SOLARIS REGENERAČNÍ KRÉM S VITAMÍNEM A OD DR. NONA|hydratační, regenerační, omlazující, přírodní krém z patentované kosmetické řady z minerálních solí Mrtvého moře|bez parabenů

Objem: 50 ml 

Účinné složky: Halo-komplex, olej z jojoby, růžový olej, vitamín A, vitamín E a další. Za účelem ochrany proti UV paprskům obsahuje Oxy-benzon.

NEOBSAHUJE PARABENY!

• obnovuje elasticitu pleti
• regeneruje a vyživuje pokožku
• snižuje vysychání pokožky
• snižuje tvorbu vrásek
• chrání plet' před nepříznivými vlivy vnějšího prostředí

Ráno a večer nanést tenkou vrstvu krému na obličej a dekolt, poté konečky prstů lehce vmasírovat, dokud se krém úplně nevstřebá.

DOPORUČENÁ CENA Kč 1 422,-- e-shop
SLEVA 20 % (spotřebitel) - Kč 1 140,--
SLEVA 35% (distributor) - Kč 925,--

SKLADEM

1 422,00 Kč

Výrobce: Dr. Nona International Ltd., Zone Canot, Izrael

Dovozce: D. N. I. - EU, s. r. o., U Zvonařky 16, Praha 2, 120 00, ČR

Hlavní a základní odlišností Regeneračního pleťového krému Solaris je aktivní omlazující účinek na pokožku!

Po pravidelném používání tohoto krému bude vaše pleť zdravější, pružnější, rozzářená a plná energie.

Nedostatek hydratace je hlavní příčinou suché pokožky a důvodem vzniku vrásek. Proto je velmi důležité zvolit včas správný hydratační krém. Kosmetické produkty Dr. Nona poskytují komplexní ochranu a péči o naši pleť. Přírodní oleje a minerály z Mrtvého moře odstraňují příznaky únavy, hluboce vyživují a zvlhčují pokožku, posilují stěny cév, odstraňují otoky, regenerují o obnovují kožní vrstvy. 

Krém dále obsahuje vodu z Mrtvého moře, olej z jojoby, olej z šípkové růže, vitamín A, E.

Vitamín A - Víte jaká je příčina stárnutí pokožky? Ano, je to nedostatek vitamínu A. Tento nedostatek vyvolává loupání, vysoušení, svědění, zvýšenou citlivost pleti dále také krvácení, praskliny a jizvy. Vitamín A je přítomný v produktech živočišného původu, jejichž konzumace se dnes doporučuje jen ve velmi omezeném množství, a to hlavně kvůli velkému obsahu tuku a cholesterolu. Je tedy potřeba vitamín A dodávat naší pokožce jiným způsobem. Bohužel tento vitamín je velmi nestabilní, zvláště pod vlivem vnějšího prostředí. 

Paní doktorce se podařilo díky Halo-komlexu dosáhnout dlouhotrvajícího zachování vitamínu A v aktivní formě. Nejsou žádné jiné produkty, které disponují tímto komplexem, navíc s Archebakterií. Tato technologie napomáhá omlazování pleti a odstranění vrásek.

Vitamin E je prostředek k získání zářivé pleti, po jaké jste vždy toužili. Forma vitamínu E má do určité míry schopnost zvrátit poškození pokožky. Vitamin E redukuje poškození struktury kůže, hojí jizvy a další defekty.

Použití: Ráno a večer nanášet slabou vrstvu krému na očištěnou pleť tváře a dekoltu. Použijte velice malé množství krému, které je naprosto dostačující, vyčkejte dokud se krém zcela nevstřebá. 

PORADENSTVÍ K PRODUKCI DR. NONA ZDARMA