HALO ČOKOSEEN DR. NONA

Vyprodáno

HALO ČOKOSEEN obsahuje celé spektrum vitamínů, minerálů a v kombinaci s Halo-komplexemTM tvoří ideální prostředek pro ochranu zdraví a posílení imunity. Halo Čokoseen je také chutná pochoutka pro celou rodinu, kterou si oblíbí zejména děti.

Obsah: 250g balení (v sypané formě)

Účinné látky: cukr, kakaový prášek, vanilin, vitamin A, B2, B3, B5, B6, B12, C, D3, E, listová kyselina, zinek, mangan, Halo-komplex.

• pomáhá zlepšit pamět'
• chrání proti virovým onemocněním
• stimuluje imunitní systém
• posiluje organizmus
• má antioxidační vlastnosti
• poskytuje organismu důležité vitamíny a minerály

Vsypat do sklenice jednu dávku Halo Čokoseenu, přidat studené nebo teplé mléko (příp. vodu), pečlivě zamíchat.

DOPORUČENÁ CENA Kč 664,-- e-shop
SLEVA 20 % (spotřebitel) - Kč 530,--
SLEVA 35% (distributor) - Kč 435,--

Sleva 20 - 35% pouze při registraci.

K uplatnění slev použijte ID: 484410 a jméno sponzora Zdeňka Řepová

664,00 Kč

HALO ČOKOSEEN DR. NONA

Ke spokojenosti patří bezpečný domov.

Ke každému domovu patří příjemné teplo, pohoda a zdraví. Ke zdraví patří Dr. Nona a její produkce s Archeou.

Jak můžeme v dnešní době přirozeně posílit imunitní systém, abychom odolali chřipce, virózám, alergiím a obrnili se proti rakovině? Klíčem je zdravá strava. Víte však, že to není tak jednoduché, jak by se na první pohled mohlo zdát. Ne každá strava a režim nám přinese potřebný užitek.

Můj dnešní typ je lahodný, nadupaný nápoj z buněčné výživy Dr. Nona - HALO ČOKOSEEN.

Halo Čokoseen je skutečná pochoutka pro celou rodinu, kterou si oblíbí i malé děti. Obsahuje vitamín A - hlavní bojovník s infekcí a napomáhá při virových onemocnění, vitamin C - nepostradatelný při každém onemocnění, komplex vitamínů skupiny B je hlavním dodavatelem zdravé energie a zajišťuje zpracování energie z uhlovodanů, bílkovin a tuků, které jsou obsaženy v jídle. Čokoseen ideálním prostředkem pro těhotné ženy - obsahuje mj. kyselinu listovou.

  • pro zlepšení koncentrace u dětí a dospívajících
  • při problémech s pamětí
  • jako prevence proti virovým onemocněním
  • stimuluje imunitní systém
  • při oslabené imunitě u dětí i dospělých
  • při nevyrovnané hladině cholesterolu v organismu
  • má antioxidační vlastnosti
  • poskytuje organismu důležité vitamíny a minerály
  • prevence problémů pohytového aparátu a srdečních a cévních onemocnění

Každý den by se člověk měl věnovat nějaký čas

jen sám sobě!

Zastavit se, zklidnit se, uvolnit se a udělat si třeba svůj oblíbený horký/studený nápoj HALO ČOKOSEEN.

Čokoseen zaléváme vodou (ne vroucí) nebo rostlinným mlékem (osobně preferuji před živočišným mlékem), můžeme také půl čajové lžičky přidat do kávy nebo jiného oblíbeného nápoje na dochucení a dodání té správné energie a dávky potřebných živin.

Mám ráda přirozenost ve všech směrech, preferuji tedy i přirozenou a jednoduchou výživu. Jsem velmi aktivní a zdravý životní styl je mou vášní. Poznala jsem, jak funguje lidské tělo a pokud budete chtít - krok za krokem vás provedu. Ze srdce a od srdce mohu doporučit produkci Dr. Nona. Proč? Dr. Nona jsou bylinky, aromaterapie, Halo-komplex s Archebakterií a obrovská dávka energie, zdraví. Vychutnávejte si společně se mnou: nádherné životní okamžiky, skvělou vůni, horký hrneček, dávku energie, svou soukromou nikým a ničím nenahraditelnou chvíli s Dr. Nonou.

Detox

Každý den v týdnu na měsíční fáze (již několik let) držím "půst", klasický půst o vodě. Půst se stal mou součástí, dostal se mi doslova pod kůži. Organismus během půstu odpočívá, veškerou energii, kterou by za normálních okolností věnoval trávení, věnuje očistě a regeneraci, kdy spotřebovává to, co tělo nejméně potřebuje. Při dlouhodobých půstech jde o zbytečné tkáně, výrůstky, srůsty, nánosy na střevních stěnách a vnitřních orgánech, neduživé, slabé buňky a další útvary. Půst úžasně napomáhá SAMOLÉČENÍ.

"Kdo CHCE - hledá způsob. Kdo NECHCE - hledá důvod".

Po půstu v návratové fázi zařadím do svého jídelníčku popíjení většího množství Gonseenu - bylinná kůra - k odplavení nečistot, toxických látek, podpoře hubnutí a k detoxikaci celého organismu. Tato kúra nejen posiluje imunitní systém, ale i zmírňuje stres, je zdrojem energie po celý den, normalizuje krevní tlak a snižuje chutě na sladké. Je výborný i na dobrou náladu. Může se pít dlouhodobě. K snídani si dám výborný Čokoseen - k obědu Soupseen a během dne na posílení, doplnění potřebných látek, živin, vitamínů, minerálů a pro dostatek energie - sezobnu tyčku Dakseen + Ravseen (omega m. kys.). Je velmi jednoduché a pohodlné doplňovat mikroživiny ve formě buněčné výživy Dr. Nona.

Když máme správně nasycené buňky, které jsou zdravé a silné, tak i naše tělo to pozná pevným a harmonickým zdravím a pozitivní energií.

POZITIVNÍ PŘÍNOS - očista, detox, úklid, regenerace, harmonizace myšlení a vnímání. Dopřejte také odpočinek celému organismu, trávicí soustavě, budete pracovat na psychické pohodě a dokonale se tak připravíte na náročné tempo dnešní zrychlené doby. Dejte s Dr. Nonou prostor na odpočinek každičké buňce v těle.