ANTI-AGING SERUM DR. NONA|přírodní krém z patentované kosmetické řady z minerálních solí Mrtvého moře|bez parabenů|proti stárnutí, lifting obličeje

Objem: 50 ml 

Účinné složky: Halo-komplex, arganový olej, olej ze semen vinných hroznů, výtažek z aloe, kombucha (Black Tea Ferment - složka získávaná kvašením černého čaje).

• omlazuje buňky kůže
• zjemňuje pokožku
• okamžitý zvlhčující efekt
• zlepšuje a urychluje vstřebávání ostatních kosmetických preparátů (např. Dynamického hydratačního krému a Nočního krému).

Aplikace: zlehka a krouživými pohyby naneste na očištěnou pleť. Pro zlepšení výsledku, po nanesení séra, doporučujeme použít:

Ráno - Dynamický hydratační krém, SHP dermokosmetiku Clinic Lenom.

Večer - Noční krém Dr. Nona, SHP dermokosmetiku Clinic Lenom.

DOPORUČENÁ CENA Kč 1 186,-- e-shop
SLEVA 20 % (spotřebitel) - Kč 950,--
SLEVA 35% (distributor) - Kč 770,--

SKLADEM

1 186,00 Kč

ANTI-AGING SERUM JE PRVNÍM KROKEM K IDEÁLNÍ POKOŽCE, zpomalení procesu stárnutí a udržení pevného zdraví. Serum Dr. Nona zvlhčuje, vyživuje a vyhlazuje povrch kůže. Zpomaluje proces stárnutí a odstraňuje nepříznivé vlivy vnějšího prostředí. Velká koncentrace biologicky aktivních složek umožňuje obnovu buněk. Proniká hluboko do pokožky a činí ji mladší a zdravější. Hlavní předností je přispívat k hlubšímu pronikání dalších firemních produktů do pokožky obličeje (podporuje a zvyšuje účinnost následné péče). Sérum se aplikuje kruhovými pohyby na očištěnou pleť. Pro vylepšení výsledků doporučuji ráno v kombinaci s Očním krémem, Dynamickým hydratačním krémem a v noci s Nočním krémem Dr. Nona a SHP krémy.

Arganový olej 

zvlhčuje, vyživuje a obnovuje pokožku. Má regenerační, protizánětlivé a hojivé účinky.

Extrakt z černého fermentovaného čaje 

(Saccharomyces/Xylinum Black Tea Ferment) je silný antioxidant, který obnovuje elastinové a kolagenové vlákna, poskytuje anti-age efekt, podkožní tuková tkáň se napíná, vyhlazují se vrásky na obličeji.

Probiotikum

(Lactobacillus Ferment Filtrate) reguluje imunitní systém kůže. Probiotika udávají v kosmetologii nový směr. Ovlivňují mikroflóru pokožky a zlepšují její ochranné funkce. Hydratují a stimulují ozdravné procesy. 

HALO-KOMPLEX™

Produktová řada HALO v sobě ukrývá dokonalou Halo-Komplex formuli, která umožňuje naplno využít životadárnou sílu Mrtvého moře v náš prospěch v našich domovech. Základem vzorce je Archebakterie, nejstarší forma života na světě a jediný organizmus, který dokáže přežít v extrémních podmínkách Mrtvého moře. Unikátní vlastností Archebakterie je její mimořádná životadárná síla, antioxidační účinek a vysoká míra zastoupení bílkovin a aminokyselin. Kombinace regeneračních vlastností Archebakterie a minerálů v Mrtvého moře dělá produkty Dr. Nony nesmírně efektivní.

Produkce Dr. Nona dokáže zpomalit proces stárnutí pokožky, chrání ji před škodlivinami životního prostředí, udržuje její svěží mladistvý vzhled a zanechává na pokožce pocit jemnosti a uvolnění, obnovuje vitalitu a energii. V současné době společnost Dr. Nona nabízí víc jak 50 produktů obsahující Halo-Komplex, které svým širokospektrálním zaměřením poskytují uživatelům komplexní řešení jakýchkoliv problémů.

Na každém produktu je uveden vzorec. První označení znamená "PŘÍNOS PRODUKTU":

A = anti-aging (proti stárnutí)
N = vyživuje
H= uzdravuje
R = omlazuje
F = vůně
C = čistí
S = doplňky stravy

H = Halokomplex
x = přírodní

PORADENSTVÍ K PRODUKCI DR. NONA ZDARMA