DR. NONA SOLARIS REGENERAČNÍ KRÉM S VITAMÍNEM A | hydratační, regenerační, omlazující, přírodní krém z patentované kosmetické řady z minerálních solí Mrtvého moře|bez parabenů

Objem: 50 ml 

Účinné složky: Halo-komplex, olej z jojoby, růžový olej, vitamín A, vitamín E a další. Za účelem ochrany proti UV paprskům obsahuje Oxy-benzon.

NEOBSAHUJE PARABENY!

• obnovuje elasticitu pleti
• regeneruje a vyživuje pokožku
• snižuje vysychání pokožky
• snižuje tvorbu vrásek
• chrání plet' před nepříznivými vlivy vnějšího prostředí 

SLEVA 20 % (spotřebitel) - 1 140 Kč
SLEVA 35% (distributor) - 925 Kč

SKLADEM

1 422,00 Kč

Hlavní a základní odlišností Regeneračního pleťového krému Solaris je aktivní omlazující účinek na pokožku! Po pravidelném používání tohoto krému bude vaše pleť zdravější, pružnější, rozzářená a plná energie.

Nedostatek hydratace je hlavní příčinou suché pokožky a důvodem vzniku vrásek. Proto je velmi důležité zvolit včas správný hydratační krém. Kosmetické produkty Dr. Nona poskytují komplexní ochranu a péči o naši pleť. Přírodní oleje a minerály z Mrtvého moře odstraňují příznaky únavy, hluboce vyživují a zvlhčují pokožku, posilují stěny cév, odstraňují otoky, regenerují o obnovují kožní vrstvy. Krém dále obsahuje vodu z Mrtvého moře, olej z jojoby, olej z šípkové růže, vitamín A, E.

Vitamín A - Víte jaká je příčina stárnutí pokožky? Ano, je to nedostatek vitamínu A. Tento nedostatek vyvolává loupání, vysoušení, svědění, zvýšenou citlivost pleti dále také krvácení, praskliny a jizvy. Vitamín A je přítomný v produktech živočišného původu, jejichž konzumace se dnes doporučuje jen ve velmi omezeném množství, a to hlavně kvůli velkému obsahu tuku a cholesterolu. Je tedy potřeba vitamín A dodávat naší pokožce jiným způsobem. Bohužel tento vitamín je velmi nestabilní, zvláště pod vlivem vnějšího prostředí.

Paní doktorce se podařilo díky Halo-komlexu™ dosáhnout dlouhotrvajícího zachování vitamínu A v aktivní formě. Nejsou žádné jiné produkty, které disponují tímto komplexem, navíc s Archebakterií. Tato technologie napomáhá omlazování pleti a odstranění vrásek.

Vitamin E je prostředek k získání zářivé pleti, po jaké jste vždy toužili. Forma vitamínu E má do určité míry schopnost zvrátit poškození pokožky. Vitamin E redukuje poškození struktury kůže, hojí jizvy a další defekty.

Jednoduché vodítko: Všechny krémy Dr. Nona aplikujte VŽDY na vlhkou pokožku. Veškeré kosmetické produkty Dr. Nona se nanášejí opravdu jen v malém množství, protože mají vysoké procento vstřebatelnosti. Biologicky aktivní látky jsou v produktech obsažené ve vysokých koncentracích a díky tomu jsou finanční výdaje při použití produktů Dr. Nony o mnoho nižší než u běžně dostupných krémů.

  • Ráno a večer nanášet slabou vrstvu krému na očištěnou pleť tváře a dekoltu. Použijte velice malé množství krému, které je naprosto dostačující, vyčkejte dokud se krém zcela nevstřebá.  
  • Kosmetické výrobky Dr. Nona je možné používat formou různých metod a procedur.
  • Pravidelnost procedur je základ úspěchu.
  • V celé kosmetické řadě Dr. Nona, zejména v krémech, šampónech, solích, tělovém mléku hraje vůně a aromaterapie svou důležitou roli.
  • JE MI LÍTO, ŽE S VÁMI NEMOHU SDÍLET PODSTATNÉ INFORMACE O PRODUKTECH DR. NONA. Právní předpisy EU velmi omezují rámec, nakolik je možné informovat o výhodách, které produkty nabízejí. U produktů dle Nařízení 432/2012 (EU) nelze s účinností od 14.12.2012 uvádět jakékoli účinky s vyj. Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. Věrní zákazníci know-how společnosti Dr. Nona naštěstí již důvěrně znají a proto se stále vracejí zpět. Prosím, abyste si také provedli vlastní výzkum, kdy zjistíte mnohem více o možných přínosech těchto darů pro Váš prospěch.
  • Veškeré návody jsou pouze doporučujícího charakteru. Před samotnou aplikací je nutno přihlédnout k individuálnímu stavu každého člověka a k doporučení lékaře.
  • Svědectvím o narůstající popularitě produktů Dr. Nona je stále vyšší počet lékařů a vděčných klientů, kteří efektivně využívají jejich blahodárné působení.
  • Nesprávné používání produktů Dr. Nona brání jejich pozitivnímu působení. Je tedy důležité znát správné způsoby používání a kombinování jednotlivých produktů. Nejlepších výsledků se dosahuje při komplexním a déle trvajícím používání přípravků. Informace o produktech |získané od paní doktorky Nonny Kuchiny, spolupracujících lékařů, vědců, klientů| naleznete na stránkách v uzavřené zóně, která je určena pouze pro členy klubu Dr. Nona.

Výrobce: Dr. Nona International Ltd., Zone Canot, Izrael

Dovozce: D. N. I. - EU, s. r. o., U Zvonařky 16, Praha 2, 120 00, ČR

V produkci Dr. Nona je zakomponován objev již zapomenutých receptur našich předků i zcela nové unikátní technologie, vytvořené na bázi vzácných přírodních komponentů - Bioorganominerálního komplexu Mrtvého moře, bylinek, aromatických esencí a olejů. Na technologii je však naprosto jedinečná hlavně kultivace Archebakterie a použití její biohmoty ve všech produktech Dr. Nona. Archebakterie je jeden z nejstarších organismů na Zemi. Má schopnost přežít i v extrémně slaných vodách Mrtvého moře a její působení je podobné kmenovým buňkám.

Halo Complex™ = patentovaná technologie, která obsahuje mikroprvky a cenné aromaterapeutické složky, organické sloučeniny z bylin, minerály z Mrtvého moře obsahující anorganické soli a aktivní látky jílového bahna, vysoce kvalitní éterické a esenciální oleje a silice z Francie, ekologicky čisté rostlinné extrakty bohaté na bioaktivní látky a především to nejpodstatnější deriváty archebaktérií/halobaktérií/.

PORADENSTVÍ K PRODUKCI DR. NONA ZDARMA