HALO SLIMSEEN | COFFEE MIX | NOVAYA | DR.NONA

NOVINKA

Přírodní zdroj stimulujících látek

Chcete speciální nápoj Halo Slimseen, který vám dodá nekonečnou dávku energie a pozitivních účinků? Chcete vyměnit vaše nezdravé návyky za dobré? Coffemix je tady..

Účinné látky: Halo-Complex™, zelená káva, zelený čaj, čaj maté, kořen pampelišky, ořech Kola, vojtěška, citrónová kůra.

SKLADEM

1 186,00 Kč 925,00 Kč

Chcete SLEVU? Využijte exkluzivní nabídku zvýhodněného nákupu. Pro nastavení slevy mě kontaktujte zde: nona@hitzdravi.cz, tel: +420 773 670 306.

NovaYa |HALO SLIMSEEN COFFEE MIX | PŘÍRODNÍ URYCHLOVAČ METABOLIZMU
NovaYa |HALO SLIMSEEN COFFEE MIX | PŘÍRODNÍ URYCHLOVAČ METABOLIZMU

HALO SLIMSEEN COFFE MIX 

cesta k vysněnému cíli 

Exkluzivní receptura na bázi Halo-Complex™ poskytuje produktu nebývalou účinnost. Halo Slimseen byl namíchán na základě zkušeností a starodávných tradic, tak aby měl nápoj širokospektrální využití.

Základem Halo-Complexu™ vitamínů a minerálů z Mrtvého moře je Archaebakterie, pradávná forma života, která přežila do dnešní doby i v extrémních podmínkách Mrtvého moře. 

Unikátní struktura Archaebakterie má mimořádnou vitalitu a je silným, nevyčerpatelným zdrojem bílkovin, aminokyselin a antioxidantů.

Nový životní styl, energie, omlazení, obnova organismu, koncentrace a vysoká efektivita. Vzhledem ke stimulačním složkám je velmi vhodné pro udržení pozornosti (např. na cestách, při práci, studiu). Ideální nápoj pro sportovce. 

Účinné složky: Halo-Complex™, zelená káva, zelený čaj, čaj maté, kořen pampelišky, ořech Kola, vojtěška, citrónová kůra.

KDYŽ PŘÍRODA POMÁHÁ

Zdravotní tvrzení - Na základě nařízení Evropského parlamentu a Rady evropského společenství č. 1924/2006 nelze uvádět žádná Radou neschválená výživová a zdravotní tvrzení. Je mi líto, že s vámi nemohu sdílet podstatné informace o výrobku a jeho účinných složkách. Věrní zákazníci know-how společnosti Dr. Nona naštěstí již důvěrně znají a proto se stále vracejí zpět. Prosím, abyste si také provedli vlastní výzkum, kdy zjistíte mnohem více o možných přínosech těchto darů pro Váš prospěch.

ZELENÁ KÁVA

ZELENÝ ČAJ

ČAJ MATÉ

KOŘEN PAMPELIŠKY

OŘECH KOLA

VOJTĚŠKA

KOŘEN PAMPELIŠKY

HALO-COMPLEX™

ARCHAEA

HALO SLIMSEEN | NOVA-YA

Způsob užívání: 1 čajovou lžičku nápoje vložte do šálku, zalijte cca 200 ml horké vody a dobře promíchejte. Vyčkejte pár minut, než nápoj vychladne a vypijte. Pravidelnost procedur je základ úspěchu.

Doporučená denní dávka: Až 3 šálky nápoje denně, vypít nejpozději do 17.00 hodin.

Podmínky skladování: Uchovávejte na suchém, tmavém místě, při teplotě do 25°C, mimo dosah dětí.

Datum spotřeby: 24 měsíců od data výroby.

Všeobecná upozornění: Není vhodné pro dlouhodobé používání u lidí s vysokým tlakem. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Možná přecitlivělost na obsažené látky.

Veškeré návody jsou pouze doporučujícího charakteru. Před samotnou aplikací je nutno přihlédnout k individuálnímu stavu každého člověka a k doporučení lékaře. Produkty Dr. Nona | NovaYa nejsou léky a zdravotní stav vždy konzultujte se svým lékařem! Nepřekračujte doporučené dávkování.

Všechny výrobky mají certifikát GMP (GOOD MANUFAKTURING PROCES). Standardy GMP garantují vysokou kvalitu a čistotu použitých surovin ve výsledném produktu. Potvrzují rovněž vysokou míru kontroly nad kvalitou celého procesu výroby. Výrobky mají také certifikát ISO, příslušný pro danou oblast.

Výrobce: Dr. Nona International Ltd., Zone Canot, Izrael

Dovozce: D. N. I. - EU, s. r. o., U Zvonařky 16, Praha 2, 120 00, ČR

V produkci Dr. Nona je zakomponován objev již zapomenutých receptur našich předků i zcela nové unikátní technologie, vytvořené na bázi vzácných přírodních komponentů - Bioorganominerálního komplexu Mrtvého moře, bylinek, aromatických esencí a olejů. Na technologii je však naprosto jedinečná hlavně kultivace Archaebakterie a použití její biohmoty ve všech produktech Dr. Nona. Archaebakterie je jeden z nejstarších organismů na Zemi.

Halo Complex™ = patentovaná technologie, která obsahuje mikroprvky a cenné aromaterapeutické složky, organické sloučeniny z bylin, minerály z Mrtvého moře obsahující anorganické soli a aktivní látky jílového bahna, vysoce kvalitní éterické a esenciální oleje a silice z Francie, ekologicky čisté rostlinné extrakty bohaté na bioaktivní látky a především to nejpodstatnější deriváty archaebaktérií/halobaktérií/.

PORADENSTVÍ K PRODUKCI NOVAYA | DR. NONA ZDARMA