DR. NONA ŠAMPON PRO ČASTÉ POUŽITÍ | mineralizace, regenerace, vypadávání vlasů, uvolňuje napětí, proti stresu, bolest hlavy

Vyprodáno

Objem: 300 ml

Účinné složky: Halo-komplex, extrakt z heřmánku, extrakt z aloe vera, pšeničný protein, oleje z rozmarýnu, ylang-ylang, jojoby, tymiánu, aj.

NEOBSAHUJE PARABENY!

čistí vlasy bez podráždění
• vyživuje vlasy a pokožku hlavy
• dodává vlasům jemný a hedvábný vzhled
• vhodný pro každodenní použití
• vhodný i pro mastné a zničené vlasy 

SLEVA 20 % (spotřebitel) - 380 Kč
SLEVA 35% (distributor) - 310 Kč

SKLADEM

476,00 Kč

PRO TY, CO NECHTĚJÍ ČEKAT A TOUŽÍ PO ZDRAVÝCH, SILNÝCH, HUSTÝCH VLASECH

Chcete mít vaše vysněné vlasy? S každodenní dávkou Mrtvého moře je to snadné. DR. NONA ŠAMPÓN PRO ČASTÉ POUŽITÍ a jeho unikátní složení se během mytí dostává až k vlasovým kořínkům. Je vhodný ke každodennímu mytí všech typů vlasů, a to i vlasů poškozených a mastných. Jeho složení je upraveno tak, aby vyživovalo vlasy, pokožku hlavy, ale zároveň nedráždilo a docílili jste dokonalého efektu.

Díky Archebakterii, obsažené v Halo-komplexu, působí na pokožku hlavy jako antioxidant a napomáhá regeneraci buněk. Tento šampon je opravdu vhodný pro celou rodinu a lze jej používat také jako jemný sprchový gel, emulzi na čištění obličeje, k masážím a na další procedury.

Použití: Nanést na mokré vlasy, dobře promasírovat konečky prstů a pečlivě opláchnout vlažnou vodou.

 • dodá vlasům hedvábný a jemný vzhled,
 • šampón Dr. Nona jako ZUBNÍ PASTA, kuličku hrášku dát na zubní kartáček a 2 x denně čistit zuby, můžeme přidat i trochu rozemleté soli Dr. Nona,

 • jako MYCÍ GEL na celé tělo, včetně INTIMNÍCH PARTIÍ, výborný pro všechny problémy,

 • jako balzám na BOLESTI HLAVY, nanést na hlavu a nechat působit,

 • BALZÁM NA BOLESTI KLOUBŮ, PÁTEŘE, doporučuje se nanést trochu šamponu na bolestivé místo, výborná je kombinace šampón + minerální sůl (dělat směs na bolestivá místa),

 • na BOLESTIVÉ BŘICHO - natřít malé množství šampónu na břicho,

 • pro MASÉRKY, TERAPEUTKY- natřít na celou páteř před masáží, aplikovat na zatuhlá místa,

 • na MIGRÉNY - natřít spánky, hlavu, zátylek atd.

 • VYPADÁVÁNÍ VLASŮ PO ONKOLOGICKÉ LÉČBĚ - vyžaduje speciální kombinace produktů Dr. Nona a výživové doporučení, kdy máme velmi pozitivní zkušenosti a mnoho spokojených onkologických pacientů.
  EKZÉM, LUPY V POKOŽCE HLAVY - vyžaduje 
  zvláštní a individuální přístup. Před použitím produkce Dr. Nona je nutná konzultace s Vaším sponzorem, kdy je nutné posoudit aktuální stav pokožky a navrhnutí kúry na míru, včetně konkrétních postupů, které Vás povedou k očekávaným výsledkům.

Jednoduché vodítko: Všechny produkty Dr. Nona aplikujte VŽDY na vlhkou pokožku. Veškeré kosmetické výrobky Dr. Nona se nanášejí opravdu jen v malém množství, protože mají vysoké procento vstřebatelnosti. Biologicky aktivní látky jsou v produktech obsažené ve vysokých koncentracích a díky tomu jsou finanční výdaje při použití produktů Dr. Nony o mnoho nižší než u běžně dostupných produktů. 

 • Kosmetické výrobky Dr. Nona je možné používat formou různých metod a procedur.
 • Ke každému šampónu patří kondicionér.
 • Pravidelnost procedur je základ úspěchu.
 • V celé kosmetické řadě Dr. Nona, zejména v krémech, šampónech, solích, tělovém mléku hraje vůně a aromaterapie svou důležitou roli.
 • JE MI LÍTO, ŽE S VÁMI NEMOHU SDÍLET PODSTATNÉ INFORMACE O PRODUKTECH DR. NONA. Právní předpisy EU velmi omezují rámec, nakolik je možné informovat o výhodách, které produkty nabízejí. U produktů dle Nařízení 432/2012 (EU) nelze s účinností od 14.12.2012 uvádět jakékoli účinky s vyj. Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. Věrní zákazníci know-how společnosti Dr. Nona naštěstí již důvěrně znají a proto se stále vracejí zpět. Prosím, abyste si také provedli vlastní výzkum, kdy zjistíte mnohem více o možných přínosech těchto darů pro Váš prospěch.
 • Veškeré návody jsou pouze doporučujícího charakteru. Před samotnou aplikací je nutno přihlédnout k individuálnímu stavu každého člověka a k doporučení lékaře. Tyto stránky neposkytuji žádné konkrétní lékařské doporučení, poradenství. POZOR! Produkce Dr. Nona je pouze podpůrná a doplňková.
 • Svědectvím o narůstající popularitě produktů Dr. Nona je stále vyšší počet lékařů a vděčných klientů, kteří efektivně využívají jejich blahodárné působení.
 • Nesprávné používání produktů Dr. Nona brání jejich pozitivnímu působení. Je tedy důležité znát správné způsoby používání a kombinování jednotlivých produktů. Nejlepších výsledků se dosahuje při komplexním a déle trvajícím používání přípravků. Informace o produktech |získané od paní doktorky Nonny Kuchiny, spolupracujících lékařů, vědců, klientů| naleznete na stránkách v uzavřené zóně, která je určena pouze pro členy klubu Dr. Nona.

Výrobce: Dr. Nona International Ltd., Zone Canot, Izrael

Dovozce: D. N. I. - EU, s. r. o., U Zvonařky 16, Praha 2, 120 00, ČR

V produkci Dr. Nona je zakomponován objev již zapomenutých receptur našich předků i zcela nové unikátní technologie, vytvořené na bázi vzácných přírodních komponentů - Bioorganominerálního komplexu Mrtvého moře, bylinek, aromatických esencí a olejů. Na technologii je však naprosto jedinečná hlavně kultivace Archebakterie a použití její biohmoty ve všech produktech Dr. Nona. Archebakterie je jeden z nejstarších organismů na Zemi. Má schopnost přežít i v extrémně slaných vodách Mrtvého moře a její působení je podobné kmenovým buňkám.

Halo Complex™ = patentovaná technologie, která obsahuje mikroprvky a cenné aromaterapeutické složky, organické sloučeniny z bylin, minerály z Mrtvého moře obsahující anorganické soli a aktivní látky jílového bahna, vysoce kvalitní éterické a esenciální oleje a silice z Francie, ekologicky čisté rostlinné extrakty bohaté na bioaktivní látky a především to nejpodstatnější deriváty archebaktérií/halobaktérií/.

Není většího zoufalství, než když lev musí bezbranně sledovat, jak přichází o svou hřívu a ničím nenahraditelnou chloubu

Narodila jsem se ve znamení zvěrokruhu "lev" a prošla jsem si utrpením, kdy můj organismus a má hustá hříva byla doslova na odpis. Kdo nezažije na vlastní kůži (vlasy), nikdy nemůže pochopit. Sama dnes nevím, co bylo horší. Zda sledovat, jak vypadávají chomáče vlasů a každým dnem ztrácím kus sebe, nebo psychika, strach a nevědomí, jak a kde člověk skončí.

Dala bych v té době doslova cokoliv, abych ten proces masivního vypadávání vlasů zastavila. Vyzkoušela jsem všechny babské rady, nakoupila a utratila majlant za produkty v lékárnách, zdravých výživách a internetu. Prošla jsem si obdobím non-toxic, ale nic nepomáhalo. V hledání elixíru na krásné a zdravé vlasy si lámou hlavu vědci po celém světě. Jak má potom obyčejná holka najít a vymyslet něco, co skutečně funguje a zabere?

Nevěřím na zázraky. Ale dnes vím, že POMOC EXISTUJE. Základem je patentovaná produkce Dr. Nona

Růst vlasů je unikátním složitým systémem. Jen skutečný a komplexní přístup v tomto směru obsahuje program prevence mužského i ženského plešatění s preparáty Dr. Nona. Nic jiného nemá takovou sílu a účinnost. Vím, že lidem v podobné situaci, ve které jsem se i já nacházela, může přijít pomoc z různých stran:

 • procedury v salonech
 • preparáty na zdokonalování, na kterých pracuje kosmetický a farmaceutický průmysl
 • estetická, klasická medicína aj..

Při masivním vypadáváním vlasů jsou však veškeré tyto jednorázové procedury doslova k ničemu. V tomto případě se mi osvědčil a je doslova nevyhnutelný komplexní přístup a speciální komplex preparátů Dr. Nona, který je tento problém schopný řešit i v případě, že vlasy vypadávají v důsledku chemoterapie a nebo radioterapie.

Kůže na hlavě má velmi rozvětvenou síť cév, vyžaduje mnohem větší prokrvení než jiné části našeho těla. Každý vlas vyrůstá z vlasové cibulky, která je zodpovědná za jeho růst. Kvalita závisí na dostatečném prokrvování a vnitřní výživě. Pokud je z nějakého důvodu narušena cirkulace krve a vstřebávání důležitých prvků, vlasy nemohou růst. 

TEMENO JE NEJMÉNĚ PROKRVENÝM MÍSTEM NA HLAVĚ. NEVYHÝBEJTE SE DOTYKŮM SVÉ HLAVY A POUŽÍVEJTE POUZE FUNKČNÍ ŘEŠENÍ

Společnými silami tak dojdeme k bezvadnému cíli a výsledku v podobě Vašich krásných a zdravých vlasů. A nezapomínejte, že každému šampónu patří také kondicionér.

DEJTE SBOHEM VYPADÁVÁNÍ VLASŮ