SHP NOČNÍ OCHRANNÝ KRÉM NA OBLIČEJ DR. NONA|CLINIC LENOM||hydratační, přírodní krém z patentované kosmetické řady z minerálních solí Mrtvého moře|bez parabenů|bez SLS

Hlavní složky: Archebakterie a Dunaliella, olej z myrhy, jojobový olej, olej ze semen granátového jablka, slunečnice, extrakt z kozince. 

Objem: 50 ml

KRÉM BEZ PARABENŮ A SLS

SHP krém na obličej vyživuje, hydratuje, má silný antioxidační a regenerační účinek, váže volné radikály. Tonizuje, je protizánětlivý, pečující, ochranný. Stimuluje fyziologické mechanismy regenerace a aktivuje imunitu kůže. Zlepšuje mikrocirkulaci a metabolismus v kožních buňkách. Jedná se o unikání kosmetický produkt k pravidelnému použití. Dodává pleti jemnost a vitalitu.

Všechny složky společně poskytují ochranu před agresivním vnějším prostředím a rychle obnovují pokožku, NA ÚROVNI DNA.

DOPORUČENÁ CENA Kč 1 665,-- e-shop
SLEVA 35% Kč 1 085,-- (pro distributory a držitele členské karty Loyalty)

SKLADEM 

1 665,00 Kč

JE MI LÍTO, ŽE S VÁMI NEMOHU SDÍLET VEŘEJNĚ VEŠKERÉ PODSTATNÉ INFORMACE O VÝROBCÍCH. Právní předpisy EU velmi omezují rámec, nakolik je možné informovat o zdravotních výhodách, které produkty nabízejí. Věrní zákazníci know-how společnosti již důvěrně znají, a proto se stále vracejí zpět. Prosím, abyste si také provedli vlastní výzkum, kdy zjistíte mnohem více o možných přínosech těchto darů přírody pro Váš prospěch.

SHP DERMOKOSMETIKA

je nová řada z produkce Dr. Nona a produkt 21. století!

Dr. Nonna Kuchina, vedoucí kliniky Lenom a zakladatelka značky Dr. Nona Izrael, v uplynulém roce vyvinula a vydala NOVÉ VÝROBKY na základě PATENTŮ č. 222127, 222128.

Archebakterie a Dunaliella 

obsahují betakaroten, silný antioxidační provitamín, který je nepostradatelný pro prevenci nejzávažnějších onemocnění. Schopnost zpomalit proces stárnutí proměnil Archebakterii a Dunaliellu v obzvláště cenný zdroj nenahraditelného přírodního materiálu! Archea se chová jako kmenová buňka, řeší problémy na úrovni příčin a DNA.

Dunaliella salina

je jednobuněčná zelená řasa, která žije ve vysoce slaných vodách - je "halofilní". Patří k několika málo organismům, které jsou schopny přežít v extrémně slaných podmínkách Mrtvého moře. Je jedním z nejlepších přírodních zdrojů beta karotenu a má daleko vyšší obsah minerálních látek než např. řasa spirulina. Patří k vysoce koncentrovaným zdrojům důležitých vitamínů, aminokyselin, minerálů a živin a působí jako silný antioxidant. Chrání před škodlivým vlivem volných radikálů a zvyšuje obranyschopnost organismu.

Extrakt z astragalu (kozinec)

se nazývá "BYLINA ŽIVOTA". V Číně nazývaná též jako "žlutý vůdce". Obsahuje vitamíny C, E, mikroprvky (zinek, selen atd..) a saponiny ničící defektní buňky. Má silné regenerační účinky a je to vynikající adaptogen. Napomáhá hojení ran, užívá se pro urychlení rekonvalescence po těžkém zranění nebo chemoterapii. Srovnává krevní tlak a posiluje nervový systém.

Olej z jojoby

vzácný olej s vysokou koncentrací vitamínu E přispívá k ochraně kožních buněk, pomáhá hojení ran, jizev a jiných kožních problémů. Pokožku vyživuje a hydratuje.

Olej ze semen granátového jablka

je jedním z nejsilnějších přírodních antioxidantů. Zabraňuje zánětlivým procesům v kůži. V kosmetologii je považován za jeden z nejintenzivnějších, ochranných, výživných a hydratačních olejů, které stimulují hluboce zakořeněné regenerační procesy. Patří k jedné z nejúčinnějších látek v péči o zralou, podrážděnou, suchou a jinak poškozenou pleť. Obnovuje elasticitu a podporuje přirozenou hydrataci pokožky. Luxusní olej se skvělými regeneračními vlastnostmi.

Všechny aktivní látky chrání pokožku před škodlivými vnějšími vlivy a regenerují ji na bázi DNA.

S novou řadou Clinic Lenom jsem velmi spokojená.

Noční krém SHP má uklidňující účinek, obnovují turgor a stimuluje tvorbu kolagenu! Krém má příjemnou konzistenci, vůni a pozitivní vibraci. Po nanesení, vnímám krém podprahově, kdy působí na mé jemno-hmotné stránky. S krémem docílím mladistvého vzhledu a úžasného zklidnění. Pokud jsou na pokožce nějaké drobné ranky, působí SHP DERMOKOSMETIKA hojivě.

Nové kosmetické produkty značky Dr. Nona, Clinic Lenom pro denní i noční použití, díky unikátnímu složení skvěle

  • vyživují,
  • zvlhčují pokožku obličeje i těla,
  • mají silný antioxidační účinek,
  • omezují škodlivý vliv volných radikálů,
  • stimulují zdravé fyziologické procesy
  • a zvyšují odolnost kůže.
  • Podporují mikrocirkulaci a metabolismus v kožních buňkách.
  • Všechny složky společně poskytují ochranu před agresivním vnějším prostředím a rychle obnovují pokožku na úrovni DNA.
  • Tonizují, zklidňují podráždění kůže a chrání ji před škodlivými vnějšími vlivy.

PORADENSTVÍ K PRODUKCI DR. NONA ZDARMA