SHP DENNÍ OCHRANNÝ KRÉM NA OBLIČEJ DR. NONA

Vyprodáno

SHP DERMOKOSMETIKA
je nová řada z produkce Dr. Nona a PRODUKT 21. STOLETÍ!

Dr. Nonna Kuchina, vedoucí kliniky Lenom a zakladatelka značky Dr. Nona Izrael, v uplynulém roce vyvinula a vydala NOVÉ VÝROBKY na základě PATENTŮ č. 222127, 222128.

Hlavní složky: Archebakterie a Dunaliella, olej z myrhy, jojobový olej, olej ze semen granátového jablka, slunečnice, extrakt z kozince.

SHP denní ochranný krém na obličej - 50ml

Základem denního krému SHP jsou filtry SPF (SPF 30+!).

KRÉM MÁ BB ÚČINEK. Hydratuje pleť, sjednocuje její barvu a po aplikaci působí velmi mladistvě a zářivě.

Všechny složky společně poskytují ochranu před agresivním vnějším prostředím a rychle obnovují pokožku, NA ÚROVNI DNA.

DOPORUČENÁ CENA Kč 1 900,-- e-shop
SLEVA 35% Kč 1 240,-- (pro distributory a držitele členské karty Loyalty)

1 900,00 Kč

SHP DENNÍ OCHRANNÝ KRÉM NA OBLIČEJ DR. NONA, CLINIC LENOM

SHP dermokosmetika a novinka produkce Dr. Nona

Nové kosmetické produkty značky Dr. Nona, Clinic Lenom pro denní i noční použití, díky unikátnímu složení skvěle vyživují, zvlhčují pokožku obličeje i těla, mají silný antioxidační účinek, omezují škodlivý vliv volných radikálů, stimulují zdravé fyziologické procesy a zvyšují odolnost kůže. Podporují mikrocirkulaci a metabolismus v kožních buňkách. Všechny složky společně poskytují ochranu před agresivním vnějším prostředím a rychle obnovují pokožku na úrovni DNA.

Tonizují, zklidňují podráždění kůže a chrání ji před škodlivými vnějšími vlivy.

Základem denního krému SHP je ochrana před agresivními vnějšími faktory. Součástí tohoto krému jsou filtry SPF (SPF 30+!). KRÉM MÁ BB ÚČINEK. Efekt BB krému znamená, že je ochranným krémem a zároveň má dekorativní vlastnosti. Hydratuje pleť, sjednocuje její barvu a po aplikaci působí velmi mladistvě a zářivě.


Archebakterie a Dunaliella

obsahují betakaroten, silný antioxidační provitamín - nepostradatelný pro prevenci nejzávažnějších onemocnění.

Schopnost zpomalit proces stárnutí proměnil Archebakterii a Dunaliellu v obzvláště cenný zdroj nenahraditelného přírodního materiálu! Archea se chová jako kmenová buňka, řeší problémy na úrovni příčin a DNA.

Dunaliella salina

je jednobuněčná zelená řasa, která žije ve vysoce slaných vodách. Je "halofilní". Patří k několika málo organismům, které jsou schopny přežít v extrémně slaných podmínkách Mrtvého moře. Je jedním z nejlepších přírodních zdrojů beta karotenu a má daleko vyšší obsah minerálních látek než např. řasa spirulina. Patří k vysoce koncentrovaným zdrojům důležitých vitamínů, aminokyselin, minerálů a živin a působí jako silný antioxidant. Chrání před škodlivým vlivem volných radikálů a zvyšuje obranyschopnost organismu.

Extrakt z astragalu (kozinec)

se nazývá "BYLINA ŽIVOTA". V Číně nazývaná též jako "žlutý vůdce". Obsahuje vitamíny C, E, mikroprvky (zinek, selen atd..) a saponiny ničící defektní buňky. Má silné regenerační účinky a je to vynikající adaptogen. Napomáhá hojení ran, uživá se pro urychlení rekonvalescence po těžkém zranění nebo chemoterapii. Srovnává krevní tlak a posiluje nervový systém.

Olej z jojoby

vzácný olej s vysokou koncentrací vitamínu E přispívá k ochraně kožních buněk, pomáhá hojení ran, jizev a jiných kožních problémů. Pokožku vyživuje a hydratuje.

Olej ze semen granátového jablka

je jedním z nejsilnějších přírodních antioxidantů. Zabraňuje zánětlivým procesům v kůži. V kosmetologii je považován za jeden z nejintenzivnějších, ochranných, výživných a hydratačních olejů, které stimulují hluboce zakořeněné regenerační procesy. Patří k jedné z nejúčinnějších látek v péči o zralou, podrážděnou, suchou a jinak poškozenou pleť. Obnovuje elasticitu a podporuje přirozenou hydrataci pokožky. Luxusní olej se skvělými regeneračními vlastnostmi.

Všechny aktivní látky chrání pokožku před škodlivými vnějšími vlivy a regenerují ji na bázi DNA.

K nákupu CLINIC LENOM produkce (DND, SHP) je nutné vlastnictví věrnostní karty "Dr. Nona Loyalty & Rewards Club ":

DOPORUČENÁ CENA PRODUKTU Kč 1 900,-- (e-shop)
SLEVA 35% Kč 1 240,-- (pro distributory a držitele členské karty Loyalty)

Efekt denního krému je naprosto dokonalý.

Nemám ráda make-up. Má pokožka musí být přirozená, a hlavně musí dýchat. S tímto produktem svou pokožku nezatížím. Dopřeji jí ochranu a luxusní péči. S BB efektem denního krému vždy docílím zdravého, zářivého tónu. Pokožka má po aplikaci skutečně výjimečnou barvu.

Krém má příjemnou konzistenci a vůně pozitivní vibraci.

Po nanesení, vnímám krém podprahově, kdy působí na jemnohmotné stránky mého těla a duše. S krémem docílím mladistvého vzhledu a zklidnění. Pokud jsou na pokožce nějaké drobné ranky, působí SHP DERMOKOSMETIKA hojivě.

S novou řadu Clinic Lenom jsem velmi spokojená.

PORADENSTVÍ K PRODUKCI DR. NONA ZDARMA