DR. NONA HALO SOUPSEEN | výživa

HALO SOUPSEEN je rychlý a výborný pomocník ve chvílích únavy a oslabení. Jedná se o dokonalou a regenerační výživu, která neobsahuje lepek ani mléčné složky.

Obsah baleni: 300 g  

Účinné složky: Pyl kaktusových plodů, vitamín B2, B3, B5, B6, B9 a B12, zinek, vitamín E, mangan, vitamín A, vitamín D3, sušená cibule, sušená petrželová nat', sušená rajčata, sója, koření, Halo-komplex.

SKLADEM

1 050,00 Kč 835,00 Kč

S Dr. Nona Halo Soupseen budete královnou kuchyně a váš úspěch bude vždy zaručen!

Každá buňka v těle potřebuje správné a výživné prostředí pro svou bezchybnou funkci

Nepotřebujete jíst odpad, potřebujete tankovat kvalitní palivo a energii. Hallo Soupseen obsahuje mikrotobolky s fragmenty minerálů Mrtvého moře, komplex vitamínů a jiných biologicky hodnotných látek. Mikrotobolky umožňují dodat do sliznice střev biolgicky aktivní látky prakticky v nezměněném stavu. Tento systém příznivě ovlivňuje procesy, které v organismu probíhají. REGENERAČNÍ POLÉVKA HALO SOUPSEEN je rychlý a výborný pomocník ve chvílích únavy a oslabení. Jedná se o dokonalou a regenerační výživu, která neobsahuje lepek ani mléčné složky.

V dnešní uspěchané době je čím dál složitější udržet si energii a vitalitu po celý den. Díky jedinečné kombinaci vitamínů, minerálů a Halo-komplexu dodává tato polévka tělu potřebné látky. Její příprava zabere pouhých pár minut a lze ji přidávat i do jiných pokrmů, např. do omáček, nebo jako dobré ochucovadlo. 

5 g polévky (koření) obsahuje:

 • 0,975 g bílkovin,
 • 0,575 g tuků,
 • 3,25 g karbohydrátů,
 • při celkové kalorické hodnotě 19,25 Kcal.

Jednoduché vodítko:

 • Do šálku horké vody zamíchat jednu dávku (5 g) Halo Soupseenu. Lze použít také k dochucení polévek a omáček jako zdravou alternativu kořenících přípravků. Dobře promíchejte.

 • Pravidelnost procedur je základ úspěchu! 
 • Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

 • Uchovávejte v suchu a temnu při pokojové teplotě.

 • Spotřebujte do data uvedeného na obalu.

 • Není určeno jako náhrada pestré stravy.

 • JE MI LÍTO, ŽE S VÁMI NEMOHU SDÍLET PODSTATNÉ INFORMACE O PRODUKTECH DR. NONA. Právní předpisy EU velmi omezují rámec, nakolik je možné informovat o výhodách, které produkty nabízejí. Věrní zákazníci know-how společnosti Dr. Nona naštěstí již důvěrně znají a proto se stále vracejí zpět. Prosím, abyste si také provedli vlastní výzkum, kdy zjistíte mnohem více o možných přínosech těchto darů pro Váš prospěch.
 • Veškeré návody jsou pouze doporučujícího charakteru. Před samotnou aplikací je nutno přihlédnout k individuálnímu stavu každého člověka a k doporučení lékaře.
 • Svědectvím o narůstající popularitě produktů Dr. Nona je stále vyšší počet lékařů a vděčných klientů, kteří efektivně využívají jejich blahodárné působení.
 • Nesprávné používání produktů Dr. Nona brání jejich pozitivnímu působení. Je tedy důležité znát správné způsoby používání a kombinování jednotlivých produktů. Nejlepších výsledků se dosahuje při komplexním a déle trvajícím používání přípravků.

Výrobce: Dr. Nona International Ltd., Zone Canot, Izrael

Dovozce: D. N. I. - EU, s. r. o., U Zvonařky 16, Praha 2, 120 00, ČR

V produkci Dr. Nona je zakomponován objev již zapomenutých receptur našich předků i zcela nové unikátní technologie, vytvořené na bázi vzácných přírodních komponentů - Bioorganominerálního komplexu Mrtvého moře, bylinek, aromatických esencí a olejů. Na technologii je však naprosto jedinečná hlavně kultivace Archebakterie a použití její biohmoty ve všech produktech Dr. Nona. Archebakterie je jeden z nejstarších organismů na Zemi. 

Halo Complex™ = patentovaná technologie, která obsahuje mikroprvky a cenné aromaterapeutické složky, organické sloučeniny z bylin, minerály z Mrtvého moře obsahující anorganické soli a aktivní látky jílového bahna, vysoce kvalitní éterické a esenciální oleje a silice z Francie, ekologicky čisté rostlinné extrakty bohaté na bioaktivní látky a především to nejpodstatnější deriváty archebaktérií/halobaktérií/.

I když vstávám v 5 hodin ráno (kvůli pracovním povinnostem) po konzumaci polévky a čaje Gonseen necítím žádnou únavu, mám obrovskou energii a často nemám ani hlad na další jídlo. Polévka je mým rychlým pomocníkem ve chvílích únavy. Díky obsahu vitamínů, minerálů a Halo-komplexu je polévka Soupseen schopna dodat okamžitě tělu důležité látky a navrátit energii. Její příprava zabere pouhých pár minut. To mi nesmírně vyhovuje! Stačí tak málo, aby se změnilo více než si myslíte. Já sama při vaření preferuji jednoduchost a hlavně mé jídlo musí vždy CHUTNAT. 

S Halo Soupseen je můj úspěch vždy zaručen.

PORADENSTVÍ K PRODUKCI DR. NONA ZDARMA