JAK NA NEMOC A NACHLAZENÍ

Každý ji zná, každý si s ní čas od času v posteli užije.

ANO, JE TO NEMOC.

Pokud máte oslabený imunitní systém je velmi pravděpodobné, že nějaká nemoc s příchodem chladného počasí zazvoní i u Vašich dveří.

JEDNOU, DVAKRÁT DO ROKA PŘEDEPISUJE LÉKAŘ ANTIBIOTIKA!

Přijměte zodpovědnost za své zdraví, život a své malé děti. Celá změna k lepšímu stojí pouze na nás. Dítě se nemůže samo rozhodnout. Ani si vybírat. 

Zdraví máme ve svých rukou a vždy k němu musíme přistupovat zodpovědně.

Někde jsem četla, že pokud člověk užije antibiotika, tělo se s tím musí vyrovnávat několik let. Nevím, do jaké míry je toto tvrzení pravdivé. Ale co vím, antibiotika nejsou našemu tělu vlastní, stejně jako například alkohol, drogy. Organismus při zpracování antibiotik prochází velkou zátěží. Podle konkrétního druhu pak antibiotika v těle zabíjejí škodlivé bakterie nebo zabraňují jejich množení. Ať už antibiotika fungují na jakémkoliv principu, nerozlišují, jestli jde o bakterie, které způsobily onemocnění, nebo o užitečné bakterie, které tvoří například střevní mikroflóru. Člověk nebude potřebovat antibiotika a ani nemusí dostat angínu, když bude dbát na prevenci. 

Jen vědomý člověk nebude tupou ovcí a neudělá vše jen proto, že mu to diktuje systém. 

Jaká je možná pomoc, když přijde nemoc? 

Velice účinného a rychlého efektu vždy docílím s Dr. Nonou. Jednoduchou, přírodní a přirozenou formou při každodenních činnostech.   

Tajemství je ukryto v Archebakterii a patentované technologii formule Halo Complex™, která se nachází v každém výrobku Dr. Nona.

Na trhu je velké množství volně prodejných léků na chřipku, nachlazení, rýmu, kašel, horečku, bolest atd.. S každou nemocí si uvědomte, že chemické léky mohou přivodit mnohé nežádoucí komplikace. Čtěte vždy pečlivě složení a příbalové informace! Běžně dostupné léky působí takzvaně symptomaticky a samotnou příčinu nemoci neřeší.

Od dob, kdy mám ve své domácí lékárničce produkty od paní doktorky Nony do lékárny nechodím.

Umístění prospěšných látek do produkce umožnilo cílit a najít pohodlný způsob regenerace organismu. Kapsle jsou vyrobeny z přírodních ingrediencí nebo jejich odvozenin. Produkty Dr. Nona nejsou v žádném případě toxické, obsahují vitamíny, minerální látky, antioxidanty. Vlastní certifikáty ISO a GMP. Produkce Dr. Nona je to nejlepší, co se dnes na celosvětovém trhu nabízí! 

Dostávám od Vás mnoho dotazů: "Jak nejúčinněji zasáhnout u malých i dospělých s pomocí produkce Dr. Nona". 

 • chřipka, kýchání, ucpaný nos, hleny, urputná bolest hlavy, svalů, kloubů, bolest v krku, horečka, kašel aj..
 • Veškeré uvedené postupy NEMOHOU BÝT NÁHRADOU ZA LÉKAŘSKOU PÉČI! Vždy zdravotní stav konzultujte s lékařem. Produkce Dr. Nona je podpůrná a doplňková.  

 • PŘI BĚŽNÉM I ZÁVAŽNĚJŠÍM PROBLÉMU UPRAVTE TAKÉ JÍDELNÍČEK A ŽIVOTOSPRÁVU. 

 • Nadměrná konzumace vydatných a zejména sladkých jídel představuje zbytečné množství rychlých cukrů, které dodávají do organizmu značné množství energie a spouštějí negativní reakce organismu. 

DND DR. NONA, CLINIC LENOM

 • TABLETKA VE ŽVÝKAČCE
 • Pro prevenci a regeneraci těla.
 • 98% aktivních složek se absorbuje v dutině ústní za 45 vteřin.
 • 2 - 4 ks denně, po dobu alespoň dvou minut, poté se žvýkačka vyplivne, nepolykat.

HALO OKSEEN

 • účinný, silný protizánětlivý doplněk a antioxidant
 • dávkovaní 3-3-3 (děti od 6 let 2-2-2, do 6 let 1-1-1 a u batolat jednu tobolku vysypat 0,5 - 1 tobolku do pusinky).

P. S. Mám mnoho osobních zkušeností, kdy Okseen pomohl zastavit nemoc a pomohl ulevit při mnoha karambolech od chřipky až po onkologii.

HALO GONSEEN

 • jeden sáček na půl litru vody, jedna sklenice dvakrát denně (děti sáček na 3 dcl vody). 
 • Návod na přípravu a individuální dávkování poskytuji při osobních konzultacích.

BUNĚČNÁ VÝŽIVA

 • HALO DAKSEEN - 0,5-1 tyčinka denně, zapít dostatečným množstvím čisté vody, bylinného čaje). Děti 0,25 tyčinky 2 x denně. 
 • HALO SOUPSEEN - 1 dávka denně.
 • HALO ČOKOSEEN - obsahuje celé spektrum vitamínů, minerálů. Vsypat do sklenice jednu dávku Halo Čokoseenu, přidat studené nebo teplé mléko (v době nemoci doporučuji rostlinné, příp. vodu), pečlivě zamíchat.

HALO IMUNSEEN

 • 1 čajová lžička 2 x denně. 

 • Nepostradatelný pomocník s Archebakterií, extraktem z plodů černého bezu, zinkem a vitamínem C. 

 • Sirup má široké spektrum pozitivních účinků.

HALO PULMOSEEN

 • pomáhá především při plicních onemocněních a dýchacích problémech.
 • Stimuluje imunitu a neutralizuje volné radikály. 
 • Zvyšuje odolnost proti infekcím a virům. 
 • Dávkování je 1-1-1, děti 1-0-0. 

SOLI MRTVÉHO MOŘE DR. NONA

 1. Intenzivní KLOKTÁNÍ roztoku připraveného z jedné čajové lžičky soli na 2 dcl vody. Kloktáme každých 5 minut a to po dobu celé první hodiny. Poté každou půl hodinu v průběhu celého dne. Malým dětem vyčistit zoubky koncentrovaným roztokem Soli Dr. Nona. Kloktání této Soli je velmi důležité, protože vytáhne zánět a bacily z oblasti dutiny ústní. 
 2. INHALACE Solí s heřmánkem nebo eukalyptem - 1 čajová lžička na půl litru vody, denně inhalovat. 
 3. Solné KOUPELE - dvakrát týdně max. 15 minut + masáž Solaris tělovým mlékem. Je možná aplikace roztoku Solí pomocí spreje (pokud nemáte doma vanu). 
 4. Solné PONOŽKY - recept u popisu produktu. 
 5. DEJTE RÝMĚ DO NOSU (nejen rýmě) a namíchejte si svůj vlastní přírodní SPREJ, účinný, velmi efektivní, nenávykový, bez kortikoidů, bez KONTRAINDIKACÍ. Hlavní složku bude tvořit "SŮL Z MRTVÉHO MOŘE DR. NONA" a o přesný návod si prosím, napište. Každý dříve či později sáhne po kapkách nebo po spreji do nosu. Věděli jste, že si můžete nevhodným výběrem způsobit velké potíže? Nosní přípravky, které nejsou přírodní, se mohou používat cca 1 týden a potom začnou mít přesně opačné účinky. Vsadíte-li na sílu přírody, nemusíte se bát kontraindikací. 

 6. Sprej ze Soli Dr. Nona lze použít při bolestech v krku. 

DYNAMICKÝ HYDRATAČNÍ KRÉM 

Krém má protizánětlivé a bakteriostatické vlastnosti, analgetický účinek (působí proti bolesti), pomáhá při zástavě krvácení, snížení horečky aj.

 1. celková reflexní nebo bodová masáž
 2. nanést na pulsní místa na těle- uši a za ušima, zápěstí, loketní jamky a spánky
 3. při bolestech hlavy - nanést na malíky, místo mezi lopatkami, střed dlaní, polštářky prstů a rukou i nohou
 4. používá se na všechna bolavá místa, klouby, svaly, oblast vnitřních orgánů
 5. kašel - nanést na horní část prsou a zad
 6. rýma - nanést na kořen nosu, čelo a spánky, vytřít sliznici
 7. opar - nanést na rty

Doporučuji střídat krémy z řady Dr. Nona.

NEJLEPŠÍ JE NEMOCEM PŘECHÁZET FORMOU KAŽDODENNÍ PÉČE A PREVENCE

Vyzbrojte se a zasáhněte již při prvních příznacích!

I když postupy tohoto webu mohou být užitečné, dávají se k dispozici s tím, že autor neposkytuje žádné konkrétní lékařské, psychologické, emocionální, duchovní poradenství. V textu není nic zamýšleno jako diagnóza, lékařský předpis, doporučení nebo lék na jakýkoliv zdravotní, psychický, emocionální, duchovní problém. Nestavte, prosím, účinky doplňků stravy před účinky léků. POZOR! veškeré uvedené postupy mají pouze informativní charakter, jsou souhrnem zkušeností lékařů, vědců, klientů. NEMOHOU BÝT NIKDY NÁHRADOU ZA KLASICKOU LÉKAŘSKOU PÉČI. Zdravotní stav "vždy" konzultujte s lékařem!     

KONTAKTUJTE MĚ, POMOHU VÁM S NASTAVENÍM SLEV