HALO IMUNSEEN DR. NONA

Vyprodáno

Je doplněk stravy ve formě sirupu Halo Imunseen. Sirup je jedinečnou kombinací Halo-komplexu na bázi minerálů z Mrtvého moře a výtažku z Archebakterie, s extraktem z plodů černého bezu, zinkem a vitamínem C.

Má široké spektrum pozitivních účinků, především při problémech dýchacího, nervového a hormonálního systému.

Účinné složky: Halo-komplex, extrakt z plodů černého bezu, zinek, vitamín C

• podporuje obranyschopnost organismu
• pomáhá při nachlazení, viróze a ledvinových potížích
• podporuje hormonální systém
• zvyšuje sexuální touhu u mužů i žen
• pomáhá při problémech s trávením
• vyrovnává hladinu glukózy v krvi
• vyživuje vlasy, kůži a nehty
• napomáhá hojení drobných poranění kůže
• pomáhá zlepšit paměť
• stabilizuje nervový systém, pomáhá při emocionálním vypětí a stresu

Doporučená dávka: 1 čajová lžička 2 x denně.

DOPORUČENÁ CENA Kč 855,-- e-shop
SLEVA 20 % (spotřebitel) - Kč 685,--
SLEVA 35% (distributor) - Kč 555,--

Sleva 20 - 35% pouze při registraci.

K uplatnění slev použijte ID: 484410 a jméno sponzora Zdeňka Řepová

855,00 Kč

HALO IMUNSEEN DR. NONA

Nutrniční hodnoty v 1 dávce (5ml)

  • vitamin C 100 mg, zinek 5 mg, černý bez (plod) 50mg, Mořská sůl (Halo-ComplexTM) 0,5 mg

Výrobce: Dr. Nona International Ltd., Zone Canot, Izrael

Dovozce: D.N.I. - EU, s.r.o., U Zvonařky 16, Praha 2, 120 00, ČR

Produkty Dr. Nona nejsou "léky". Veškeré postupy vždy konzultujte se svým lékařem!

VITAMÍN "C"

VITAMÍN "C" je nenahraditelný pro lidský organismus a má obrovský význam z hlediska zdraví a nemoci. Bez "céčka" nedochází ani k jedné reakci oxidace v těle. Vitamín C si lidské tělo nedokáže vyrobit, musíme jej proto přijímat stravou, popř. doplňky stravy. Vitamín C je jeden z nejsilnějších ve vodě rozpustných antioxidantů. Tělo si ho neukládá do zásoby. Pokud je v organismu nedostatek vitaminu C, mohou být aktivovány geny potřebné pro rozvoj závažných onemocnění a naopak geny důležité například pro normální činnost imunitního a nervového systému mohou být potlačeny.

Vitamin C chrání svým antioxidačním účinkem zejména imunitní, nervové, svalové, střevní a jaterní buňky, odvádí z organismu toxické látky včetně karcinogenních a přináší do organismu antioxidační kapacitu, která neutralizuje nežádoucí oxidační stres. Vitamin C je zásadní pro fungování imunitního systému. Vitamín C pomáhá v těle proti uvolňování HISTAMINU a dokáže zabraňovat vzniku různých alergií (to je pro mě jako pro člověka s diagnózou histaminové intolerance výborná zpráva).

Tělo je úžasná, dokonalá laboratoř a musíme na něj nahlížet jako na celek.

"UZDRAVIT SE MŮŽEME SAMI A TO DÍKY DOBŘE FUNGUJÍCÍMU IMUNITNÍMU SYSTÉMU" /jiné uzdravení neexistuje/!

Není nic jednoduššího než své zdraví podpořit a nakopnout pomocí přírody, vhodné stravy, Archebakterie a Mrtvého moře v podobě produktů Dr. Nona. Proto doporučuji Imunseen sirup od Dr. Nona a nadupaný zdroj vitamínu C a zinku s minerály z Mrtvého moře s Halo-komplexem a Archebakterií.

Člověk se nesmí bránit! Nýbrž zdraví aktivně

a pozitivně podporovat.

Při použití preparátů Dr. Nona je důležité vědět, že v lidském organismu jsou vždy dosud nevyžádané rezervy určené pro zachování a obnovení narušené rovnováhy. Racionální použití preparátů Dr. Nona dává možnost obnovit ztracený imunitní systém a schopnost odolávat nemocem.

S doplňky VŽDY pracuji s velkým respektem, dbám na kvalitu, vhodné načasování, ideální kombinace a k řešení problémů volím individální péči a celostní pohled.

Doporučuji a je vždy výhodnější zajišťovat zdroj vitamínů v podobě jejich KOMPLEXŮ. Důvodem je fakt, že se ve svých účincích vzájemně ovlivňují podobným způsobem jako antioxidanty ve svém synergickém projevu. Vitamín C je rozumné užívat vždy v komplexu s dalšími antioxidanty, jedině tak naplníme pravidlo synergismu!!! Pokud užíváte vitamín C izolovaně, v takovém případě pak nejsou celkové dávky samotného vit. C důležité. Dělám pouze ty věci, které fungují. To znamená vše, co pomáhá, a tedy současně neubližuje. Proto si vybírám jen ty doplňky, které mi zároveň zajistí přítomnost vysoce kvalitních ANTIOXIDANTŮ = kamarádů, kteří umějí s vitamíny spolupracovat, a probíhá zde ten nesmírně důležitý SYNERGICKÝ EFEKT (pozor toto není běžná praxe doplňků a žádný takový produkt NENAJDEŠ ve své lékarně).

Dr. Nona je dokonalým zdrojem správných ANTIOXIDANTŮ a kombinací.

"A R C H E A" JE 5 000 krát SILNĚJŠÍ ANTIOXIDANT NEŽ BĚŽNÝ VITAMÍN "C".

Co nesmí chybět v žádné domácnosti, když máte doma malé děti?

HALO IMUNSEEN

PODPORA IMUNITY, REGENARACE ORGANISMU - tam, kde klasická léčba selhává, s Dr. Nona úleva přichází i do 2 -3 dnů od použití. Není nad vlastní zkušenost a osobní prožitky. Nedoporučila bych nic, co bych na vlastní oči a kůži nezažila a čemu bych nevěřila. Po aplikaci sirupu Imunseen se vyřešil (u mého malého syna) cca půlroční problém s dýcháním, kašlem, astma, chronickou rýmou, atopickým ekzémem, aj. Prošli jsme si peklem a snad všemi lékařskými ordinacemi (alergologie, plicní, kožní odd.). Předepisovali nám kortikoidy, syn užíval Ventolin a další silné léky, masti, které nezabíraly. Po podání sirupu cca do 3 dnů byl syn bez nudle a kašle.

Mým dnes již nepostradatelným pomocníkem je sirup HALO IMUNSEEN. Jedná se o jedinečnou kombinaci Halo-komplexu na bázi minerálů z Mrtvého moře a výtažku z Archebakterie.

VITAMÍN C JE BRÁN JAKO VITAMÍN "proti NACHLAZENÍ"

Vitamín "C" jako doplněk stravy - ovšem zde si dávejte obrovský POZOR na to - v jaké kvalitě a v jaké podobě vitamíny doplňujete..

..není céčko - jako céčko.

ÚSPĚCH A POZITIVNÍ VÝSLEDKY, aneb když to máte "černé na bílém". Je nespočet lidí, kteří se trápí, trpí a vysloužili si nějakou diagnózu. Ráda se s každým podělím o velmi pozitivní výsledky a pokroky a o tom, jak jednoduché může být řešení mnohých problémů. Žádné kecy, žádná klamavá reklama, žádný marketingový tah a podvod, ale jen holá fakta, lékařské zprávy a hodnoty krevního obrazu spokojených klientů.

Narušený vývoj řeči, atopický ekzém, astama, potravinové alergie, kolaps imunitního systému..

.. i takto může dopadnout (zdravé) miminko po očkování. O existenci nežádoucích účinků očkování se dnes již veřejně mluví, ale že se to bude týkat nás? To jsem si ani ve snu nepřipouštěla. Nejsem zaujatá ani fanatická matka, neodmítám očkování.

Je pravda, že mám ráda přírodu a přírodní věci, raději zvolím bylinky než růžovou tabletku. Narodila jsem se v této době a i mé děti zde vyrůstají, podléháme tomuto systému. Také vím, že bez některých věcí se zkrátka neobejdeme. A mezi tyto věci patří i očkování? Dnes se na věc (vzhledem k okolnostem) dívám trochu jinak, ale to sem nepatří. Je mezi námi obrovské množství maminek, které řeší problémy u svých dětí. Ať už je to negativní reakce po očkování, nebo alergie různého typu, neštovice, zánět, atd.. může to být cokoliv jiného. Například i běžná chřipka nás dokáže pořádně potrápit. Nechť je náš příběh inspirací a možná i cestou, kterou se můžete vydat - tak jako my.

Můj obrovský dík patří Dr. Noně a produktům z Mrtvého moře s Archeabakterií. Archebakterie je základem a právě ona dokáže opravovat poškozené buňky až na úrovni DNA.

Do 3 dnů po nasazení přípravků (včetně sirupu Imunseen) synovi ustoupily akutní zdravotní problémy.
Přestal se dusit, odešla rýma a začal se lepšit i stav atopického ekzému. Cca po 6ti měsících intenzivního užívání je syn zdráv!!! Nemá žádné příznaky, jeho tělíčko a pokožka je čistá, imunita je nádherně posílená a vše funguje na jedničku. V období léčby nastoupila také přirozená reverzní reakce organismu a to v důsledku čištění a oprav poškozených buněk. Ta naše reakce se projevila výrazným zhoršením ekzému. Velmi důležité je nezaleknout se a s aplikací v žádném případě nepřestat. Vrátili bychom se tak tímto krokem zpět na začátek. Archeabakterie jen dělá svou práci a potřebuje k tomu určitý čas a prostor. Nyní odoláváme a nemarodíme ani v náročném období chřipkové epidemie. Od doby, co užíváme produkty z Mrtvého moře, jsem nebyla v lékárně. Když tedy nepočítám vrácení Ventolinu a dalších léků, sirupů, mastí a kapek včetně kortikoidů...

S Dr. Nonou pozoruji i výborné pokroky ve vývoji řeči a další pozitiva (bohužel negativní ✖ dopad očkování se podepsal na řečovém centru). Po svých zkušenostech s očkováním APELUJI na všechny rodiče, maminky - buďte velmi opatrní. Podpořte své děti, podpořte jejich imunitní systém - na tom přece záleží (ne na systému zdravotnictví, kterému je ve finále zdraví našich dětí lhostejné). Velmi ráda s Vámi osobně proberu všechny možnosti a poradím, jak zvládnout nástrahy všedních dnů (nejen s malými dětmi). Z celého srdce ♥ děkuji a těším se na další úspěchy. Užívám si skutečně každý okamžik po boku svých krásných a zdravých dětí. Jsem nesmírně vděčná, že jim mohu být oporou a jsem schopná zasáhnout i tam, kde se nám pomoci nedostávalo.

A DALŠÍ ZDE:

A DALŠÍ...

Zde naleznete odkaz na VIDEO o produktu. !POZOR! veškeré postupy mají pouze informativní charakter, jsou souhrnem osobních zkušeností, zkušeností klientů, spolupracujících lékařů a vědců - NEMOHOU BÝT NIKDY NÁHRADOU ZA LÉKAŘSKOU PÉČI.

Produkce Dr. Nona je pouze podpůrná a doplňková - v žádném případě to NEJSOU LÉKY (!).

Svůj zdravotní stav konzultujte s lékařem.