOVÉ TYČINKY DAKSEEN

Halo Dakseen je zdravá a výživná kombinace vitamínů a minerálů z Mrtvého moře, která uchovává dlouho pocit sytosti. Obsahuje také květy a pyl z kaktusu s výbornými antioxidačními vlastnostmi.

Základem tohoto produktu je skutečnost, potvrzená japonskými vědci, kteří zjistili, že po výbuchu v Hirošimě a Nagasaki pouze jeden druh rostlin neutrpěl žádné mutační a biologické změny - a to právě čeleď kaktusovitých. Při výzkumu se ukázalo, že plody a květ kaktusovitých mají mnoho léčivých vlastností a jejich základní předností je velké množství antioxidantů.

Vláknina citrusových plodů zajišťuje normální fungování mikroflóry střev a aktivuje vylučování toxických látek z těla. Spojení komplexu polyvitamínů s minerály z vody Mrtvého moře (vápník, hořčík, zinek, mangan aj.) zajišťuje normální proces látkové výměny. Rostlinná buničina a fruktóza napomáhá zlepšení peristaltiky střev a uchovává dlouho pocit sytosti.

Pyl kaktusových plodů: Obsahuje velké množství antioxidantů, prokazuje odolnost na velké dávky radiace. Používá se při uštknutí hadem, pro zastavení krvácení, při poruchách dýchacích cest. Má močopudné účinky. Intenzivně stimuluje imunitní systém. Používá se při srdečně-cévních problémech a má také blahodárný vliv na trávicí systém a metabolické procesy.

Vláknina citrusových plodů: Působí příznivě na metabolismus, snižuje hladinu cholesterolu v krvi azlepšuje peristaltiku střev. Vláknina vyvolává pocit sytosti a tím zabraňuje přejídání. Má spasmatické a stimulující účinky na sekreci žaludečních šťáv. Zlepšuje trávení.

Vitamín A je nezbytný pro růst a buněčný vývoj, dále pro zrak (podílí se na tvorbě zrakových pigmentů) a imunitní funkce. Pomáhá udržovat zdravou kůži a sliznice dýchacích, zažívacích a močových cest. Je to silný antioxidant, zlepšuje růst kostní tkáně, je vynikajícím prostředkem proti stárnutí a onkologickým onemocněním. Jeho nedostatek se projevuje šeroslepostí, poškozením zraku, častými infekcemi a dechovými obtížemi.

Vitamín B1 (tiamin) je nezbytný k získávání energie ze sacharidů a tuků. Má zásadní význam pro trávení a nervovou soustavu. Brání tvorbě toxických látek, které mohou poškodit srdce a jiné orgány. Jeho nedostatek vyvolává otoky, nervové poruchy a svalovou slabost.

Vitamín B2 (riboflavin) se podílí na energetické výměně bílkovin, tuků a sacharidů, reguluje stav centrálního nervového systému, působí na zrak, stav pokožky, vlasů a nehtů. Jeho nedostatek se projevuje chudokrevností, dermatitidou, popraskanými rty nebo lupy.

Vitamín B3 (PP - nikotinová kyselina) je nutný k tvorbě energie v buňkách a k tvorbě neurotransmiterů. Pomáhá udržovat zdravou pokožku a funkce zažívacího ústrojí. Snižuje hladinu cholesterolu v krvi. Doporučuje se k prevenci srdečních onemocnění. Zlepšuje funkci jater. Jeho nedostatek se projevuje únavou, depresí, nadměrnou pigmentací pokožky nebo častými průjmy.

Vitamín B5 (pantotenová kyselina) pomáhá uvolňovat energii z potravy, je nezbytná pro syntézu cholesterolu, tuku a červených krvinek. Normalizuje nervový systém, funkce nadledvinek a štítnou žlázu, zlepšuje stav svalové tkáně a pokožky. Jeho nedostatek je poměrně vzácný a projevuje se snížením citlivosti v prstech u nohou.

Vitamín B6 (pyridoxin) je potřebný pro vstřebávání bílkovin a tuků a napomáhá tvorbě červených krvinek. Reguluje stav nervového systému, brání kožním zánětům, podporuje dobrý stav zubů a dásní. Je velice důležitý pro správnou funkci imunitního systému. Jeho nedostatek se projevuje anémií a depresí.

Vitamín B9 (listová kyselina) se podílí na výměně a syntéze aminokyselin a nukleových kyselin, blahodárně působí na činnost střev. Spolu s vitamínem B 12 se podílí na tvorbě nových buněk. Je zvláště důležitá před početím a během těhotenství k prevenci defektů nervového systému plodu. Při jeho nedostatku vzniká anémie, poškození střev a vstřebávání živin.

Vitamín B12 (kyanokobalamin) je životně důležitý pro tvorbu DNA, RNA a myelinu (bílé hmoty obklopující nervová vlákna). Je rovněž důležitý pro buněčné dělení a transport kyseliny listové a jejích derivátů do buněk. Jeho nedostatek se projevuje degenerativními změnami nervového systému, případně mravenčením v končetinách a smyslovými poruchami.

Vitamín C (askorbová kyselina) je potřebný k tvorbě kolagenu (bílkoviny nezbytné pro zdravé zuby, kosti, dásně, chrupavky a kůži). Podporuje růst a regeneraci tkáně. Pomáhá absorpci železa z potravy. Je to také silný antioxidant, který zvyšuje odolnost organismu proti infekcím a zesiluje imunitu. Jeho nedostatek se projevuje únavou, ztrátou chuti k jídlu, bolestí kloubů, zánětem dásní, pomalým hojením ran a náchylností k infekcím.

Vitamín D působí na minerální výměnu látek, tvorbu kostní tkáně a vstřebání vápníku a fosforu do organismu. Má také přezdívku "sluneční vitamín", protože se v těle vytváří při pobytu na slunci. Je rozpustný v tucích. Jeho nedostatek pak vyvolává měknutí kostí a u dětí deformaci kostry.

Vitamín E je jedním z nejvýznamnějších antioxidantů. Chrání buňky před napadením volnými radikály a zpevňuje cévy. Má preventivní účinky proti vzniku aterosklerózy a srdečním onemocněním. Zabraňuje předčasnému stárnutí. Jeho nedostatek se projevuje zejména u lidí s neschopností vstřebávat tuk a nedonošených dětí, a to anémií a nervovým poškozením.

Minerální látky:

Mangan je součástí enzymů, chránících tkáně před volnými radikály a působí na vstřebávání některých vitamínů a minerálních látek do organismu. Mangan je dále nezbytný pro tvorbu hormonů štítné žlázy a pohlavních hormonů a hraje důležitou roli v tvorbě cholesterolu a inzulinu. Podílí se také na tvorbě kostí a pojivové tkáně a je tedy zásadní pro zdravé fungování podpůrné a svalové soustavy.

Zinek je nezbytnou složkou celé řady enzymů. Hraje nezastupitelnou úlohu při udržování a replikaci genetického materiálu každého jednotlivce (DNA, RNA). Je životně důležitý pro zdravý růst organismu a především pro činnost imunitního systému. Účastní se také vylučování volných radikálů a podporuje zdravý vývoj pohlavních orgánů. I mírný nedostatek zinku významně zvyšuje riziko infekce a virového onemocnění, proto hraje tento prvek tak zásadní úlohu ve výživě, zvláště u dětí a starších osob. 

Halo-komplex

Dakseen se doporučuje užívat v těhotenství, v době užívání antibiotik, při otravách, při onemocnění orgánů trávicího a vylučovacího ústrojí, při cukrovce, při fyzické a psychické únavě. Dakseen se doporučuje zařadit do programu snižování nadváhy. 

Produkt prošel testy na 116 dobrovolnících, které dokázaly snížení hladiny cholesterolu v krvi na hladinu normy

PORADENSTVÍ K PRODUKCI DR. NONA ZDARMA