ŠAMPON PRO ČASTÉ POUŽITÍ DR. NONA

Vyprodáno

ŠAMPON PRO ČASTÉ POUŽITÍ je vhodný ke každodennímu mytí všech typů vlasů, a to i vlasů poškozených a mastných. Jeho složení je upraveno tak, aby vyživovalo vlasy, pokožku hlavy, ale zároveň nedráždilo a docílili jsme dokonalého efektu.

Díky Archebakterii, obsažené v Halo-komplexu, působí na pokožku hlavy jako antioxidant a napomáhá regeneraci buněk. Tento šampon je vhodný pro celou rodinu a lze jej používat také jako jemný sprchový gel, emulzi na čištění obličeje a další procedury.

Objem: 300 ml 

Účinné složky: Halo-komplex, extrakt z heřmánku, extrakt z aloe vera, pšeničný protein, oleje z rozmarýnu, ylang-ylang, jojoby, tymiánu, aj.

NEOBSAHUJE PARABENY!

• čistí vlasy bez podráždění
• vyživuje vlasy a pokožku hlavy
• dodává vlasům jemný a hedvábný vzhled
• vhodný pro každodenní použití
• vhodný i pro mastné a zničené vlasy 

Nanést na mokré vlasy, dobře promasírovat konečky prstů a pečlivě opláchnout vlažnou vodou. 

DOPORUČENÁ CENA Kč 476,-- e-shop
SLEVA 20 % (spotřebitel) - Kč 380,--
SLEVA 35% (distributor) - Kč 310,--

SKLADEM

476,00 Kč
 • bez podráždění čistí vlasy a pokožku hlavy,
 • vyživuje pokožku hlavy,
 • vhodný pro každodenní použití,
 • pro mastné a zničené vlasy,
 • dodá vlasům hedvábný a jemný vzhled,
 • šampón jako ZUBNÍ PASTA, kuličku hrášku dát na zubní kartáček a 2 x denně čistit zuby, můžeme přidat i trochu rozemleté soli Dr. Nona,

 • jako MYCÍ GEL na celé tělo, včetně INTIMNÍCH PARTIÍ, výborný pro všechny problémy,

 • jako balzám na BOLESTI HLAVY, nanést na hlavu a nechat působit,

 • BALZÁM NA BOLESTI KLOUBŮ, PÁTEŘE, doporučuje se nanést trochu šamponu na bolestivé místo, výborná je kombinace šampón + minerální sůl (dělat směs na bolestivá místa),

 • na BOLESTIVÉ BŘICHO - natřít malé množství na břicho,

 • pro MASÉRKY, TERAPEUTKY- natřít na celou páteř před masáží, aplikovat na zatuhlá místa,

 • na MIGRÉNY - natřít spánky, hlavu, zátylek atd.

Výrobce: Dr. Nona International Ltd., Zone Canot, Izrael

Dovozce: D. N. I. - EU, s. r. o., U Zvonařky 16, Praha 2, 120 00, ČR

Tyto stránky neposkytuji žádné konkrétní lékařské doporučení, poradenství. POZOR! veškeré uvedené postupy mají pouze informativní charakter, jsou souhrnem zkušeností lékařů, vědců, klientů. NEMOHOU BÝT NIKDY NÁHRADOU ZA KLASICKOU LÉKAŘSKOU PÉČI. Produkce Dr. Nona je pouze podpůrná a doplňková. Zdravotní stav "vždy" konzultujte s lékařem!   

Ekzém v pokožce hlavy

Vždy doporučím velmi zvláštní a individuální přístup. 

Před použitím produkce Dr. Nona je nutná konzultace s Vaším sponzorem, kdy je nutné posoudit aktuální stav a navrhnutí kúry na míru, včetně konkrétních postupů, které Vás navedou k očekávaným výsledkům.

Vypadávání vlasů po onkologické léčbě

Jedná se o speciální kombinace produktů Dr. Nona a výživové doporučení, kdy máme velmi pozitivní zkušenosti a mnoho spokojených onkologických pacientů.

KAŽDÝ TOUŽÍ PO ZDRAVÝCH, SILNÝCH, HUSTÝCH VLASECH

Není většího zoufalství, než když lev musí bezbranně sledovat, jak přichází o svou hřívu a ničím nenahraditelnou chloubu. 

Narodila jsem se ve znamení zvěrokruhu "lev" a prošla jsem si utrpením, kdy můj organismus a má hustá hříva byla doslova na odpis. Kdo nezažije na vlastní kůži (vlasy), nikdy nemůže pochopit. Sama dnes nevím, co bylo horší. Zda sledovat, jak vypadávají chomáče vlasů a každým dnem ztrácíte kus sebe, nebo psychika, strach a nevědomí, jak a kde člověk skončí.

Dala bych v té době doslova cokoliv, abych ten proces masivního vypadávání vlasů zastavila. Vyzkoušela jsem všechny babské rady, nakoupila a utratila majlant za produkty v lékárnách, zdravých výživách a internetu. Prošla jsem si obdobím non-toxic, ale nic nepomáhalo. V hledání elixíru na krásné a zdravé vlasy si lámou hlavu vědci po celém světě. Jak má potom obyčejná holka najít a vymyslet něco, co skutečně funguje a zabere?

Nevěřím na zázraky. Ale dnes vím, že POMOC EXISTUJE. Její základem je patentovaná produkce Dr. Nona.

Růst vlasů je unikátním složitým systémem. Jen skutečný a komplexní přístup v tomto směru obsahuje program prevence mužského i ženského plešatění s preparáty Dr. Nona. Nic jiného nemá takovou sílu a účinnost. Vím, že lidem v podobné situaci, ve které jsem se i já nacházela, může přijít pomoc z různých stran: 

 • procedury v salonech
 • preparáty na zdokonalování, na kterých pracuje kosmetický a farmaceutický průmysl
 • estetická, klasická medicína aj..

Při masivním vypadáváním vlasů jsou však veškeré tyto jednorázové procedury doslova k ničemu.

V tomto případě se mi osvědčil a je doslova nevyhnutelný komplexní přístup a speciální komplex preparátů Dr. Nona, který je tento problém schopný řešit i v případě, že vlasy vypadávají v důsledku chemoterapie a nebo radioterapie. 

Život na vlásku: Šampon je dnes základním hygienickým prostředkem každého člověka. Šampony Dr. Nona jsou účinnými pomocníky v odstranění nežádoucích tělesných a psychosomatických problémů. Součástí všech přípravků Dr. Nona je Halo-komplex, Archebakterie (mateřská buňka).

DEJTE SBOHEM VYPADÁVÁNÍ VLASŮ

Kůže na hlavě má velmi rozvětvenou síť cév, vyžaduje mnohem větší prokrvení než jiné části našeho těla. Každý vlas vyrůstá z vlasové cibulky, která je zodpovědná za jeho růst. Kvalita závisí na dostatečném prokrvování a vnitřní výživě. Pokud je z nějakého důvodu narušena cirkulace krve a vstřebávání důležitých prvků, vlasy nemohou růst. 

TEMENO JE NEJMÉNĚ PROKRVENÝM MÍSTEM NA HLAVĚ. NEVYHÝBEJTE SE DOTYKŮM SVÉ HLAVY A POUŽÍVEJTE POUZE FUNKČNÍ ŘEŠENÍ. 

Společnými silami tak dojdeme k bezvadnému cíli a výsledku v podobě krásných zdravých vlasů.

KE KAŽDÉMU ŠAMPÓNU PATŘÍ KONDICIONÉR

PORADENSTVÍ K PRODUKCI DR. NONA ZDARMA