SOLARIS REGENERAČNÍ KRÉM S VITAMÍNEM A OD DR. NONA

Vyprodáno

Jednou z hlavních příčin stárnutí pleti je nedostatek vitamínu A. Tento nedostatek vede k vysychání a loupání pokožky, svědění, zvýšené citlivosti pleti, a také ke krvácení, prasklinám a jiným vadám na kůži. Vitamin A je součástí produktů živočišného původu, jako jsou například rybí tuk, máslo, smetana, sýry, vaječný žloutek, tedy zejména v těch výrobcích, jejichž větší konzumace se nedoporučuje kvůli velkému množství cholesterolu a tuku. Vzniká tak naléhavá potřeba dodatečné výživy pleti vitamínem A. Prostřednictvím moderní technologie na bázi Halo-komplexu se podařilo vitamín A dlouhodobě udržet v aktivní formě a zajistit tak pleti jeho dostatečný přísun. Regenerační krém Solaris s vitamínem A tak zamezuje stárnutí pleti, udržuje její pružnost a chrání ji proti škodlivým vlivům UV záření.

Objem: 50 ml

Halo-komplex, olej z jojoby, růžový olej, vitamín A, vitamín E a další. Za účelem ochrany proti UV paprskům obsahuje Oxy-benzon.

NEOBSAHUJE PARABENY!

• obnovuje elasticitu pleti
• regeneruje a vyživuje pokožku
• snižuje vysychání pokožky
• snižuje tvorbu vrásek
• chrání plet' před nepříznivými vlivy vnějšího prostředí

Ráno a večer nanést tenkou vrstvu krému na obličej a dekolt, poté konečky prstů lehce vmasírovat, dokud se krém úplně nevstřebá.

DOPORUČENÁ CENA Kč 1 422,-- e-shop
SLEVA 20 % (spotřebitel) - Kč 1 140,--
SLEVA 35% (distributor) - Kč 925,--

Sleva 20 - 35% pouze při registraci.

K uplatnění slev použijte ID: 484410 a jméno sponzora Zdeňka Řepová

1 422,00 Kč

SOLARIS REGENERAČNÍ KRÉM S VITAMÍNEM A OD DR. NONA

Jaký krém od Dr. Nona použít

na každodenní ošetření obličeje?

Ze široké nabídky dokonalých produktů Dr. Nona jsem pro Vás vybrala Solaris regenerační krém. S tímto krémem každé ráno doslova a do písmene startuji svůj obličej k celodennímu fungování. Miluji jeho vůni a jemnou konzistenci. Krém je vhodný pro všechny typy pleti a nezanechává mastný vzhled. Můžeme ho použít jako podkladový krém nebo jako ochrannou bariéru před vnějšími vlivy.

Nedostatek hydratace je hlavní příčinou suché pokožky a důvodem vzniku vrásek. Proto je velmi důležité zvolit včas správný hydratační krém. Kosmetické produkty Dr. Nona poskytují komplexní ochranu a péči o naši pleť. Přírodní oleje a minerály z Mrtvého moře odstraňují příznaky únavy, hluboce vyživují a zvlhčují pokožku, posilují stěny cév, odstraňují otoky, regenerují o obnovují kožní vrstvy.

Produkty jsou vytvořeny na principu léčivého a uzdravujícího působení nejen na pokožku, ale i skrze pokožku se dostávají do našeho krevního oběhu a působí tak na celý organismus.

Víte jaká je příčina stárnutí pokožky?

Ano, je to nedostatek vitamínu A. Tento nedostatek vyvolává loupání, vysoušení, svědění, zvýšenou citlivost pleti dále také krvácení, praskliny a jizvy. Vitamín A je přítomný v produktech živočišného původu, jejichž konzumace se dnes doporučuje jen ve velmi omezeném množství, a to hlavně kvůli velkému obsahu tuku a cholesterolu. Je tedy potřeba vitamín A dodávat naší pokožce jiným způsobem. Bohužel tento vitamín je velmi nestabilní, zvláště pod vlivem vnějšího prostředí.

Paní doktorce se podařilo díky Halo-komlexuTM dosáhnout dlouhotrvajícího zachování vitamínu A v aktivní formě. Nejsou žádné jiné produkty, které disponují tímto komplexem, navíc s Archebakterií. Tato technologie napomáhá omlazování pleti a odstranění vrásek.

Hlavní a základní odlišností

Regeneračního pleťového krému Solaris

je aktivní omlazující účinek na pokožku!!!

Po pravidelném používání tohoto krému bude vaše pleť zdravější, pružnější, rozzářená a plná energie.

Krém dále obsahuje vodu z Mrtvého moře, olej z jojoby, olej z šípkové růže, vitamín E.

Vitamin E je prostředek k získání zářivé pleti, po jaké jste vždy toužili. Forma vitamínu E má do určité míry schopnost zvrátit poškození pokožky. Vitamin E redukuje poškození struktury kůže, hojí jizvy a další defekty.

Použití: Ráno a večer nanášet slabou vrstvu krému na očištěnou pleť tváře a dekoltu. Použijte velice malé množství krému, které je naprosto dostačující, vyčkejte dokud se krém zcela nevstřebá.