TUHÝ DEODORANT DR. NONA

Vyprodáno

Tuhý deodorant pro muže a ženy chrání proti pocení a nepříjemnému zápachu. Vyrábí se ve dvou variantách - pro muže a pro ženy.

Váha: 40 g.

Účinné složky: Halo Komplex, aktivní antiperspirační složky, ricinový olej, aj.

NEOBSAHUJE PARABENY!

Tuhý deodorant Dr. Nona zabraňuje pocení až po dobu 24 hodin od aplikace na pokožku podpaží, kůži nevysušuje a dodává jí jemnou čistou vůni. Má antiseptické účinky.

Aplikujte k zabránění nežádoucích pachů.

DOPORUČENÁ CENA Kč 476,-- e-shop
SLEVA 20 % (spotřebitel) - Kč 380,--
SLEVA 35% (distributor) - Kč 310,--

Sleva 20 - 35% pouze při registraci.

K uplatnění slev použijte ID: 484410 a jméno sponzora Zdeňka Řepová

476,00 Kč

TUHÝ DEODORANT DR. NONA

Deodorant je dnes základním hygienickým prostředkem každého člověka. Deodoranty Dr. Nona jsou účinnými pomocníky v odstranění nežádoucích tělesných pachů a problémů s pocením. Působení deodorantů je až 24 hodin. Nejen že snižují pocení a mají velmi příjemnou nevtíravou vůni, která nepřebíjí vůni parfému, ale dokáží toho mnohem víc. Nevěříte - přesvědčte se!

Všechny Deodoranty Dr. Nona jsou výrazně protizánětlivé a mají jemné antibakteriální účinky.

Deodoranty Dr. Nona obsahují Halo-komplex a éterické oleje, které při kontaktu s kůží vykouzlí jemnou, čistou vůni.

Tělo má svádět! Ne odpuzovat.

Když začnete aktivně přemýšlet o svém zdraví, budete o sebe skutečně pečovat, těla hýčkat a čistit, správně se stravovat, dodávat vše potřebné a doplníte navíc svou kosmetickou sbírku například i o tento produkt. Tělo a okolí vám poděkuje. Stejné to bylo i v mém případě.

S DEODORANTEM DR. NONA jsem objevila Ameriku!

Při kontaktu s pokožkou se vytvoří "AROMATICKÁ AURA" NEOPAKOVATELNÉ VŮNĚ. Nebojím se zvednout ruce, nedělají se mi skvrny na oblečení a vůbec nejsem cítit potem ani při náročném tréninku... super pocit!!!

Při nanášení deodorantu na pokožku v podpaží, kde se cévy nacházejí velmi blízko povrchu pokožky, probíhá proces aktivace životních funkcí organismu a zvyšuje se jeho tonus. Deodoranty zlepšují aktivitu žilního systému a ulehčují vylučování toxinů přes lymfatický systém.

Deodorant je nepostradatelným pomocníkem každého člověka. Potíme se všichni, je to naprosto přirozená a nezbytná lidská vlastnost. Bez pocení by se tělo udusilo pod tíhou nevyloučených toxických látek. Jak se tedy co nejpřirozenějším a nejzdravějším způsobem zbavit zápachu, preventivně působit a aktivně stimulovat svůj organismus? Deodoranty Doktorky Nony jsou účinnými pomocníky při odstraňování nežádoucích tělesných pachů (trvanlivost 24 hodin).

Obdarujte smysly své /svých blízkých/ deo-vůní.

"AROMATERAPIE" je druh alternativní medicíny a doslova znamená "LÉČBU POMOCÍ VŮNÍ" (aroma = vůně / terapie = léčba).

S Dr. Nonou nejen odpadávají problémy, ale také například starosti s dárky. I vy můžete někomu změnit život a darovat krásný střípek ze skládačky zdraví.

KONCENTRACE ARCHEY JE V KAŽDÉ VŮNI A DEODORANTU DR. NONA.

ARCHEBAKTERIE POMÁHÁ ŘEŠIT MNOHO a to vážně nedokáže žádný jiný z parfémů či snad deodorantů na trhu. Archea se chová jako kmenová buňka a řeší problémy až na úrovni DNA a příčin. S pomocí vůní a Archebakterie můžeme dodat organismu unikátním způsobem výživu na buněčné úrovni. Archeabakterie proniká do oběhu krve, produkuje energetiku blízkou energetice buněk a současně jim dodává kladný energetický náboj. V důsledku těchto dokonalých procesů se probouzí zdravé buňky schopné seberegulace a biostimulace. Pro poškozené buňky jsou to vynikající podmínky k obnovení obranných sil, tj. zvýšení imunity na genetické úrovni.

Působení deodorantů trvá 24 hodin a nemizí ani po sprchování. Obsahují aroma-terapeutické oleje, Halo-komplex a autotrofický systém. Deodoranty mají jemné antiseptické účinky, rychle a bezpečně zklidňují podráždění pokožky, zastavují krvácení mělkých škrábnutí a říznutí. Všechny deodoranty obsahují Halo-komplex. Při kontaktu s kůží vytváří jemnou, čistou vůni. Všechny deodoranty společnosti Dr. Nona mají skutečně velmi příjemnou čerstvou vůni, která se rychle vstřebá a nepřekáží použití parfému.

Proč si vybrat vůně a parfémy Dr. Nona se dozvíte v tomto odkazu: