UNISEX TUHÝ DEODORANT DR. NONA|přírodní, přirozená vůně|aromaterapie|pečující kosmetika z minerálních solí Mrtvého moře|bez parabenů

Vyprodáno

Tuhý deodorant pro muže a ženy chrání proti pocení a nepříjemnému zápachu, aktivuje lymfatický systém. Jedinečný HALO PŘÍRODNÍ UNISEX DEODORANT, který Vám dodá sebevědomí a přitažlivost. 

Účinné složky: Halo Komplex, aktivní antiperspirační složky, ricinový olej, aj.

NEOBSAHUJE PARABENY 

Tuhý deodorant Dr. Nona zabraňuje pocení až po dobu 72 hodin od aplikace na pokožku podpaží. Kůži nevysušuje a dodává jí jemnou čistou vůni. Má antiseptické účinky. Na oblečení nezanechává stopy. 

Aplikujte k zabránění nežádoucích pachů.

DOPORUČENÁ CENA Kč 476,-- e-shop
SLEVA 20 % (spotřebitel) - Kč 380,--
SLEVA 35% (distributor) - Kč 310,--

SKLADEM

476,00 Kč

JE MI LÍTO, ŽE S VÁMI NEMOHU SDÍLET VEŠKERÉ PODSTATNÉ INFORMACE O VÝROBCÍCH DR. NONA. Právní předpisy EU velmi omezují rámec, nakolik je možné informovat o zdravotních výhodách, které produkty nabízejí. Věrní zákazníci know-how společnosti již důvěrně znají, a proto se stále vracejí zpět. Prosím, abyste si také provedli vlastní výzkum, kdy zjistíte mnohem více o možných přínosech těchto darů přírody pro Váš prospěch.

Působení deodorantů trvá 72 hodin.

Obsahují aroma-terapeutické oleje, Halo-komplex a autotrofický systém. Deodoranty mají jemné antiseptické účinky, rychle a bezpečně zklidňují podráždění pokožky, zastavují krvácení mělkých škrábnutí a říznutí (vyrábí se v objemu 50 ml).

Všechny deodoranty obsahují Halo-komplex a éterické oleje (jojobový a šípkový olej), které při kontaktu s kůží vytváří jemnou, čistou vůni. Deodoranty společnosti Dr. Nona mají skutečně velmi příjemnou čerstvou vůni, která se rychle vstřebá a nepřekáží použití parfému. 

Při kontaktu s pokožkou se vytvoří "AROMATICKÁ AURA" NEOPAKOVATELNÉ VŮNĚ. Nebojím se zvednout ruce, nedělají se mi skvrny na oblečení a vůbec nejsem cítit potem ani při náročném tréninku - pocit k nezaplacení! Když začnete aktivně přemýšlet o zdraví, budete o sebe skutečně pečovat, svá těla hýčkat, čistit, správně se stravovat, dodávat vše potřebné a doplníte navíc svou kosmetickou sbírku například i o tento produkt - tělo a okolí vám jen poděkuje. 

Při nanášení deodorantu na pokožku v podpaží, kde se cévy nacházejí velmi blízko povrchu pokožky, probíhá proces aktivace životních funkcí organismu a zvyšuje se jeho tonus.

Deodoranty zlepšují aktivitu žilního systému a ulehčují vylučování toxinů přes lymfatický systém.

TĚLO MÁ SVÁDĚT, NE ODPUZOVAT

Deodorant je nepostradatelným pomocníkem každého člověka.

Potíme se všichni, je to naprosto přirozená a nezbytná lidská vlastnost. Bez pocení by se tělo udusilo pod tíhou nevyloučených toxických látek. Jak se tedy co nejpřirozenějším způsobem zbavit zápachu, preventivně působit a aktivně stimulovat organismus? Deodoranty Dr. Nony jsou účinnými pomocníky při odstraňování nežádoucích tělesných pachů (trvanlivost 24 hodin).

KONCENTRACE ARCHEY JE V KAŽDÉ VŮNI A DEODORANTU DR. NONA. 

PORADENSTVÍ K PRODUKCI DR. NONA ZDARMA