DYNAMICKÝ HYDRATAČNÍ KRÉM DR. NONA

Vyprodáno

DYNAMICKÝ HYDRATAČNÍ KRÉM

Je to doslova "král krémů", který přes kůži příznivě působí na celý organismus a pozitivně stimuluje imunitní systém.

Speciální vlastností krému je jeho schopnost posilovat tělo při velké únavě nebo celkovém oslabení, dodávat energii a zvyšovat vitalitu. Vysoká vstřebatelnost ho řadí k nejkvalitnějším hydratačním a tonizujícím krémům.

Dr. Nona Dynamický hydratační krém z Mrtvého moře je možné úspěšně používat při celkové reflexní nebo bodové masáži. Krém má protizánětlivé a bakteriostatické vlastnosti, má analgetický účinek (působí proti bolesti), zastavuje krvácení, má omlazující efekt a mnoho dalších pozitivních vlastností. 

Objem: 50 ml

Účinné složky: Halo-komplex, 80 aromatických kompomentů - oleje z jojoby, broskve, levandule, meduňky, emulze rostlinného vosku, extrakt heřmánku, aloe, lilie, tokoferol (vitamin E), aj.

NEOBSAHUJE PARABENY!

• stimuluje látkovou výměnu kůže
• hydratuje suchou pleť
• regeneruje zralou pleť
• pomáhá zachovat pevnost a pružnost pleti
• zklidňuje podrážděnou pokožku
• posiluje při únavě a ulevuje od bolestí hlavy

Použití: Nanést na očištěnou, vlhkou pokožku tenkou vrstvu a jemně rozetřít. Aplikovat v tenké vrstvě na problematická/postižená místa dle nastavené individuální indikace.

Jednoduché vodítko: všechny krémy Dr. Nona aplikujte VŽDY na vlhkou pokožku. Dynamik použijte vždy, když jste unavení, cítíte bolest, při celkové nevolnosti, astenickém stavu a v období rekonvalescence po různých zákrocích (chirurgie, onkologie, ozařování, chemoterapie, dermatologie atd..).

DOPORUČENÁ CENA Kč 1 331,-- e-shop
SLEVA 20 % (spotřebitel) - Kč 1 065,--
SLEVA 35% (distributor) - Kč 865,--

Sleva 20 - 35% pouze při registraci. K uplatnění slev použijte ID: 484410 a jméno sponzora Zdeňka Řepová.

1 331,00 Kč

DYNAMICKÝ HYDRATAČNÍ KRÉM 


 • při únavě, skleslosti, pro zvýšení energie - nanést na pulsní místa na těle- uši a za ušima, zápěstí, loketní jamky a spánky
 • přes pokožku příznivě působí na imunitní systém a redukuje zánětlivé procesy
 • nenahraditelná součást při bioliftingu pleti
 • opary
 • bolesti zubů
 • při popáleninách
 • při gynekologických potížích
 • při akutním padání vlasů 2x týdně masírovat do vlasové pokožky spolu s bahenní maskou a další individuální podporou
 • krém Dynamic je rychlou a účinnou pomocí k zastavení krvácení
 • při bolestech hlavy, bolesti srdce (nanést na malíky, místo mezi lopatkami, střed dlaní, polštářky prstů a rukou i nohou)
 • hypertonie (zvýšení tlaku), při hypotonii (sníženém tlaku) a napětí - nanést na krk, spánky, místa za ušními boltci, polštářky malíků na rukou a nohou, zápěstí
 • používá se na všechna bolavá místa, klouby, svaly, oblast vnitřních orgánů
 • rýma
 • vysoká teplota (pomáhá snižovat horečku)
 • kašel - nanést na horní část prsou a zad
 • bronchitida - nanést na nos a na místa průdušek na prsou a zádech
 • kožní onemocnění
 • nastydnutí
 • drobné škrábance a rány
 • zastavuje krvácení z nosu
 • bolesti v žaludku, zvedání žaludku
 • škytavka
 • ušní bolesti
 • křečové žíly
 • hemoroidy
 • alergie
 • menstruační bolesti
 • kosmetický a omlazující efekt
 • řešení pigmentových skvrn, jizev
 • a mnoho dalšího...

Výrobce: Dr. Nona International Ltd., Zone Canot, Izrael

Dovozce: D.N.I. - EU, s.r.o., U Zvonařky 16, Praha 2, 120 00, ČR

KONCENTRACE ARCHEBAKTERIE JE V KAŽDÉM KRÉMU A PRODUKTU DR. NONA

Zde naleznete odkaz na VIDEO o produktu. !POZOR! veškeré postupy mají pouze informativní charakter, jsou souhrnem osobních zkušeností, zkušeností klientů, spolupracujících lékařů a vědců - NEMOHOU BÝT NIKDY NÁHRADOU ZA LÉKAŘSKOU PÉČI.

Produkce Dr. Nona je pouze podpůrná a doplňková - v žádném případě to NEJSOU LÉKY (!).

Vždy svůj zdravotní stav konzultujte s lékařem.

Dynamic to je život, energie, která proniká do celého organismu na vědomé i nevědomé úrovni.

DYNAMICKÝ HYDRATAČNÍ KRÉM je "K R Á L E M VŠECH KRÉMŮ

Dynamik je součástí SETU k aktivaci Vaší doživotní slevy 35% na celou produkci Dr. Nona. Nenechte si ujít tuto jedinečnou nabídku a TOP krém, který si zamilujete a stane se Vaším každodenním pomocníkem, Vaší první pomocí a záchranou v různých situacích (i těch skutečně velmi komplikovaných).

Vy ještě nemáte doma svůj vlastní DYNAMIK?

Bez tohoto krému v kabelce nejdu z domu, víte proč?

Zvláštností krému je tonizace při neurózách, a také po psychické a fyzické vyčerpanosti.

Má analgetický účinek (působí proti bolesti). Při okamžité a první pomoci lze použít jako (nitroglycerin) pod jazyk. Krém má protizánětlivé a bakteriostatické vlastnosti, což umožňuje efektivní použití při poranění, spáleninách pokožky (včetně radiačního), zastavuje krvácení, je výborný na řezné rány, oděrky, modřiny, jizvy, po štípnutí, krvácení z nosu, na opary, afty, při prořezávání zubů, při bolestech hlavy, při bolestech svalů a kloubů, při nachlazení, rýmě, při žaludečních nebo menstruačních potížích v gynekologii a to není zdaleka vše. Harmonizuje také při neuritidách (záněty nervů), myalgiích (bolesti svalů), normalizuje krevní tlak a artritidách (záněty kloubů) různého původu. Nezaměnitelný tonizující prostředek mající lokální a celkový omlazující účinek. Krém má schopnost VÝRAZNĚ REGENEROVAT a omladit zralou pleť, zamezuje procesy stárnutí v mladším a středním věku. Dynamický hydratační krém je možné úspěšně používat při celkové reflexní nebo bodové masáži pro zlepšení činnosti organismu.

Doplňte si také svou lékárničku první pomoci o tento Dynamik , krále krémů, a mějte pomoc vždy po ruce po kapse - tak jako já a mnoho lidí na celém světě.

Dr. Nona Kuchina vložila výsledky své výzkumné práce do produktů BĚŽNÉHO UŽÍVÁNÍ, které neovlivní denní režim a jsou vždy a pro každého po ruce. Je to neskutečná pomoc na té nejvyšší úrovni.

Dynamic + ARCHEBAKTERIE v Halo-komplexu - POMÁHÁ HARMONIZOVAT, ULEVOVAT a to vážně nedokáže žádný jiný z krémů, které jsem měla tu čest ve svém životě poznat.

Můj tajný typ - použij Dynamik pro dodání energie a aktivaci vitálních funkcí každý den!

Dlouhodobě nemocné děti

Zapomeňte na chemii a podpořte své nemocné dítě s přírodními produkty z Mrtvého moře! Pro více informací a individuální péči, mě prosím osobně kontaktujte.

O P A R  (herpes)

Znáte také to známé svědění rtu? Já ano a v minulosti jsem trpěla nejen na opary na svých rtech. Virus herpes simplex zůstává v organismu a aktivuje se při každém oslabení organismu. Mimochodem - tento vir má v těle 70 % z nás.

Mastička na opary z lékárny u mě nikdy nezabírala. Takže co teď?

Jak jinak na opar než s Dynamic krémem, který zafunguje okamžitě a zaručeně. Naposledy když jsem cítila, že je opar na obzoru, namazala jsem před spaním Dynamic krém a do rána NIC. Toto není jen má osobní zkušenost. Dynamik krém nosím stále u sebe (malé balení v kabelce), teď už víte, že je to první a okamžitá pomoc nejen na opary! Výbornou zkušenost mám také s kombinací a smícháním Okseen tobolky a Dynamik krému.

HSV se objevuje ve dvou typech, ale ani to nás s Dr. Nona nemůže zaskočit. Krémy aplikujeme na všechny části těla, i do sliznic a řešíme tak HSV1, 2.

 • HSV-1, který způsobuje orální herpes
 • HSV-2, který způsobuje především genitální herpes

Na herpes se dá použít také Pomáda na rty Dr. Nona, která je vyrobena podle nejnovějších vědeckých postupů. Pomáda má protizánětlivé účinky, hojí opary, afty dodává pokožce rtů potřebnou vlhkost a vyživuje ji. Je vynikajícím podkladem např. pod běžnou rtěnku. Ideální do mrazu na sluníčko.

No a když tady probíráme ty opary - zabírá i potření postiženého místa deodorantem Dr. Nona. Miluji tu rozmanitost a pestrost celé produkce a hlavně neskutečné účinky, které jsou k nezaplacení.

Každý má na své noze "nabíječku"

zujte se a nabijte s Dynamikem a Dr. Nonou.

Nemusíte dělat nic složitého - DĚJE SE TO SAMO. Reflexní body má na chodidle zastoupen každý orgán v těle. Reflexní plošky celého těla se nacházejí na šlépějích chodidel. Chodidlo představuje zmenšený obraz lidského těla. Reflexní terapie chodidel není ničím novým a určitě o ní z mých stránek budete často slýchat - jen samou chválu a pozitiva.

Proč? protože i mě reflexska obrovsky změnila život. Aktivně ji praktikuji v praxi. 

Co si myslíte o významu chodidel? Já si myslím, že chodidla mají pro naše životy a zdraví obrovský, nezastupitelný význam. Na co tam ty body máme, když je nevyužíváme? Chce to jen chtít a víc se o své tělo zajímat. Otevře se tak nový rozměr: tj. stimulujte například plošku ledvin a na těle se rozsvítí celá dráha ledvin, uvolní se svaly, uvolní se napětí, proudí krev, energie. TĚLO JE DOKONALE DOKONALÉ. Mé dnešní doporučení je bosá chůze po zrníčkách Soli Dr. Nona a reflexní masáž Dynamikem.

Pro někoho jsou vzpomínky závažím, pro jiného křídly.

A co taková památka v podobě skvrn na obličeji, krku či jiných částech těla? Pigmentové skvrny na kůži mohou být různého tvaru, velikosti, intenzity zbarvení.

Existuje mnoho faktorů, proč se vyskytne hyperpigmentace:

 • nadměrné působení UV záření, genetické dispozice, věk, hormonální vlivy, kožní záněty nebo poranění.

V kůži jsou přítomny melanocyty (buňky tvořící barvivo). Když je ho příliš, kůže tmavne.
Když se kožní barvivo hromadí více v jednom místě, vznikne hnědý flek. Přestože pigmentové skvrny jsou obvykle neškodné, určité formy mohou být nebezpečné, jako v případě melanomu. Doporučuji nechat si pigmentové skvrny na pokožce odborně prozkoumat. Poté můžeme odlišit hyperpigmentaci a znaménka na pokožce. Pokud je vaše pokožka ke vzniku pigmentových skvrn náchylná, určitě ji chraňte 365 dní v roce (a to nejen v létě). Bez kosmetiky určené ke zjemnění tmavých fleků se neobejdete. Pořiďte si proto řadu od jedné ověřené a prověřené značky. Nejen proti pigmentovým skvrnám výborně fungují produkty Dr. Nona. Ať už sáhnete po kterémkoli výrobku, nezapomeňte při jeho nanášení ani na krk a dekolt. Díky tomu docílíte nejlepšího výsledku.

 • Pleťová bahenní maska - účinky tohoto bahna nemají obdoby, působí mj. na zvýšenou pigmentaci pleti.
 • Krém na ruce a nehty - zběluje pihy a pigmentační skvrny.
 • Oční krém - nejen k ošetření očního okolí.
 • Solaris, Solaris body lotion
 • Noční krém
 • K L E O P A T R A - naprosto famózní, luxusní, dokonalý a omlazující produkt od Dr. Nona.

Pokožku a problémy můžeme lépe zvládnout s pomocí tobolkové řady:

 • Fáze 9, Ravseen

Pro více informací, pro individuální přísup a péči, pro sestavení speciální kůry na míru - mne prosím neváhejte kontaktovat. Velký důraz kladu na přijetí, pochopení příčin a celostní, osobní, velmi přátelský, pozitivní přístup ke každému člověku a jeho jedinečnosti. Mým zájmem není zisk ani prodej. Práce s produkty Dr. Nona mi přináší uspokojení na jiné úrovni - neváhejte - ráda Vás o tom přesvědčím.

Dr. Nona to je nádherná volba a alternativní cesta k Vašemu novému a kvalitnímu životu ve zdraví a harmonii.

Krevní tlak můžeme krásně srovnat (vysoký i nízký)

pomocí změny životního stylu, úpravou jídelníčku, ale také s pomocí kůry na míru ušité z produktů Dr. Nona. Velmi ráda se stanu průvodcem za cestou ke zdraví, rovnováze a za Vaším normálním tlakem.

Prázdninové cesty na dovolenou, ale i služební cesty

jsou pro nás řidiče velmi vyčerpávající, únavné a nebezpečné. Mikrospánek přichází jako blesk z čistého nebe a může mít tragické následky.

Jak se únavě za volantem bránit?

V žádném případě nejsem zastáncem žádných energetických nápojů, ani jiných koktejlů, které nám slibují křídla. Za volantem potřebuji čistou hlavu a 4 kola. Energetické nápoje tlumí. Ano, bohužel i káva.

Za jízdy je důležité zařazovat přestávky (raději častěji a kratší s aktivním odpočinkem), klidně se i proběhnout, protáhnout, zacvičit si. Dříve či později ztrácíme za volantem pozornost k řízení. Přestáváme se soustředit na provozovanou činnost, jsme rozptýlení atd.. Je prokázáno, že pozornost a úroveň bdělosti probíhají v určitých vlnách. Každopádně já mám NE-jednu z úžasných a perfektně fungujících možností, jak i tyhle věci řešit, vyřešit a posunout se bezpečně k cíli.

DYNAMICKÝ HYDRATAČNÍ KRÉM - jeho speciální vlastností je, že posiluje tělo při velké únavě a dodává mu značnou dávku energie. Při první pomoci lze použít jako pomoc (nitroglycerin) pod jazyk, vmasírovat na krk (nad výběžek prvního obratle). V případě, že stojíte na odpočívadle: doporučuji aplikovat krém do okolí očí (pomůže nejen s únavou, pálením, svěděním). Výborně také zafunguje, když namasírujeme krémem reflexní body na chodidle. Krém také můžeme nenanést na místa pulsu, ušní boltce a místa za ušima.

Inspiraci se meze nekladou. Zkrátka a dobře - bez Dynamiku už ani ránu.

Také bych ráda uvedla na pravou míru to pití energetických nápojů. Hydratace a pitný režim je opravdu důležitý. Za mě je to jasná volba "čistá voda obohacená Solí Dr. Nona". Soli Dr. Nona mají vysoký obsah minerálních látek a stopových prvků, odkyselují, čistí a dodávají energii. Na cesty volím YLANG-YLANG A PAČULI. Žádná chemie, ale nádherný, čistý, minerální, energizující nápoj. Když mě čeká opravdu dlouhá cesta, připravuji si do termosky Čokoseen a na sváču, jak jinak než Dakseen. Ve dveřní kapse mám pro případ nouze ukrytý sáček s obkladem z vody Mrtvého moře. No a na co nesmím nikdy zapomenout? tím je parfém a deodorant Dr. Nona.

O účincích produktů se dozvíte na mých stránkách, v popiscích a videích. Chcete si také vyzkoušet na vlastní kůži produkty Dr. Nona? Odjíždíte na dovolenou a chcete se bezpečně vrátit? Jsem zde pro Vás, kontaktujte mě.

MIMINKO A MAMINKA

Není jiný šetrnější a jemnější produkt, který bych bez obav aplikovala svému malému dítěti. Dynamik nabízí možnost ošetřit modřinky, ranky, pupečník, oči, pusinku, uši, poranění matky po porodu. Dr. Nona výborně zabírá při kolikách miminek, opruzeninách, vyrážkách, exémech. Trápení s růstem a prořezáváním zoubků. Dr. Nona má řešení, kontaktujte mě. KOJÍTE? Výborně! Kojení je tou nejpřirozenější a nejlepší výživou pro vaše dítě. Ne vždy je to však pro nás mámy jednoduché a příjemné. Přípravky Dr. Nona a záněty prsu (mastitida), popraskané bradavky, nedostatek mléka, ucpané mlékovody, kvasinková infekce aj..

Když mi do života přijde malý tvoreček nemusím už řešit - zda je kosmetika na citlivou pokožku, zda je vhodná pro miminko (a od jakého věku), zda ji mohu používat během kojení a v průběhu těhotenství, zda je šetrná k přírodě, protože Dr. Nona toto vše splňuje. Nemusím se bát, přípravky se mohou dostat i do sliznic. Také koupele v Solích posilují a prohlubují imunitní systém děťátka. Voda Mrtvého moře je téměř identická jako plodová voda. Byliny a esenciální oleje mají uklidňující a harmonizační účinek a Archebakterie dokáže nastartovat obranné schopnosti organizmu. Díky složení a účinnosti produktů Dr. Nona jsem mnohokrát vyřešila velmi nepříjemné a bolestivé příhody, včetně ošklivých ekzematických stavů na pokožce (své i svého syna). Kam se hrabe kdejaká zinkovka, či snad jiná mast a třeba i na lékařský předpis.

Co víc si pro své miminko přát? Mít vždy po ruce zaručený a osvědčený recept, přípravek, který přináší úlevu a pomoc na všech úrovních. Toto se nedá slovy popsat, toto se musí zažít. Přála bych tento pocit jistoty a pohody každé mámě. Dr. Nona nezná limity, proto ji mám nejen já, ale i každá zodpovědná a milující maminka tak ráda.

Zdraví a hubnutí s Dynamikem

Pro své zdraví můžeme udělat mnohé. Říká se, že NE každou nemoc je možné vyléčit jídlem, ale žádná nemoc se beze změny stravy vyléčit nedá.

Dává to smysl? Mě ano, a obrovský. K té změně stravování já osobně doporučuji i změnu životního stylu, včetně myšlení. Na co stále čekáte? Kdy už se do toho dáte? A rozhodnete se pro zkvalitnění svého SVĚTA, ŽIVOTA A ZDRAVÍ..
.. potřebujete nakopnout, poradit, podpořit.. Ráda se stanu Vaším průvodcem. Dr. Nonna Kuchina Vám nyní prozradí v přiloženém krátkém videu jeden úžasný fígl. Na který budete potřebovat pouze Dynamický hydratační krém a svou paži. Pomocí stimulace bodu pod ramenem (cca v horní polovině paže). To je to místo - díky kterému snadněji zhubnete, při stimulaci a masáži Dynamikem výborně snížíte i pocit hladu (chuť do nezdravého jídla). Díky unikátnímu složení a účinkům Dynamiku je toto doporučení masáže bodu vhodné provádět vždy cca 10 minut před jídlem. Po této době se krém začíná vstřebávat do krevného oběhu a Archea začíná řešit, opravovat, stimulovat buňky. Naše tělo je úžasný stroj, který bezchybně funguje, pokud se o něj s láskou staráme. Je skoro neuvěřitelné, jaké škody, rány, otravy a další excesy dokáže samo napravit, pokud mu v tom nebráníme, ale naopak ho podpoříme.

Na našem těle existuje nespočet bodů. Jestliže chcete například hubnout - osobně velmi doporučuji ještě stimulaci bodu na uchu a na tváři a pití čaje Gonseen.