DR. NONA HALO ČOKOSEEN | výživa

DR. NONA HALO ČOKOSEEN obsahuje celé spektrum vitamínů, minerálů a v kombinaci s Halo-komplexemTM. Halo Čokoseen je chutná pochoutka pro celou rodinu, kterou si oblíbí zejména děti.

Obsah: 250g balení (v sypané formě)

Účinné látky: cukr, kakaový prášek, vanilin, vitamin A, B2, B3, B5, B6, B12, C, D3, E, listová kyselina, zinek, mangan, Halo-komplex.

SKLADEM

855,00 Kč 685,00 Kč

Každý den by měl člověk věnovat nějaký čas jen sám sobě. Zastavit se, zklidnit se, uvolnit se a udělat si svůj oblíbený horký/studený nápoj DR. NONA HALO ČOKOSEEN.

 • pro zlepšení koncentrace u dětí a dospívajících
 • nápoj poskytuje organismu důležité vitamíny a minerály

Ke každému domovu patří příjemné teplo, pohoda, zdraví, Dr. Nona a její produkce s Archeou. V dnešní uspěchané době je čím dál složitější udržet si energii a vitalitu po celý den. Díky jedinečné kombinaci vitamínů, minerálů a Halo-komplexu dodává tento lahodný nápoj tělu potřebné látky a pečuje o celý organizmus. Jeho příprava zabere pouhých pár minut a báječně chutná, obzvláště vašim dětem. 

Složení Halo Čokoseen Dr. Nona: cukr, kakaový prášek, vanilin, sůl kamenná (chlorid sodný NaCl), zinek - 8,48 mg, retinyl acetát - 247 mikrog RE (vitamín A), mangan - 2,83 mg riboflavin - 1,13 mg (vitamín B2), nikotinamide - 10,74 mg (vitamín B3), pyridoxin HCL - 1,04 mg (vitamín B6), kyanokobalamin - 1,13 mikrog (vitamín B12), kyselina-L-askorbová - 56,52 mg (vitamín C), cholekalciferol - 2,86 mikrog (vitamín D3), kyselina listová - 113 mikrog (vitamín B9), pantothenan vápenatý - 3,99 mg (vitamín B5), DL-alfa-tokoferolacetát - 3,79 mg alfa-TE (vitamín E), mořská sůl  - 0,5 mg (Halocomplex).

Jednoduché vodítko:

 • Halo Čokoseen zaléváme vodou (ne vroucí) nebo rostlinným mlékem (preferujte před živočišným mlékem). Můžete také půl čajové lžičky přidat do kávy, proteinu a nebo jiného oblíbeného nápoje na dochucení a dodání té správné energie a dávky potřebných živin.

 • Dobře promíchejte.

 • Pravidelnost procedur je základ úspěchu.
 • Není určeno jako náhrada pestré stravy.

 • Uchovávejte v suchu a temnu při pokojové teplotě.

 • Spotřebujte do data uvedeného na obalu.

 • JE MI LÍTO, ŽE S VÁMI NEMOHU SDÍLET PODSTATNÉ INFORMACE O PRODUKTECH DR. NONA. Právní předpisy EU velmi omezují rámec, nakolik je možné informovat o výhodách, které produkty Dr. Nona nabízejí. Věrní zákazníci know-how společnosti Dr. Nona naštěstí již důvěrně znají a proto se stále vracejí zpět. Prosím, abyste si také provedli vlastní výzkum, kdy zjistíte mnohem více o možných přínosech těchto darů pro Váš prospěch.
 • Veškeré návody jsou pouze doporučujícího charakteru. Před samotnou aplikací je nutno přihlédnout k individuálnímu stavu každého člověka a k doporučení lékaře.
 • Svědectvím o narůstající popularitě produktů Dr. Nona je stále vyšší počet lékařů a vděčných klientů, kteří efektivně využívají jejich blahodárné působení.
 • Nesprávné používání produktů Dr. Nona brání jejich pozitivnímu působení. Je tedy důležité znát správné způsoby používání a kombinování jednotlivých produktů. Nejlepších výsledků se dosahuje při komplexním a déle trvajícím používání přípravků. 

Výrobce: Dr. Nona International Ltd., Zone Canot, Izrael

Dovozce: D. N. I. - EU, s. r. o., U Zvonařky 16, Praha 2, 120 00, ČR

V produkci Dr. Nona je zakomponován objev již zapomenutých receptur našich předků i zcela nové unikátní technologie, vytvořené na bázi vzácných přírodních komponentů - Bioorganominerálního komplexu Mrtvého moře, bylinek, aromatických esencí a olejů. Na technologii je však naprosto jedinečná hlavně kultivace Archebakterie a použití její biohmoty ve všech produktech Dr. Nona. Archebakterie je jeden z nejstarších organismů na Zemi. 

Halo Complex™ = patentovaná technologie, která obsahuje mikroprvky a cenné aromaterapeutické složky, organické sloučeniny z bylin, minerály z Mrtvého moře obsahující anorganické soli a aktivní látky jílového bahna, vysoce kvalitní éterické a esenciální oleje a silice z Francie, ekologicky čisté rostlinné extrakty bohaté na bioaktivní látky a především to nejpodstatnější deriváty archebaktérií/halobaktérií/.

PORADENSTVÍ K PRODUKCI DR. NONA ZDARMA