HALO SOUPSEEN DR. NONA|regenerační výživa|vyvážený komplex vitamínů, minerálů|neobsahuje lepek, mléčné stopy

HALO SOUPSEEN je rychlý a výborný pomocník ve chvílích únavy a oslabení. Jedná se o dokonalou a regenerační výživu, která neobsahuje lepek ani mléčné složky.

Obsah baleni: 300 g  

V dnešní uspěchané době je čím dál složitější udržet si energii a vitalitu po celý den. Díky jedinečné kombinaci vitamínů, minerálů a Halo-komplexu dodává tato polévka našemu tělu potřebné látky a regeneruje celý organizmus. Její příprava zabere pouhých pár minut a lze ji přidávat i do jiných pokrmů, např. do omáček, nebo jako zdravé ochucovadlo.

Účinné složky: Pyl kaktusových plodů, vitamín B2, B3, B5, B6, B9 a B12, zinek, vitamín E, mangan, vitamín A, vitamín D3, sušená cibule, sušená petrželová nat', sušená rajčata, sója, koření, Halo-komplex.

• stimuluje imunitní systém
• napomáhá regeneraci organizmu při rekonvalescenci
• dodává tělu potřebnou dávku vitamínů a minerálů
• dodává tělu potřebné látky při dietním režimu
• stabilizuje funkce trávicího systému
• posiluje organizmus při stresu a vyčerpání, normalizuje metabolizmus
• využívá se v rámci programu snížení váhy a také při cukrovce

Dávkování: individuální tj. dle závažnosti a zdravotního stavu (regenerační, na akutní problémy). Do šálku horké vody zamíchat jednu dávku (cca 5 g) Halo Soupseen. Lze ji použít také k dochucení polévek a omáček jako zdravou, chutnou alternativu kořenících přípravků.

DOPORUČENÁ CENA Kč 1050,- e-shop
SLEVA 20 % (spotřebitel) - Kč 835,-
SLEVA 35% (distributor) - Kč 685,-

SKLADEM

1 050,00 Kč

JE MI LÍTO, ŽE S VÁMI NEMOHU VEŘEJNĚ SDÍLET VEŠKERÉ PODSTATNÉ INFORMACE O VÝROBCÍCH DR. NONA. Právní předpisy EU velmi omezují rámec, nakolik je možné informovat o výhodách, které produkty nabízejí. Věrní zákazníci know-how společnosti již důvěrně znají, a proto se stále vracejí zpět. Prosím Vás, abyste si také provedli vlastní výzkum, kdy zjistíte mnohem více o možných přínosech těchto darů přírody pro Váš prospěch.

5 g polévky (koření) obsahuje:

  • 0,975 g bílkovin,
  • 0,575 g tuků,
  • 3,25 g karbohydrátů,
  • při celkové kalorické hodnotě 19,25 Kcal.

V programu snižování hmotnosti pomůže Hallo Soupseen, společně s vyváženou skladbou jídelníčku (který na požádání vypracuji), zajistit základní přísun vitamínů, minerálů a biologicky aktivních látek. 

Hallo Soupseen obsahuje mikrotobolky s fragmenty minerálů Mrtvého moře, komplex vitamínů a jiných biologicky hodnotných látek.

Mikrotobolky umožňují dodat do sliznice střev biolgicky aktivní látky prakticky v nezměněném stavu. Tento systém příznivě ovlivňuje procesy, které v organismu probíhají. 

Výrobce: Dr. Nona International Ltd., Zone Canot, Izrael

Dovozce: D. N. I. - EU, s. r. o., U Zvonařky 16, Praha 2, 120 00, ČR

S Halo Soupseen jsem královnou kuchyně a můj úspěch je vždy zaručen! 

I když vstávám ve 4 hodiny ráno (kvůli pracovním povinnostem) po konzumaci polévky necítím žádnou únavu, mám obrovskou energii a často nemám ani hlad na další jídlo. Polévka je mým rychlým a zdravým pomocníkem ve chvílích únavy. Díky obsahu vitamínů, minerálů a Halo-komplexu je polévka Soupseen schopna dodat okamžitě tělu všechny potřebné látky, vrátit energii a regenerovat imunitní systém. Její příprava zabere pouhých pár minut. To mi nesmírně vyhovuje! Stačí tak málo, aby se změnilo více než si myslíme. Já sama při vaření preferuji jednoduchost, jednodruhovost, rychlost a hlavně jídlo musí vždy CHUTNAT. S Halo Soupseen je můj úspěch vždy zaručen.

Každá buňka v těle potřebuje správné a výživné prostředí pro svou bezchybnou funkci.

S každým soustem krmíme střevní mikrobiom, který ovlivňuje fungování celého organismu a je úzce spjat s nemocemi. Nepotřebujeme jíst odpad, potřebujeme tankovat kvalitní palivo a energii, kterou nalezneme v produkci Dr. nona. REGENERAČNÍ POLÉVKA, jejímž základem je Halo komplexs Archebakterií aktivující přirozený proces regenerace buněk. 

PORADENSTVÍ K PRODUKCI DR. NONA ZDARMA