DYNAMICKÝ HYDRATAČNÍ KRÉM DR. NONA | hydratační, přírodní, bylinný krém z patentované kosmetické řady z minerálních solí Mrtvého moře | bez parabenů

SOS KRÉM PRVNÍ POMOCI

KRÁL KRÉMŮ DR. NONA

Unikátnost výrobku je uvedena již v samotném názvu, krém má za úkol "dynamizovat" tělo i duši. 

Objem: 50 ml 

Účinné složky: Halo-komplex, 80 aromatických kompomentů - oleje z jojoby, broskve, levandule, meduňky, emulze rostlinného vosku, extrakt heřmánku, aloe, lilie, tokoferol (vitamin E), aj.

NEOBSAHUJE PARABENY!

• stimuluje látkovou výměnu kůže
• hydratuje suchou pleť
• regeneruje zralou pleť
• pomáhá zachovat pevnost a pružnost pleti
• zklidňuje podrážděnou pokožku
• posiluje při únavě a ulevuje od bolestí hlavy 

SLEVA 20 % (spotřebitel) - 1 065 Kč

SKLADEM 

1 331,00 Kč

DYNAMICKÝ HYDRATAČNÍ KRÉM se pyšní přívlastkem "KRÁL KRÉMŮ" celé produkce Dr. Nona

Výrazně regeneruje, hydratuje, omlazuje, vyživuje, tonizuje, eliminuje procesy stárnutí. Přes kůži příznivě působí na imunitní systém. Redukuje zánětlivé procesy na pokožce. Speciální vlastností tohoto krému je jeho schopnost posilovat organismus při velké únavě nebo celkovém oslabení, dodávat energii a zvyšovat vitalitu vyčerpaného organizmu. 

Je součástí luxusních procedur a ošetření pleti (nejen) v kosmetických salónech. Kdy slouží jako nenahraditelná součást při bioliftingu. Krém má protizánětlivé a bakteriostatické vlastnosti, což umožňuje efektivní použití při spáleninách, oparech, hemeroidech, vysokých teplotách, migrénách, při normalizaci tlaku, únavě, bolestech a poranění různého typu, kdy stačí aplikovat malou vrstvu krému na čelo a spánky, pulzní místa (na spánky, na ušní laloky a za ušima, na krční tepnu, na zápěstí, do loketní jamky, do podpaží, na třísla, do kolenní jamky, na kotníky a chodidla). Je vhodné jej využívat při reflexních a bodových masážích.

Unikátnost je uvedena v samotném názvu, krém má za úkol "dynamizovat" tělo i duši

Použití: Nanést na očištěnou, vlhkou pokožku tenkou vrstvu a jemně rozetřít. Dále aplikovat v tenké vrstvě na problematická/postižená místa dle nastavené individuální indikace. Při bolesti aplikujeme i opakovaně.

Jednoduché vodítko: Všechny krémy Dr. Nona aplikujte VŽDY na vlhkou pokožku. Veškeré kosmetické produkty Dr. Nona se nanášejí opravdu jen v malém množství, protože mají vysoké procento vstřebatelnosti. Biologicky aktivní látky jsou v produktech obsažené ve vysokých koncentracích a díky tomu jsou finanční výdaje při použití produktů Dr. Nony o mnoho nižší než u běžně dostupných krémů. Dynamický hydratační krém použijte, když jste unavení, cítíte bolest, při celkové nevolnosti, astenickém stavu a v období rekonvalescence po různých zákrocích (chirurgie, onkologie, ozařování, chemoterapie, dermatologie atd..).

  • Kosmetické výrobky Dr. Nona je možné používat formou různých metod a procedur.
  • Pravidelnost procedur je základ úspěchu.
  • V celé kosmetické řadě Dr. Nona, zejména v krémech, šampónech, solích, tělovém mléku hraje vůně a aromaterapie svou důležitou roli.
  • JE MI LÍTO, ŽE S VÁMI NEMOHU SDÍLET PODSTATNÉ INFORMACE O PRODUKTECH DR. NONA. Právní předpisy EU velmi omezují rámec, nakolik je možné informovat o výhodách, které produkty nabízejí. U produktů dle Nařízení 432/2012 (EU) nelze s účinností od 14.12.2012 uvádět jakékoli účinky s vyj. Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. Věrní zákazníci know-how společnosti Dr. Nona naštěstí již důvěrně znají a proto se stále vracejí zpět. Prosím, abyste si také provedli vlastní výzkum, kdy zjistíte mnohem více o možných přínosech těchto darů pro Váš prospěch.
  • Veškeré návody jsou pouze doporučujícího charakteru. Před samotnou aplikací je nutno přihlédnout k individuálnímu stavu každého člověka a k doporučení lékaře.
  • Svědectvím o narůstající popularitě produktů Dr. Nona je stále vyšší počet lékařů a vděčných klientů, kteří efektivně využívají jejich blahodárné působení. Nesprávné používání produktů Dr. Nona brání jejich pozitivnímu působení. Je tedy důležité znát správné způsoby používání a kombinování jednotlivých produktů. Nejlepších výsledků se dosahuje při komplexním a déle trvajícím používání přípravků. Informace o produktech |získané od paní doktorky Nonny Kuchiny, spolupracujících lékařů, vědců, klientů| naleznete na stránkách v uzavřené zóně, která je určena pouze pro členy klubu Dr. Nona.

Výrobce: Dr. Nona International Ltd., Zone Canot, Izrael

Dovozce: D. N. I. - EU, s. r. o., U Zvonařky 16, Praha 2, 120 00, ČR

V produkci Dr. Nona je zakomponován objev již zapomenutých receptur našich předků i zcela nové unikátní technologie, vytvořené na bázi vzácných přírodních komponentů - Bioorganominerálního komplexu Mrtvého moře, bylinek, aromatických esencí a olejů. Na technologii je však naprosto jedinečná hlavně kultivace Archebakterie a použití její biohmoty ve všech produktech Dr. Nona. Archebakterie je jeden z nejstarších organismů na Zemi. Má schopnost přežít i v extrémně slaných vodách Mrtvého moře a její působení je podobné kmenovým buňkám.

Halo Complex™ = patentovaná technologie, která obsahuje mikroprvky a cenné aromaterapeutické složky, organické sloučeniny z bylin, minerály z Mrtvého moře obsahující anorganické soli a aktivní látky jílového bahna, vysoce kvalitní éterické a esenciální oleje a silice z Francie, ekologicky čisté rostlinné extrakty bohaté na bioaktivní látky a především to nejpodstatnější deriváty archebaktérií/halobaktérií/.

Dynamický hydratační krém je součástí SETU k aktivaci Vaší doživotní slevy 35% na celou produkci Dr. Nona. 

MŮJ TYP: POUŽIJTE DYNAMIK PRO DODÁNÍ ENERGIE A K AKTIVACI VITÁLNÍCH FUNKCÍ KAŽDÝ DEN! 

PROHLÁŠENÍ: Informace sdílené na tomto webu mají pouze informativní charakter, neneseme zodpovědnost za jakákoli případná rizika spjatá s interpretací a aplikací, které by vedly ke zhoršování zdravotního stavu, nebo nebyly v souladu s léčbou doporučenou lékařem. Zodpovědnost za praktikování doporučovaných postupů si nese každý sám. Produkty Dr. Nona nemají na území ČR status léku. Sdílíme zde informace a zkušenosti, které ale neslouží jako náhrada lékařské péče. Autoři neposkytují čtenáři žádné odborné rady, služby ani garance. Myšlenky, postupy a doporučení zde uvedená nenahrazují návštěvu lékaře nebo lékařský dozor. Nejsme odpovědní za jakékoli škody či ztráty považované za vzniklé na základě informací nebo doporučení na tomto webu. 

PORADENSTVÍ K PRODUKCI DR. NONA ZDARMA