HALO SOUPSEEN DR. NONA

Vyprodáno

Polévka HALO SOUPSEEN je rychlý a výborný pomocník ve chvílích únavy a oslabení.

V dnešní uspěchané době je čím dál složitější udržet si energii a vitalitu po celý den. Díky jedinečné kombinaci vitamínů, minerálů a Halo-komplexu dodává tato polévka našemu tělu potřebné látky a regeneruje celý organizmus. Její příprava zabere pouhých pár minut a lze ji přidávat i do jiných pokrmů, např. do omáček, nebo jako zdravé ochucovadlo.

Účinné složky: Pyl kaktusových plodů, vitamín B2, B3, B5, B6, B9 a B12, zinek, vitamín E, mangan, vitamín A, vitamín D3, sušená cibule, sušená petrželová nat', sušená rajčata, sója, koření, Halo-komplex.

• stimuluje imunitní systém
• napomáhá regeneraci organizmu při rekonvalescenci
• dodává tělu potřebnou dávku vitamínů a minerálů
• dodává tělu potřebné látky při dietním režimu
• stabilizuje funkce trávicího systému
• posiluje organizmus při stresu a vyčerpání, normalizuje metabolizmus
• využívá se v rámci programu snížení váhy a také při cukrovce

výživa (neobsahuje lepek, mléčné složky)

Dávkování: individuální tj. dle závažnosti a zdravotního stavu (regenerační, na akutní problémy). Do šálku horké vody zamíchat jednu dávku (7g) Halo Soupseen. Lze použít také k dochucení polévek a omáček jako zdravou alternativu kořenících přípravků.

DOPORUČENÁ CENA Kč 855,-- e-shop
SLEVA 20 % (spotřebitel) - Kč 685,--
SLEVA 35% (distributor) - Kč 555,--

Sleva 20 - 35% pouze při registraci.

K uplatnění slev použijte ID: 484410 a jméno sponzora Zdeňka Řepová

855,00 Kč

POLÉVKA / KOŘENÍ

HALO SOUPSEEN

Rychlý a zdravý pomocník ve výživě člověka.

Každičká buňka v našem těle potřebuje správné a výživné prostředí pro svou bezchybnou funkci. Přesně takové prostředí nám poskytuje Halo Soupseen.

Nežijeme proto, abychom jedli,
ale jíme proto, abychom žili.
(Sókratés)

Jídlo je potěšení, jídlo uvolňuje naše napětí,

jídlo nás vyživuje, ozdravuje a dodává energii.

Každá jedna molekula v membráně buněk je z toho - CO JÍME! S každým soustem krmíme střevní mikrobiotu, která ovlivňuje fungování celého organismu a úzce souvisí s nemocemi.

Nepotřebujeme jíst odpad, ale potřebujeme tankovat kvalitní palivo a energii, kterou nalezneme právě v této polévce. Není to obyčejná polévka. Je to REGENERAČNÍ POLÉVKA, jejímž základem je Halo komplexTM s Archebakterií  (aktivující přirozený proces regenerace buněk a udržení zdraví).

Použití regenerační polévky v praxi:

 • při arterioskleróze
 • při zvýšené hladině cukru v krvi
 • při zvýšené hladině cholesterolu
 • jako prevence onkologických a jiných chronických druhů onemocnění
 • k účinné regeneraci organismu po dlouhodobém onemocnění
 • k celkovému omlazení organismu
 • ke zvýšení koncentrace a zlepšení paměti
 • při snižování tělesné hmotnosti, při malnutrici
 • při žaludečních a střevních problémech

Výrobce: Dr. Nona International Ltd., Zone Canot, Izrael

Dovozce: D.N.I. - EU, s.r.o., U Zvonařky 16, Praha 2, 120 00, ČR

Produkty Dr. Nona nejsou "léky" a je vždy nutné brát ohled na vlastní a individuální zdravotní stav. Veškeré postupy vždy konzultujte se svým lékařem!

DOCHUCENÍ A DODÁNÍ ENERGIE přímo do Vašeho domova, kuchyně, hrnce, talíře a poté organismu - docílíte s pomocí HALO SOUPSEEN (polévka, koření Dr. Nona). V dnešní uspěchané době je čím dál složitější si udržet energii a vitalitu, ale s Dr. Nonou jsme vždy o krok napřed. Stačí tak málo, aby se změnilo více než si myslíme. Já sama při vaření preferuji jednoduchost, jednodruhovost, rychlost a hlavně jídlo musí vždy CHUTNAT.

S Halo Soupseen je úspěch vždy zaručen.

I když vstávám ve 4 hodiny ráno (kvůli pracovním povinnostem) po konzumaci polévky necítím žádnou únavu, mám obrovskou energii a často nemám ani hlad na další jídlo. Polévka je mým rychlým a zdravým pomocníkem ve chvílích únavy. Díky obsahu vitamínů, minerálů a Halo-komplexu je polévka Soupseen schopna dodat okamžitě tělu všechny potřebné látky, vrátit energii a regenerovat imunitní systém. Její příprava zabere pouhých pár minut.

To mi nesmírně vyhovuje!!!


Zajímavost o pylu kaktusových plodů: obsahuje velké množství antioxidantů, prokazuje odolnost na velké dávky radiace. Používá se při uštknutí hadem, pro zastavení krvácení, při poruchách dýchacích cest. Má močopudné účinky. Intenzivně stimuluje imunitní systém. Používá se při srdečně-cévních problémech a má blahodárný vliv na trávicí systém a metabolické procesy.

Halo Soupseen je jedinečný dietní pokrm.

Sáček o obsahu 5 g obsahuje 0,975 g bílkovin, 0,575 g tuků a 3,25 g karbohydrátů při celkové kalorické hodnotě 19,25 Kcal. V programu snižování hmotosti pomůže Soupseen, společně s vyváženou skladbou jídelníčku (který Vám na požádání a na míru vypracuji), zajistit základní přísun vitamínů, minerálů a biologicky aktivních látek.

Soupseen obsahuje mikrotobolky s fragmenty minerálů Mrtvého moře a komplex vitamínů a jiných biologicky hodnotných látek.

Mikrotobolky umožňují dodat do sliznice střev biolgicky aktivní látky prakticky v nezměněném stavu! Tento systém příznivě ovlivňuje procesy, které v organismu probíhají, optimalizuje činnost srdečního a cévního systému, trávicího traktu a močového systému, pomáhá normalizovat látkovou výměnu.

Zdravá pažitková pomazánka

s kořením Dr. Nona "Soupseen"

Slunečnice je má další srdcová záležitost. Nejen květina, ale i její plody. O namáčení a otevírání semínek už víte z předešlých příspěvků (v mé uzavřené skupince na fcb) a věřím, že ho také zavedete do své praxe.

Slunečnicová semínka mají protizánětlivé vlastnosti a nejen to. Semínka slunečnice zasytí, dodají okamžitou energii a řadu potřebných živin. Slunečnicová semínka obsahují velké množství vitamíu A, E, B1, kyselinu listovou a niacin. Dále měď, mangan, selen, hořčík, fosfor, kyselinu linolovou a olejovou, nepostradatelné omega mastné kyseliny, bílkoviny, aminokyseliny atd.

A co vyzkoušet můj oblíbený a nadupaný recept? Přes noc si namočte cca 200g (množsví je libovolné) semínek slunečnice. Druhý den přidejte velký svazek pažitky. Já kombinuji klasickou a česnekovou pažitku. Přidejte šťávu z BIO citrónu, špetku pepře, špetku soli, sáček Soupseen od Dr. Nona, dle potřeby čistá voda.

Pak vše do hladka rozmixujte. Každý máme jiné tolerance a jiné chutě. Já si tuto lahůdku dopřávám v různých kombinacích:

 • 🌻 s křenem
 • 🌻 s chilli
 • 🌻 s čerstvou červenou řepou
 • 🌻 s česnekem
 • 🌻 s bylinkami dle sezóny...
 •  🌻 s Dr. Nona Soupseen a Gonseen (usušená směs koření)

Není nutné dělat pažitkovou pomazánku jen z tvarohu. Exisují i zdravé varianty - co na to říkáte?

Dysbakterióza střev

porucha poměru mikroflóry ve střevech

Projevuje se poruchou trávení - zácpy, průjmy, křeče aj.. V tomto případě je potřeba, aby správnou diagnózu určil lékař. Já osobně na problémy s histaminovou intolerancí a na problémy se střevem užívám a mám velmi pozitivní zkušenosti:

Gonseen
Cleanseen
Soupseen
Dakseen
Ústní voda
Sůl Dr. Nona

Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod".

Od dnešního dne a pak po celý následující týden zařadím do svého jídelníčku popíjení většího množství Gonseen (bylinná kůra) k odplavení nečistot, toxických látek, podpoře hubnutí a detoxikaci celého organismu. Obsahuje cesmínu paraguayskou, olivovník evropský, dobromysl, měsíček lékařský, meduňku lékařskou, chryzanténu zahradní, ale důležitý Halo-komplex s Archeou. Tato kúra nejen posiluje imunitní systém, ale zmírňuje stres, je zdrojem energie po celý den, normalizuje krevní tlak a snižuje chutě na sladké. Je výborný na dobrou náladu. Může se pít dlouhodobě! K snídani si dám výborný Čokoseen - k obědu Soupseen a během dne na posílení, doplnění potřebných látek, živin, vitamínů, minerálů a pro dostatek energie sezobnu tyčku Dakseen + Ravseen (omega m. kys.). Je velmi jednoduché a pohodlné doplňovat mikroživiny ve formě buněčné výživy Dr. Nona.

Když máme správně nasycené buňky, které jsou zdravé a silné, tak i naše tělo to pozná pevným a harmonickým zdravím a pozitivní energií.

Pozitivní přínos: očista, detox, úklid, regenerace, harmonizace myšlení a vnímání.

Dopřejte také odpočinek celému svému organismu, trávicí soustavě. S Dr. Nonou můžete pracovat na psychické pohodě a dokonale se tak připravíte na náročné dny.

Zde naleznete odkaz na VIDEO o produktu. !POZOR! veškeré postupy mají pouze informativní charakter, jsou souhrnem osobních zkušeností, zkušeností klientů, spolupracujících lékařů a vědců - NEMOHOU BÝT NIKDY NÁHRADOU ZA LÉKAŘSKOU PÉČI.

Produkce Dr. Nona je pouze podpůrná a doplňková - v žádném případě to NEJSOU LÉKY (!).

Svůj zdravotní stav konzultujte s lékařem.