AROMA LIPSTIK | NOVAYA

REVOLUČNÍ LIPSTIK

Součástí bezbarvé pomády na rty z řady Nova-Ya jsou vzácné oleje, které mají nečekané účinky na chutě k jídlu.

Účinné látky: Santal, vanilka, fenykl, éterické oleje z kopru

Nyní se nejen vy budete starat o své rty, ale i vaše rty se budou starat o vás a navíc vaše chutě k jídlu.

SKLADEM

760,00 Kč 650,00 Kč

Vědce z kliniky Lenom zaujalo zjištění některých žen, že nanesení pomády na rty ovlivňuje jejich chuť k jídlu. Zaměřili se na tento fakt a vyvinuli speciální pomádu, která dokáže regulovat chutě. 

Vůně je nejstarší způsob orientace člověka v prostoru. Vůně ovlivňují a povzbuzují apetit. 

Citlivost lidského čichu je daleko vyšší než citlivost chuťových pohárků jazyka. 

Čichový impuls je přenášen do mozku rychleji než impuls, že nás něco bolí. 

V limbickém systému lidského mozku se předávají impulsy mezi různými částmi mozku: hypofýzou, která je zodpovědná za produkci hormonů a reguluje tělesnou teplotu, sexualitu a apetit a částmi mozkové kůry, které řídí intelekt, emoce a paměť. 

Čich zahrnuje asi 20 miliónů receptorů a nervových zakončení. Vědci z kliniky Lenom se proto rozhodli využít jedinečné schopnosti našeho čichového aparátu ke snížení apetitu a tendence k přejídání. Součástí bezbarvé pomády na rty z řady Nova-Ya jsou vzácné oleje, které mají účinky na chuť k jídlu.

Pomáda na rty NovaYa je vyrobena podle nejnovějších vědeckých postupů a podobně jako ostatní produkty Dr. Nona | NovaYa je i tento výrobek naprosto unikátním a nenahraditelným výrobkem díky svému složení. 

Pomáda byla vyvinuta tak, aby měla širokospektrální využití!

Pomáda není obyčejným balzámem na rty. Její jemná hedvábná textura se lehce nanáší, dobře pokrývá rty, neroztéká se po okrajích a přitom zabezpečí rtům dokonalou výživu. Lví podíl na rtěnce má know-how společnosti Dr. Nona Int. Halo-Komlex™ a aromaterapie. 

Jednoduché vodítko: Veškeré kosmetické produkty Dr. Nona se nanášejí opravdu jen v malém množství, protože mají vysoké procento vstřebatelnosti. Biologicky aktivní látky jsou v produktech obsažené ve vysokých koncentracích a díky tomu jsou finanční výdaje při použití produktů NovaYa |Dr. Nona o mnoho nižší než u běžně dostupných krémů.

  • Kosmetické výrobky NovaYa | Dr. Nona je možné používat formou různých metod a procedur.
  • Pravidelnost procedur je základ úspěchu.
  • JE MI LÍTO, ŽE S VÁMI NEMOHU SDÍLET PODSTATNÉ INFORMACE O PRODUKTECH NOVAYA | DR. NONA. Právní předpisy EU velmi omezují rámec, nakolik je možné informovat o výhodách, které produkty Dr. Nona nabízejí. Věrní zákazníci know-how společnosti Dr. Nona naštěstí již důvěrně znají a proto se stále vracejí zpět. Prosím, abyste si také provedli vlastní výzkum, kdy zjistíte mnohem více o možných přínosech těchto darů pro Váš prospěch.
  • Veškeré návody jsou pouze doporučujícího charakteru. Před samotnou aplikací je nutno přihlédnout k individuálnímu stavu každého člověka a k doporučení lékaře.
  • Nesprávné používání produktů NovaYa | Dr. Nona brání jejich pozitivnímu působení. Je tedy důležité znát správné způsoby používání a kombinování jednotlivých produktů. Nejlepších výsledků se dosahuje při komplexním a déle trvajícím používání přípravků.

Výrobce: Dr. Nona International Ltd., Zone Canot, Izrael

Dovozce: D. N. I. - EU, s. r. o., U Zvonařky 16, Praha 2, 120 00, ČR

V produkci NovaYa | Dr. Nona je zakomponován objev již zapomenutých receptur našich předků i zcela nové unikátní technologie, vytvořené na bázi vzácných přírodních komponentů - Bioorganominerálního komplexu Mrtvého moře, bylinek, aromatických esencí a olejů. Na technologii je však naprosto jedinečná hlavně kultivace Archaebakterie a použití její biohmoty ve všech produktech. Archaebakterie je jeden z nejstarších organismů na Zemi. Má schopnost přežít i v extrémně slaných vodách Mrtvého moře a její působení je podobné kmenovým buňkám.

Halo Complex™ = patentovaná technologie, která obsahuje mikroprvky a cenné aromaterapeutické složky, organické sloučeniny z bylin, minerály z Mrtvého moře obsahující anorganické soli a aktivní látky jílového bahna, vysoce kvalitní éterické a esenciální oleje a silice z Francie, ekologicky čisté rostlinné extrakty bohaté na bioaktivní látky a především to nejpodstatnější deriváty archaebaktérií/halobaktérií/.

PORADENSTVÍ K PRODUKCI NOVAYA |DR. NONA ZDARMA