ANTI-AGING SERUM DR. NONA | krém z patentované kosmetické řady z minerálních solí Mrtvého moře | bez parabenů | proti stárnutí, lifting obličeje

Objem: 50 ml 

Účinné složky: Halo-komplex, arganový olej, olej ze semen vinných hroznů, výtažek z aloe, kombucha (Black Tea Ferment - složka získávaná kvašením černého čaje).

• omlazuje buňky kůže
• zjemňuje pokožku
• okamžitý zvlhčující efekt
• zlepšuje a urychluje vstřebávání ostatních kosmetických preparátů (např. Dynamického hydratačního krému a Nočního krému)

SLEVA 20 % (spotřebitel) - 950 Kč
SLEVA 35% (distributor) - 770 Kč

SKLADEM

1 186,00 Kč

ANTI-AGING SERUM JE PRVNÍM KROKEM K IDEÁLNÍ POKOŽCE, 

zpomalení procesu stárnutí a udržení pevného zdraví. Sérum Dr. Nona zvlhčuje, vyživuje a vyhlazuje povrch kůže. Zpomaluje proces stárnutí a odstraňuje nepříznivé vlivy vnějšího prostředí. Velká koncentrace biologicky aktivních složek umožňuje obnovu buněk. Proniká hluboko do pokožky a činí ji mladší a zdravější. Hlavní předností je přispívat k hlubšímu pronikání dalších firemních produktů do pokožky obličeje (podporuje a zvyšuje účinnost následné péče). Sérum se aplikuje kruhovými pohyby na očištěnou pleť. Pro vylepšení výsledků doporučuji ráno v kombinaci s Očním krémem, Dynamickým hydratačním krémem a v noci s Nočním krémem Dr. Nona a SHP krémy.

Je součástí luxusních procedur a ošetření pleti (nejen) v kosmetických salónech. Kdy slouží jako nenahraditelná součást při bioliftingu.

Použití: Zlehka a krouživými pohyby naneste na očištěnou pleť. Pro zlepšení výsledku, po nanesení séra, doporučujeme použít: 

  • Ráno - Dynamický hydratační krém, Solaris, SHP dermokosmetiku Clinic Lenom
  • Večer - Noční krém Dr. Nona, Solaris, SHP dermokosmetiku Clinic Lenom

Jednoduché vodítko: Všechny krémy Dr. Nona aplikujte VŽDY na vlhkou pokožku. Veškeré kosmetické produkty Dr. Nona se nanášejí opravdu jen v malém množství, protože mají vysoké procento vstřebatelnosti. Biologicky aktivní látky jsou v produktech obsažené ve vysokých koncentracích a díky tomu jsou finanční výdaje při použití produktů Dr. Nony o mnoho nižší než u běžně dostupných krémů. 

  • Kosmetické výrobky Dr. Nona je možné používat formou různých metod a procedur.
  • Pravidelnost procedur je základ úspěchu.
  • V celé kosmetické řadě Dr. Nona, zejména v krémech, šampónech, solích, tělovém mléku hraje vůně a aromaterapie svou důležitou roli.
  • JE MI LÍTO, ŽE S VÁMI NEMOHU SDÍLET PODSTATNÉ INFORMACE O PRODUKTECH DR. NONA. Právní předpisy EU velmi omezují rámec, nakolik je možné informovat o výhodách, které produkty nabízejí. U produktů dle Nařízení 432/2012 (EU) nelze s účinností od 14.12.2012 uvádět jakékoli účinky s vyj. Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. Věrní zákazníci know-how společnosti Dr. Nona naštěstí již důvěrně znají a proto se stále vracejí zpět. Prosím, abyste si také provedli vlastní výzkum, kdy zjistíte mnohem více o možných přínosech těchto darů pro Váš prospěch.
  • Veškeré návody jsou pouze doporučujícího charakteru. Před samotnou aplikací je nutno přihlédnout k individuálnímu stavu každého člověka a k doporučení lékaře.
  • Svědectvím o narůstající popularitě produktů Dr. Nona je stále vyšší počet lékařů a vděčných klientů, kteří efektivně využívají jejich blahodárné působení.
  • Nesprávné používání produktů Dr. Nona brání jejich pozitivnímu působení. Je tedy důležité znát správné způsoby používání a kombinování jednotlivých produktů. Nejlepších výsledků se dosahuje při komplexním a déle trvajícím používání přípravků. Informace o produktech |získané od paní doktorky Nonny Kuchiny, spolupracujících lékařů, vědců, klientů| naleznete na stránkách v uzavřené zóně, která je určena pouze pro členy klubu Dr. Nona.

Výrobce: Dr. Nona International Ltd., Zone Canot, Izrael

Dovozce: D. N. I. - EU, s. r. o., U Zvonařky 16, Praha 2, 120 00, ČR

V produkci Dr. Nona je zakomponován objev již zapomenutých receptur našich předků i zcela nové unikátní technologie, vytvořené na bázi vzácných přírodních komponentů - Bioorganominerálního komplexu Mrtvého moře, bylinek, aromatických esencí a olejů. Na technologii je však naprosto jedinečná hlavně kultivace Archebakterie a použití její biohmoty ve všech produktech Dr. Nona. Archebakterie je jeden z nejstarších organismů na Zemi. Má schopnost přežít i v extrémně slaných vodách Mrtvého moře a její působení je podobné kmenovým buňkám.

Halo Complex™ = patentovaná technologie, která obsahuje mikroprvky a cenné aromaterapeutické složky, organické sloučeniny z bylin, minerály z Mrtvého moře obsahující anorganické soli a aktivní látky jílového bahna, vysoce kvalitní éterické a esenciální oleje a silice z Francie, ekologicky čisté rostlinné extrakty bohaté na bioaktivní látky a především to nejpodstatnější deriváty archebaktérií/halobaktérií/.

Arganový olej 

zvlhčuje, vyživuje a obnovuje pokožku. Má regenerační, protizánětlivé a hojivé účinky.

Extrakt z černého fermentovaného čaje 

(Saccharomyces/Xylinum Black Tea Ferment) je silný antioxidant, který obnovuje elastinové a kolagenové vlákna, poskytuje anti-age efekt, podkožní tuková tkáň se napíná, vyhlazují se vrásky na obličeji.

Probiotikum

(Lactobacillus Ferment Filtrate) reguluje imunitní systém kůže. Probiotika udávají v kosmetologii nový směr. Ovlivňují mikroflóru pokožky a zlepšují její ochranné funkce. Hydratují a stimulují ozdravné procesy. 

Na každém produktu Dr. Nona je uveden vzorec. První označení znamená "PŘÍNOS PRODUKTU":

A = anti-aging (proti stárnutí)
N = vyživuje
H= uzdravuje
R = omlazuje
F = vůně
C = čistí
S = doplňky stravy

H = Halokomplex
x = přírodní

PORADENSTVÍ K PRODUKCI DR. NONA ZDARMA