SHP DENNÍ OCHRANNÝ KRÉM NA OBLIČEJ DR. NONA|CLINIC LENOM | hydratační krém z patentované kosmetické řady z minerálních solí Mrtvého moře | bez parabenů | bez SLS

Objem: 50 ml

Hlavní složky: Archebakterie a Dunaliella, olej z myrhy, jojobový olej, olej ze semen granátového jablka, slunečnice, extrakt z kozince. Všechny složky společně poskytují ochranu před agresivním vnějším prostředím a rychle obnovují pokožku (na úrovni DNA). 

KRÉM BEZ PARABENŮ A SLS 

Základem denního krému SHP jsou filtry SHP (SPF 30+). Krém má BB účinek. Hydratuje pleť, sjednocuje její barvu a po aplikaci působí velmi mladě, šťavnatě a zářivě. Poskytujeme slevu ve výši 35% pro distributory a držitele členské karty Loyalty (cena krému 1 240 Kč).

SKLADEM 

1 900,00 Kč

SHP DERMOKOSMETIKA

je nová řada z produkce Dr. Nona a produkt 21. století!

Dr. Nona Kuchina, vedoucí kliniky Lenom a zakladatelka značky Dr. Nona Izrael, v uplynulém roce vyvinula a vydala NOVÉ VÝROBKY na základě PATENTŮ č. 222127, 222128.

Nové kosmetické produkty značky Dr. Nona, Clinic Lenom pro denní i noční použití, díky unikátnímu složení skvěle

 • vyživují,
 • zvlhčují pokožku obličeje i těla,
 • mají silný antioxidační účinek,
 • omezují škodlivý vliv volných radikálů,
 • stimulují zdravé fyziologické procesy
 • a zvyšují odolnost kůže.
 • Podporují mikrocirkulaci a metabolismus v kožních buňkách.
 • Všechny složky společně poskytují ochranu před agresivním vnějším prostředím a rychle obnovují pokožku na úrovni DNA.
 • Tonizují, zklidňují podráždění kůže a chrání ji před škodlivými vnějšími vlivy.

Základem denního krému SHP je ochrana před agresivními vnějšími faktory. Součástí tohoto krému jsou filtry SPF (SPF 30+!). KRÉM MÁ BB ÚČINEK. Efekt BB krému znamená, že je ochranným krémem a zároveň má dekorativní vlastnosti. Hydratuje pleť, sjednocuje její barvu a po aplikaci působí velmi mladistvě a zářivě.

Archebakterie a Dunaliella 

obsahují betakaroten, silný antioxidační provitamín, který je nepostradatelný pro prevenci nejzávažnějších onemocnění. Schopnost zpomalit proces stárnutí proměnil Archebakterii a Dunaliellu v obzvláště cenný zdroj nenahraditelného přírodního materiálu! Archea se chová jako kmenová buňka, řeší problémy na úrovni příčin a DNA.

Dunaliella salina

je jednobuněčná zelená řasa, která žije ve vysoce slaných vodách. Je "halofilní". Patří k několika málo organismům, které jsou schopny přežít v extrémně slaných podmínkách Mrtvého moře. Je jedním z nejlepších přírodních zdrojů beta karotenu a má daleko vyšší obsah minerálních látek než např. řasa spirulina. Patří k vysoce koncentrovaným zdrojům důležitých vitamínů, aminokyselin, minerálů a živin a působí jako silný antioxidant. Chrání před škodlivým vlivem volných radikálů a zvyšuje obranyschopnost organismu. 

Všechny aktivní látky chrání pokožku před škodlivými vnějšími vlivy a regenerují ji na bázi DNA.

Efekt denního krému je naprosto dokonalý

Nemám ráda make-up. Má pokožka musí být přirozená, a hlavně musí dýchat. S tímto produktem svou pokožku nezatížím. Dopřeji jí ochranu a luxusní péči. S BB efektem denního krému vždy docílím zdravého, zářivého tónu. Pokožka má po aplikaci skutečně výjimečnou barvu. 

Krém má příjemnou konzistenci, vůni a pozitivní vibraci

Po nanesení, vnímám krém podprahově, kdy působí na mé jemno-hmotné stránky. S krémem docílím mladistvého vzhledu a úžasného zklidnění. 

Pokud jsou na pokožce nějaké drobné ranky, působí SHP DERMOKOSMETIKA hojivě.

S novou řadou Clinic Lenom jsem opravdu velmi spokojená.

Použití: Nanést na očištěnou, vlhkou pokožku tenkou vrstvu krému, jemně rozetřít a vmasírovat. 

Jednoduché vodítko: Všechny krémy Dr. Nona aplikujte VŽDY na vlhkou pokožku. Veškeré kosmetické produkty Dr. Nona se nanášejí opravdu jen v malém množství, protože mají vysoké procento vstřebatelnosti. Biologicky aktivní látky jsou v produktech obsažené ve vysokých koncentracích a díky tomu jsou finanční výdaje při použití produktů Dr. Nony o mnoho nižší než u běžně dostupných krémů.

 • Kosmetické výrobky Dr. Nona je možné používat formou různých metod a procedur.
 • Pravidelnost procedur je základ úspěchu.
 • V celé kosmetické řadě Dr. Nona, zejména v krémech, šampónech, solích, tělovém mléku hraje vůně a aromaterapie svou důležitou roli.
 • JE MI LÍTO, ŽE S VÁMI NEMOHU SDÍLET PODSTATNÉ INFORMACE O PRODUKTECH DR. NONA. Právní předpisy EU velmi omezují rámec, nakolik je možné informovat o výhodách, které produkty nabízejí. U produktů dle Nařízení 432/2012 (EU) nelze s účinností od 14.12.2012 uvádět jakékoli účinky s vyj. Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. Věrní zákazníci know-how společnosti Dr. Nona naštěstí již důvěrně znají a proto se stále vracejí zpět. Prosím, abyste si také provedli vlastní výzkum, kdy zjistíte mnohem více o možných přínosech těchto darů pro Váš prospěch.
 • Veškeré návody jsou pouze doporučujícího charakteru. Před samotnou aplikací je nutno přihlédnout k individuálnímu stavu každého člověka a k doporučení lékaře.
 • Svědectvím o narůstající popularitě produktů Dr. Nona je stále vyšší počet lékařů a vděčných klientů, kteří efektivně využívají jejich blahodárné působení.
 • Nesprávné používání produktů Dr. Nona brání jejich pozitivnímu působení. Je tedy důležité znát správné způsoby používání a kombinování jednotlivých produktů. Nejlepších výsledků se dosahuje při komplexním a déle trvajícím používání přípravků. Informace o produktech |získané od paní doktorky Nonny Kuchiny, spolupracujících lékařů, vědců, klientů| naleznete na stránkách v uzavřené zóně, která je určena pouze pro členy klubu Dr. Nona.

Výrobce: Dr. Nona International Ltd., Zone Canot, Izrael

Dovozce: D. N. I. - EU, s. r. o., U Zvonařky 16, Praha 2, 120 00, ČR

V produkci Dr. Nona je zakomponován objev již zapomenutých receptur našich předků i zcela nové unikátní technologie, vytvořené na bázi vzácných přírodních komponentů - Bioorganominerálního komplexu Mrtvého moře, bylinek, aromatických esencí a olejů. Na technologii je však naprosto jedinečná hlavně kultivace Archebakterie a použití její biohmoty ve všech produktech Dr. Nona. Archebakterie je jeden z nejstarších organismů na Zemi. Má schopnost přežít i v extrémně slaných vodách Mrtvého moře a její působení je podobné kmenovým buňkám.

Halo Complex™ = patentovaná technologie, která obsahuje mikroprvky a cenné aromaterapeutické složky, organické sloučeniny z bylin, minerály z Mrtvého moře obsahující anorganické soli a aktivní látky jílového bahna, vysoce kvalitní éterické a esenciální oleje a silice z Francie, ekologicky čisté rostlinné extrakty bohaté na bioaktivní látky a především to nejpodstatnější deriváty archebaktérií/halobaktérií/.

PORADENSTVÍ K PRODUKCI DR. NONA ZDARMA