UNISEX TUHÝ DEODORANT DR. NONA|přírodní, přirozená vůně|aromaterapie|pečující kosmetika z minerálních solí Mrtvého moře|bez parabenů

Vyprodáno

Tuhý deodorant pro muže a ženy chrání proti pocení a nepříjemnému zápachu, aktivuje lymfatický systém. Jedinečný HALO PŘÍRODNÍ UNISEX DEODORANT, který Vám dodá sebevědomí a přitažlivost. 

Účinné složky: Halo Komplex, aktivní antiperspirační složky, ricinový olej, aj.

NEOBSAHUJE PARABENY 

Tuhý deodorant Dr. Nona zabraňuje pocení až po dobu 72 hodin od aplikace na pokožku podpaží. Kůži nevysušuje a dodává jí jemnou čistou vůni. Má antiseptické účinky. Na oblečení nezanechává stopy. 

Všechny Deodoranty Dr. Nona jsou výrazně protizánětlivé a mají jemné antibakteriální účinky.

SLEVA 20 % (spotřebitel) - 380 Kč

SKLADEM

476,00 Kč

Tělo má svádět, určitě ne odpuzovat.

A proto je deodorant nepostradatelným pomocníkem každého člověka. Potíme se všichni, je to naprosto přirozená a nezbytná lidská vlastnost. Bez pocení by se tělo udusilo pod tíhou nevyloučených toxických látek.

  • Jak se tedy co nejpřirozenějším způsobem zbavit zápachu, preventivně působit a aktivně stimulovat organismus?

Deodoranty Dr. Nona jsou účinnými pomocníky při odstraňování nežádoucích tělesných pachů. Obsahují pečující oleje, Halo-komplex a autotrofický systém. Deodoranty mají jemné antiseptické účinky, rychle a bezpečně zklidňují podráždění pokožky, zastavují krvácení mělkých škrábnutí po holení. 

Když začnete aktivně přemýšlet o svém zdraví a prevenci, budete o sebe skutečně pečovat, svá těla hýčkat, čistit, správně se stravovat, dodávat vše potřebné a doplníte navíc svou kosmetickou sbírku o tento deodorant - tělo a okolí vám poděkuje. "S DEODORANTY  Dr. Nona jsem objevila Ameriku!" Při kontaktu produktu s pokožkou se vytváří AROMATICKÁ AURA NEOPAKOVATELNÉ VŮNĚ. Nebojte se zvednout ruce. Nedělají se skvrny na oblečení a nejste cítit potem ani při náročném tréninku. Super pocit, co na to říkáte?

Při nanášení deodorantu na pokožku v podpaží, kde se cévy nacházejí velmi blízko povrchu pokožky, probíhá proces aktivace životních funkcí organismu a zvyšuje se jeho tonus. Deodoranty Dr. Nona díky svému unikátnímu složení zlepšují aktivitu žilního systému a ulehčují vylučování toxinů přes lymfatický systém.

Čichové vjemy jsou mozkem vyhodnocovány nejrychleji ze všech smyslů. Hledáte produkt, který dokonale splyne s Vaším tělem, prostředím, okolím a navíc Vám dodá nádherný pocit sebevědomí? Ponořte se do vůně přírody a do tajů aromaterapie s dalšími produkty Dr. Nona.

Základní odlišností produkce Dr. Nona ve srovnání s kosmetikou, parfémy, vůněmi na běžném trhu je jedinečná a ničím nahraditelná kombinace přírodních prostředků a Halo-komlexu s Archebakterií z Mrtvého moře. Díky výzkumu a spojení různých postupů vznikají neustále TOP produkty, které eliminují negativní vlastnosti a naopak rozvíjí pozitivní působení na organismus.

  • Veškeré kosmetické produkty Dr. Nona se nanáší v malém množství, mají vysoké procento vstřebatelnosti. Biologicky aktivní látky jsou v produktech obsažené ve vysokých koncentracích a díky tomu jsou finanční výdaje při použití produktů Dr. Nony o mnoho nižší než u běžně dostupných výrobků.
  • Deodoranty obsahují sůl Mrtvého moře, proto je dobré oblékat oděv až po vstřebání (zaschnutí) deodorantu.
  • Pravidelnost procedur je základ úspěchu.
  • JE MI LÍTO, ŽE S VÁMI NEMOHU SDÍLET PODSTATNÉ INFORMACE O PRODUKTECH DR. NONA. Právní předpisy EU velmi omezují rámec, nakolik je možné informovat o výhodách, které produkty nabízejí. U produktů dle Nařízení 432/2012 (EU) nelze s účinností od 14.12.2012 uvádět jakékoli účinky s vyj. Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. Věrní zákazníci know-how společnosti Dr. Nona naštěstí již důvěrně znají a proto se stále vracejí zpět. Prosím, abyste si také provedli vlastní výzkum, kdy zjistíte mnohem více o možných přínosech těchto darů pro Váš prospěch.
  • Veškeré návody jsou pouze doporučujícího charakteru. Před samotnou aplikací je nutno přihlédnout k individuálnímu stavu každého člověka a k doporučení lékaře.
  • Svědectvím o narůstající popularitě produktů Dr. Nona je stále vyšší počet lékařů a vděčných klientů, kteří efektivně využívají jejich blahodárné působení.
  • Nesprávné používání produktů Dr. Nona brání jejich pozitivnímu působení. Je tedy důležité znát správné způsoby používání a kombinování jednotlivých produktů. Nejlepších výsledků se dosahuje při komplexním a déle trvajícím používání přípravků. Informace o produktech |získané od paní doktorky Nonny Kuchiny, spolupracujících lékařů, vědců, klientů| naleznete na stránkách v uzavřené zóně, která je určena pouze pro členy klubu Dr. Nona.

Výrobce: Dr. Nona International Ltd., Zone Canot, Izrael

Dovozce: D. N. I. - EU, s. r. o., U Zvonařky 16, Praha 2, 120 00, ČR

V produkci Dr. Nona je zakomponován objev již zapomenutých receptur našich předků i zcela nové unikátní technologie, vytvořené na bázi vzácných přírodních komponentů - Bioorganominerálního komplexu Mrtvého moře, bylinek, aromatických esencí a olejů. Na technologii je však naprosto jedinečná hlavně kultivace Archebakterie a použití její biohmoty ve všech produktech Dr. Nona. Archebakterie je jeden z nejstarších organismů na Zemi. Má schopnost přežít i v extrémně slaných vodách Mrtvého moře a její působení je podobné kmenovým buňkám.

Halo Complex™ = patentovaná technologie, která obsahuje mikroprvky a cenné aromaterapeutické složky, organické sloučeniny z bylin, minerály z Mrtvého moře obsahující anorganické soli a aktivní látky jílového bahna, vysoce kvalitní éterické a esenciální oleje a silice z Francie, ekologicky čisté rostlinné extrakty bohaté na bioaktivní látky a především to nejpodstatnější deriváty archebaktérií/halobaktérií/.

PORADENSTVÍ K PRODUKCI DR. NONA ZDARMA