PŘÍRODNÍ URYCHLOVAČE A NAKOPÁVAČE

16.04.2021

NENÍ PROBLÉM EFEKTIVNĚ HUBNOUT

Také hledáš způsob, jak se přirozeně nakopnout, jak zefektivnit svůj metabolismus, snadněji zhubnout, ovládat chutě na sladké a získat nekonečnou dávku energie po celý den? 

 • Prohlub své znalosti a drž se jednoduchosti! 
 • Redukce kg je tématem, který občas řešíme všichni. "Zaručené návody na hubnutí" se ti zjevují, jak houby po dešti, přesto opravdu zhubne jen málokdo. Většinou to bývají jen ti, kteří spolu se mnou s vnější změnou projdou zároveň i vnitřní proměnou (transformací). 
 • Čím víc se budeš snažit kontrolovat svůj příjem jídla, tím menší kontrolu v jídle budeš mít. Začni se stravovat vědomě
 • Každá nemoc je psychosomatická. Chceš znát psychosomatickou příčinu tvé nadváhy?
 • Nečekej na zázraky. Ty se odehrávají pouze v pohádkách. Ovšem, ne všechny hubnoucí přípravky jsou z principu špatné. Některé opravdu pomohou k rychlejší transformaci,  odbourávání a spalování. 
Metabolismus lze jednoduše "zrychlit" jednoduchými životními změnami.
Metabolismus lze jednoduše "zrychlit" jednoduchými životními změnami.

SPALUJ VÍC! PIJ HALO SLIMSEEN a máš tak jedinečnou možnost přínosného nápoje, který obsahuje řadu antioxidantů a dalších biologicky aktivních látek, které jsou bezkonkurenční a ničím nezastupitelné. 

Funguje jako homeopatie. Najde problém a bude pracovat na obnovení - prostě mu dej čas. Super transformační drink! Na zdraví. 

Bonusem je fakt, že pokaždé, když si dáš svůj šálek Halo Slimseenu, tvé tělo se začne zbavovat toxinů, s lahodným mokem ti přiteče také lepší nálada, dojde ke zvýšení tvého pozitivizmu, zrychlení metabolismu a ohromného nárůstu přirozené energie. Dojde k poklesu chutí na sladké. Přesvědč se sám/sama, jak pracují výrobky Dr. Nonapřírodní adaptogeny

Věř, že metabolismus můžeš upravit změnou životního stylu, jídelníčku, vhodnými pohybovými aktivitami a konzumací potravin, které ti pomohou metabolismus výrazně nastartovat.  

3, 2, 1, START! 

Dr. Nona má pro tebe přírodní zdroj stimulujících látek, který efektivně urychluje metabolismus. Metabolismus (látková přeměna), představuje komplex mnoha různorodých biochemických reakcí. 

Exkluzivní receptura na bázi Halo-Complex™ poskytuje výrobkům Dr. Nona nebývalou účinnost. Halo Slimseen byl namíchán na základě zkušeností a starodávných tradic, tak aby měl nápoj širokospektrální využití. Základem Halo-Complexu™ vitamínů a minerálů z Mrtvého moře je také Archaebakterie, pradávná forma života, která přežila do dnešní doby i v extrémních podmínkách Mrtvého moře.

Unikátní struktura Archaebakterie má mimořádnou vitalitu a je silným, nevyčerpatelným zdrojem bílkovin, aminokyselin a antioxidantů. 

Nový životní styl, energie, omlazení, obnova organismu, koncentrace a vysoká efektivita 

HALO SLIMSEEN - Vzhledem ke stimulačním složkám je velmi vhodné pro udržení pozornosti (např. na cestách, při práci, studiu). Ideální nápoj pro sportovce.

V dnešní technicky vyspělé, ale uspěchané době jen stěží najdeš člověka, který by neměl námitky vůči své postavě. Zhoršující se ekologie, nedostatek pohybu, nezdravé stravovací návyky se stávají stále větším problémem žen i mužů. Má‑li být účinek nápoje zřetelný a trvalý, je nutné, aby součástí kúry byla i opatření dietetická, spolu s vhodnou a dostatečnou pohybovou aktivitou.

Účinné složky: Halo-Complex™, zelená káva, zelený čaj, čaj maté, kořen pampelišky, ořech Kola, vojtěška, citrónová kůra. 

Kofein je sice jen jedna z mnoha funkčních složek Halo Slimseenu, ale také je to nejužívanější droga na světě s nebývalými benefity. Doporučuji v den, kdy budeš užívat Halo Slimseen "vysadit" další zdroje kofeinu.  

Halo Slimseen ti pomůže od závislostí na sladkostech, ale i třeba na kávě. Skutečně ty tvá kafíčka vytlačí úplně přirozeně (zpětná vazba od klientů: Místo 5 káv denně si nyní každý den dám Halo Slimseen a jsem tak spokojený." Halo Slimseen je nápojem o celkové souhře všech funkčních látek. Když se i ty s nápojem dostaneš do stavu, ve kterém lépe funguješ, tvůj mozek si to zapamatuje. Když to ho budeš pít pravidelně ucítíš na vlastní kůži, jaké spektrum pozitivních účinků má.

KDYŽ PŘÍRODA POMÁHÁ

Zdravotní tvrzení - Na základě nařízení Evropského parlamentu a Rady evropského společenství č. 1924/2006 nelze uvádět žádná Radou neschválená výživová a zdravotní tvrzení. Je mi líto, že nemohu sdílet podstatné informace o výrobku a jednotlivých účinných složkách. Věrní zákazníci know-how společnosti Dr. Nona naštěstí již důvěrně znají a proto se stále vracejí zpět. Prosím, abys si také provedl/a vlastní výzkum, kdy zjistíš mnohem více o možných přínosech těchto darů pro tvůj vlastní prospěch. 

ZELENÁ KÁVA

ZELENÝ ČAJ

ČAJ MATÉ

KOŘEN PAMPELIŠKY

OŘECH KOLA

VOJTĚŠKA

CITRÓNOVÁ KŮRA

HALO-COMPLEX™

ARCHAEA

Proč vyzkoušet HALO SLIMSEEN a restart metabolismu?

Metabolismus mj. znamená využití energie, která se získala zpracováním přijatých živin. Díky energii mohou probíhat základní životní funkce, ale také pohyb, fyzická nebo psychická činnost.

Rychlejší metabolismus se odráží v efektivnějším využití živin. Čím rychleji pracuje, tím více spálí tělo kalorií během daného časového intervalu. Čím rychlejší je metabolismus, tím méně energie se ukládá v podobě tvých tukových zásob. 

Halo Slimseen pomáhá, ale pouze jako doplněk. Nezapomínej, že hubnutí je komplexní záležitostí a ohromnou roli zde hraje psychosomatika

 1. Nebudeš hladovět, přejídat se a začneš se stravovat s rozumem. 
 2. Pokud máš nadváhu, neměl/a bys jíst jídlo po 18 hodině. V noci je metabolismus nejpomalejší (nejrychlejší je od 9:00 do 13:00). 
 3. Doplňuj zdravou a pravidelnou stravu spolu s pohybem! Spalování kalorií, dieta, hubnutí a formování postavy jsou otázky, které budeme řešit individuálně. Jen v případě, že chceš být na dovolené v plavkách sexy a neodolatelný/á. 

 4. Vzdáš se cukru. Zpočátku to může být obtížné, ale jakmile projdeš těžkou fází, uvědomíš si, že jsi nic neztratil/a. Boj se závislostí ti velmi usnadní Halo Slimseen. 
 5. Budeš pít a popíjet. Nejlepším nápojem je čistá pramenitá (filtrovaná voda). Avšak existují i nápoje, které tě podpoří a pomáhají. A to teď potřebuješ.  

Účinné látky: Halo-Complex™, zelená káva, zelený čaj, čaj maté, kořen pampelišky, ořech Kola, vojtěška, citrónová kůra.

Přírodní zdroj stimulujících látek, který výrazně urychluje metabolismus. 

Funguje jako homeopatie. Najde problém a bude pracovat na obnovení těla - prostě mu dejte čas. Super drink! Na zdraví.

Účinné složky: cesmína paraguayská, olivovník evropský, dobromysl, měsíček lékařský, meduňka lékařská, chryzantéma zahradní, chrpa polní, Halo-komplex.

Klinika Lenom |Dr. Nona| vyvinula tento nový druh bylinného nápoje, který je ve svět nazýván "čajem znovuzrození." Denním pitím čaje Halo Gonseen změkčujete údery, které přinášejí těžké životní zkoušky. Podobně jako ostatní produkty Dr. Nona je i tento čaj naprosto unikátním a nenahraditelným výrobkem díky svému složení. Receptura byla vyvinuta tak, aby měl čaj širokospektrální využití. 

CO TI NESMÍ CHYBĚT

Pomáda na rty NovaYa. Tento revoluční balzám je vyroben podle nejnovějších vědeckých postupů a podobně jako ostatní produkty Dr. Nona | NovaYa je i tato malá tyčinka naprosto unikátním a nenahraditelným výrobkem díky svému složení. 

Vědci z kliniky Lenom vyvinuli speciální pomádu, která dokáže regulovat chutě. Pomocí aromaterapie a vůně ovlivňuje pomáda na rty limbický systém a apetit.

Dokážeme tak využít jedinečné schopnosti našeho čichového aparátu ke snížení apetitu a tendence k přejídáníSoučástí bezbarvé pomády na rty z řady Nova-Ya jsou vzácné oleje, které mají účinky na chuť k jídlu.

Účinné složky: Pyl kaktusových plodů, vitamín B2, B3, B5, B6, B9 a B12, zinek, vitamín E, mangan, vitamín A, vitamín D3, sušená cibule, sušená petrželová nat', sušená rajčata, sója, koření, Halo-komplex™ .

Každá buňka v těle potřebuje správné a výživné prostředí pro svou bezchybnou funkci. Hallo Soupseen obsahuje mikrotobolky s fragmenty minerálů Mrtvého moře, komplex vitamínů a jiných biologicky hodnotných látek. Mikrotobolky umožňují dodat do sliznice střev biolgicky aktivní látky prakticky v nezměněném stavu. Tento systém příznivě ovlivňuje procesy, které v organismu probíhají. REGENERAČNÍ POLÉVKA HALO SOUPSEEN je rychlý a výborný pomocník ve chvílích únavy a oslabení. Jedná se o dokonalou a regenerační výživu, která neobsahuje lepek ani mléčné složky. Měla by být součástí každého propracovaného stravovacího režimu. 

Účinné látky: cukr, kakaový prášek, vanilin, vitamin A, B2, B3, B5, B6, B12, C, D3, E, listová kyselina, zinek, mangan, Halo-komplex™.

Každý den by měl člověk věnovat nějaký čas jen sám sobě. Zastavit se, zklidnit se, uvolnit se a udělat si svůj oblíbený horký/studený nápoj DR. NONA HALO ČOKOSEEN.

 • pro zlepšení koncentrace 
 • nápoj, který poskytuje organismu důležité vitamíny a minerály

Svědectvím o narůstající popularitě produktů Dr. Nona je stále vyšší počet lékařů a vděčných klientů, kteří efektivně využívají jejich blahodárné působení.