SHP DENNÍ OCHRANNÉ TĚLOVÉ MLÉKO | CLINIC LENOM | bez parabenů | bez SLS

Objem: 150 ml

KRÉM BEZ PARABENŮ A SLS

Díky unikátnímu složení skvěle vyživuje a zvlhčuje pokožku obličeje i těla. Mají velmi silný antioxidační účinek a omezuje škodlivý vliv volných radikálů. Stimuluje zdravé fyziologické procesy a zvyšuje odolnost kůže. Podporuje mikrocirkulaci a metabolismus v kožních buňkách. Tonizuje, zklidňuje podráždění kůže a chrání ji před škodlivými vnějšími vlivy.

Všechny složky společně poskytují ochranu před agresivním vnějším prostředím a rychle obnovují pokožku. 

Hlavní složky: Archebakterie a Dunaliella, olej z myrhy, jojobový olej, olej ze semen granátového jablka, slunečnice, extrakt z kozince. 

DOPORUČENÁ CENA Kč 1 805,-- e-shop
SLEVA 35% Kč 1 175,-- (pro distributory a držitele členské karty Loyalty)

SKLADEM 

1 805,00 Kč

SHP DERMOKOSMETIKA

je nová řada z produkce Dr. Nona a produkt 21. století!

Dr. Nona Kuchina (vedoucí kliniky Lenom a zakladatelka značky Dr. Nona - Izrael), v uplynulém roce vyvinula a vydala NOVÉ VÝROBKY na základě PATENTŮ č. 222127, 222128.

Nové kosmetické produkty značky Dr. Nona, Clinic Lenom pro denní i noční použití, díky unikátnímu složení skvěle

 • vyživují,
 • zvlhčují pokožku obličeje i těla,
 • mají silný antioxidační účinek,
 • omezují škodlivý vliv volných radikálů,
 • stimulují zdravé fyziologické procesy
 • a zvyšují odolnost kůže.
 • Podporují mikrocirkulaci a metabolismus v kožních buňkách. 

Hlavním úkolem Denního mléka SHP je ochrana kůže před agresivními faktory vnějšího prostředí. Navíc Denní krém obsahuje filtr SPF30+, který pokožku chrání před škodlivými slunečními UVA a UVB paprsky.

Všechny aktivní látky chrání pokožku před škodlivými vnějšími vlivy a regenerují ji.

Použití: Nanést na očištěnou, vlhkou pokožku tenkou vrstvu a jemně rozetřít. 

Jednoduché vodítko: Všechny krémy Dr. Nona aplikujte VŽDY na vlhkou pokožku. Veškeré kosmetické produkty Dr. Nona se nanášejí opravdu jen v malém množství, protože mají vysoké procento vstřebatelnosti. Biologicky aktivní látky jsou v produktech obsažené ve vysokých koncentracích a díky tomu jsou finanční výdaje při použití produktů Dr. Nony o mnoho nižší než u běžně dostupných krémů. 

 • Kosmetické výrobky Dr. Nona je možné používat formou různých metod a procedur.
 • Pravidelnost procedur je základ úspěchu.
 • V celé kosmetické řadě Dr. Nona, zejména v krémech, šampónech, solích, tělovém mléku hraje vůně a aromaterapie svou důležitou roli.
 • JE MI LÍTO, ŽE S VÁMI NEMOHU SDÍLET PODSTATNÉ INFORMACE O PRODUKTECH DR. NONA. Právní předpisy EU velmi omezují rámec, nakolik je možné informovat o výhodách, které produkty nabízejí. U produktů dle Nařízení 432/2012 (EU) nelze s účinností od 14.12.2012 uvádět jakékoli účinky s vyj. Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. Věrní zákazníci know-how společnosti Dr. Nona naštěstí již důvěrně znají a proto se stále vracejí zpět. Prosím, abyste si také provedli vlastní výzkum, kdy zjistíte mnohem více o možných přínosech těchto darů pro Váš prospěch.
 • Veškeré návody jsou pouze doporučujícího charakteru. Před samotnou aplikací je nutno přihlédnout k individuálnímu stavu každého člověka a k doporučení lékaře. Svědectvím o narůstající popularitě produktů Dr. Nona je stále vyšší počet lékařů a vděčných klientů, kteří efektivně využívají jejich blahodárné působení.
 • Nesprávné používání produktů Dr. Nona brání jejich pozitivnímu působení. Je tedy důležité znát správné způsoby používání a kombinování jednotlivých produktů. Nejlepších výsledků se dosahuje při komplexním a déle trvajícím používání přípravků. 

Výrobce: Dr. Nona International Ltd., Zone Canot, Izrael

Dovozce: D. N. I. - EU, s. r. o., U Zvonařky 16, Praha 2, 120 00, ČR

V produkci Dr. Nona je zakomponován objev již zapomenutých receptur našich předků i zcela nové unikátní technologie, vytvořené na bázi vzácných přírodních komponentů - Bioorganominerálního komplexu Mrtvého moře, bylinek, aromatických esencí a olejů. Na technologii je však naprosto jedinečná hlavně kultivace Archebakterie a použití její biohmoty ve všech produktech Dr. Nona. Archebakterie je jeden z nejstarších organismů na Zemi. Má schopnost přežít i v extrémně slaných vodách Mrtvého moře a její působení je podobné kmenovým buňkám.

Halo Complex™ = patentovaná technologie, která obsahuje mikroprvky a cenné aromaterapeutické složky, organické sloučeniny z bylin, minerály z Mrtvého moře obsahující anorganické soli a aktivní látky jílového bahna, vysoce kvalitní éterické a esenciální oleje a silice z Francie, ekologicky čisté rostlinné extrakty bohaté na bioaktivní látky a především to nejpodstatnější deriváty archebaktérií/halobaktérií/.

PORADENSTVÍ K PRODUKCI DR. NONA ZDARMA