ANTI-AGING SERUM DR. NONA

Vyprodáno

Anti Aging Serum "Dr.Nona" zvlhčuje, vyživuje a vyhlazuje povrch kůže. Zpomaluje proces stárnutí a odstraňuje nepříznivé vlivy vnějšího prostředí. Velká koncentrace biologicky aktivních složek umožňuje obnovu buněk. Proniká hluboko do pokožky a činí ji mladší a zdravější.

Objem: 50 ml

Účinné složky: Halo-komplex, arganový olej, olej ze semen vinných hroznů, výtažek z aloe, kombucha (Black Tea Ferment - složka získávaná kvašením černého čaje).

• omlazuje buňky kůže
• zjemňuje pokožku
• okamžitý zvlhčující efekt
• zlepšuje a urychluje vstřebávání ostatních kosmetických preparátů (např. Dynamického hydratačního krému a Nočního krému).

Aplikace: zlehka a krouživými pohyby naneste na očištěnou pleť. Pro zlepšení výsledku, po nanesení séra, doporučujeme použít:

Ráno - Dynamický hydratační krém, SHP dermokosmetiku Clinic Lenom.

Večer - Noční krém Dr. Nona, SHP dermokosmetiku Clinic Lenom.

DOPORUČENÁ CENA Kč 1 186,-- e-shop
SLEVA 20 % (spotřebitel) - Kč 950,--
SLEVA 35% (distributor) - Kč 770,--

Sleva 20 - 35% pouze při registraci.

K uplatnění slev použijte ID: 484410 a jméno sponzora Zdeňka Řepová

1 186,00 Kč

ANTI-AGING SERUM DR. NONA

ANTI-AGING SERUM JE KROKEM K IDEÁLNÍ POKOŽCE, zpomalení procesu stárnutí

a udržení pevného zdraví.

Serum vyživuje, zvlhčuje a vyhlazuje povrch pleti pomocí velké koncentrace biologicky aktivních složek umožňující omlazení a obnovu buněk kůže. Sérum zpomaluje stárnutí a pomáhá v boji s vlivy vnějšího prostředí. Aktivní látky v tomto produktu pronikají do pokožky a udržují ji mladší a zdravější.

Nevěřila jsem, dokud jsem sama nevyzkoušela.

Sérum je nově baleno do naprosto luxusního zlatého obalu s praktickou pumpičkou (ani kapka drahocenného produktu tak nepřijde nazmar). Při nanášení mě vždy ovane velmi příjemná vůně, která doznívá ještě nějakou dobu po aplikaci. Konzistence je velmi jemná a vláčná. Sérum se okamžitě vstřebává a je ideální jako "podkladový krém", kdy výrazně pomáhá se vstřebáváním a znásobením účinků ostatních produktů z řady Dr. Nona. Mj. má okamžitý zvláčňující efekt, zjemňuje pokožku a má pleť vypadá svěže a odpočatě. Serum se aplikuje kruhovými pohyby na očištěnou pleť. Pro vylepšení výsledků používám ráno v kombinaci s Očním krémem, Dynamickým hydratačním krémem a v noci s Nočním krémem Dr. Nona.

HALO-KOMPLEX

Produktová řada HALO v sobě ukrývá dokonalou Halo-KomplexTM formuli, která umožňuje naplno využít životadárnou sílu Mrtvého moře v náš prospěch v našich domovech. Základem vzorce je Archebakterie, nejstarší forma života na světě a jediný organizmus, který dokáže přežít v extrémních podmínkách Mrtvého moře. Unikátní vlastností Archebakterie je její mimořádná životadárná síla, antioxidační účinek a vysoká míra zastoupení bílkovin a aminokyselin.

Kombinace regeneračních vlastností Archebakterie a minerálů v Mrtvého moře dělá produkty Dr. Nony nesmírně efektivní.

Produkce Dr. Nona dokáže zpomalit proces stárnutí pokožky, chrání ji před škodlivinami životního prostředí, udržuje její svěží mladistvý vzhled a zanechává na pokožce pocit jemnosti a uvolnění, obnovuje vitalitu a energii. V současné době společnost Dr. Nona nabízí víc jak 50 produktů obsahující HaloKomplex, které svým širokospektrálním zaměřením poskytují uživatelům komplexní řešení jakýchkoliv problémů.

Na každém produktu je uveden vzorec. První označení znamená "přínos produktu":
A = anti-aging (proti stárnutí)
N = vyživuje
H= uzdravuje
R = omlazuje
F = vůně
C = čistí
S = doplňky stravy

H = Halokomplex
x = přírodní