IMUNITA / OBRANYSCHOPNOST

"UZDRAVIT SE MŮŽEME SAMI A TO DÍKY DOBŘE FUNGUJÍCÍMU IMUNITNÍMU SYSTÉMU"

/jiné uzdravení neexistuje/

Jestliže jste se někdy potýkali se zdravotními problémy, dlouhé roky jste trpěli bez potřebných odpovědí nebo si připadáte uvězněni v určitém výživovém či lékařském hodnotovém žebříčku, doufám, že k informacím a ke svému imunitnímu systému budete přistupovat s otevřeným srdcem. Význam skrývající se za imunitním systémem je mnohem větší, než kdo kdy odhalil. 

TĚLO VE DNE V NOCI PRACUJE, ABY NÁS PODPOROVALO, 

protože tělo nás miluje bezpodmínečně. 

V každé životní etapě se potýkáme s mnoha těžkostmi. Poslední, co potřebujeme, je slyšet, že za nemoc si můžeme sami (obzvláště proto, že tento názor se nezakládá až tak moc na pravdě).

Co je to imunita a co se stane, 

když se porouchá?

"I M U N I T A" vyjadřuje schopnost těla UBRÁNIT SE VŠEM VETŘELCŮM útočícím na organismus z vnějšího a vnitřního prostředí. Špatná imunita má za následek mimo jiného nedostatek bílých krvinek. 

Leukopoéza tedy tvorba bílých krvinek v těle, je nezbytná k udržení stabilního počtu imunitních buněk v těle. Člověk tím pádem ztrácí možnost bránit se dostatečně všem vlivům, nemocem, stresu, různým látkám..

..v této fázi přijde STOPKA

 • uleháme do postele

 • nemůžeme chodit do práce

 • nezajímají nás ostatní lidé, zájmy..

 • přestáváme se zabývat okolím a blbostí druhých..

 • mění se chování, psychika, nálada

NIC NELÉČÍ LÉPE NEŽ IMUNITNÍ SYSTÉM

Kde se imunitní systém vlastně nachází?

Imunitní systém je naprosto jedinečný tím, že není vázán na konkrétní orgán (tak jako například kardiovaskulární systém na srdce, nebo nervová soustava na mozek).

IMUNITNÍ SYSTÉM se nepojí s jedním určitým místem v těle.

Imunitní systém je souborem miliard specializovaných buněk, které různými způsoby chrání náš organismus. Imunitní buňky se nacházejí v kůži, plicích, očích, nosních dírkách, na povrchu vnitřních orgánů a mohla bych pokračovat. 

Dobrá imunita je stav, kdy se ubráníme vnějším i vnitřním negativním vlivům. A protože jsme tvůrci, víme také, že změnou vnitřních podmínek měníme i ty vnější (jak uvnitř, tak navenek).

IMUNITNÍ SYSTÉM je velice úzce spojen s naší psychikou, emocemi a prožíváním.

Čím více je člověku líto, že je nemocný, že trpí, že se s tělem (klidně i s dítětem) něco děje, tím horší je průběh vlastních (dětských) NEmocí.

čím více lítostí - tím více stresů - tím více nemocí - tím více symptomů - tím více léků - tím více se člověk motá v začarovaném kruhu

"IMUNITNÍ SYSTÉM JE TEN NEJLEPŠÍ LÉKAŘ"

IMUNITA /jinak OBRANYSCHOPNOST/ nádherně zrcadlí UZAVÍRÁNÍ SE PŘED NĚČÍM/NĚKÝM a to znamená opak LÁSKY.

LÁSKA DÁVÁ, LÁSKA OTEVÍRÁ SRDCE SVĚTU

 • Naučte se ŽÍT, naučte se přirozeně a přiměřeně bránit (nebránit) se světu. 
 • Naučte se správně reagovat i v těch nejkritičtějších situacích a to i pod nepříjemným tlakem svého okolí. 
 • Naučte se přijmout nepřijatelný názor či postoj druhého člověka, aniž by jste dotyčného soudili a odsoudili.
 • Naučte se mít rádi takový jací doopravdy jste. 

Zařaďte do svého života:

 • změnu životního stylu a stravování,

 • vitamíny,

 • nezbytné minerály,

 • zdravé tuky,

 • kvalitní vodu,

 • bylinky,

 • aktivní pohyb,

 • pozitivní myšlení,

 • zdravé vztahy,

 • pravidelné půsty,

 • kvalitní spánek,

 • oblíbené koníčky,

 • vyhýbejte se chemikáliím, toxickým látkám a záření,

 • bosou chůzi,

 • masáže,

 • přírodu se vším co nabízí.

Když budeš důsledný/á tvé tělo se očistí, imunitní systém posílí.

Nebude to za týden. Bude to trvat určitě měsíc, tři u někoho půl roku, rok (dle míry zanesení organismu). Vše se dá hravě vyřešit. 

V klidu bez odporu s přijetím a pochopením.

Studujte, vzdělávejte se, učte se, neváhejte mě oslovit, postavte se k problémům čelem a konejte.

Nestěžujte si a zaměřte se na záněty v těle, zanesená střeva, oslabená játra, ledviny a další.. Vezměte si na pomoc přírodu, bylinky, produkci Dr. Nona  a blahodárnou ARCHEU, která působí a ovlivňuje psychiku, spokojenost, nervy, opravuje a čistí poškozené, nemocné buňky na úrovni DNA.

Z NEROVNOVÁHY DO POHODY

Je nutné dostat se do pohody, celkového zklidnění a tímto přístupem si řešit a posilovat nejen imunitní systém, ale i další nemoci a nerovnováhu organismu.


Jen vy si můžete zvolit život v NEmoci a nebo ve ZDRAVÍ. Tím že nejprve stabilizujete svůj stav, kdy cílevědomě a ustavičně na sobě budete pracovat.

Dnes mohu s čistým svědomím konstatovat, že imunitu lze zpět nastartovat a výrazně posílit pomocí vlastních sil a přírodních zdrojů. 

V našem těle probíhá každou sekundu několik miliard chemických reakcí, které udržují rovnovážný stav v těle /zdraví/. Na těchto chemických reakcích se významnou měrou podílí také minerály, vitamíny a stopové prvky. Ty dokáží tyto reakce podle potřeby urychlit nebo zpomalit, a tak je žádoucí dbát na to, aby jich tělo mělo dostatek.

Doporučuji pouze doplňky v takové podobě a kvalitě, která dále nezatíží organizmus.

Rozhodně se vyhněte syntetickým doplňkům a pochybným tabletám. Neobsahují dobře vstřebatelné a využitelné formy.  Jsou plné nevhodných aditiv, pojiv, barviv.., extrakty z bylin jsou znehodnocené zpracováním nebo pocházejí z nekvalitních surovin. Vyhýbejte se chemii v kosmetice, produktech na praní a úklid, suplementům, lékům, polotovarům, kouření, nezdravému životnímu stylu.

SVOU IMUNITU V LÉKÁRNĚ NENAJDETE

Nechoďte si pro svou IMUNITU do lékárny a nenechte se zlákat radou lékárníka. On neřeší vaše zdraví, ale byznys. Doporučuje jen ty výrobce, kteří si zaplatili přední místo v regálu a takové doplňky nefungují.

Nenechte se zlákat ani doporučením od různých dealerů a pochybných prodejců. Tyto výrobky nejsou o mnoho lepší, než to, co seženete v lékárně. Pokud už jste součástí nějakého z těchto systémů tak vystupte a přemýšlejte, proč jste stále nemocní? kde je ta chyba?

Já osobně na prvním místě vždy preferuji kvalitní, hodnotnou, chemicky neošetřenou stravu, kterou žádné tablety nenahradí.

Až následně volím naprosto bezpečný, unikátní a účinný způsob, jak posilovat a zpět oživit vlastní imunitní systém pomocí doplňků stravy, kosmetických přípravků a buněčné výživy Dr. Nona.

Nemoc není voláním po užívání léků, ale pokynem k tomu, aby se člověk zastavil a zamyslel.


NEMOC JE INFORMACE


Člověk se NESMÍ BRÁNIT, nýbrž léčbu aktivně a pozitivně podporovat.


Neužívejme proto zbytečně chemické léky! každá chemická látka zatěžuje naši imunitu a její vyloučení nás stojí příliš mnoho energie a sil.

Nedílnou součástí budování funkční imunity je pohyb, hydratace, strava, eliminace stresu, dobré vztahy, pozitivní myšlení, zvládání emocí a pravidelné čištění škodlivých látek kolujících v organismu. Pro tyto účely jsou přímo určeny například speciální kůry na odkyselující koupele v Solích Dr. Nona, bylinná kůra Gonseen, saunování, otužování, bosá chůze a další a další typy, které výrazně stimulují organismus a mají detoxikační účinky, eliminují těžké kovy z těla, podporují naše zdraví.

V lidském organismu jsou vždy dosud nevyžádané rezervy, určené pro zachování a obnovení narušeného zdraví. Racionální žití a použití preparátů Dr. Nona dává možnost obnovit ztracený imunitní systém a schopnost odolávat nemocem. V preparátech Dr. Nona jsou zkombinovány poslední vymoženosti současné vědy a nejlepší tradice klinické medicíny. Jsou tu postuláty čínské medicíny, vědecky podložené způsoby fytoterapie, tradice aromaterapie, balneoterapie a také nejnovější pokroky biotechnologie a genového inženýrství.

Probuďte i vy svůj organismus ze spánku, zmobilizujte veškeré rezervy pro boj o zdraví, sílu, dlouholetost a krásu.

CHCETE MĚ KONTAKTOVAT?