SHP NOČNÍ OCHRANNÝ KRÉM NA OBLIČEJ DR. NONA

Vyprodáno

SHP DERMOKOSMETIKA

je nová řada z produkce Dr. Nona - PRODUKT 21. STOLETÍ!

Dr. Nonna Kuchina, vedoucí kliniky Lenom a zakladatelka značky Dr. Nona Izrael, v uplynulém roce vyvinula a vydala NOVÉ VÝROBKY na základě PATENTŮ č. 222127, 222128.

SHP noční ochranný krém na obličej, 50ml

Hlavní složky: Archebakterie a Dunaliella, olej z myrhy, jojobový olej, olej ze semen granátového jablka, slunečnice, extrakt z kozince.

SHP krém na obličej vyživuje, hydratuje, má silný antioxidační a regenerační účinek, váže volné radikály. Tonizuje, je protizánětlivý, pečující, ochranný. Stimuluje fyziologické mechanismy regenerace a aktivuje imunitu kůže. Zlepšuje mikrocirkulaci a metabolismus v kožních buňkách. Jedná se o unikání kosmetický produkt k pravidelnému použití. Dodává pleti jemnost a vitalitu.

Všechny složky společně poskytují ochranu před agresivním vnějším prostředím a rychle obnovují pokožku, NA ÚROVNI DNA.

DOPORUČENÁ CENA Kč 1 665,-- e-shop
SLEVA 35% Kč 1 085,-- (pro distributory a držitele členské karty Loyalty)

1 665,00 Kč

SHP NOČNÍ OCHRANNÝ KRÉM NA OBLIČEJ DR. NONA, CLINIC LENOM

SHP dermokosmetika a novinka produkce Dr. Nona

Nové kosmetické produkty značky Dr. Nona, Clinic Lenom pro denní i noční použití, díky unikátnímu složení skvěle vyživují, zvlhčují pokožku obličeje i těla, mají silný antioxidační účinek, omezují škodlivý vliv volných radikálů, stimulují zdravé fyziologické procesy a zvyšují odolnost kůže. Podporují mikrocirkulaci a metabolismus v kožních buňkách. Všechny složky společně poskytují ochranu před agresivním vnějším prostředím a rychle obnovují pokožku na úrovni DNA.

Tonizují, zklidňují podráždění kůže a chrání ji před škodlivými vnějšími vlivy.

Noční krém a noční tělové mléko SHP mají uklidňující účinek, obnovují turgor a stimulují tvorbu kolagenu!

Archebakterie a Dunaliella

obsahují betakaroten, silný antioxidační provitamín - nepostradatelný pro prevenci nejzávažnějších onemocnění.

Schopnost zpomalit proces stárnutí proměnil Archebakterii a Dunaliellu v obzvláště cenný zdroj nenahraditelného přírodního materiálu! Archea se chová jako kmenová buňka, řeší problémy na úrovni příčin a DNA.

Dunaliella salina

je jednobuněčná zelená řasa, která žije ve vysoce slaných vodách - je "halofilní". Patří k několika málo organismům, které jsou schopny přežít v extrémně slaných podmínkách Mrtvého moře. Je jedním z nejlepších přírodních zdrojů beta karotenu a má daleko vyšší obsah minerálních látek než např. řasa spirulina. Patří k vysoce koncentrovaným zdrojům důležitých vitamínů, aminokyselin, minerálů a živin a působí jako silný antioxidant. Chrání před škodlivým vlivem volných radikálů a zvyšuje obranyschopnost organismu.

Extrakt z astragalu (kozinec)

se nazývá "BYLINA ŽIVOTA". V Číně nazývaná též jako "žlutý vůdce". Obsahuje vitamíny C, E, mikroprvky (zinek, selen atd..) a saponiny ničící defektní buňky. Má silné regenerační účinky a je to vynikající adaptogen. Napomáhá hojení ran, užívá se pro urychlení rekonvalescence po těžkém zranění nebo chemoterapii. Srovnává krevní tlak a posiluje nervový systém.

Olej z jojoby

vzácný olej s vysokou koncentrací vitamínu E přispívá k ochraně kožních buněk, pomáhá hojení ran, jizev a jiných kožních problémů. Pokožku vyživuje a hydratuje.

Olej ze semen granátového jablka

je jedním z nejsilnějších přírodních antioxidantů. Zabraňuje zánětlivým procesům v kůži. V kosmetologii je považován za jeden z nejintenzivnějších, ochranných, výživných a hydratačních olejů, které stimulují hluboce zakořeněné regenerační procesy. Patří k jedné z nejúčinnějších látek v péči o zralou, podrážděnou, suchou a jinak poškozenou pleť. Obnovuje elasticitu a podporuje přirozenou hydrataci pokožky. Luxusní olej se skvělými regeneračními vlastnostmi.

Všechny aktivní látky chrání pokožku před škodlivými vnějšími vlivy a regenerují ji na bázi DNA.

K nákupu CLINIC LENOM produkce (DND, SHP) je nutné vlastnictví věrnostní karty "Dr. Nona Loyalty & Rewards Club ":

DOPORUČENÁ CENA PRODUKTU Kč 1 900,-- (e-shop)
SLEVA 35% Kč 1 240,-- (pro distributory a držitele členské karty Loyalty)

PORADENSTVÍ K PRODUKCI DR. NONA ZDARMA