"DND" POTRAVINOVÝ DOPLNĚK & "SHP" DERMOKOSMETIKA CLINIC LENOM, DR. NONA "PATENTY PRO ŽIVOT"

MISE PROTI RAKOVINĚ A PATENTY PRO ŽIVOT (5 nových produktů 21. století)

SPOJME SE V BOJI PROTI TÉTO ZÁKAŘENÉ NEMOCI

CÍLE MISE ANTICANCER

VÝVOJ

Vyvíjet DERMOkosmetiku a potravinové doplňky pro profylaxi a uzdravení po závažných onemocněních. 

LÉK

Vyvíjet LÉKY pro léčbu onkologických onemocnění. 

TESTOVÁNÍ

Provádět předklinické a klinické testování.

VÝROBA LÉKŮ PRO KAŽDÉHO

Vyrábět léky a to za rozumnou cenu pro každého.

PATENTY


Změnit patenty kliniky na LÉKY na profylaxi a léčbu širokého spektra onkologických onemocnění.

FARMACEUTIKA DERMOKOSMETIKA

  • Organizujeme silný pohyb proti onkologii.
  • Měníme život lidí a dáváme jim naději do budoucna.
  • Svěřujeme své zdraví odborníkům z lékařského odvětví. Umožňujeme každému účastníkovi projektu, aby s důvěrou a hrdě prohlásil: "Podílím se na vývoji léku na rakovinu".

Udělejme maximum pro zastavení vítězného pochodu onkologie ve 21. století.

Máme k dispozici 2 patenty, jejichž vývoj trval více než 20 let.

Pomocí těchto patentů začala tvorba léků proti rakovině.

Produkce Dr.Nona stojí na základě revolučního objevu Halo ComplexuTM, je zdokumentována ve vědeckých studiích a potvrzena specialisty z různých oborů medicíny a kosmetologie. Firma realizovala již několik vědecko-praktických konferencí na téma "Použití produktů Dr.Nona v širší lékařské praxi".

Produkty Dr. Nona obsahují biologické a minerální složky, které působí na volné radikály v poškozených tkáních, napomáhají přirozenému DNK v poškozených buňkách a pozitivně mění strukturu a funkci membrán buněk. Jedinečnost produktů Dr. Nona spočívá v tom, že nejsou v žádném případě toxické, obsahují vitamíny a antioxidanty a působí nejen na poškozené orgány, ale také na organismus jako celek.

Považuji za velmi důležité opět zdůraznit, že produkty Dr. Nona nemají na území ČR status LÉKU a nejsou náhradou za tradiční formu léčby! Nemají a nesmí odrazovat od návštěvy lékaře, naopak se dobře doplňují s konvenčními způsoby léčby, které pacientovi lékař doporučí.

Máte otázky? Chcete nakupovat, prodávat, poradit, podílet se na misi proti rakovině a dalších zajímavých projektech? Kontaktujte mě:

PATENTY PRO ŽIVOT

! 5 NOVÝCH PRODUKTŮ 21. STOLETÍ !


Dr. Nonna Kuchina, Izrael, Vedoucí kliniky Lenom a zakladatelka značky Dr. Nona Izrael.

V uplynulém roce jsme vyvinuli a vydali NOVÉ VÝROBKY na základě PATENTŮ č. 222127, 222128.

DND

potravinový doplněk

"Tab in Gum"

  • Unikátní výsledek výzkumu kliniky "Lenom" = TABLETKA VE ŽVÝKAČCE!
  • Pro prevenci a regeneraci těla po vážných onemocněních!
  • 98% aktivních složek se absorbuje v dutině ústní za 45 vteřin!

Hlavní složky: Beta Karoten, Glukosamin, Zázvor, Kurkuma, Konjugovaná kyselina linolová, Aloe Vera, vitamín B3, Archebakterie a Dunaliella..

Výrobek DND z kliniky Lenom, který byl uveden na náš trh 07/2019 se zkoušel poslední 2 roky a můžeme s radostí konstatovat, že výsledky, které s ním lidé mají jsou OPĚT NEUVĚŘITELNÉ.

Informace paní doktorka Nonna Kuchina zveřejnila na 7. Medicínské konferenci v Polsku. Pokud jste vážně nemocní a nebo máte v rodině těžce nemocného pacienta - doporučuje se nasadit /ve spolupráci a pod dohledem lékaře/ DND.

Účinky jsou skoro okamžité!

Těším se sama na osobní zkušenost a pokud by někdo měl zájem o více informací..
.. KONTAKTOVAT MĚ MŮŽE KDYKOLIV - není čas ztrácet čas.

Jedna věc je jasná - DND MÁ BUDOUCNOST.

DND je k dispozici zde:

SHP

DERMOKOSMETIKA


SHP noční tělový ochranný krém - Skin Halo Protection, 150ml (35 bodů)

SHP denní ochranné tělové mléko - Skin Halo Protection, 150ml (38 bodů)

Denní a noční krémy zabraňují pullulaci kůže a metastázám!

Hlavní složky: Archebakterie a Dunaliella, olej z myrhy, jojobový olej, olej ze semen granátového jablka, slunečnice, extrakt z kozince. 

Základem denního ochranného tělového mléka SHP je ochrana před agresivními vnějšími faktory.

Noční tělový ochranný krém SHP má uklidňující účinek, obnovují turgor a stimulují tvorbu kolagenu a obnovují elasticitu pleti. Jedná se o unikání kosmetické produkty k pravidelnému použití. Díky aktivním složkám mají vysoce regenerační, hydratační a relaxační účinky na pleť a celkový tonus organismu.Dodávají pleti jemnost a vitalitu. V době, kdy spíte, dokonale vyživují pleť důležitými látkami.

Všechny složky společně poskytují ochranu před agresivním vnějším prostředím a rychle obnovují pokožku, NA ÚROVNI DNA.

DERMOKOSMETIKA SHP je k dispozici zde:

SHP - NOVINKA PRODUKCE DR. NONA

SHP

DERMOKOSMETIKA


SHP noční ochranný krém na obličej - 50ml (35 bodů)

SHP denní ochranný krém na obličej - 50ml (40 bodů)

Denní a noční krémy zabraňují pullulaci kůže a metastázám!

Hlavní složky: Archebakterie a Dunaliella, olej z myrhy, jojobový olej, olej ze semen granátového jablka, slunečnice, extrakt z kozince.

Základem denního krému SHP je ochrana před agresivními vnějšími faktory. Součástí denního krému jsou filtry SPF (SPF 30+!), má BB účinek. Efekt BB krému znamená, že je ochranným krémem a zároveň má dekorativní vlastnosti - hydratuje pleť, sjednocuje její barvu a po aplikaci působí velmi mladistvě a zářivě.

Noční krém SHP má uklidňující účinek, obnovují turgor a stimulují tvorbu kolagenu a obnovují elasticitu pleti. Jedná se o unikání kosmetické produkty k pravidelnému použití. Díky aktivním složkám mají vysoce regenerační, hydratační a relaxační účinky na pleť a celkový tonus organismu. Dodávají pleti jemnost a vitalitu. V době, kdy spíte, dokonale vyživují pleť důležitými látkami.

Všechny složky společně poskytují ochranu před agresivním vnějším prostředím a rychle obnovují pokožku, NA ÚROVNI DNA.

DERMOKOSMETIKA SHP je k dispozici zde:

NOVINKA PRODUKCE

DR. NONA, CLINIC LENOM

Nové kosmetické produkty pro denní a noční použití díky unikátnímu složení skvěle vyživují a zvlhčují pokožku obličeje i těla. Mají velmi silný antioxidační účinek a omezují škodlivý vliv volných radikálů. Stimulují zdravé fyziologické procesy a zvyšují odolnost kůže.

Podporují mikrocirkulaci a metabolismus v kožních buňkách.

Tonizují, zklidňují podráždění kůže a chrání ji před škodlivými vnějšími vlivy.

ZÁKLADNÍ AKTIVNÍ LÁTKY:

Archebakterie a řasa Dunaliella - patří k vysoce koncentrovaným zdrojům důležitých vitamínů, aminokyselin, minerálů a živin a působí jako silný antioxidant. Chrání před škodlivým vlivem volných radikálů a zvyšují obranyschopnost organismu.

Extrakt z astragalu (kozinec) - bylinka, v Číně nazývaná též jako "žlutý vůdce", velice ceněna již ve starověké čínské medicíně. Má silné regenerační účinky a je to vynikající adaptogen, tj. zvyšuje, X ji odolnostorganismu a dodává sílu. Napomáhá hojení ran, uživá se pro urychlení rekonvalescence po těžkém zranění nebo chemoterapii. Srovnává krevní tlak a posiluje nervový systém.

Olej z jojoby - vzácný olej s vysokou koncentrací vitamínu E, přispívá k ochraně kožních buněk, pomáhá hojení ran, jizev a jiných kožních problémů. Pokožku vyživuje a hydratuje.

Olej ze semínek granátového jablka - luxusní olej se skvělými regeneračními vlastnostmi. Je ideální především pro stárnoucí, unavenou, popraskanou a jinak poškozenou pleť. Obnovuje elasticitu a podporuje přirozenou hydrataci pokožky.

Všechny tyto aktivní látky chrání pokožku před škodlivými vnějšími vlivy a regenerují ji na bázi DNA.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY NA BLOGU

Přečtěte si jako první, co je nového:
 

Je to již několik let nazpět, co nepoužívám v našich klimatických podmínkách klasické (chemické) opalovací krémy. Jestliže se i ty zajímáš o své zdraví a možná trpíš nějakou vyrážkou, exémem, alergií, nemocí, přecitlivělostí - čti, zamysli se, inspiruj se (nejen tímto článkem, ale i mnohem více typů sdílím ve své uzavřené skupině na facebooku....

Vycházím z celostního přístupu ke zdraví a hrdě se k tomu hlásím. Alternativní způsoby řešení zdravotních problémů se odklánějí od standardního farmaceutického modelu. Protože jsem sama nenašla žádného HIT specialistu a ani způsob a řešení v medicíně - šla jsem si svou cestou a k alternativímu řešení jsem se uchýlila z několika krásných a pádných...

NEmoc k tobě nepřišla náhodou.
Určitě neodejde, tak rychle jak přišla,
určitě se to nestane, pokud budeš jen sedět a čekat na zázrak.